E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Sinop Üniversitesi Vakfından Öğrencilere Başarı Bursu ve Yemek Bursu Kararı

Sinop Üniversitesi Vakfı, Vakıf Başkanı Prof. Dr. Nihat Dalgın başkanlığında Ekim Ayı Yönetim Kurulu Toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda, 155 öğrenciye başarı ve yemek bursu verilmesi kararlaştırıldı.

Akademik ve İdari Personelimizin Bağışlarıyla 155 Öğrencimize Burs İmkânı Doğdu

Sinop Üniversitesi Vakfını el birliğiyle güçlendirmek amacıyla “2019-2020 Akademik Yılına Hazırlık Toplantısı”nda Rektör Prof. Dr.Nihat Dalgın tarafından başlatılan, akademik ve idari personelimizin destekleriyle büyüyen bağış kampanyası, ihtiyaç sahibi 155 öğrenciye başarı bursu ve yemek bursu olarak katkı sağlayacak.

20’si Yabancı Uyruklu Toplam 135 Öğrenciye Yemek Bursu Verilecek

Sinop Üniversitesi Vakfına bağış kampanyasına katılarak aylık bağışta bulunmayı taahhüt eden akademik ve idari personelin bağışlarıyla; 135 öğrenciye aylık 75 TL olmak üzere 7 ay süreyle “Yemek Bursu” verilmesine, 20 kişilik kontenjanın ise Yabancı Uyruklu Öğrencilerden Yemek Bursu talep edenlere ayrılmasına karar verildi.

20 Lisans Birincisi Öğrenciye Aylık 250 TL Burs Verilecek

Ayrıca Üniversitenin lisans birimlerindeki 3. ve 4. Sınıfların birincisi öğrencilere de 7 ay süreyle 250’şer lira “Başarı Bursu” verilmesi kararlaştırıldı. Başarı bursundan toplamda 20 öğrencinin faydalanacağı belirtildi.

“Sinop Üniversitesi, Çalışanları ve Öğrencileriyle Büyük Bir Ailedir”

Toplantıda Üniversite Vakfının bağış kampanyasına destek veren akademik ve idari personelimize teşekkür eden Rektör Prof.Dr. Nihat Dalgın, “Sinop Üniversitesi, çalışanları ve öğrencileriyle büyük bir ailedir. Bugün akademik ve idari personelimizin Vakfımıza yaptığı bu bağışlar sayesinde 155 öğrencimize eğitim gördükleri dönem içinde başarı ve yemek bursu sağlamış olacağız. Kampanyaya henüz katılmamış diğer personelimizin sağlayacağı katkılarla Üniversitemizin daha da güçleneceğine ve öğrencilerimize çok daha kaliteli imkânlar sunacağına inanıyorum” dedi.

“Vakfımıza Bağış Kampanyası Devam Ediyor”

Sinop Üniversitesi Vakfı için başlatılan bağış kampanyasının devam ettiğini ifade eden Rektör Prof. Dr. Nihat Dalgın, “Sinop Üniversitesi Vakfına sağlanan destek ne kadar artarsa bizler de o ölçüde burs verdiğimiz öğrencilerimizin sayısını artırabiliriz. Bu anlamda kampanyaya katılmak isteyen personelimiz için süreç devam ediyor. Bağışçı olmak isteyen personelimiz maaş aldıkları bankaya giderek istedikleri miktarda ödeme talimatı verip her ay Vakfımıza bağışta bulunabilirler. Elbette ihtiyaç sahibi daha çok öğrencimize ulaşmak için yalnızca Üniversitemiz personelinden değil, Sinoplu tüm yardımseverden destek ve katkı bekliyoruz. Sinoplu iş adamlarımız ve hayırsever vatandaşlarımız da Vakfımıza bağışta bulunarak öğrencilerimize eğitim hayatlarından destek olabilirler. Yapılan bağışların miktarından daha fazla öğrencilerimizde ki bırakacağı intiba önemlidir” ifadelerini kullandı.

Rektör ayrıca, Sinop Üniversitesi Vakfına bağışta bulunan tüm bağışçıların isimlerinin, Vakfın web sayfasında yayınlanacağını, diğer taraftan kendilerine burs verilen öğrencilerin listesinin de web sitesinde duyurulacağını ifade etti.

Sinop Üniversitesi Vakfı’nın Ekim Ayı Yönetim Kurulu Toplantısında, Vakfın çalışmaları ve ileriye dönük hedefleri ile 2019-2020 Eğitim Öğretim yılında yapacağı faaliyetler de ele alındı.

Tarih:09 10 2019 13:43(427) Facebook'ta Paylaş


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Basketbolda Ahmet Kandemir dönemi Hamsilos Mücadelesi Sonuçlandı! Türkiye yarın sandığa gitse sonuç ne ola Ramazan Uysal vefat etti Neslihan Somuncu hanımefendi vefat etti Yarı Olimpik Yüzme Havuzu Bakıma Alınıyo Faruk Karatay vefat etti Sare Ünal Akça Taziye ve Teşekkür Mesajı Türkeli'de battığı çamurdan zorlukla kur Sinop nükleer protestosu olayından 17 ki Barış Karadeniz, Yarı Yıl Tatili Mesajı Aşkın Ayrancıoğlu Uluslararası Yarışmada Boyabat 1868 Spor Kulübü Başkanı Ali Koc Boyabat'a yeni ilköğretim okulu yapılaca Bu Nasıl Yönetmelik Boyabatlı Minik Bebe O Habere Boyabat Kaymakamlığından Açıkla Boyabat’ta Evsiz Kalan Aileye Devl Halim Yel vefat etti Memnune Yılmaz hanımefendi vefat etti 73. Verem Eğitim ve Propoganda Haftası Boyabat İİBF'de Lisansüstü Eğitim İmkanı Boyabat Belediyesi Beyaz Masadan Küstah Seyir Halinde Karşısına Birden Domuz Çık Sare Ünal hanımefendi vefat etti Mehmet Efe vefat etti Ayşe Kızıler hanımefendi vefat etti Kışın Ortasında Anne Kız Eşyaları İle So Mehmet Sözcü vefat etti Trafik Kazası 81 Yaşındaki Traktör Sürüc Marka şehir, Güçlü Başkanın Belediyesind Stadyum Caddesinde Tutuşan Baca Korkuttu Umre Ödüllü Bilgi Yarışmasının Tanıtımı Recep Kuş vefat etti Evcil hayvan sahiplerini sevindiren kara Boyabat Yerel Basını Gençlik Merkezinde 2020 Yılı Hac Heyecanı Başlıyor Necati Çelik vefat etti Cinayet Zanlısı Tutuklandı Sinop Üniversitersi Rektörü 10 Ocak Çalı Boyabat Emniyetinde Yeni Yılın İlk Huzur Ayten Çilden hanımefendi vefat etti SGC’den, ”10 Ocak İdareciler Yaşar Gümüş vefat etti Boyabat’ta Cinayet Ocak Ayı Serviks Kanseri (Rahim Ağzı Kan Gerze Sel Felaketinin Eşiğinden Döndü Ömer Yaman vefat etti İhbar Asılsız Çıktı Alp Bozkurt vefat etti Tümü

Tam İNANACAĞIM ama


Diyabet ihmale gelmez!


Şimdi de İran tehlikesi!..


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 4. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Rahim Ağzı Kanseri ve Farkındalık


10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlu Olsun


Tüm canlılar üzerinde sevmek belki de bu kadar güzel anlatılabilirdi


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


NUNCO'dan Yılbaşına Özel


İlim ve Samimiyet


Bugün Kış Başlıyor


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


2019 Boyabat Yerel Seçimleri Mahalle Bazında Sonuçları


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kıbrıs, İskenderun ve Antakya Gezisi Fotoğrafları-1


Dua


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Boyabat'tan, Yiğren'e Fotoğraflar-1


Sıladan Mektup Var -34


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Ocak ayı ziyaretci sayısı:555576 DtGaNi

* ANASAYFA *