E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Şeker; “Hak arama davası için 8 Eylül’de Ankara’dayız”

Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) Sinop İl Temsilcisi Coşkun Şeker, EYT Genel Merkezi tarafından 8 Eylül tarihinde Ankara’da düzenlenecek olan kara yasanın 20. Yılı mitingine katılacaklarını söyledi.

Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) emekli olmalarını engelleyen yasanın 20'nci yılında miting düzenleyecek. 8 Eylül Pazar günü saat 12.00'de, Ankara Tandoğan Meydanı'nda gerçekleştirilecek olan mitinge 81 ilden EYT temsilcileri ile emeklilik mağdurları katılacak.

Ankara’da düzenlenen mitingin bir hak arama mücadelesi olduğunu belirten EYT Sinop İl Temsilcisi Coşkun Şeker, Sinop EYT olarak, 8 Eylül tarihinde Ankara Tandoğan merkezinde olacaklarını söyledi.

Şeker; “EYT SYDD’nin daha önceden Ankara Nazım Hikmet Kongre Merkezinde, İstanbul Maltepe mitinginde ve İstanbul Yenikapı mitinginde olduğu gibi 8 Eylül büyük Ankara Tandoğan meydanında yapacağı kara yasanın 20. Yılındaki mitingine katılacağız. Bu hak arama davamızda yanımızda olan bütün mağdurdaşlarımıza sonsuz teşekkürler. EYT SYDD Genel Başkanımız Sayın Gönül Boran Özüpak'ı bu hak arama davamızda yalnız bırakmayacağımızı tüm kamuoyuna bildiririz. Genel Başkanımız 8 Eylül’de yapılacak olan büyük mitingimize bütün siyasi parti liderlerini ve sendikaları dolaşarak davet etmiştir. Bizler de EYT Sinop olarak Ankara Tandoğan’daki yerimizi alacağız. Program dahilinde 8 Eylül saat 9’da yönetim ve mağdurdaşlarımızla birlikte Anıtkabir’e çelenk bırakılacak ve akabinde saat 12’de Tandoğan miting alanına geçilecektir. Mitingimize ünlü sanatçı ve duyarlı kişiliğiyle bilinen Haluk Levent’te iştirak edecektir. Bu bağlamda bizlerde EYT Sinop olarak üstümüze düşeni yapacağız” dedi

Kaynak: Vitrinhaber

Tarih:08 09 2019 18:03(239) Facebook'ta Paylaş


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

15 Eylül Dünya Prostat Kanseri Farkındal Gazi'nin tüm sorularını bilen peçeli kad Devlet Hastanesinde Yapılan Yangın Tatbi Çöp Aracına Sıkışan Tiner Kutusu Patladı Kamyonet Traktöre Çarptı: 1 ölü, 3 yaral 13 Eylül Dünya Sepsis Günü Basın Açıklam Kontrolden Çıkan Kamyonet Karşı Şerit Sinop’ta ilk palamutlar tezgahlara Sinop'ta kask denetimleri arttırıldı ! Boyunu Kontrol Ediyorlar Fadime Türkmen hanımefendi vefat etti Yapılan denetimlerde 634 kişinin GBT kay Sinoplulardan Hamsilos Tepkileri Devam E Gülşah’ın Öldüğü Silahlı Kavga Dav YEPAŞ’ta YALIN 6 SİGMA (SİX SİGMA) Doğalgaz Çalışmaları Yeniden Başladı Denizde Kaybolan Gencin Cansız Bedenine İbrahim Külcü vefat etti Satılmış Bozkurt vefat etti Yetkililerden Müthiş Önlem Tarihte İlk Defa, Şimdide B…k Taşı Bağımlılılara Karşı En Güçlü Kalkan Aile Mustafa Kemal Atatürk'ün Emanetine Bizle Fatma Tahmaz hanımefendi vefat etti Ekmek Fiyatında Neler Oluyor? Boyabat’ta Polis’ten Korsan Hazırlık Maçı, Boyabat 1868 spor-İstanbu Ayancık’ta Boğulma Vakası; 1 Kişi Dikmen'de Orman Yangını Boyabat Ak Parti Teşkilatında İlçe Başka Karacaören’de Hızını Kesemeyen Oto Defineciler Kazma Kürek Yakalandı 82 Yaşındaki Vatandaş Ceviz Ağacından Dü Av Tüfeği İle 6 Yaşındaki Kardeşini Vurd Sinop’ta Şiddetli Yağmur Hayatı Ol Şeker; “Hak arama davası için 8 Ey Çatakörencik'te alev alan araç evi yaktı Rahime Özilik hanımefendi vefat etti Boyabat’ta Kubar Esrar İle Yakalan Emniyet Müdürü Ali Asker Bayar, Muhtarla Vehbi Arabacı vefat etti Ömer Savaş vefat etti Döndü Ayrancıgil hanımefendi vefat etti Hidayet Çeri vefat etti Boyabat Anlamö Okulları 2019-2020 Öğreti S. S. Boyabat Esnaf Kefalet Kooperatifi Derya Balıkçılık Yeni Yerinde Hizmet Ver Gülşah Karaduman’ın öldüğü silahlı Erfelek’te Örtü Yangını Tümü

Kılavuzu Karga Olanın...


2019 Boyabat Yerel Seçimleri Mahalle Bazında Sonuçları


Zil Çaldı, Okullar Açıldı


"İşte cesaret"


30 Ağustos ve Tarihi Günlerde Yaşananlar


Dil nimettir


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kurban Bayram'ı Karikatürleri


Fit/CLUB’tan geleneksel Bayram Kampanyası


Boyabat İlçe Emniyet'i vatandaşları uyardı 2014


Kıbrıs, İskenderun ve Antakya Gezisi Fotoğrafları-1


Dua


Boyabat Gazetesi 14. Yaşında


26 Haziran Dünya Uyuşturucu Kullanımı Ve Kaçakçılığı Mücadele


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Edep


Boyabat'tan, Yiğren'e Fotoğraflar-1


Sıladan Mektup Var -34


Çanakkale’ye sesleniş!


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Ceren Damar'ı Öldüren Adamı Tanıyorum..


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Eylül ayı ziyaretci sayısı:360877 DtGaNi

* ANASAYFA *