E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Aralık'a Kadar 2000 Haneye Doğalgaz Bağlanacak

İlk olarak 2018 yılında başlayan doğalgaz çalışmaları bir süre yaşanan aranın ardından 2019 yılında olanca hızıyla devam ediyor.

2018 yılında yapılan doğalgaz çalışmalarıyla yaklaşık 2000 eve doğalgaz verilmesinin ardından bir süre doğalgaz çalışmalarına ara verildi.

24 Haziran 2019 tarihinde Akmercan Doğalgaz Firması ve Gerze Belediyesi arasında protokol imzalanarak yıl içerisinde 8 kilometre doğalgaz hattı döşeneceği kaydedildi. Bu kapsamda 24 Haziran 2019’da imzalanan protokol ile birlikte başlayan doğalgaz çalışmaları olanca hızıyla devam ediyor.

Firma yetkilileri 24 Haziran tarihinden itibaren yaklaşık 4.5 kilometre doğalgaz hattının döşendiğini, 37 sokak olarak belirtilen projede herhangi bir değişiklik olmadan çalışmaların devam ettiğini belirtti.

Yetkililer yapılan çalışma alanına göre altyapı, zeminin kaya veya toprak olma durumuna göre günlük ortalama 150-200 metre arası 63’lük doğalgaz döşendiğini kaydederek, ana arterlere çelik borularla döşeme yapılacağını belirtti.

Sedat Işıdı Kültür Merkezinin karşısındaki zeytinlikte basınç düşürme istasyonunun kurulacağını söyleyen yetkililer, ortalama 1,5 – 2 ay sonra 8 kilometre doğalgaz hattının tamamen döşenip tüm işlemlerinin biteceğini yaklaşık 2000 haneye doğalgaz verileceğini kaydettiler.

Kaynak: Gerzenin Sesi.com

Tarih:18 10 2019 14:23(1822) Facebook'ta Paylaş

3. Yorum: almina 21 10 2019 07:31
sanki boyabata bağlanacak doğalgaz bizene gerzede ki 2000 haneden iyi işte gerze halkı bilmem kaç tl olmuş tüp parasında kömür pisliğinden kurtulmuş....

2. Yorum: daylulu kerem 19 10 2019 16:07
doğalgazlar yavaş yavaş geliyor gibim.kalorifer kazanları, şofbenler neyin hurdaya.

1. Yorum: boyabatlı 18 10 2019 17:53
boyabatta ne zaman bağlanacak, sen boyabattan haber ver.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Dağda Aç Kalan Ayılar Köye Yiyecek Arama "800'e yakın gazete kapanacak" Dodo Plus Kendisini Sinop Medyasına Tanı Herkes işini ve haddini bilmeli ! Traktör Kazası Bir Can Daha Aldı Sürücülerden Yaya Geçişlerine ve Bazı Ya Otomobil Bisiklete Çarptı 1 Yaralı Enkaz Altında Kalarak Hayatını Kaybeden Dikmen’de Traktörün Altında Kalan Şimdi Tam Zamanı Bir Bilette Sen Al Dünya Diyabet Günü Sinop’ta Tasarım Odaklı Düşünme Eğ Hac Kayıtları Başladı Trapez Saç İmalatı Fabrikası için yer ta Boyabat’ta 19 Bin Fidan Dikimi Yap Sinop İYİ Parti'den, protokol ziyaretler Ayşe Maviş hanımefendi vefat etti Boyabat’ta Ekmek Zammı Vatandaşı Kızdırd İnşaat Sektöründe Mesleki Yeterlilik Baş Hastane Otoparkı Alarm Veriyor! Işıklarda Motosiklet ve Otomobil Çarpışt Atatürk'ün Aramızdan Ayrılışının 81.Yıl Erfelek'te Ağaç Yüklü Traktör Devrildi: Gençlik Merkezi Kutlu Doğum Haftası Etki İbrahim Özbey vefat etti Otomobil, kaldırımdaki yayalara çarptı: Osman Yanan vefat etti CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz 1 Duyarsızlığın Daniskasını… Sinoplular yönlendirme tabelalardan memn Sinop'ta trafik kazası 3 yaralı 3-9 Kasım Organ Bağışı Haftası Bilgi Not Nemizat Dernekbaş hanımefendi vefat etti Fakülte ve MYO Öğrencileri Gençlik Merke Muhsin Erdoğan vefat etti TMVFL Orta Karadeniz Bölgesinde 2. Hafta “Aile kurmak kadar, aile kalmak da Teknoloji Odaklı Sanayi Hamlesi Programı Projenizi Başınıza Çalın, Nedir Bu Rezal Boyabat TSO'dan eğitime destek İstihdam Odaklı İşletme Kredisi Boyabat KYK Neler Oluyor Atmaca Başarıyla Atıldı Satiye Özdemir hanımefendi vefat etti Feride Kurukaya hanımefendi vefat etti Uçuruma yuvarlanan sürücü 1 gün sonra bu Karaoğlan Bülent Ecevit'i Unutmadık, Unu İş makinesi uçuruma yuvarlandı: 1 ölü E-Arşiv Fatura işlemlerine zorunluluk ge Tümü

Gülüm Züccaciye’de “Eskiyi Getir, Yeniyi Götür” Kampanyası


Osmanlıca


Komşusu Aç İken Tok Yatan Bizden Değildir


Suriye ve uzlaşma


Ölümünün 81. Yılında Atatürk


Sinop Üniversitesi ve STK’lar(ı)


Osmanlı'da Harf Devrimi Yapma Çalışmaları


Cumhuriyet’e Yazdım


Karbonmonoksit Zehirlenmeleri ve Alınması Gereken Tedbirler


Kılavuzu Karga Olanın...


2019 Boyabat Yerel Seçimleri Mahalle Bazında Sonuçları


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Boyabat İlçe Emniyet'i vatandaşları uyardı 2014


Kıbrıs, İskenderun ve Antakya Gezisi Fotoğrafları-1


Dua


Boyabat Gazetesi 14. Yaşında


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Edep


Boyabat'tan, Yiğren'e Fotoğraflar-1


Sıladan Mektup Var -34


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Kasım ayı ziyaretci sayısı:255930 DtGaNi

* ANASAYFA *