E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Saraydüzü-Durağan Kavşağında Trafik Kazası: 1 Yaralı

Boyabat şehir merkezi yönünde gelmek için kavşağa giren M.U.'nun kullandığı 57 DD 150 plakalı otomobil ile Durağan yönüne giden M.A.’nın (22) kullandığı 34 PJC 75 plakalı hafif ticari araç Saraydüzü-Durağan Kavşağında çarpıştı.

34 PJC 75 plakalı araç sürücüsü M.A. çarpışmanın etkisiyle kontrolünü kaybederek yol kenarında park halinde bulunan 57 KF 481 plakalı minibüse çarparak durabildi.

Ticari araç, minibüsün sol arka tekerinden sürtmeye başlayarak ön tarafında durdu. Ticari araç minibüse çarpmadan saniyeler önce aracına binen minibüs sürücüsü olayın şaşkınlığını bir süre üzerinden atamadı.

Kazada yaralanan otomobil sürücüsü M.U., 112 Acil sağlık ekipleri Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. Kazada her üç araçta da hasar oluştu. Boyabat ilçesi trafik ekipleri olay yerine gelerek yol güvenliği alıp, kaza ile ilgili inceleme başlattılar.

Kaynak: Boyabat Haber Gazetesi.com - Ezgi FM

Tarih:12 10 2019 17:05(1711) Facebook'ta Paylaş

2. Yorum: vatandaş 14 10 2019 08:29
dörtyolada bir ışık olması lazım .

1. Yorum: tecrübeli 12 10 2019 18:32
girişte benzinliğin oradaki lambalar aptal kutusu gibi 20'saniye yeşil 3dk.kırmızı yanıyor anayolda bunun hikmetini anlamadım ben anlayan varsa yazsın, adamın ağzına çok kötü şeyler geliyorneyse,dangalaklık başka birşey değil ben bilmem ne marketin reklamını izlemeye mecburmuyum ya,bir allah'ın kulu'da çıkıp bune demiyor mal gibi
bekliyor orda bu lambaların o kavşağa yapılması gerekir yaz yza boşuna rant kovalamakdn hizmete vakit kalmıyor ki!!!


girişte benzinliğin oradaki lambalar aptal kutusu gibi 20'saniye yeşil 3dk.kırmızı yanıyor anayolda bunun hikmetini anlamadım ben anlayan varsa yazsın, adamın ağzına çok kötü şeyler geliyorneyse,dangalaklık başka birşey değil ben bilmem ne marketin reklamını izlemeye mecburmuyum ya,bir allah'ın kulu'da çıkıp bune demiyor mal gibi
bekliyor orda bu lambaların o kavşağa yapılması gerekir yaz yza boşuna rant kovalamakdn hizmete vakit kalmıyor ki!!!


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Dağda Aç Kalan Ayılar Köye Yiyecek Arama "800'e yakın gazete kapanacak" Dodo Plus Kendisini Sinop Medyasına Tanı Herkes işini ve haddini bilmeli ! Traktör Kazası Bir Can Daha Aldı Sürücülerden Yaya Geçişlerine ve Bazı Ya Otomobil Bisiklete Çarptı 1 Yaralı Enkaz Altında Kalarak Hayatını Kaybeden Dikmen’de Traktörün Altında Kalan Şimdi Tam Zamanı Bir Bilette Sen Al Dünya Diyabet Günü Sinop’ta Tasarım Odaklı Düşünme Eğ Hac Kayıtları Başladı Trapez Saç İmalatı Fabrikası için yer ta Boyabat’ta 19 Bin Fidan Dikimi Yap Sinop İYİ Parti'den, protokol ziyaretler Ayşe Maviş hanımefendi vefat etti Boyabat’ta Ekmek Zammı Vatandaşı Kızdırd İnşaat Sektöründe Mesleki Yeterlilik Baş Hastane Otoparkı Alarm Veriyor! Işıklarda Motosiklet ve Otomobil Çarpışt Atatürk'ün Aramızdan Ayrılışının 81.Yıl Erfelek'te Ağaç Yüklü Traktör Devrildi: Gençlik Merkezi Kutlu Doğum Haftası Etki İbrahim Özbey vefat etti Otomobil, kaldırımdaki yayalara çarptı: Osman Yanan vefat etti CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz 1 Duyarsızlığın Daniskasını… Sinoplular yönlendirme tabelalardan memn Sinop'ta trafik kazası 3 yaralı 3-9 Kasım Organ Bağışı Haftası Bilgi Not Nemizat Dernekbaş hanımefendi vefat etti Fakülte ve MYO Öğrencileri Gençlik Merke Muhsin Erdoğan vefat etti TMVFL Orta Karadeniz Bölgesinde 2. Hafta “Aile kurmak kadar, aile kalmak da Teknoloji Odaklı Sanayi Hamlesi Programı Projenizi Başınıza Çalın, Nedir Bu Rezal Boyabat TSO'dan eğitime destek İstihdam Odaklı İşletme Kredisi Boyabat KYK Neler Oluyor Atmaca Başarıyla Atıldı Satiye Özdemir hanımefendi vefat etti Feride Kurukaya hanımefendi vefat etti Uçuruma yuvarlanan sürücü 1 gün sonra bu Karaoğlan Bülent Ecevit'i Unutmadık, Unu İş makinesi uçuruma yuvarlandı: 1 ölü E-Arşiv Fatura işlemlerine zorunluluk ge Tümü

Gülüm Züccaciye’de “Eskiyi Getir, Yeniyi Götür” Kampanyası


Osmanlıca


Komşusu Aç İken Tok Yatan Bizden Değildir


Suriye ve uzlaşma


Ölümünün 81. Yılında Atatürk


Sinop Üniversitesi ve STK’lar(ı)


Osmanlı'da Harf Devrimi Yapma Çalışmaları


Cumhuriyet’e Yazdım


Karbonmonoksit Zehirlenmeleri ve Alınması Gereken Tedbirler


Kılavuzu Karga Olanın...


2019 Boyabat Yerel Seçimleri Mahalle Bazında Sonuçları


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Boyabat İlçe Emniyet'i vatandaşları uyardı 2014


Kıbrıs, İskenderun ve Antakya Gezisi Fotoğrafları-1


Dua


Boyabat Gazetesi 14. Yaşında


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Edep


Boyabat'tan, Yiğren'e Fotoğraflar-1


Sıladan Mektup Var -34


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Kasım ayı ziyaretci sayısı:255916 DtGaNi

* ANASAYFA *