E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Müjdeli Haber Geldi

İki gündür kendisinden haber alınamayan Şehri Şahin Uçuk Mevkiinde bulundu.

AFAD, İl Jandarma Arama Köpekli Tim, Gerze İlçe Emniyet Müdürlüğü koordinesi ekipleriyle yapılan yaklaşık 50 kişilik ekiple iki gün boyunca araması yapılan Şehri Şahin’i arama kurtarma çalışmaları kısa zamanda sonuç verdi.

8 Temmuz 2019 sabah saat 10:00 sıralarında bulunan Şahin'in evinin yolunu bulamadığı için kaybolduğu öğrenildi.

Şahin’in üzerinden düşürdüğü eşyaların izleri takip edilerek, kamera görüntüleri taranarak, vatandaşların beyanları eşleştirilerek çalışmanın yürütüldüğünü kaydeden yetkililer, bu çalışmaların İlçe Emniyet Müdürlüğü koordinesinde, AFAD ve Jandarma ekipleri tarafından yapıldığı öğrenildi.

Yetkililer 30 saatlik yoğun bir çalışma neticesinde bulunan Şahin’in sağlık durumunun iyi olduğunu, 112 Acil Servis ekipleri ilk müdahaleyi gerçekleştirdikten kayıp şahsı kontrol amaçlı Gerze Devlet Hastanesine sevkettiği bilgisini verdi.

Yetkililer kayıp şahsın 30 saatin sonunda sağ salim, her hangi bir şey olmadan bulunmasının büyük mutluluk verici olduğunu kaydederek, Şahin'i yapılan sağlık taramasının ardından aileye teslim etti.

Kaynak: Gerzenin Sesi.com

Tarih:08 07 2019 21:17(1734) Facebook'ta Paylaş

1. Yorum: cht 09 07 2019 09:39
sağlık durumu şimdilik iyi olabilir fakat evin yolunu neden bulamadı.

demans yada alzheimer başlangıcı var mı? nörolojik olarak muhakkak araştırılmalı.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Döndü Solmaz hanımefendi vefat etti İmzalayanlar arasında Türkiye'de dahil b Emine Maraz hanımefendi vefat etti Vali bey; O bilgi yanlışmış ! İbrahim Ekiz vefat etti Fadime Uzun hanımefendi vefat etti Burak Sevinç ve Algı Eke’yi Nasips Yine plaj yine hedef Suriyeliler Kontrolsüz Depolanan Çöplüğe Giren İnek Motorsiklet Sürücüsü Yaralandı Selahattin Arabacı vefat etti Sinoplular federasyonunda dev kadro Karadeniz’den Yaşlı ve Muhtaçlara Durağan'da Trafik Kazası: 5 Yaralı Boyabat-Durağan Yolunda Trafik Kazası Müjdeli Haber Geldi Cenaze Yolunda Kaza: 1 Ölü, 4 Yaralı Kayalıklardan Düşen Bir Çocuk Hayatını K Ramazan Kaygusuz vefat etti “Sağlıkta Şiddete Hayır” Sinop Üniversitersi Rektörü “Yılın Ümit Besen ve Pamela Tarihi Sinop Cezaev Marketlere Giren Hırsız Yakalandı Hüseyin Ural vefat etti Mustafa Güneş vefat etti Metehan Öztürk’ün Sünnet Merasimi Hasta ve Yaralı Yaban Hayvanları Bu Merk Çamaşır İpiyle Kendini Astı Bayram Lüle vefat etti Fevzi Türkoğlu vefat etti Anlaşılır gibi değil, arkadaş neyin kafa Kontrolden Çıkan Araç Su Kanalından Aşar Kamyonet motosiklete çarptı: 1 yaralı Yıldız Mahallesinin En Büyük Sorunu Çözü Sinop'ta ayılar, nakil direklerini parça Pizzacı Musti Çetmi Köyüne Pizza Salonu Nuri Erol vefat etti Fadime Erol hanımefendi vefat etti Hürriye Korkmaz hanımefendi vefat etti Ahmet Deveci vefat etti Yaşar Fırtına vefat etti Kontrolden Çıkan Araç Ağaca Çarptı: 1 Ya Kazada Ağır Yaralanan Sinan Sarıçoban Ya Yaralanan Çocuk Hava Ambulansı İle Samsu Otomobilin Çarptığı Çocuk Yoğun Bakımda Sinop Boyabat Arasında Trafik Kazası 7 Y Sinan Sarıçoban vefat etti Süleyman Akay vefat etti Rabiya Özdemir hanımefendi vefat etti Tümü

KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz


Agustos ayı ziyaretci sayısı:288763 DtGaNi

* ANASAYFA *