E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Sinop Üniversitersi Rektörü Prof. Dr. Nihat Dalgın “Yılın Rektörü” Seçildi

Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat Dalgın, bölgemizde düzenlenen ‘Karadeniz’de Yılın Enleri” anketinde “Yılın Rektörü” seçildi.

Merkezi Ordu’da olan Karadeniz Haberci Dergisi’nin Karadeniz Bölgesi genelinde düzenlediği ‘Karadeniz’de Yılın Enleri” anketi sonuçları belli oldu.

Ankara’da bir otelde gerçekleştirilen “Karadeniz’de Yılın Enleri” ödül töreninde siyasetten, sanata, üniversiteden iş dünyasına kadar birçok alanda belirlenen isimleri ödüllerini aldı.

Göreve geldiği ilk günden itibaren şehrine ve bölgesine değer katan üniversite sloganıyla çalışmalarını sürdüren Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat Dalgın da Karadeniz Bölgesinde “Yılın Rektörü” ödülüne layık görüldü.

Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat Dalgın’ın yoğun programı nedeniyle katılamadığı törende, ödülü Sinop Üniversitesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Hüseyin Konukçu aldı.

Ödülle ilgili değerlendirmede bulunan Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat Dalgın, başarıların yalnız kazanılmadığını ifade ederek, “Başarı ekip işidir. Bizlerde Sinop Üniversitesi ailesi olarak birlikte hareket ederek, Sinop Üniversitesinin gelişmesi ve büyümesi için yoğun mesailer harcadık. Bu doğrultuda ödülün alınmasında emeği geçen mesai arkadaşlarıma Sinop Üniversitesi akademik ve idari personeline göstermiş oldukları gayretlerden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Sinop Üniversitesi Rektörü ve Sinop Üniversitesi Karadeniz Basınında

‘Karadeniz’de Yılın Enleri” anketinde “Yılın Rektörü” seçilen Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat Dalgın ve Sinop Üniversitesinin başarısı Karadeniz basınında geniş yer buldu.

Tarih:08 07 2019 20:12(726) Facebook'ta Paylaş

2. Yorum: akademik 11 07 2019 23:00
çünkü karadenizin enleri bu zamana denk gelmiş.yoksa ..

1. Yorum: de 08 07 2019 23:09
rektörlük seçimi öncesi neden böyle haberler çıkar ki?


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Döndü Solmaz hanımefendi vefat etti İmzalayanlar arasında Türkiye'de dahil b Emine Maraz hanımefendi vefat etti Vali bey; O bilgi yanlışmış ! İbrahim Ekiz vefat etti Fadime Uzun hanımefendi vefat etti Burak Sevinç ve Algı Eke’yi Nasips Yine plaj yine hedef Suriyeliler Kontrolsüz Depolanan Çöplüğe Giren İnek Motorsiklet Sürücüsü Yaralandı Selahattin Arabacı vefat etti Sinoplular federasyonunda dev kadro Karadeniz’den Yaşlı ve Muhtaçlara Durağan'da Trafik Kazası: 5 Yaralı Boyabat-Durağan Yolunda Trafik Kazası Müjdeli Haber Geldi Cenaze Yolunda Kaza: 1 Ölü, 4 Yaralı Kayalıklardan Düşen Bir Çocuk Hayatını K Ramazan Kaygusuz vefat etti “Sağlıkta Şiddete Hayır” Sinop Üniversitersi Rektörü “Yılın Ümit Besen ve Pamela Tarihi Sinop Cezaev Marketlere Giren Hırsız Yakalandı Hüseyin Ural vefat etti Mustafa Güneş vefat etti Metehan Öztürk’ün Sünnet Merasimi Hasta ve Yaralı Yaban Hayvanları Bu Merk Çamaşır İpiyle Kendini Astı Bayram Lüle vefat etti Fevzi Türkoğlu vefat etti Anlaşılır gibi değil, arkadaş neyin kafa Kontrolden Çıkan Araç Su Kanalından Aşar Kamyonet motosiklete çarptı: 1 yaralı Yıldız Mahallesinin En Büyük Sorunu Çözü Sinop'ta ayılar, nakil direklerini parça Pizzacı Musti Çetmi Köyüne Pizza Salonu Nuri Erol vefat etti Fadime Erol hanımefendi vefat etti Hürriye Korkmaz hanımefendi vefat etti Ahmet Deveci vefat etti Yaşar Fırtına vefat etti Kontrolden Çıkan Araç Ağaca Çarptı: 1 Ya Kazada Ağır Yaralanan Sinan Sarıçoban Ya Yaralanan Çocuk Hava Ambulansı İle Samsu Otomobilin Çarptığı Çocuk Yoğun Bakımda Sinop Boyabat Arasında Trafik Kazası 7 Y Sinan Sarıçoban vefat etti Süleyman Akay vefat etti Rabiya Özdemir hanımefendi vefat etti Tümü

KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz


Temmuz ayı ziyaretci sayısı:1253292 DtGaNi

* ANASAYFA *