E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Meyve Veren Asırlık Ağaç Battı mı?

Bu Konuya Sessiz Kalmayın Kaymakam Bey!
Meyve Veren Asırlık Ağaçlar Neden Kesiliyor?

Saraydüzü’ne bağlı Hacıçayı Köyünde Köy Konağı bahçesinde bulunan asırlık dut ağacının muhtar tarafından kesilmesine köyde ikamet eden duyarlı vatandaşlar tepki gösterdi.

Hacıçayı Köyü Köy konağı bahçesindeki köy muhtarlığı tüzel kişiliğine ait asırlık dut ağaçlarının kesilmesi tepkilere neden olurken, Saraydüzü İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler olayla ilgili inceleme başlattı.

Geçtiğimiz aylarda da yine aynı köyde cami bahçesinde bulunan ıhlamur ağacının kesilmesi tepkilere neden olmuştu.

Ülkemizin meyve veren asırlık ağaçlarından olan dut ağacının sözde kamelya yapılmak için kesilmesine anlam verilemezken, aynı köyde bu tür olayların ise tekrarlanması tepkilere neden oluyor. Yetkililerin bu köyün huzurunu bozacak bu tür olayların önüne geçilmesi için konuya yetkililerin müdahale ederek gerekli işlemlerin yapılması istendi.

Kaynak: Boyabat Haber Gazetesi.com - Ezgi FM

Tarih:01 10 2019 12:37(1752) Facebook'ta Paylaş

3. Yorum: boyabatlı kağzım 09 10 2019 15:17
yetkililer göreve.bu tür rasgele ağaç kesilmelerinin önüne geçilmesi lazım. meyva veren ağaç kesilmez.

2. Yorum: mehmet 02 10 2019 10:14
o kadar uzağa gitmenize gerek yok. boyabat stadyum caddesinde ki ıhlamur ağaçlarını kimler ne amaçlı kesti o na bakmak lazım

1. Yorum: analiz 01 10 2019 16:38
eeeee, geçtiğimiz dönemlerde izlenen, özellikle bunlara olduklarından çok fazla paye verilen politikaların doğal sonucu. bu politikanın zararını en fazla, müsebbibleri istanbul bb seçimini kaybederek gördüler zaten. maaş ver, ağırla, yurt dışı gezi, umre vaatleri... bu şekilde heybetlendirdiğiniz bir koltuğu da kaybetmemek için istanbul'dan sülâlesini köylere seçmen yazdıran açıkgözler işte böyle istanbul seçimlerini size kaybettirir. bu heybetlendirme sonucu işte kendilerini de astığım astık, kestiğim kestik görüp, aslında herkesten önce kendilerinin koruması kollaması gereken değerleri, zenginlikleri kendileri heba ederler. (kendini ve üstlendiği sorumluluğu bilen muhtarlara sözümüz yok tabi)


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Barış Karadeniz, 21 Ekim Dünya Gazetecil Boyabatlı Uzman Onbaşı Mutlu Can Meşeci YBO’lu Aziz Göveli'ye Karikatürde Erdem Ay vefat etti Boyabat Panayırında İş Tuvalet Parasına Boyabat’ta Yağlı Güreşler Yapıldı Boyabat 1868 Spor-Merzifonspor: 0-1 Nazik Akbaş hanımefendi vefat etti Sündüs Bender hanımefendi vefat etti Gerze ilçesinde çıkan yangında ev, ahır Boyabat Kalesinde mahsur kalan 2 köpek k Belediye Meclisi Barış Pınarı Hareketı B Şakir Aydın vefat etti AFAD Ekipleri Boyabat Kalesinde Operasyo Erfelek'te İzinsiz Kazı Yapan 4 Kişi Yak Aralık'a Kadar 2000 Haneye Doğalgaz Bağl Yoldan Çıkan Otomobil Bahçedeki Çam Ağac Boyabat Panayırı Kaç Yıllık? Trafik Ekipleri Taksileri Denetledi Sinop Üniversitesi Senatosundan Barış Pı Sinop’ta Okul Servisi Trafik Kazas İşler karışıyor gibi! Türkeli'de terör bahanesiyle 32 bin lira Ahmet Şimşek vefat etti Şükrü Cünbük vefat etti Biz devletimizin aldığı bu kararın arkas Yaykıl Kavşağında Tanker Alev Aldı Nizamettin Eren vefat etti Genç Mühendisin Ayaklarının Üzerinden Ka Hani Öncelik Yaya Vatandaşındı Boyabat’lı Vatandaş Taşköprü’ 90 Yaşındaki Ev Sahibini Bıçakla Öldürdü "Okul-Sanayi İşbirliği" Projesi Kemer Hayat Kurtardı Belediye'de Kiralık 4 Aracın Bedeli Yıll 1074 Çankırı Spor- Boyabat 1868 Spor: 2- OSB yönetimi toplandı Türkeli'de seyir halindeki otomobil alev Gerze’de Bir Araya Geldiler Uyuşturucu Özgürlüğün Sonu Zeynep Kurt hanımefendi vefat etti Saraydüzü-Durağan Kavşağında Trafik Kaza Beton Mikserinin Altında Kalan Kadın Hay Satılmış Kabasakal vefat etti Vay inek vay ! Pazar Yokuşunda Trafik Kazası Sinop’ta 4 Adet Villa Alevlere Tes Boyabat Osman Köyü Girişinde Otomobil Te Sokak Köpekleri Sahipsiz Değil Tümü

Kaldırımlar ve insanlar


İnadın ve İnancın adı ”Ernesto Che Guevara"


Hastaneler ve Cerrahpaşa


Osmanlı’da hayvan sevgisi


Crystal Bistro’dan “Artan Lezzet, Azalan Fiyatlar” Kampanyası


Eşeğin Mertebesini Yükseltirsen


Kılavuzu Karga Olanın...


2019 Boyabat Yerel Seçimleri Mahalle Bazında Sonuçları


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kurban Bayram'ı Karikatürleri


Boyabat İlçe Emniyet'i vatandaşları uyardı 2014


Kıbrıs, İskenderun ve Antakya Gezisi Fotoğrafları-1


Dua


Boyabat Gazetesi 14. Yaşında


26 Haziran Dünya Uyuşturucu Kullanımı Ve Kaçakçılığı Mücadele


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Edep


Boyabat'tan, Yiğren'e Fotoğraflar-1


Sıladan Mektup Var -34


Çanakkale’ye sesleniş!


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Ekim ayı ziyaretci sayısı:491741 DtGaNi

* ANASAYFA *