E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Duyarlı olmak lazım!

Sinop’un Boyabat ilçesi’nin AK Partili Belediye Başkanı Şefik Çakıcı’nın İlçe kaymakamlığı girişinde ve hemen Atatürk anıtı yanı başında ATATÜRK’ÜN Selanik’te doğduğu evin replikasını yerleştirip sonra da taksi durağı olarak hizmete açılmasını sağlaması büyük tepki çekti.

Bunun ATA’nın maneviyatına yapılmış bir hakaret olduğunu düşünen Vatandaşlar “ Sayın Başkanın milli maneviyatımıza olan eylemi ilk değil.Belediye Başkanlığı binasında da Türk bayrağı direk de değil balkonda gelişi güzel tutturulmuş bir vaziyette duruyor.Başkanın bu tavrına bir anlam veremiyoruz.Bayrağımız ve Atamızdan nedir alıp veremediği “diyerek, AKP’li başkan Şefik Çakıcı’ya olan tepkilerini dile getirdiler.

RİZE’Yİ KUTSAL TOPRAKLAR İLAN ETMİŞTİ.

Boyabat’ın AK Partili Başkanı Çakıcı 2015 yılında ilçenin bir köyünde düzenlenen şenlikte yaptığı “Rize’den çok güzel misafirlerimiz var. Biliyorsunuz Rize kutsal topraklar, ümmetin liderinin memleketi Rize. Onlara da hoş geldiniz diyorum” sözleriyle de Türkiye gündemine oturmuştu.

İşte Şefik Çakıcı’nın bayrağa olan saygısı (!)

Taksi durağının hemen Atatürk anıtı arkasında ve Selanik’teki doğduğu evin replikası olmasından Boyabatlı birçok vatandaş rahatsız.

Kaynak: Halk Sesi.com

Tarih:02 08 2019 13:25(1383) Facebook'ta Paylaş

5. Yorum: vatandaş 08 08 2019 10:59
bu ev buraya yapılalı kaç sene oldu sırf muhalefet olabilmek için yapılmış bi haber ben başkanımızın bi atatürk düşmanlığını veya bayrağa bir saygısızlığını göremedim bu belediye geçici yeni belediyede türk bayrağının en güzel köşede asılı olacağından eminim belediyenin dışındaki bayrağa takılacağınıza odasında nerede durduğuna takılsanız anlarsınız sanırım sırf muhalefet olabilmek için lütfen haber yapmayın artık

4. Yorum: tarafsız olun 05 08 2019 14:50
yorumların hepsini onaylayın. işinize geldiği gibi davranmayın

3. Yorum: halk 03 08 2019 23:31
kimse rahatsız değil de niye hoş değil sizce .... yapuluken nerde idin

2. Yorum: c c c 03 08 2019 11:57
şuan gündemde akraba yeğen oğul damat atamaları var.sizden de böyle bir yazı bekliyoruz .

1. Yorum: murat yılmaz 02 08 2019 15:56
sadece sefık çakıcı değil genel olarak akp zihniyetinin bayrak,tc,andımız,atatürk
gibi yüce türk milletinin hassas okonularda bir sıkıntıları var


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Aracınızı Park Ederken Daha Dikkatli Olu Gerze'de Aile Hekimine Saldırı Ekipler Seferber Oldu Nazik İnan hanımefendi vefat etti İpek Nurcihan Utku hanımefendi vefat ett Boyabat Tekke Mevkinde Trafik Kazası 2 Y Boyabat Trafik Işıklarında 2 Araç Çarpış Boyabat 1868 Spor ile 1074 Çankırı Spor Kontrolden Çıkan Elektrikli Motosiklet D Ali Duman vefat etti Otomobil Karşı Şeride Uçtu: 2 Yaralı Boyabat Doğuca Köyü Girişinde Trafik Kaz Yola Çıkan Karacaya Araç Çarptı Kazada Ağır Yaralanan Öğretmen Hayatını Camdan Düşen Bebek Tedavi Altına Alındı Gülşen Gülen hanımefendi vefat etti Bu Kadar Acizmiyiz? Durağan’da Feci Kaza 3 Yaralı 1 Öl Kasten Adam Yaralamadan Tutuklandı Yaşar Uçar vefat etti Ayhan İnce vefat etti Şakir Efe vefat etti İstiklal Marşımız Okunurken Ayağa Kalkma İki Araç Kafa Kafaya Çarpıştı 6 Yaralı Ayancuk Yolunda Trafik Kazası 3 Yaralı Sinop’ta Motosiklet Kazası Tüfekle Ayağından Vurdu, Kaçtı… Elektiriği Olmayan Mahalle Saime Maviş hanımefendi vefat etti Osman Sarıçam vefat etti Boyabat’ta Araç Takla Attı 2 Yaral Boyabatlı genç boğulma tehlikesi geçirdi Kafayı çeken tatilci vekilin arabasına ç Necla Akyıldız hanımefendi vefat etti Sanayi Kavşağında Otomobil Refüje girdi Yıldız Mahallesinde Trafik Kazası 1 Yara Otomobil Orta Refüje Girdi Takla Attı 1 Hüsamettin Atmaca vefat etti Bu Yıl Kurban Derisinin Fiyatları Çok Dü Sürülen İzin Ardından Boyabat Polisi 2 H Boyabat TSO Başkanı Orhan Çakır, Bayram İrfan Erbaş, Kurban Bayramı Mesajı Yayım Topağaç köyünde bir ev alev alev yandı Remzi Yayla vefat etti Çamlıca Mahallesinde Trafik Kazası: 3 Ya 2019 Yılı Kurban Bayramı Namazı Saatleri Boyabat'a Dermatoloji (Cildiye) Uzmanı A Ayancık’ta Dalgakıranlardaki İhmali Baka Mustafa Menteş vefat etti Tümü

Aile de mi, Okul da mı?


Boyabat Belediyesi Ne Zaman Festival Yapacak?


Kurban Bayramı izlenimleri


Kurban Bayram'ı Karikatürleri


Kaz Dağları’na Sahip Çık!


Siz Var Ya, Siz


Fit/CLUB’tan geleneksel Bayram Kampanyası


Boyabat İlçe Emniyet'i vatandaşları uyardı 2014


Kıbrıs, İskenderun ve Antakya Gezisi Fotoğrafları-1


Dua


Ben bu davanın…


Boyabat Gazetesi 14. Yaşında


26 Haziran Dünya Uyuşturucu Kullanımı Ve Kaçakçılığı Mücadele


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Edep


Boyabat'tan, Yiğren'e Fotoğraflar-1


Sıladan Mektup Var -34


2019 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (31 Mart 2019)


Çanakkale’ye sesleniş!


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Ceren Damar'ı Öldüren Adamı Tanıyorum..


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Agustos ayı ziyaretci sayısı:480095 DtGaNi

* ANASAYFA *