E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Duyarlı olmak lazım!

Sinop’un Boyabat ilçesi’nin AK Partili Belediye Başkanı Şefik Çakıcı’nın İlçe kaymakamlığı girişinde ve hemen Atatürk anıtı yanı başında ATATÜRK’ÜN Selanik’te doğduğu evin replikasını yerleştirip sonra da taksi durağı olarak hizmete açılmasını sağlaması büyük tepki çekti.

Bunun ATA’nın maneviyatına yapılmış bir hakaret olduğunu düşünen Vatandaşlar “ Sayın Başkanın milli maneviyatımıza olan eylemi ilk değil.Belediye Başkanlığı binasında da Türk bayrağı direk de değil balkonda gelişi güzel tutturulmuş bir vaziyette duruyor.Başkanın bu tavrına bir anlam veremiyoruz.Bayrağımız ve Atamızdan nedir alıp veremediği “diyerek, AKP’li başkan Şefik Çakıcı’ya olan tepkilerini dile getirdiler.

RİZE’Yİ KUTSAL TOPRAKLAR İLAN ETMİŞTİ.

Boyabat’ın AK Partili Başkanı Çakıcı 2015 yılında ilçenin bir köyünde düzenlenen şenlikte yaptığı “Rize’den çok güzel misafirlerimiz var. Biliyorsunuz Rize kutsal topraklar, ümmetin liderinin memleketi Rize. Onlara da hoş geldiniz diyorum” sözleriyle de Türkiye gündemine oturmuştu.

İşte Şefik Çakıcı’nın bayrağa olan saygısı (!)

Taksi durağının hemen Atatürk anıtı arkasında ve Selanik’teki doğduğu evin replikası olmasından Boyabatlı birçok vatandaş rahatsız.

Kaynak: Halk Sesi.com

Tarih:02 08 2019 13:25(1580) Facebook'ta Paylaş

5. Yorum: vatandaş 08 08 2019 10:59
bu ev buraya yapılalı kaç sene oldu sırf muhalefet olabilmek için yapılmış bi haber ben başkanımızın bi atatürk düşmanlığını veya bayrağa bir saygısızlığını göremedim bu belediye geçici yeni belediyede türk bayrağının en güzel köşede asılı olacağından eminim belediyenin dışındaki bayrağa takılacağınıza odasında nerede durduğuna takılsanız anlarsınız sanırım sırf muhalefet olabilmek için lütfen haber yapmayın artık

4. Yorum: tarafsız olun 05 08 2019 14:50
yorumların hepsini onaylayın. işinize geldiği gibi davranmayın

3. Yorum: halk 03 08 2019 23:31
kimse rahatsız değil de niye hoş değil sizce .... yapuluken nerde idin

2. Yorum: c c c 03 08 2019 11:57
şuan gündemde akraba yeğen oğul damat atamaları var.sizden de böyle bir yazı bekliyoruz .

1. Yorum: murat yılmaz 02 08 2019 15:56
sadece sefık çakıcı değil genel olarak akp zihniyetinin bayrak,tc,andımız,atatürk
gibi yüce türk milletinin hassas okonularda bir sıkıntıları var


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Fehmi Türkön vefat etti Prof. Dr. Özcan Yağcı, Boyabat'ta Konfer Şanlan; “Soydaşlarımızın gördüğü z Sinop Üniversitesinin İlk Danışma Kurulu 1-7 Aralık 112 Acil Sağlık Hizmetleri Ha Bedri Akman vefat etti Belediyenin İhalesi Sinop Basınında Aşkın Ayrancıoğlu ve Öğrencisi “Bi PKK’nın Katlettiği Öğrencinin Aile Polislerin ‘Başıboş İnek’ Me Otomobil Takla Attı, 5 Yaralı Otomobil Refüje Çarptı Meteorolojiden buzlanma ve don uyarısı Kurs İlanı (İşaret Dili) “Güvenli Yaşam” Etkinliği Boyabat Kulesi gibi, Ankapark'ın elektri Boyabat Karayolları Kar ve Buzla Mücadel Boyabat Gençlik Merkezine Ziyaret Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesinde Yeni Barış Karadeniz 5 Aralık Dünya Kadın Hak Hasan Ekizoğlu vefat etti Mehmet Kaçmaz vefat etti İYİ Parti Belediye Meclis Grubu Yazılı S Çocuklarda El, Ayak, Ağız Hastalığına Di Emniyet Müdürlüğü Olarak Her Türlü Deste Engelleri Birlikte Aşıyoruz Prof. Dr. Özcan Yağcı Boyabat'a geliyor Traktör sürücüsünden tehlikeli dönüş Barış Karadeniz 3 Aralık Engelliler Günü Mukadder Pekdemir hanımefendi vefat etti Seyir Kulesinin Işıklarının Yanmamasına Özel bankalar vergi tahsilatı yapamayaca Boyabat'ta Hande Yener Rüzgarı Esti Dikmen’de Kaza Türkeli'de motosiklet ile minibüs çarpış Hüsniye Aydın hanımefendi vefat etti Boyabat 1868 Spor - Cumhuriyet Üniversit Boyabat’ta Uyuşturucu İle Yakalana 2019 Yılı Aralık Ayı Nöbetçi Eczane List Bu Duman Kimin? Boyabat Jandarmasından İzinsiz Kazı Yapa Mahmut Aktaş vefat etti Boyabat Belediyesinin Elektrik Borcu Var Binerli Köyünde Yangın TMVFL Orta Karadeniz Bölgesinde 4. Hafta Mualla Mor hanımefendi vefat etti Bu İhale Usule Uygun mu Yapıldı? Doğalgaz Çelik Boru Kaynakçısı belgesi a Duragan’da Trafik Kazası 5 Yaralı Tümü

Tarih 1919...


Saraya Giden CHP'li Tiyatrosu


Yalan yalnızlığı çağırır


Tokat’ın efsanevi valisi


Gölge Adam Yazdı: YA BİZLER?


Gülüm Züccaciye’de “Eskiyi Getir, Yeniyi Götür” Kampanyası


Osmanlıca


Komşusu Aç İken Tok Yatan Bizden Değildir


Cumhuriyet’e Yazdım


Karbonmonoksit Zehirlenmeleri ve Alınması Gereken Tedbirler


2019 Boyabat Yerel Seçimleri Mahalle Bazında Sonuçları


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Boyabat İlçe Emniyet'i vatandaşları uyardı 2014


Kıbrıs, İskenderun ve Antakya Gezisi Fotoğrafları-1


Dua


Boyabat Gazetesi 14. Yaşında


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Edep


Boyabat'tan, Yiğren'e Fotoğraflar-1


Sıladan Mektup Var -34


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Aralık ayı ziyaretci sayısı:278484 DtGaNi

* ANASAYFA *