E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Devlet Hastanesinde Yapılan Yangın Tatbikatı Gerçeği Aratmadı

13 Eylül 2019 - Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesinde yapılan yangın tatbikatı gerçeği aratmadı. Yapılacak tatbikattan haberi olmayanlar hastane içindeki trafiği ve İtfaiye aracının hastaneye birden gelmesi üzerine şaşkına döndüler.

Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesinde yangın tatbikatı gerçekleştirildi. Yapılan tatbikat anonsları ile uyarilan vatandaşlar, Başhekim Uzm. Dr. Seda Sezen Göktaş idaresinde yapılan tatbikatta yaralıların hastane içinden alınarak, tekerlekli sandalyeler ve sedyelerle acil servise tahliye edilmeleri, acil servisteki doktor ve sağlık çalışanlarının ilk müdahaleleri ve bazı yaralıların ilk tedavilerinin yapıldıktan sonra 112 Acil sağlık ekipleri ile başka hastanelere sevkleri adeta gerçeği aratmadı.

Boyabat İtfaiyesinin çatıda mahsur kalan bir vatandaşı da başarılı bir şekilde indirip tedavi altına alınmasını çevredeki vatandaşlar ilgi ile takip ettiler. Yapılan tatbikatın, sağlık çalışanları ve Boyabat İtfaiyesinin tatbikatı bir tatbikat gibi değil, adete bir gerçekmiş gibi yapması ise tatbikatı izleyen vatandaşların gözlerinden kaçmadı. Yapılan tatbikata Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesi çalışanları, Boyabat Belediyesi İtfaiye ekipler ve İl Afad ekipleri katıldı. Tatbikat yapılan basın açıklaması ile son buldu.

Kaynak: Boyabat Haber Gazetesi.com - Ezgi FM

Tarih:14 09 2019 16:02(1009) Facebook'ta Paylaş

8. Yorum: ahmet kalayc 20 09 2019 08:45
gerçekten harika olmuş tatbikat sırasında yakından gözümü kırpmadan izledim yani halen etkisindeyim bir daha olsa yine izlerim oyuncular hakkını fazlasıyla vermişler emeklerine sağlık

7. Yorum: birol tanrıkulu 20 09 2019 07:47
çok güzel ve şenlikli bir faliyet olmuş ailece izledik baya güldük eğlendik yalnız yetkililerden ricam böyle faliyetlerde birde çekirdek dağıtırsanız daha keyifli olur emeği geçen herkese tesekkür ederiz.

6. Yorum: aynur daktilotussesi 18 09 2019 16:56
bravo bravo

5. Yorum: saffet 18 09 2019 15:32
bir insanin nasil dis gorunusune aldanip da onun duzgun bir insan oldugunu dusunup fakat ic guzelligine bakmadan onun hakkinda cirkin sozler soyleyen zihniyetteki zavalli insanlar nasilsa, bu hastanenin dis gorunusune bakip ovguler dizen fakat icine girince herseyi ile bombos, rezilligin, saygisizligin sevgisizligin hakaretin tavan yaptigi bir hastaneye gitmek akil disidir. saglik bakanligi utanmalidir. saglik bakani derhal istifa etmelidir. bu hastane yonetimi de istifa etmelidir. gorevlerini sorumluluklarini yerine getirmeyen herkesin elinden meslegi alinmalidir.

4. Yorum: ıtfaiyeci 16 09 2019 22:48
ne olmuş yangın mi olmuş?belediyemi gelmiş?tatbikatta çadırlar çok komik olmuş.gercekte yangın olsa herkes çadırları arar..gercegi yandıtsaydı bari.

3. Yorum: daylulu kerem 15 09 2019 19:33
.ok güzel bir tatbikat olmuş doğrusu dostlar. bravo.

2. Yorum: vatandaş 15 09 2019 09:02
gözlerimiz yıllardır emek verenleri aradı.

1. Yorum: muhlis 15 09 2019 06:50
komedi skeci gibi...


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Barış Karadeniz, 21 Ekim Dünya Gazetecil Boyabatlı Uzman Onbaşı Mutlu Can Meşeci YBO’lu Aziz Göveli'ye Karikatürde Erdem Ay vefat etti Boyabat Panayırında İş Tuvalet Parasına Boyabat’ta Yağlı Güreşler Yapıldı Boyabat 1868 Spor-Merzifonspor: 0-1 Nazik Akbaş hanımefendi vefat etti Sündüs Bender hanımefendi vefat etti Gerze ilçesinde çıkan yangında ev, ahır Boyabat Kalesinde mahsur kalan 2 köpek k Belediye Meclisi Barış Pınarı Hareketı B Şakir Aydın vefat etti AFAD Ekipleri Boyabat Kalesinde Operasyo Erfelek'te İzinsiz Kazı Yapan 4 Kişi Yak Aralık'a Kadar 2000 Haneye Doğalgaz Bağl Yoldan Çıkan Otomobil Bahçedeki Çam Ağac Boyabat Panayırı Kaç Yıllık? Trafik Ekipleri Taksileri Denetledi Sinop Üniversitesi Senatosundan Barış Pı Sinop’ta Okul Servisi Trafik Kazas İşler karışıyor gibi! Türkeli'de terör bahanesiyle 32 bin lira Ahmet Şimşek vefat etti Şükrü Cünbük vefat etti Biz devletimizin aldığı bu kararın arkas Yaykıl Kavşağında Tanker Alev Aldı Nizamettin Eren vefat etti Genç Mühendisin Ayaklarının Üzerinden Ka Hani Öncelik Yaya Vatandaşındı Boyabat’lı Vatandaş Taşköprü’ 90 Yaşındaki Ev Sahibini Bıçakla Öldürdü "Okul-Sanayi İşbirliği" Projesi Kemer Hayat Kurtardı Belediye'de Kiralık 4 Aracın Bedeli Yıll 1074 Çankırı Spor- Boyabat 1868 Spor: 2- OSB yönetimi toplandı Türkeli'de seyir halindeki otomobil alev Gerze’de Bir Araya Geldiler Uyuşturucu Özgürlüğün Sonu Zeynep Kurt hanımefendi vefat etti Saraydüzü-Durağan Kavşağında Trafik Kaza Beton Mikserinin Altında Kalan Kadın Hay Satılmış Kabasakal vefat etti Vay inek vay ! Pazar Yokuşunda Trafik Kazası Sinop’ta 4 Adet Villa Alevlere Tes Boyabat Osman Köyü Girişinde Otomobil Te Sokak Köpekleri Sahipsiz Değil Tümü

Kaldırımlar ve insanlar


İnadın ve İnancın adı ”Ernesto Che Guevara"


Hastaneler ve Cerrahpaşa


Osmanlı’da hayvan sevgisi


Crystal Bistro’dan “Artan Lezzet, Azalan Fiyatlar” Kampanyası


Eşeğin Mertebesini Yükseltirsen


Kılavuzu Karga Olanın...


2019 Boyabat Yerel Seçimleri Mahalle Bazında Sonuçları


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kurban Bayram'ı Karikatürleri


Boyabat İlçe Emniyet'i vatandaşları uyardı 2014


Kıbrıs, İskenderun ve Antakya Gezisi Fotoğrafları-1


Dua


Boyabat Gazetesi 14. Yaşında


26 Haziran Dünya Uyuşturucu Kullanımı Ve Kaçakçılığı Mücadele


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Edep


Boyabat'tan, Yiğren'e Fotoğraflar-1


Sıladan Mektup Var -34


Çanakkale’ye sesleniş!


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Ekim ayı ziyaretci sayısı:492414 DtGaNi

* ANASAYFA *