E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Şeker; “Hak arama davası için 8 Eylül’de Ankara’dayız”

Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) Sinop İl Temsilcisi Coşkun Şeker, EYT Genel Merkezi tarafından 8 Eylül tarihinde Ankara’da düzenlenecek olan kara yasanın 20. Yılı mitingine katılacaklarını söyledi.

Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) emekli olmalarını engelleyen yasanın 20'nci yılında miting düzenleyecek. 8 Eylül Pazar günü saat 12.00'de, Ankara Tandoğan Meydanı'nda gerçekleştirilecek olan mitinge 81 ilden EYT temsilcileri ile emeklilik mağdurları katılacak.

Ankara’da düzenlenen mitingin bir hak arama mücadelesi olduğunu belirten EYT Sinop İl Temsilcisi Coşkun Şeker, Sinop EYT olarak, 8 Eylül tarihinde Ankara Tandoğan merkezinde olacaklarını söyledi.

Şeker; “EYT SYDD’nin daha önceden Ankara Nazım Hikmet Kongre Merkezinde, İstanbul Maltepe mitinginde ve İstanbul Yenikapı mitinginde olduğu gibi 8 Eylül büyük Ankara Tandoğan meydanında yapacağı kara yasanın 20. Yılındaki mitingine katılacağız. Bu hak arama davamızda yanımızda olan bütün mağdurdaşlarımıza sonsuz teşekkürler. EYT SYDD Genel Başkanımız Sayın Gönül Boran Özüpak'ı bu hak arama davamızda yalnız bırakmayacağımızı tüm kamuoyuna bildiririz. Genel Başkanımız 8 Eylül’de yapılacak olan büyük mitingimize bütün siyasi parti liderlerini ve sendikaları dolaşarak davet etmiştir. Bizler de EYT Sinop olarak Ankara Tandoğan’daki yerimizi alacağız. Program dahilinde 8 Eylül saat 9’da yönetim ve mağdurdaşlarımızla birlikte Anıtkabir’e çelenk bırakılacak ve akabinde saat 12’de Tandoğan miting alanına geçilecektir. Mitingimize ünlü sanatçı ve duyarlı kişiliğiyle bilinen Haluk Levent’te iştirak edecektir. Bu bağlamda bizlerde EYT Sinop olarak üstümüze düşeni yapacağız” dedi

Kaynak: Vitrinhaber

Tarih:08 09 2019 18:03(348) Facebook'ta Paylaş


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boyabat 1868 Spor - Görelespor: 1-1 Mehmet Yaylacılı vefat etti Şerife Yılmaz hanımefendi vefat etti İhsan Öztürk, Yüzme Havuzu Kompleksi Müd Çöken Hastane Otoparkında Çözüm Arayışı 17 Yaşındaki Hırsızlık Zanlısı Tutukland Belediyeye Borcu Olanlara Kredi Kartına Bekir Türkmen vefat etti Mesleki yeterlilik belgelendirme çalışma Boyabat TSO'dan yurtdışı iş gezisi 14 Kasım Dünya Diyabet Günü Etkinliği Barış Ayhan; “Vali ve vekilin eşin Erfelek’te Yolda Bulunan Yaralı Ya “Haber abartılmış“ dedi Kezban Köstek hanımefendi vefat etti TMVFL Orta Karadeniz Bölgesi 3. Hafta Ma Dağda Aç Kalan Ayılar Köye Yiyecek Arama "800'e yakın gazete kapanacak" Dodo Plus Kendisini Sinop Medyasına Tanı Herkes işini ve haddini bilmeli ! Traktör Kazası Bir Can Daha Aldı Sürücülerden Yaya Geçişlerine ve Bazı Ya Otomobil Bisiklete Çarptı 1 Yaralı Enkaz Altında Kalarak Hayatını Kaybeden Dikmen’de Traktörün Altında Kalan Şimdi Tam Zamanı Bir Bilette Sen Al Dünya Diyabet Günü Sinop’ta Tasarım Odaklı Düşünme Eğ Hac Kayıtları Başladı Trapez Saç İmalatı Fabrikası için yer ta Boyabat’ta 19 Bin Fidan Dikimi Yap Sinop İYİ Parti'den, protokol ziyaretler Ayşe Maviş hanımefendi vefat etti Boyabat’ta Ekmek Zammı Vatandaşı Kızdırd İnşaat Sektöründe Mesleki Yeterlilik Baş Hastane Otoparkı Alarm Veriyor! Işıklarda Motosiklet ve Otomobil Çarpışt Atatürk'ün Aramızdan Ayrılışının 81.Yıl Erfelek'te Ağaç Yüklü Traktör Devrildi: Gençlik Merkezi Kutlu Doğum Haftası Etki İbrahim Özbey vefat etti Otomobil, kaldırımdaki yayalara çarptı: Osman Yanan vefat etti CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz 1 Duyarsızlığın Daniskasını… Sinoplular yönlendirme tabelalardan memn Sinop'ta trafik kazası 3 yaralı 3-9 Kasım Organ Bağışı Haftası Bilgi Not Nemizat Dernekbaş hanımefendi vefat etti Tümü

Gölge Adam Yazdı: YA BİZLER?


Gülüm Züccaciye’de “Eskiyi Getir, Yeniyi Götür” Kampanyası


Osmanlıca


Komşusu Aç İken Tok Yatan Bizden Değildir


Suriye ve uzlaşma


Ölümünün 81. Yılında Atatürk


Osmanlı'da Harf Devrimi Yapma Çalışmaları


Cumhuriyet’e Yazdım


Karbonmonoksit Zehirlenmeleri ve Alınması Gereken Tedbirler


Kılavuzu Karga Olanın...


2019 Boyabat Yerel Seçimleri Mahalle Bazında Sonuçları


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Boyabat İlçe Emniyet'i vatandaşları uyardı 2014


Kıbrıs, İskenderun ve Antakya Gezisi Fotoğrafları-1


Dua


Boyabat Gazetesi 14. Yaşında


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Edep


Boyabat'tan, Yiğren'e Fotoğraflar-1


Sıladan Mektup Var -34


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Kasım ayı ziyaretci sayısı:324863 DtGaNi

* ANASAYFA *