E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Gerze'de Aile Hekimine Saldırı

Gerze Aile Sağlığı Merkezinde Aile Hekimi olarak görev yapan Dr. Hakan Uzun İstanbul’dan Gerze'ye tatil amaçlı gelen bir hasta tarafından darp edildi.

Şeker Hastası olduğu belirtilen, Ramazan Kurtoğlu’nun (45) ilaç konusunda doktorla tartışmaya başladığı öğrenildi. Tartışmanın yükseldiği noktalarda Ramazan Kurtoğlu’nun elindeki bastonla doktorun yüzüne vurarak, gözlüğünü kırdığı ve kafasının değişik noktalarından yaraladığı kaydedildi.
Aile Sağlığı Hekimlerinin yaşanan arbedeyi duymaları üzerine olaya müdahale ederek kavgayı ayırdıkları öğrenildi.

Aldığı darp üzerine hekim arkadaşları ile birlikte Gerze Devlet Hastanesine götürülen Hakan Uzun yapılan tedavi sonrasında Gerze Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulundu.

Yaşanan bu gelişmelerin ardından Sinop Sağlık Müdürlüğüne Bağlı Hekimler 21.08.2019 Çarşamba günü akşam 18:00 tarihinde Gerze Aile Sağlığı Merkezi önünde basın açıklaması yapacağı belirtti.

Cumhuriyet Başsavcılığı doktora darp olayının yaşanmasının ardından zanlı Ramazan Kurtoğlu’nun gözaltına alınarak mahkemeye sevk edildiğini bildirdi.

Kaynak: Gerzenin Sesi

Tarih:21 08 2019 13:08(1249) Facebook'ta Paylaş

5. Yorum: birdoktor 26 08 2019 22:22
bir kişi de dememiş ki bize şifa dağıtan nefesimiz daraldığında, gözümüz görmediği, kulağımız duymadığında koştuğumuz doktorlara, hemşirelere bu yapılan kalleşliktir. bir kişi de dememiş ki bu doktorlar günde 90-100 hasta bakıyor, tedavimiz gerektiğinde yatırıyor, acil sıkıntıda gece gündüz haftasonu hastaneye geliyor. hastaların çoğu sıra beklemez, verdiğin ilacı düzgün kullanmaz hastalığım geçmiyor doktor der biz de insaniz be kardeşim ! yurt dışında tedavi olacağım demiş dengesizin biri belli ki hollandada, fransada hastaneye düşmemiş arardı o zaman vicdanlı türk hekimini. neyse sen üzülme ben gideceğim bu memleketten, bizi kullananların ülkesine..

4. Yorum: hasta 22 08 2019 18:12
bir doktorun yazdıgı ilacı diğeri yanlış buluyor buna nw demeli bilmwm anlata bildim mi. peki ya sürücü belgesi için genellikle hastanaye sevk etmeleri...

3. Yorum: tekke 21 08 2019 16:32
siddet dogru birsey degil fakat bu hastanedeki cogu hemsireler, hasta bakicilari ve doktorlar saygisiz, anlayissiz ve yobaz dusunceli insanlar. hasta olan insana bile hakaret eden bu sozde saglik calisanlari bence devlet tarafindan cok siki denetlenmelidir. sifa vermiyorlar. hukuk fakultelerinin bes yila cikartilmasi uygulamasi aynen saglikcilara da yapilmalidir. bazen insan soramadan edemiyor bunlar nasil doktor veya hemsire olabiliyorlar. hastaneye dayak yemeye, hakaret duymaya, seviyemi dusurmemek icin artik buradaki hastanelere gitmemeye karar verdim. yurtdisinda gidecem doktorlara. oradakiler en azindan sorumlu, bilincli ve hastaya adam gibi davraniyorlar. buradakiler hem bilincsiz hem de yanlis tedavi uygulayarak insanlarin hayatiyla oynuyorlar. ınsan hayati iste boyle ucuz turkiye'de.

2. Yorum: birgercek 21 08 2019 15:25
bir gerçek varki hastane ve sağlık merkezlerindeki sitte hepmi vatandas haksiz bunuda bir goz onunde bukundrursan8z k8mse durup dururken siddete bas vurmaz kim bilir ne olduda yaptı birak8n doktorlari bir personele guc yeyniyir buvsiyaset varya iste once hatayi devlet kendinde arasin

1. Yorum: gökbörü 21 08 2019 14:52
valla ben sıze şu kadarını soyleyım uzun analızlerde bu doktorların çoğu milleti küçük görerek ilgilenmıyor garıban fakır fukaraya adam gibi davranmıyor , kendını bır halt sanıyor genelde hasta dayak atmakta haklı -şiddete hayır fakat gerçek genelde bu kardaşım!!!!!!!!!!!


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boyabat Yolunda Kaza Sinop İçin Hepsi Bir Oldu Karadeniz; "Uğur Mumcu, Türk medyasının Sehure Bilgiç hanımefendi vefat etti Zekeriya Pektaş vefat etti Etnoğrafya Müzesinde Yangın Paniği Türkeli yolunda kaza: 1'i çocuk, 3 yaral Sinop'ta kar köy yollarını kapattı YEDAŞ’tan Kırsalda Kesintisiz Ener İstimlak Bedelleri Ortaya Çıktı! Mülk Sa Şehri Özcan hanımefendi vefat etti Hayati Çörekoğlu vefat etti Yapmayın böyle! Avni Balcı vefat etti Basketbolda Ahmet Kandemir dönemi Türkiye yarın sandığa gitse sonuç ne ola Hamsilos Mücadelesi Sonuçlandı! Ramazan Uysal vefat etti Neslihan Somuncu hanımefendi vefat etti Yarı Olimpik Yüzme Havuzu Bakıma Alınıyo Faruk Karatay vefat etti Sare Ünal Akça Taziye ve Teşekkür Mesajı Türkeli'de battığı çamurdan zorlukla kur Sinop nükleer protestosu olayından 17 ki Barış Karadeniz, Yarı Yıl Tatili Mesajı Aşkın Ayrancıoğlu Uluslararası Yarışmada Boyabat 1868 Spor Kulübü Başkanı Ali Koc Boyabat'a yeni ilköğretim okulu yapılaca Bu Nasıl Yönetmelik Boyabatlı Minik Bebe O Habere Boyabat Kaymakamlığından Açıkla Boyabat’ta Evsiz Kalan Aileye Devl Halim Yel vefat etti Memnune Yılmaz hanımefendi vefat etti Boyabat İİBF'de Lisansüstü Eğitim İmkanı 73. Verem Eğitim ve Propoganda Haftası Boyabat Belediyesi Beyaz Masadan Küstah Seyir Halinde Karşısına Birden Domuz Çık Sare Ünal hanımefendi vefat etti Mehmet Efe vefat etti Ayşe Kızıler hanımefendi vefat etti Kışın Ortasında Anne Kız Eşyaları İle So Mehmet Sözcü vefat etti Trafik Kazası 81 Yaşındaki Traktör Sürüc Marka şehir, Güçlü Başkanın Belediyesind Stadyum Caddesinde Tutuşan Baca Korkuttu Umre Ödüllü Bilgi Yarışmasının Tanıtımı Recep Kuş vefat etti 2019 Raporu Evcil hayvan sahiplerini sevindiren kara Tümü

Hisar Tuğla Kiralık Traktör Aranıyor


Tam İNANACAĞIM ama


Diyabet ihmale gelmez!


Şimdi de İran tehlikesi!..


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 4. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Rahim Ağzı Kanseri ve Farkındalık


10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlu Olsun


Tüm canlılar üzerinde sevmek belki de bu kadar güzel anlatılabilirdi


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


İlim ve Samimiyet


Bugün Kış Başlıyor


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


2019 Boyabat Yerel Seçimleri Mahalle Bazında Sonuçları


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kıbrıs, İskenderun ve Antakya Gezisi Fotoğrafları-1


Dua


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Boyabat'tan, Yiğren'e Fotoğraflar-1


Sıladan Mektup Var -34


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Ocak ayı ziyaretci sayısı:727663 DtGaNi

* ANASAYFA *