E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Sinop Üniversitersi Rektörü Prof. Dr. Nihat Dalgın “Yılın Rektörü” Seçildi

Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat Dalgın, bölgemizde düzenlenen ‘Karadeniz’de Yılın Enleri” anketinde “Yılın Rektörü” seçildi.

Merkezi Ordu’da olan Karadeniz Haberci Dergisi’nin Karadeniz Bölgesi genelinde düzenlediği ‘Karadeniz’de Yılın Enleri” anketi sonuçları belli oldu.

Ankara’da bir otelde gerçekleştirilen “Karadeniz’de Yılın Enleri” ödül töreninde siyasetten, sanata, üniversiteden iş dünyasına kadar birçok alanda belirlenen isimleri ödüllerini aldı.

Göreve geldiği ilk günden itibaren şehrine ve bölgesine değer katan üniversite sloganıyla çalışmalarını sürdüren Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat Dalgın da Karadeniz Bölgesinde “Yılın Rektörü” ödülüne layık görüldü.

Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat Dalgın’ın yoğun programı nedeniyle katılamadığı törende, ödülü Sinop Üniversitesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Hüseyin Konukçu aldı.

Ödülle ilgili değerlendirmede bulunan Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat Dalgın, başarıların yalnız kazanılmadığını ifade ederek, “Başarı ekip işidir. Bizlerde Sinop Üniversitesi ailesi olarak birlikte hareket ederek, Sinop Üniversitesinin gelişmesi ve büyümesi için yoğun mesailer harcadık. Bu doğrultuda ödülün alınmasında emeği geçen mesai arkadaşlarıma Sinop Üniversitesi akademik ve idari personeline göstermiş oldukları gayretlerden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Sinop Üniversitesi Rektörü ve Sinop Üniversitesi Karadeniz Basınında

‘Karadeniz’de Yılın Enleri” anketinde “Yılın Rektörü” seçilen Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat Dalgın ve Sinop Üniversitesinin başarısı Karadeniz basınında geniş yer buldu.

Tarih:08 07 2019 20:12(278) Facebook'ta Paylaş

2. Yorum: akademik 11 07 2019 23:00
çünkü karadenizin enleri bu zamana denk gelmiş.yoksa ..

1. Yorum: de 08 07 2019 23:09
rektörlük seçimi öncesi neden böyle haberler çıkar ki?


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Türk ve Küçükbaş Aileleri Teşekkür Mesaj Gazeteciye tuhaf soru Cahit Başoğlu vefat etti Sanayi Kavşağında Trafik Kazası Yaykıl'da Kaza 1 Ölü, 3 Yaralı Kendi Silahı İle İntihar Etti Sinop İYİ Parti'de Şanlan dönemi Minibüsün çarptığı panelvan araç apartma Orduköyü Mevkiin'de Kaza Yıldız Mahallesinde İntihar Girişimi Huriye Akteke hanımefendi vefat etti Prof. Dr. Mehmet Emin Maşalı, İstanbul M Rektör Dalgın’dan 15 Temmuz Mesajı Satu Aktaş hanımefendi vefat etti 15 Temmuzun 3. Yıldönümünde; Unutmadık, Hüseyin Demir vefat etti Ahmet Şimşirgil'den Rektörlük Açıklaması 30 Metreden Denize Düştü Adı öne çıktı! Şelalelerde Mahsur Kalan Ailenin İmdadın Ne pankartmış yahu! Ümit Besen&Pamela Konseri İptal Edildi Sinop'ta Motosiklet Kazası: 1 Yaralı Sinop'ta Motosiklet Kazası: 1 Yaralı KUZKA, 2019 Yılı Mali Destek Programı Ba Halil Açıkgöz vefat etti Sinopspor'un Kopyası Yoktur Döndü Solmaz hanımefendi vefat etti İmzalayanlar arasında Türkiye'de dahil b Emine Maraz hanımefendi vefat etti Vali bey; O bilgi yanlışmış ! İbrahim Ekiz vefat etti Fadime Uzun hanımefendi vefat etti Burak Sevinç ve Algı Eke’yi Nasips Yine plaj yine hedef Suriyeliler Kontrolsüz Depolanan Çöplüğe Giren İnek Motorsiklet Sürücüsü Yaralandı Selahattin Arabacı vefat etti Sinoplular federasyonunda dev kadro Karadeniz’den Yaşlı ve Muhtaçlara Durağan'da Trafik Kazası: 5 Yaralı Boyabat-Durağan Yolunda Trafik Kazası Müjdeli Haber Geldi Cenaze Yolunda Kaza: 1 Ölü, 4 Yaralı Kayalıklardan Düşen Bir Çocuk Hayatını K Ramazan Kaygusuz vefat etti “Sağlıkta Şiddete Hayır” Sinop Üniversitersi Rektörü “Yılın Ümit Besen ve Pamela Tarihi Sinop Cezaev Tümü

Kadın hayattır


Ülkenin gençlerine bak


ODTÜ’de Kavaklık Direnişi


500.000 TL Paranın Aslı Var mı?


Dua


Ben bu davanın…


Boyabat Gazetesi 14. Yaşında


Topal ördek mi? Hayır


26 Haziran Dünya Uyuşturucu Kullanımı Ve Kaçakçılığı Mücadele


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


En uzun gündüzü yaşayacağız


Beklenen Derginin İkinci Sayısı Çıktı


Satılık Otomobil 57 DT 858


Edep


Boyabat'tan, Yiğren'e Fotoğraflar-1


Sıladan Mektup Var -34


2019 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (31 Mart 2019)


Çanakkale’ye sesleniş!


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Ceren Damar'ı Öldüren Adamı Tanıyorum..


Yazarımız Avukat Prof. Dr. Nurullah Aydın'ı Kaybettik


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Temmuz ayı ziyaretci sayısı:428525 DtGaNi

* ANASAYFA *