E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Boyabat 1868 Spor İstişare Toplantısı Yapıldı

Boyabat 1868 Spor kulübünün spor faaliyetleri katkısı adı altında istişare toplantısı gerçekleştirildi.

Boyabat 1868 Spor’un çamlıca tepe spor kulubü tesislerinde gerçekleştiren toplantıya İlçe Kaymakamı Fatih Aksoy, Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, İlçe Emniyet Müdürü Ali Asker Bayar, Ak Parti İl Genel Meclisi Üyeleri İsa Bağcı, Mustafa Demircan, Rıtvan Mete, Boyabat 1868 Spor Kulübü Başkanı Ali Koca, İşadamları Vahdet Erdoğan, Yusuf Savaş, Akif Ersoy, Boyabat Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Faruk Erdem, İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, Boyabat Ziraat Odası Başkanı Cemil Elmacı, Boyabat Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Feyzullah Öztürk, Boyabat Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Cihan Tosunoğlu, muhtarlar, STK temsilcileri ve takım oyuncuları katıldılar.

Boyabat 1868 Spor Kulübü Başkanı Ali Koca konuşmasında; Öncelikle bu akşam buraya 1868 Spor Futbol Takımımız için yapılan istişare toplantımıza katılan herkese teşekkür ederim.

Bizler Bal ligi müsabakaları boyunca takımın tüm giderleri için yaptığımız hesapta 900 bin ile 1 milyon lira arasında bir giderimizin olacağını hesapladık. Burada bulunan sponsorlarımızın ve halkımızın destekleriyle takımı 3. lige çıkmak için uğraşıyoruz. Onun için burada bu konuları birlikte konuşarak ve sizlerinde düşüncelerini alarak Boyabat 1868’i en üst düzeye çıkarabilmenin gayreti içerisindeyiz.

Burada bulunan başta İlçe Kaymakamımız Fatih Aksoy olmak üzere İlçe Belediye Başkanımız Şefik Çakıcı’ya İstanbul’da bizlere destek veren sponsorlarımıza ve ilçemiz esnafımıza teşekkür ediyoruz dedi.

Belediye Başkanı Şefik Çakıcı konuşmasında; Öncelikle burada bulunan ve ilçemizin takımı 1868 Spor’un amatör ligden bal ligine çıkması için sponsor olan Boyabat’ın tanıtımına katkı sağlayan işadamlarımız sayın Vahdet Erdoğan, Yusuf Savaş, Akif Ersoy’u Boyabat sevdaları için tebrik ediyorum.

Bu akşam Kaymakamımız, Emniyet Müdürümüz, İl Genel Meclisi Üyelerimiz ,Oda Başkanlarımız, muhtarlarımız ve esnaflarımız burada bizlerin birlikteliği ve desteği ile takımımızın bal liginde şampiyon olacağına inanıyorum. Biz belediyemiz ve  kaymakamlığımız olarak 1868 Spor Kulübümüz için üzerimize düşeni fazlasıyla yaptık.

Bu kulüp bizim kulübümüz, bütün Boyabat’ın kulübü, bizi temsil ediyor. Ben bu toplantıya katılan ve katılamayan esnaflarımızdan, işadamlarımızdan, Boyabatlıyım diyen bütün gurbette bulanan işadamlarımızdan takımımıza ve Boyabat için yapılacak bütün projeler için destek istiyorum dedi. Ben Belediye Başkanı olarak kimseden para istemiyorum Allah’a şükür Boyabat’ın ve hükümetin kaynakları yetiyor.

Bunun için tüm olanaklarımız ile Boyabat 1868 Spor takımımızı Bal ligi şampiyonu yapalım. Boyabat’ın tarihi kahramanlıklar ile doludur. Çanakaklede en çok şehit veren ilçelerden birisiyiz.

İlçe Kaymakamı Fatih Aksoy konuşmasında; Bu akşam burada bulanan İş Adamlarımıza, İl Genel Meclis Üyelerine, muhtarlarımıza ve esnaflarımıza teşekkür ediyorum.

Boyabat spor altyapısı olan bir şehir burada Çetikspor, Boyabat Spor, Esnafspor olarak güzellikleri yaşamış bir şehir. Boyabat’ta belediyemiz, iş adamlarımız ve boyabat halkımızın çabaları ile bir takım oluşturuldu. Bu takım amatör ligde şampiyon oldu. Türkiye Kupası oynadı ve bal ligine yükseldi. Ben burada başkanın şahsında teşekkür ediyorum.

Boyabat 1868 Spor Kulübü yeni sezonda farklı takımlarla karşılaşarak Boyabat’ın ismini ve bayrağını temsil edecek Kaymakamlığımız olarak özeni maddi manevi ne yapabiliyorsak desteklerimizi esirgemeyeceğiz. İnşallah bu toplantı takımın başarılı sonuçlar alıp şampiyonluğa koşmasına sağlar.

Bu akşam burada bu toplantının düzenlenmesinde emeği geçenlere, takımın başarısı için maddi manevi desteği olanlara Boyabatlılar adına, futbolseverler adına teşekkür ediyorum. İnşallah güzel sonuçlar alarak Boyabat’ın bayrağını her yerde dalgalandırırız dedi.

Ayrıca programda salondaki katılımcılar takımın nasıl başarılı olması ve maddi sıkıntıları aşması için neler yapılacağı hakkında fikirlerini söyleyerek görüş alışverişinde bulundular, öneriler sunuldu.

Kaynak: Boyabat Gündem Gazetesi

Tarih:05 10 2019 14:13(798) Facebook'ta Paylaş

3. Yorum: börü 07 10 2019 12:46
öncelikle sayın başkan ceketin çok güzel:) deee....bizim boyabat sporumuza,çeltik sporumuza ne oldu da,neden sahip çıkılmadı da başka adı sanı bilinmeyen takımlar kuruldu???

2. Yorum: buğra 06 10 2019 20:25
şefik çakıcı takım kurulurken, yardım filan yapmam diyordun, şimdi takımın peşinden ayrılmıyorsun, hayırdır

1. Yorum: boyabatlı 06 10 2019 11:14
sayın gazete yetkilileri o toplantıda iş adamı bilal şimşirgil'de varmıs ama yazıda adını niye yazmadınız.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Basketbolda Ahmet Kandemir dönemi Hamsilos Mücadelesi Sonuçlandı! Türkiye yarın sandığa gitse sonuç ne ola Ramazan Uysal vefat etti Neslihan Somuncu hanımefendi vefat etti Yarı Olimpik Yüzme Havuzu Bakıma Alınıyo Faruk Karatay vefat etti Sare Ünal Akça Taziye ve Teşekkür Mesajı Türkeli'de battığı çamurdan zorlukla kur Sinop nükleer protestosu olayından 17 ki Barış Karadeniz, Yarı Yıl Tatili Mesajı Aşkın Ayrancıoğlu Uluslararası Yarışmada Boyabat 1868 Spor Kulübü Başkanı Ali Koc Boyabat'a yeni ilköğretim okulu yapılaca Bu Nasıl Yönetmelik Boyabatlı Minik Bebe O Habere Boyabat Kaymakamlığından Açıkla Boyabat’ta Evsiz Kalan Aileye Devl Halim Yel vefat etti Memnune Yılmaz hanımefendi vefat etti 73. Verem Eğitim ve Propoganda Haftası Boyabat İİBF'de Lisansüstü Eğitim İmkanı Boyabat Belediyesi Beyaz Masadan Küstah Seyir Halinde Karşısına Birden Domuz Çık Sare Ünal hanımefendi vefat etti Mehmet Efe vefat etti Ayşe Kızıler hanımefendi vefat etti Kışın Ortasında Anne Kız Eşyaları İle So Mehmet Sözcü vefat etti Trafik Kazası 81 Yaşındaki Traktör Sürüc Marka şehir, Güçlü Başkanın Belediyesind Stadyum Caddesinde Tutuşan Baca Korkuttu Umre Ödüllü Bilgi Yarışmasının Tanıtımı Recep Kuş vefat etti Evcil hayvan sahiplerini sevindiren kara Boyabat Yerel Basını Gençlik Merkezinde 2020 Yılı Hac Heyecanı Başlıyor Necati Çelik vefat etti Cinayet Zanlısı Tutuklandı Sinop Üniversitersi Rektörü 10 Ocak Çalı Boyabat Emniyetinde Yeni Yılın İlk Huzur Ayten Çilden hanımefendi vefat etti SGC’den, ”10 Ocak İdareciler Yaşar Gümüş vefat etti Boyabat’ta Cinayet Ocak Ayı Serviks Kanseri (Rahim Ağzı Kan Gerze Sel Felaketinin Eşiğinden Döndü Ömer Yaman vefat etti İhbar Asılsız Çıktı Alp Bozkurt vefat etti Tümü

Tam İNANACAĞIM ama


Diyabet ihmale gelmez!


Şimdi de İran tehlikesi!..


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 4. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Rahim Ağzı Kanseri ve Farkındalık


10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlu Olsun


Tüm canlılar üzerinde sevmek belki de bu kadar güzel anlatılabilirdi


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


NUNCO'dan Yılbaşına Özel


İlim ve Samimiyet


Bugün Kış Başlıyor


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


2019 Boyabat Yerel Seçimleri Mahalle Bazında Sonuçları


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kıbrıs, İskenderun ve Antakya Gezisi Fotoğrafları-1


Dua


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Boyabat'tan, Yiğren'e Fotoğraflar-1


Sıladan Mektup Var -34


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Ocak ayı ziyaretci sayısı:555500 DtGaNi

* ANASAYFA *