E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Tarihte İlk Defa, Şimdide B…k Taşımaya Başladık…

Boyabat Hal Yerine bir türlü tuvalet yapamayan Boyabat Belediyesi, çareyi seyyar tuvalet kurmakta buldu.

Fakat, bu sefer ortaya başka sorunlar baş gösterdi. Pazartesi günleri yoğun kullanılan, seyyar tuvalet geçicide olsa hal yeri esnafı için çözüm oldu. Fakat, işin kokusu akşam saatlerinde ortaya çıkmaya başladı.

Belediyeye ait vidanjör seyyar tuvalette biriken pisliği almak için, seyyar tuvaletlerle bağlantı kurup içerideki pisliği çekmeye başlayınca, neredeyse 500 metrelik alanda pis kokudan durmak mümkün olmuyor. Pislik kokusundan rahatsız olan çevre esnafı ve buradan geçenler, belediyenin yaptığı bu işe tepki gösteriyor.

Kimi vatandaşlar koşarak alandan uzaklaşırken, kimileri ise; “Yetkililere sorun bu yaptıklarının doğru bir şey olduğunu kendileri de kabullenebiliyorlar mı? Koskoca belediye iki göz tuvalet yapamıyor mu? Hangi çağda yaşıyoruz? B..k taşınır mı kardeşim? Nerede görülmüş, b..k taşımak? Resmen milletle dalga mı geçiyorlar? Bakın, Erenlik’teki dikilen şeyi görüyor musunuz? Vatandaşın acil soruları varken bunlar neyle uğraşıyorlar? Sayın başkan buraya acil ve köklü çözüm bulsun, millete b..k koklatmaya kimsenin hakkı yok! Boyabat hani modern şehir olacaktı? Turizm şehri böyle mi olur? Kardeşim sizde hep çekiyorsunuz. Yazdığınız falan da yok!” diye haber merkezimizi de eleştiri yağmuruna tutarak, tepkilerini ortaya koydular.

Kaynak: Boyabat Haber Gazetesi.com - Ezgi FM

Tarih:10 09 2019 13:55(1425) Facebook'ta Paylaş

4. Yorum: hayrettin culümateş 12 09 2019 10:48
ilk önce pazar yerinin değiştirilmesi lazım tuvalet sonraki iş

3. Yorum: sduman 11 09 2019 10:38
pazar yerinin şehrin göbeğinde ne işi var orada oturanlar evlerinin önüne arbalarını park edemiyorlar kaldırın şehir dışına ama bu seçim vaatlerinde bile olmayan bir istek malesef

2. Yorum: sanayi elemanı 10 09 2019 19:54
haydaaaa. nedir bu ya. yoksa şaka mı ?

1. Yorum: aynur birtashoşaf 10 09 2019 14:36
bir tuvalet yapmak bu kadar mı zor


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

15 Eylül Dünya Prostat Kanseri Farkındal Gazi'nin tüm sorularını bilen peçeli kad Devlet Hastanesinde Yapılan Yangın Tatbi Çöp Aracına Sıkışan Tiner Kutusu Patladı Kamyonet Traktöre Çarptı: 1 ölü, 3 yaral 13 Eylül Dünya Sepsis Günü Basın Açıklam Kontrolden Çıkan Kamyonet Karşı Şerit Sinop’ta ilk palamutlar tezgahlara Sinop'ta kask denetimleri arttırıldı ! Boyunu Kontrol Ediyorlar Fadime Türkmen hanımefendi vefat etti Yapılan denetimlerde 634 kişinin GBT kay Sinoplulardan Hamsilos Tepkileri Devam E Gülşah’ın Öldüğü Silahlı Kavga Dav YEPAŞ’ta YALIN 6 SİGMA (SİX SİGMA) Doğalgaz Çalışmaları Yeniden Başladı Denizde Kaybolan Gencin Cansız Bedenine İbrahim Külcü vefat etti Satılmış Bozkurt vefat etti Yetkililerden Müthiş Önlem Tarihte İlk Defa, Şimdide B…k Taşı Bağımlılılara Karşı En Güçlü Kalkan Aile Mustafa Kemal Atatürk'ün Emanetine Bizle Fatma Tahmaz hanımefendi vefat etti Ekmek Fiyatında Neler Oluyor? Boyabat’ta Polis’ten Korsan Hazırlık Maçı, Boyabat 1868 spor-İstanbu Ayancık’ta Boğulma Vakası; 1 Kişi Dikmen'de Orman Yangını Boyabat Ak Parti Teşkilatında İlçe Başka Karacaören’de Hızını Kesemeyen Oto Defineciler Kazma Kürek Yakalandı 82 Yaşındaki Vatandaş Ceviz Ağacından Dü Av Tüfeği İle 6 Yaşındaki Kardeşini Vurd Sinop’ta Şiddetli Yağmur Hayatı Ol Şeker; “Hak arama davası için 8 Ey Çatakörencik'te alev alan araç evi yaktı Rahime Özilik hanımefendi vefat etti Boyabat’ta Kubar Esrar İle Yakalan Emniyet Müdürü Ali Asker Bayar, Muhtarla Vehbi Arabacı vefat etti Ömer Savaş vefat etti Döndü Ayrancıgil hanımefendi vefat etti Hidayet Çeri vefat etti Boyabat Anlamö Okulları 2019-2020 Öğreti S. S. Boyabat Esnaf Kefalet Kooperatifi Derya Balıkçılık Yeni Yerinde Hizmet Ver Gülşah Karaduman’ın öldüğü silahlı Erfelek’te Örtü Yangını Tümü

Kılavuzu Karga Olanın...


2019 Boyabat Yerel Seçimleri Mahalle Bazında Sonuçları


Zil Çaldı, Okullar Açıldı


"İşte cesaret"


30 Ağustos ve Tarihi Günlerde Yaşananlar


Dil nimettir


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kurban Bayram'ı Karikatürleri


Fit/CLUB’tan geleneksel Bayram Kampanyası


Boyabat İlçe Emniyet'i vatandaşları uyardı 2014


Kıbrıs, İskenderun ve Antakya Gezisi Fotoğrafları-1


Dua


Boyabat Gazetesi 14. Yaşında


26 Haziran Dünya Uyuşturucu Kullanımı Ve Kaçakçılığı Mücadele


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Edep


Boyabat'tan, Yiğren'e Fotoğraflar-1


Sıladan Mektup Var -34


Çanakkale’ye sesleniş!


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Ceren Damar'ı Öldüren Adamı Tanıyorum..


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Eylül ayı ziyaretci sayısı:361696 DtGaNi

* ANASAYFA *