E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Yine plaj yine hedef Suriyeliler

Suriyelilerin plajlara girmesine yönelik tartışmalar sürerken bir haber de Sinop’tan geldi.

Geçtiğimiz ay Bursa’nın Mudanya Belediyesi Başkanı Hayri Türkyılmaz, Suriyeli mültecilerin sahilde uygunsuz hareketlerine yönelik şikayetler üzerine harekete geçmiş, zabıta ekiplerine “benzer durumlara müdahale edin” talimatı vermişti.

Tartışmalara neden olan uygulamanın ardından benzer bir karar da Antalya'nın Gazipaşa ilçesi belediye meclisinde alınmış, Suriyelilerin ilçedeki plajlara girişi yasaklanmıştı. Suriyelilerin plajlara girmesine yönelik tartışmalar sürerken bir haber de Sinop’tan geldi.

"VATANI İÇİN SAVAŞMAYANLARIN PLAJIMA GİRMESİNİ İSTEMEDİM"

Bu sabah Sinop Kaleyazısı’nda bulunan Limaniçi Beach plajının girişinde “vatanı için savaşmayanlar plajımıza giremez” ve “Türk ırkı varolsun” ifadelerinin yer aldığı pankartın asıldığı görüldü. Pankartta, ifadenin Arapçasına da yer verildi.

Halksesi'nden Mete Çağdaş'ın haberine göre, plajın işletmecesi Hakan Akıncı pankartın asılmasının ardından olumlu tepkilerle karşılaştığını belirterek şunları söyledi:

“Türk askeri sınır dışında savaşırken, vatanı için savaşmayanların plajıma girmesini istemedim. Protesto amaçlı olarak pankartı astım.”

Kaynak: Odatv.com

Tarih:09 07 2019 21:56(1367) Facebook'ta Paylaş

12. Yorum: guzel 13 07 2019 13:42
milatmisin nesin cok seviyosan istiyosan al besle kimse mecbur degil bu halkin imkanlarini vatsnini satip sigindigi ulkede olmadik pislikleri yapacaklar sonrada bunlari ssvunacaksin yok ole cehennemin dibine kadar gitsinler benim askerim sehit olcak gazi olca o vatsn hainleri kefi s3fa surcek s...sin gitsinler

11. Yorum: gökbörü 11 07 2019 10:14
mılat denen örümcek kafa sap la samanı hep karıştırıyorsun..........
al onları kendın mısafır et şaşkolozzzzzzzz

10. Yorum: merhaba 11 07 2019 01:58
https://youtu.be/nv1wkuzueı4 izleyin zuperrr yayınlar misiniz ?

9. Yorum: osman 10 07 2019 22:23
5. yorumcu hangi yıl hani devirde kaldın edep usül arıyorsan eğer o da 30 40 sene önce varmıştır teknolojinin bu kadar yozlaştırdığı insanlar bir bikini şort hala giyiyorsa ona dua et :)))

8. Yorum: foçalı 10 07 2019 11:53
milat sen din ulemasımısın burda konu ne sen neden bahsediyorsun ırak suriya afganistan başta olmak üzere bir mülteci akını var avrupa li uyanık almıyor gelen burda kalıyor burda suriyeli ler hükümetin gözdesi bizim asker şehit olurken onlara askerlik yok vergi yok nargile üfürsünler misafirlik de bir yere kadar ak partililer alsın suriyeliyi kendi evinde kendi cebinden beslesinler.

7. Yorum: 11 köy 10 07 2019 10:11
akp hükümetinin belediyeleri kaybetme sebebi bu vatan hainlerine vermiş olduğu destektir.bu kafayla devam edin bunlara su bile verilmez.

6. Yorum: sodyum 10 07 2019 09:16
hepsini toplayıp ülkelerine bırakmak lazım.biz bir avrupaya vize almak için canımız çıkıyor , bunlar ellerini kollarını sallayarak ülkeye giriyor.biz misafir ,onlar ev sahibi oldu.

5. Yorum: milat 10 07 2019 08:51
vatan için savaşmayanlar değil ! müslüman bir kadın ve erkek çıplaklığın olduğu alenen haram işlenen bir yer olan plaja zaten girmez girmemeli. hangi müslüman kadın bikiniyle plaja girer ,müslüman kadının plajda mayo ile denize girmesi caizmi. bırakın onlar gitsin kendi dünyalarında zevk sefa içinde eğlensinler rabbimin azabı çok büyük ve yakıcı, onlar hutamenin ne olduğunu bilseydi vallahi o gibi yerlerin yanından geçmezdi.

4. Yorum: gökbörü 10 07 2019 08:42
benı titreten yenıden gururlandıran bu vatan evladına helal olsun , benım mehmetçiğim savaşacak adamlar sefa surecek -nargıle içip keyıf yapacak yok arkadaş ama suç bunlarda değil ülkeyı bu hale sokanlarda !!!!!!!!!!!

3. Yorum: boyabatlı balcı kızı 10 07 2019 07:49
helal olsun topragım o pankartı asan elleriniz dert görmesin insallah allah işinizi rast getirsin bol kazançlar...

2. Yorum: boyabatli 10 07 2019 06:35
elinize saglik nedir bu ya adim atsan suriyeli vatanina hayri olmayan kime hayri olur herturlu pislikler onlardan defolsunlar gitsinlee

1. Yorum: sinirli 09 07 2019 22:02
eline, koluna, diline sağlık, hislerimize tercüman olmuşsun benim büyük yürekli kardeşim, bu davranışından ötürü seni kutluyorum, senin damarlarında asil kan dolaşıyor, senin bu tepkini kanı bozuk olanlar anlayamaz, evet vatanını savunmayan soykanın değil plajda, vatanımızda işi yok, zaten bu tabansızlar iyi bir insan olsa kaçmayıp vatanlarını savunurdu


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Türk ve Küçükbaş Aileleri Teşekkür Mesaj Gazeteciye tuhaf soru Cahit Başoğlu vefat etti Sanayi Kavşağında Trafik Kazası Yaykıl'da Kaza 1 Ölü, 3 Yaralı Kendi Silahı İle İntihar Etti Sinop İYİ Parti'de Şanlan dönemi Minibüsün çarptığı panelvan araç apartma Orduköyü Mevkiin'de Kaza Yıldız Mahallesinde İntihar Girişimi Huriye Akteke hanımefendi vefat etti Prof. Dr. Mehmet Emin Maşalı, İstanbul M Rektör Dalgın’dan 15 Temmuz Mesajı Satu Aktaş hanımefendi vefat etti 15 Temmuzun 3. Yıldönümünde; Unutmadık, Hüseyin Demir vefat etti Ahmet Şimşirgil'den Rektörlük Açıklaması 30 Metreden Denize Düştü Adı öne çıktı! Şelalelerde Mahsur Kalan Ailenin İmdadın Ne pankartmış yahu! Ümit Besen&Pamela Konseri İptal Edildi Sinop'ta Motosiklet Kazası: 1 Yaralı Sinop'ta Motosiklet Kazası: 1 Yaralı KUZKA, 2019 Yılı Mali Destek Programı Ba Halil Açıkgöz vefat etti Sinopspor'un Kopyası Yoktur Döndü Solmaz hanımefendi vefat etti İmzalayanlar arasında Türkiye'de dahil b Emine Maraz hanımefendi vefat etti Vali bey; O bilgi yanlışmış ! İbrahim Ekiz vefat etti Fadime Uzun hanımefendi vefat etti Burak Sevinç ve Algı Eke’yi Nasips Yine plaj yine hedef Suriyeliler Kontrolsüz Depolanan Çöplüğe Giren İnek Motorsiklet Sürücüsü Yaralandı Selahattin Arabacı vefat etti Sinoplular federasyonunda dev kadro Karadeniz’den Yaşlı ve Muhtaçlara Durağan'da Trafik Kazası: 5 Yaralı Boyabat-Durağan Yolunda Trafik Kazası Müjdeli Haber Geldi Cenaze Yolunda Kaza: 1 Ölü, 4 Yaralı Kayalıklardan Düşen Bir Çocuk Hayatını K Ramazan Kaygusuz vefat etti “Sağlıkta Şiddete Hayır” Sinop Üniversitersi Rektörü “Yılın Ümit Besen ve Pamela Tarihi Sinop Cezaev Tümü

Kadın hayattır


Ülkenin gençlerine bak


ODTÜ’de Kavaklık Direnişi


500.000 TL Paranın Aslı Var mı?


Dua


Ben bu davanın…


Boyabat Gazetesi 14. Yaşında


Topal ördek mi? Hayır


26 Haziran Dünya Uyuşturucu Kullanımı Ve Kaçakçılığı Mücadele


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


En uzun gündüzü yaşayacağız


Beklenen Derginin İkinci Sayısı Çıktı


Satılık Otomobil 57 DT 858


Edep


Boyabat'tan, Yiğren'e Fotoğraflar-1


Sıladan Mektup Var -34


2019 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (31 Mart 2019)


Çanakkale’ye sesleniş!


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Ceren Damar'ı Öldüren Adamı Tanıyorum..


Yazarımız Avukat Prof. Dr. Nurullah Aydın'ı Kaybettik


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Temmuz ayı ziyaretci sayısı:430715 DtGaNi

* ANASAYFA *