E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Boyabat Taksici Esnafı Sorunlar İçin Bir Araya Geldi

9 Ekim 2019 sabah saatlerinde bir araya gelen 50 taksi esnafı sorunlarını masaya yatırdı. Boyabat Şoförler ve Otomobilciler Odası başkanı ve Boyabat İlçe Emniyet Müdürlüğünden trafik ekiplerininde katıldığı toplantıda çeşitli kararlar alındı.

Edinilen bilgiye göre, 10 TL olan şehir içi taksi ücreti 15 TL olurken, sadece T harfli plakası olanlar ticari faaliyet gösterebilecek. Alınan kararlar arasında taksilerde 65 yaş üstü şoför çalışamayacak. Psikoloji kapsamında değerlendirilebilecek, şartlara uyum sağlayabilecek, psikoteknik olacak, kılık kıyafetleri taksici esnafına uygun olacak kılık ve kıyafete önem verilecek. Taksici esnafı taksimetre kullanılması için gerekli çalışmalara başlanmasını istedi. Benzeri konular üzerinde karar alınırken, önümüzde bir seçim olmadığı için belediyeden yetkili olmaması ticari taksilerin yerlerinin ve durakların sorunlarını gündeme taşıyamadığı için bazı taksici esnafının yaklaşan kış şartlarında ciddi sorunları olacak gibi görünmemekte.

Kaynak: Boyabat Haber Gazetesi.com - Ezgi FM

Tarih:10 10 2019 13:28(773) Facebook'ta Paylaş

6. Yorum: luga luga 18 10 2019 16:08
alınan kararlar cok mantıklı birde taksi arac markaları değiştirirseniz iyi olur. mercedes e serisi,bmw 7 serisi,audi 6 serisi gibi araçlar olabilir.iyi hizmet iyi bir arabayla olur.

5. Yorum: kumluklu veli 12 10 2019 17:28
taksici esnafın sorunlarına yetkililerce çareler bulunmalıdır

4. Yorum: tırımırı 12 10 2019 11:54
boş laflar bunlar sorunlara bak hele ne güzelde söylüyorlar birde saz olsaymış geçmiştede birçok karar alındı ne oldu uygulandımı anca lafta iyi bir araba, iyi giyinimli söför bunlardan önce saygı ve güven olması gerekmesi lazım taksimetreler merkezi sistem olmalı

3. Yorum: mahmut alagül 12 10 2019 11:47
ortada ne gibi bir sorun var ki toplanmışlar zam yapmışlar millete duyurmaya çalışıyorlar herşeyden önce taksicilik dürüstlük ilkesine bağlı olmalı vatandaş kuşkuyla yaklaşmamalı önce bunları konuşmanız lazım

2. Yorum: salih yıldız 10 10 2019 16:25
pek inandırıcı gelmedi

1. Yorum: boyabatli 10 10 2019 15:15
az yapmışsınız 100 lira yapsaydınız sehiricini


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Katı ve Sıvı Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi Boyabat 1868 Spor - Görelespor: 1-1 Mehmet Yaylacılı vefat etti Şerife Yılmaz hanımefendi vefat etti İhsan Öztürk, Yüzme Havuzu Kompleksi Müd Çöken Hastane Otoparkında Çözüm Arayışı 17 Yaşındaki Hırsızlık Zanlısı Tutukland Belediyeye Borcu Olanlara Kredi Kartına Bekir Türkmen vefat etti Mesleki yeterlilik belgelendirme çalışma Boyabat TSO'dan yurtdışı iş gezisi 14 Kasım Dünya Diyabet Günü Etkinliği Barış Ayhan; “Vali ve vekilin eşin Erfelek’te Yolda Bulunan Yaralı Ya “Haber abartılmış“ dedi Kezban Köstek hanımefendi vefat etti TMVFL Orta Karadeniz Bölgesi 3. Hafta Ma Dağda Aç Kalan Ayılar Köye Yiyecek Arama "800'e yakın gazete kapanacak" Dodo Plus Kendisini Sinop Medyasına Tanı Herkes işini ve haddini bilmeli ! Traktör Kazası Bir Can Daha Aldı Sürücülerden Yaya Geçişlerine ve Bazı Ya Otomobil Bisiklete Çarptı 1 Yaralı Enkaz Altında Kalarak Hayatını Kaybeden Dikmen’de Traktörün Altında Kalan Şimdi Tam Zamanı Bir Bilette Sen Al Dünya Diyabet Günü Sinop’ta Tasarım Odaklı Düşünme Eğ Hac Kayıtları Başladı Trapez Saç İmalatı Fabrikası için yer ta Boyabat’ta 19 Bin Fidan Dikimi Yap Sinop İYİ Parti'den, protokol ziyaretler Ayşe Maviş hanımefendi vefat etti Boyabat’ta Ekmek Zammı Vatandaşı Kızdırd İnşaat Sektöründe Mesleki Yeterlilik Baş Hastane Otoparkı Alarm Veriyor! Işıklarda Motosiklet ve Otomobil Çarpışt Atatürk'ün Aramızdan Ayrılışının 81.Yıl Erfelek'te Ağaç Yüklü Traktör Devrildi: Gençlik Merkezi Kutlu Doğum Haftası Etki İbrahim Özbey vefat etti Otomobil, kaldırımdaki yayalara çarptı: Osman Yanan vefat etti CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz 1 Duyarsızlığın Daniskasını… Sinoplular yönlendirme tabelalardan memn Sinop'ta trafik kazası 3 yaralı 3-9 Kasım Organ Bağışı Haftası Bilgi Not Tümü

Gölge Adam Yazdı: YA BİZLER?


Gülüm Züccaciye’de “Eskiyi Getir, Yeniyi Götür” Kampanyası


Osmanlıca


Komşusu Aç İken Tok Yatan Bizden Değildir


Suriye ve uzlaşma


Ölümünün 81. Yılında Atatürk


Osmanlı'da Harf Devrimi Yapma Çalışmaları


Cumhuriyet’e Yazdım


Karbonmonoksit Zehirlenmeleri ve Alınması Gereken Tedbirler


Kılavuzu Karga Olanın...


2019 Boyabat Yerel Seçimleri Mahalle Bazında Sonuçları


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Boyabat İlçe Emniyet'i vatandaşları uyardı 2014


Kıbrıs, İskenderun ve Antakya Gezisi Fotoğrafları-1


Dua


Boyabat Gazetesi 14. Yaşında


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Edep


Boyabat'tan, Yiğren'e Fotoğraflar-1


Sıladan Mektup Var -34


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Kasım ayı ziyaretci sayısı:336337 DtGaNi

* ANASAYFA *