E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Boyabat Ticaret ve Sanayi Odasında Seminer Düzenlendi

30.10.2019 - Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası eğitim faaliyetleri kapsamında TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi İşletme Bölümü Öğretim Görevlisi Doç. Dr. Atılım Murat ile bir seminer gerçekleşti.

İki oturumdan oluşan ve saat 16:00'da Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda başlayan etkinlik yaklaşık 4 saat sürüdü. Boyabat, Saraydüzü, Gerze ve Dikmen Kaymakamları ile Boyabat Cumhuriyet Başsavcısının da katıldıkları seminere ilgi yoğundu.

Enflasyon, büyüme, makro ekonomik göstergeler, kur ve faiz ilişkisi, cari açık, finansman, siyasal istikrar, işsizlik ve bütçe dengesi gibi iç piyasa konuları ile birlikte uluslararası ekonomik ilişkiler ve bunların ülkemize yansımaları hakkında da bilgiler veren Doç Dr. Atılım Murat, yatırım yapmak isteyenlere de tavsiyelerde bulundu.

Karşılıklı soru-cevap ve sohbetler ile interaktif bir ortamda gerçekleştirilen seminer sonunda kısa bir açıklama yapan Boyabat TSO Başkanı Orhan Çakır; "Üyelerimizden gelen talepler ve ihtiyaçlar doğrultusunda eğitim faaliyetlerimiz devam edecek. İçerik ve anlatım olarak Atılım Hocamız çok güzel bir program gerçekleştirdi. Ayrıca etkinliğimize katıldıkları için Boyabat, Saraydüzü, Gerze ve Dikmen Kaymakamlarımıza ve savcılarımıza da teşekkür ediyorum." dedi.

Tarih:31 10 2019 13:07(965) Facebook'ta Paylaş

2. Yorum: gökbörü 31 10 2019 17:00
başkan ve yenı ekıp gerçekten güzel işler yapıyor -vizyoner işler bunlar , tengri onları korusun ve daıma yüceltsin.

1. Yorum: daylulu kerem 31 10 2019 13:37
boyabat tso çalışıp cabalıyor dostlar.lakin salonun çeyreği dolu çok az yani . neden acaba ?


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Dağda Aç Kalan Ayılar Köye Yiyecek Arama "800'e yakın gazete kapanacak" Dodo Plus Kendisini Sinop Medyasına Tanı Herkes işini ve haddini bilmeli ! Traktör Kazası Bir Can Daha Aldı Sürücülerden Yaya Geçişlerine ve Bazı Ya Otomobil Bisiklete Çarptı 1 Yaralı Enkaz Altında Kalarak Hayatını Kaybeden Dikmen’de Traktörün Altında Kalan Şimdi Tam Zamanı Bir Bilette Sen Al Dünya Diyabet Günü Sinop’ta Tasarım Odaklı Düşünme Eğ Hac Kayıtları Başladı Trapez Saç İmalatı Fabrikası için yer ta Boyabat’ta 19 Bin Fidan Dikimi Yap Sinop İYİ Parti'den, protokol ziyaretler Ayşe Maviş hanımefendi vefat etti Boyabat’ta Ekmek Zammı Vatandaşı Kızdırd İnşaat Sektöründe Mesleki Yeterlilik Baş Hastane Otoparkı Alarm Veriyor! Işıklarda Motosiklet ve Otomobil Çarpışt Atatürk'ün Aramızdan Ayrılışının 81.Yıl Erfelek'te Ağaç Yüklü Traktör Devrildi: Gençlik Merkezi Kutlu Doğum Haftası Etki İbrahim Özbey vefat etti Otomobil, kaldırımdaki yayalara çarptı: Osman Yanan vefat etti CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz 1 Duyarsızlığın Daniskasını… Sinoplular yönlendirme tabelalardan memn Sinop'ta trafik kazası 3 yaralı 3-9 Kasım Organ Bağışı Haftası Bilgi Not Nemizat Dernekbaş hanımefendi vefat etti Fakülte ve MYO Öğrencileri Gençlik Merke Muhsin Erdoğan vefat etti TMVFL Orta Karadeniz Bölgesinde 2. Hafta “Aile kurmak kadar, aile kalmak da Teknoloji Odaklı Sanayi Hamlesi Programı Projenizi Başınıza Çalın, Nedir Bu Rezal Boyabat TSO'dan eğitime destek İstihdam Odaklı İşletme Kredisi Boyabat KYK Neler Oluyor Atmaca Başarıyla Atıldı Satiye Özdemir hanımefendi vefat etti Feride Kurukaya hanımefendi vefat etti Uçuruma yuvarlanan sürücü 1 gün sonra bu Karaoğlan Bülent Ecevit'i Unutmadık, Unu İş makinesi uçuruma yuvarlandı: 1 ölü E-Arşiv Fatura işlemlerine zorunluluk ge Tümü

Gülüm Züccaciye’de “Eskiyi Getir, Yeniyi Götür” Kampanyası


Osmanlıca


Komşusu Aç İken Tok Yatan Bizden Değildir


Suriye ve uzlaşma


Ölümünün 81. Yılında Atatürk


Sinop Üniversitesi ve STK’lar(ı)


Osmanlı'da Harf Devrimi Yapma Çalışmaları


Cumhuriyet’e Yazdım


Karbonmonoksit Zehirlenmeleri ve Alınması Gereken Tedbirler


Kılavuzu Karga Olanın...


2019 Boyabat Yerel Seçimleri Mahalle Bazında Sonuçları


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Boyabat İlçe Emniyet'i vatandaşları uyardı 2014


Kıbrıs, İskenderun ve Antakya Gezisi Fotoğrafları-1


Dua


Boyabat Gazetesi 14. Yaşında


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Edep


Boyabat'tan, Yiğren'e Fotoğraflar-1


Sıladan Mektup Var -34


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Kasım ayı ziyaretci sayısı:256545 DtGaNi

* ANASAYFA *