E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Tarihte İlk Defa, Şimdide B…k Taşımaya Başladık…

Boyabat Hal Yerine bir türlü tuvalet yapamayan Boyabat Belediyesi, çareyi seyyar tuvalet kurmakta buldu.

Fakat, bu sefer ortaya başka sorunlar baş gösterdi. Pazartesi günleri yoğun kullanılan, seyyar tuvalet geçicide olsa hal yeri esnafı için çözüm oldu. Fakat, işin kokusu akşam saatlerinde ortaya çıkmaya başladı.

Belediyeye ait vidanjör seyyar tuvalette biriken pisliği almak için, seyyar tuvaletlerle bağlantı kurup içerideki pisliği çekmeye başlayınca, neredeyse 500 metrelik alanda pis kokudan durmak mümkün olmuyor. Pislik kokusundan rahatsız olan çevre esnafı ve buradan geçenler, belediyenin yaptığı bu işe tepki gösteriyor.

Kimi vatandaşlar koşarak alandan uzaklaşırken, kimileri ise; “Yetkililere sorun bu yaptıklarının doğru bir şey olduğunu kendileri de kabullenebiliyorlar mı? Koskoca belediye iki göz tuvalet yapamıyor mu? Hangi çağda yaşıyoruz? B..k taşınır mı kardeşim? Nerede görülmüş, b..k taşımak? Resmen milletle dalga mı geçiyorlar? Bakın, Erenlik’teki dikilen şeyi görüyor musunuz? Vatandaşın acil soruları varken bunlar neyle uğraşıyorlar? Sayın başkan buraya acil ve köklü çözüm bulsun, millete b..k koklatmaya kimsenin hakkı yok! Boyabat hani modern şehir olacaktı? Turizm şehri böyle mi olur? Kardeşim sizde hep çekiyorsunuz. Yazdığınız falan da yok!” diye haber merkezimizi de eleştiri yağmuruna tutarak, tepkilerini ortaya koydular.

Kaynak: Boyabat Haber Gazetesi.com - Ezgi FM

Tarih:10 09 2019 13:55(1666) Facebook'ta Paylaş

4. Yorum: hayrettin culümateş 12 09 2019 10:48
ilk önce pazar yerinin değiştirilmesi lazım tuvalet sonraki iş

3. Yorum: sduman 11 09 2019 10:38
pazar yerinin şehrin göbeğinde ne işi var orada oturanlar evlerinin önüne arbalarını park edemiyorlar kaldırın şehir dışına ama bu seçim vaatlerinde bile olmayan bir istek malesef

2. Yorum: sanayi elemanı 10 09 2019 19:54
haydaaaa. nedir bu ya. yoksa şaka mı ?

1. Yorum: aynur birtashoşaf 10 09 2019 14:36
bir tuvalet yapmak bu kadar mı zor


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boyabat 1868 Spor - Görelespor: 1-1 Mehmet Yaylacılı vefat etti Şerife Yılmaz hanımefendi vefat etti İhsan Öztürk, Yüzme Havuzu Kompleksi Müd Çöken Hastane Otoparkında Çözüm Arayışı 17 Yaşındaki Hırsızlık Zanlısı Tutukland Belediyeye Borcu Olanlara Kredi Kartına Bekir Türkmen vefat etti Mesleki yeterlilik belgelendirme çalışma Boyabat TSO'dan yurtdışı iş gezisi 14 Kasım Dünya Diyabet Günü Etkinliği Barış Ayhan; “Vali ve vekilin eşin Erfelek’te Yolda Bulunan Yaralı Ya “Haber abartılmış“ dedi Kezban Köstek hanımefendi vefat etti TMVFL Orta Karadeniz Bölgesi 3. Hafta Ma Dağda Aç Kalan Ayılar Köye Yiyecek Arama "800'e yakın gazete kapanacak" Dodo Plus Kendisini Sinop Medyasına Tanı Herkes işini ve haddini bilmeli ! Traktör Kazası Bir Can Daha Aldı Sürücülerden Yaya Geçişlerine ve Bazı Ya Otomobil Bisiklete Çarptı 1 Yaralı Enkaz Altında Kalarak Hayatını Kaybeden Dikmen’de Traktörün Altında Kalan Şimdi Tam Zamanı Bir Bilette Sen Al Dünya Diyabet Günü Sinop’ta Tasarım Odaklı Düşünme Eğ Hac Kayıtları Başladı Trapez Saç İmalatı Fabrikası için yer ta Boyabat’ta 19 Bin Fidan Dikimi Yap Sinop İYİ Parti'den, protokol ziyaretler Ayşe Maviş hanımefendi vefat etti Boyabat’ta Ekmek Zammı Vatandaşı Kızdırd İnşaat Sektöründe Mesleki Yeterlilik Baş Hastane Otoparkı Alarm Veriyor! Işıklarda Motosiklet ve Otomobil Çarpışt Atatürk'ün Aramızdan Ayrılışının 81.Yıl Erfelek'te Ağaç Yüklü Traktör Devrildi: Gençlik Merkezi Kutlu Doğum Haftası Etki İbrahim Özbey vefat etti Otomobil, kaldırımdaki yayalara çarptı: Osman Yanan vefat etti CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz 1 Duyarsızlığın Daniskasını… Sinoplular yönlendirme tabelalardan memn Sinop'ta trafik kazası 3 yaralı 3-9 Kasım Organ Bağışı Haftası Bilgi Not Nemizat Dernekbaş hanımefendi vefat etti Tümü

Gölge Adam Yazdı: YA BİZLER?


Gülüm Züccaciye’de “Eskiyi Getir, Yeniyi Götür” Kampanyası


Osmanlıca


Komşusu Aç İken Tok Yatan Bizden Değildir


Suriye ve uzlaşma


Ölümünün 81. Yılında Atatürk


Osmanlı'da Harf Devrimi Yapma Çalışmaları


Cumhuriyet’e Yazdım


Karbonmonoksit Zehirlenmeleri ve Alınması Gereken Tedbirler


Kılavuzu Karga Olanın...


2019 Boyabat Yerel Seçimleri Mahalle Bazında Sonuçları


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Boyabat İlçe Emniyet'i vatandaşları uyardı 2014


Kıbrıs, İskenderun ve Antakya Gezisi Fotoğrafları-1


Dua


Boyabat Gazetesi 14. Yaşında


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Edep


Boyabat'tan, Yiğren'e Fotoğraflar-1


Sıladan Mektup Var -34


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Kasım ayı ziyaretci sayısı:325542 DtGaNi

* ANASAYFA *