E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Boyabat TSO'dan eğitime destek

Boyabat TSO'dan 2019-2020 eğitim-öğretim yılında Boyabat, Saraydüzü ve Durağan ilçelerimizdeki okullarımızda öğrenim gören ihtiyaç sahibi öğrencilerimize kışlık kaban yardımı yapıldı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin destekleri ve Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası organizasyonu ile Odamıza bağlı ilçelerimizdeki ihtiyaç sahibi öğrencilere kışlık kaban dağıtıldı. Her yıl özellikle kış aylarında yapılan aynî yardımlar hakkında bilgi veren Boyabat TSO Başkanı Orhan Çakır; "Bütün mesaimiz geleceğimiz için, evlatlarımız için. Onların daha iyi şartlarda eğitim görmelerini çok önemsiyoruz. TOBB camiası olarak eğitime aktardığımız destekler bunun kanıtıdır. Bu yıl öğrencilerimize kışlık kaban yardımı yapılmasına karar verdik. 850'nin üzerinde öğrencimize ulaştık. Bu vesileyle velilerimize de bir katkımızın olmasından dolayı mutluyuz. Tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize iyi bir eğitim-öğretim yılı diliyorum." dedi.

Tarih:07 11 2019 13:27(808) Facebook'ta Paylaş

4. Yorum: vatandaş 08 11 2019 21:35
gizli yapılsaydı daha iyiydi..

3. Yorum: pirinççi 08 11 2019 20:13
aynı marka, model, renk, kesim, stil..
okul bahçesinde kimin bu kabanlardan giydiği belli..yapanlardan allah razı olsun ancak, bu çocuklar farklı mağazalara götürülüp, beğendiklerinden giydirilse daha güzel olurdu sanki..

2. Yorum: kumluklu veli 07 11 2019 20:53
boyabat tso ya bravo dostlar. daima boyabat ve boyabatlı için çalışıp cabalamakta.

1. Yorum: xxxx 07 11 2019 16:47
çok güzel hareket ama bu işlerin gizli yapılması lazım yardım yapıyoruz diye boy boy resim cektirilmez çocuklara bile arkadaslari içinde verilmez yardım sessizce yapılır


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Ortaokullar Arası "Hayalimdeki Halı" Res Trafik Güvenliği Toplantısı Yapıldı Muzaffer Kasab vefat etti Yere batsın sizin insanlığınız! Bu Besinler Ağız ve Diş Sağlığımızı Bozu Fırat Yılmaz Çakıroğlu Anıldı Boyabat Otogarı Karanlığa Gömüldü İş Adamından Cumhurbaşkanına Zehir Zembe Fatma Boğa hanımefendi vefat etti Gülizar Mert hanımefendi vefat etti Mehmet Öksüz vefat etti Osman Orhanoğlu vefat etti Karşıdan Karşıya Geçmek İsterken Otomobi Sinop'ta filmleri aratmayan kovalamaca Sinop için TOKİ kura tarihleri belli old Kamyon ile otomobil çarpıştı: 4 yaralı Türkeli'de ahşap ev alevlere teslim oldu Beyza Nur Arabacı hanımefendi vefat etti Boyabat OSB Toplantısı yapıldı Boyabatlı Genç Çizerlerin Eserleri Porte Hamdi Çoban vefat etti Burak Kaya vefat etti Kezban Koç hanımefendi vefat etti Halil Özgökçe vefat etti Boyabatlı Asker Burak Kaya Hayatını Kayb Durağan'da Tarihi Eser Kaçakçılığı Türkiye, çok kısa bir sürede seçime gitm Sinop Erfelek'te maç ardından olay çıktı Sorunlarına Çözüm Bekliyor, Başkan İstan CHP Sinop Kongresinde Yüksel güven tazel Ayşe Betül Aslan hanımefendi vefat etti Dörtyol'da Dikkat Çeken Bina Tadilatı Sö Eski Boyabat-Kargı Yolunda Heyelan Oldu Boyabat Anlam Okulu Öğrencileri Kuşları Boyabat’ın ‘HUZUR’u ka Gazeteciye Beraat, İddiaların Araştırılm Ahmet Güneş vefat etti Ahmet Taşkan vefat etti Makbule Çakmak hanımefendi vefat etti Boyabat'ta Kültür ve Tabiat Varlığı Kaça Boyabat'ta Donmak Üzereyken Bulunan Şahi Türkeli MHP İlçe Başkanı Yıldırım hayatı Genç Kadın Eve Camdan Girmeye Çalışırken Aşkın Ayrancıoğlu ve öğrencisi Zeliha Nu Jandarma Genel Komutanlığı Basın Açıklam Sinop’ta 73 köy yolu kapalı Sinop’ta Çanakkale 1915 Savaş Malz Sami Güneş vefat etti Sefer Özdemir vefat etti Tümü

Komşu Suriye


Atatürk’ün Vasiyeti’nin İptali Çalışmaları


17 Şubat Dünya Kediler Günü


Boyabat'tan Kar Fotoğrafları - 2020 -2


II. Abdülhamid Han’a bitmeyen kin!


Yaşı 50/70 Arası Olanlar Mutlaka Okuyun


8-9 Şubat Boyabatta Kar Yağışından Görüntüler


İnsan hakları ve engelliler


Boyabat'ın 2019 yılı nüfusu belli oldu


Yıldız Mahallesi'nde Satılık İşyeri


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 4. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Rahim Ağzı Kanseri ve Farkındalık


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


Bugün Kış Başlıyor


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


2019 Boyabat Yerel Seçimleri Mahalle Bazında Sonuçları


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Dua


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Sıladan Mektup Var -34


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Şubat ayı ziyaretci sayısı:1013028 DtGaNi

* ANASAYFA *