E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Şeker; “Hak arama davası için 8 Eylül’de Ankara’dayız”

Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) Sinop İl Temsilcisi Coşkun Şeker, EYT Genel Merkezi tarafından 8 Eylül tarihinde Ankara’da düzenlenecek olan kara yasanın 20. Yılı mitingine katılacaklarını söyledi.

Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) emekli olmalarını engelleyen yasanın 20'nci yılında miting düzenleyecek. 8 Eylül Pazar günü saat 12.00'de, Ankara Tandoğan Meydanı'nda gerçekleştirilecek olan mitinge 81 ilden EYT temsilcileri ile emeklilik mağdurları katılacak.

Ankara’da düzenlenen mitingin bir hak arama mücadelesi olduğunu belirten EYT Sinop İl Temsilcisi Coşkun Şeker, Sinop EYT olarak, 8 Eylül tarihinde Ankara Tandoğan merkezinde olacaklarını söyledi.

Şeker; “EYT SYDD’nin daha önceden Ankara Nazım Hikmet Kongre Merkezinde, İstanbul Maltepe mitinginde ve İstanbul Yenikapı mitinginde olduğu gibi 8 Eylül büyük Ankara Tandoğan meydanında yapacağı kara yasanın 20. Yılındaki mitingine katılacağız. Bu hak arama davamızda yanımızda olan bütün mağdurdaşlarımıza sonsuz teşekkürler. EYT SYDD Genel Başkanımız Sayın Gönül Boran Özüpak'ı bu hak arama davamızda yalnız bırakmayacağımızı tüm kamuoyuna bildiririz. Genel Başkanımız 8 Eylül’de yapılacak olan büyük mitingimize bütün siyasi parti liderlerini ve sendikaları dolaşarak davet etmiştir. Bizler de EYT Sinop olarak Ankara Tandoğan’daki yerimizi alacağız. Program dahilinde 8 Eylül saat 9’da yönetim ve mağdurdaşlarımızla birlikte Anıtkabir’e çelenk bırakılacak ve akabinde saat 12’de Tandoğan miting alanına geçilecektir. Mitingimize ünlü sanatçı ve duyarlı kişiliğiyle bilinen Haluk Levent’te iştirak edecektir. Bu bağlamda bizlerde EYT Sinop olarak üstümüze düşeni yapacağız” dedi

Kaynak: Vitrinhaber

Tarih:08 09 2019 18:03(432) Facebook'ta Paylaş


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Ortaokullar Arası "Hayalimdeki Halı" Res Trafik Güvenliği Toplantısı Yapıldı Muzaffer Kasab vefat etti Yere batsın sizin insanlığınız! Bu Besinler Ağız ve Diş Sağlığımızı Bozu Fırat Yılmaz Çakıroğlu Anıldı Boyabat Otogarı Karanlığa Gömüldü İş Adamından Cumhurbaşkanına Zehir Zembe Fatma Boğa hanımefendi vefat etti Gülizar Mert hanımefendi vefat etti Mehmet Öksüz vefat etti Osman Orhanoğlu vefat etti Karşıdan Karşıya Geçmek İsterken Otomobi Sinop'ta filmleri aratmayan kovalamaca Sinop için TOKİ kura tarihleri belli old Kamyon ile otomobil çarpıştı: 4 yaralı Türkeli'de ahşap ev alevlere teslim oldu Beyza Nur Arabacı hanımefendi vefat etti Boyabat OSB Toplantısı yapıldı Boyabatlı Genç Çizerlerin Eserleri Porte Hamdi Çoban vefat etti Burak Kaya vefat etti Kezban Koç hanımefendi vefat etti Halil Özgökçe vefat etti Boyabatlı Asker Burak Kaya Hayatını Kayb Durağan'da Tarihi Eser Kaçakçılığı Türkiye, çok kısa bir sürede seçime gitm Sinop Erfelek'te maç ardından olay çıktı Sorunlarına Çözüm Bekliyor, Başkan İstan CHP Sinop Kongresinde Yüksel güven tazel Ayşe Betül Aslan hanımefendi vefat etti Dörtyol'da Dikkat Çeken Bina Tadilatı Sö Eski Boyabat-Kargı Yolunda Heyelan Oldu Boyabat Anlam Okulu Öğrencileri Kuşları Boyabat’ın ‘HUZUR’u ka Gazeteciye Beraat, İddiaların Araştırılm Ahmet Güneş vefat etti Ahmet Taşkan vefat etti Makbule Çakmak hanımefendi vefat etti Boyabat'ta Kültür ve Tabiat Varlığı Kaça Boyabat'ta Donmak Üzereyken Bulunan Şahi Türkeli MHP İlçe Başkanı Yıldırım hayatı Genç Kadın Eve Camdan Girmeye Çalışırken Aşkın Ayrancıoğlu ve öğrencisi Zeliha Nu Jandarma Genel Komutanlığı Basın Açıklam Sinop’ta 73 köy yolu kapalı Sinop’ta Çanakkale 1915 Savaş Malz Sami Güneş vefat etti Sefer Özdemir vefat etti Tümü

Komşu Suriye


Atatürk’ün Vasiyeti’nin İptali Çalışmaları


17 Şubat Dünya Kediler Günü


Boyabat'tan Kar Fotoğrafları - 2020 -2


II. Abdülhamid Han’a bitmeyen kin!


Yaşı 50/70 Arası Olanlar Mutlaka Okuyun


8-9 Şubat Boyabatta Kar Yağışından Görüntüler


İnsan hakları ve engelliler


Boyabat'ın 2019 yılı nüfusu belli oldu


Yıldız Mahallesi'nde Satılık İşyeri


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 4. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Rahim Ağzı Kanseri ve Farkındalık


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


Bugün Kış Başlıyor


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


2019 Boyabat Yerel Seçimleri Mahalle Bazında Sonuçları


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Dua


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Sıladan Mektup Var -34


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Şubat ayı ziyaretci sayısı:1011068 DtGaNi

* ANASAYFA *