E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Hastane Otoparkı Alarm Veriyor!

Devletin yaptığı zorunlu doktor atamalarını dahi kendi çalışmaları sonucunda doktor atanması yapmış gibi gösteren, hastaneyi kendi ceplerinden yada babalarının parasıyla yaptırmış gibi reklam yapan siyasilerin hizmete kazandırdık dediği, belediye panolarında boy boy astıkları afişlerlerle şov yaptıkları hastanenin hizmete gireli daha 1 buçuk yılını doldurmadan bu hale gelen araç parkının durumu kabul edilir gibi değil.

Hastanenin en önemli noktası olan 112 Acil ambulanslarının giriş yaptığı, ayrıca özel araçlarında park ettiği alan, önce çatlamaya, daha sonra yavaş yavaş kaymaya başlayarak olabilecek bir facianın habercisi gibi alarm vermeye başladı.

Durumu yakından takip eden ve yeni atanan hastane idaresi herhangi bir olumsuzluğa meydan vermemek için otoparka araç girişini yasakladı.

Kaynak: Boyabat Haber Gazetesi.com - Ezgi FM

Tarih:11 11 2019 12:49(1617) Facebook'ta Paylaş

12. Yorum: ömer köylü 13 11 2019 12:20
güçlü başkanımız, hava kirliliği, trafik sorunu, asayiş düzenleme, sanayi devrimi, tarımda reform, hepsini halletti o işi de halleder...

11. Yorum: saha 12 11 2019 20:28
hastanenin disi degil icindeki elemanlar da berbat otesi. boyle bir hastane olmasa da olur. caninizi kurtarmak istiyorsaniz katiyen bu hastane denen yere gitmeyin. baska yerlere gidin. saglik bakanligi zaten bir halta yaramiyor. saglik sistemimiz dunya'nin en berbat sistemi bir de egitim sistemi.

10. Yorum: boyabatluuu 12 11 2019 20:11
yaziklarr olsunn.

9. Yorum: boyabatlı 12 11 2019 08:45
aydın bey evet şow yapılıyor haklısınız milletimizde güzel yiyor şowu güzel oy veriyor bakın boyabatta kaç senedir ne değişti hiçbirşey değişmiyor gelişmiyor yine aynı başkanlar yine aynı siyasetçiler ne değişmesini bekliyoruz ki.saygılar.

8. Yorum: halktanesi 12 11 2019 08:19
zaten hastane de bir tuhaf yapılmış. arka tarafta da koskoca alan balkon gibi uydurma birşey var. otopark alanı yetersiz. polikliniklerin yerleri bekleme alanları kısıtlı memurları toplamışlar aynı alana.binaya dışarıdan bakarsan devasa görünümlü. tuvaletlerin havalandırması da alanı da yetersiz sabun bile olmuyor. hastane tuvaletinde sabun tuvalet kağıdı olmaz mı. bir gün sekreterden sıra alıyorsun bir gün kimse olmuyor çok düzensiz hastane yönetimi. bunlar aşılacak da asli hizmetinin verilip verilmediği doktorun çalışması hastanenin imkanları konuşulacak.tamam mr cihazı o cihaz bu cihaz getirilemeyebilir ama temizliği de yapılsın bir zahmet. bunun mazereti olmaz.

7. Yorum: almina 12 11 2019 07:35
siz sadece hastanenin dışını görüyorsunuz birde içini görseniz ;))) ilk taşınıldığı hafta musluklar hastaların elinde kaldı peçetelikler düştü acilin ortasında kovalarla yağmur suları toplandı bunların hepsi gerçek bilmem kaçıncı yüzyılda ama hastanemiz yeni allahtan ağlanacak hallerine hala gülüyor olmalarıda ayrı bir ttaji komiklik

6. Yorum: cabbar 11 11 2019 21:09
eski hastane 3 katlı deprem riski olan bölgelerde 3 kata kadar yapı izni veriyorlar eski hastanenin icine onca masraf yapıldı yazık değilmi bu paralara eski hastaneye hakkaniyet ile rapor verilse depreme dayanıklı çıkar duvarlarinin kalinligi boyabatta hic bir yapida yok o kalınlık

5. Yorum: yenimaleli sami 11 11 2019 20:36
yetkililerce gerekli tetkik ve tahliller yapılarak yapılacak işler yapılmalı ve otopark tamir ettirilmelidir. yetkililer göreve.

4. Yorum: alaspantaras 11 11 2019 19:14
ondan sonra adama kızıyorlar temel atmama töreni yaptı diye.milletin vergileriyle toplanan paraları böyle çarçur edecekseniz temel atmayın daha iyi.eski hastanenin neyi vardı.bir yandaş mütayit para kazanmıştır sonuç normal yani.hızlandırılmış denetimsiz inşaatın sonu.bu binaya tez elden deprem dayanıklılık testi yapılmalı çünkü burası hastane.allah korusun muhtemel bir depremde en son hasar görecek yer hastane olmalı.acilen uzmanlara inceletilsin.yoksa bir çok sorumlu bunu altında kalır.burda görev ilçe ve il mülki amirlerine düşer

3. Yorum: övünç 11 11 2019 15:43
nerede oooo bak hastane yapti yopti diyen yandasci menfaaeltciler hastane olmus siyestci yandascilar hastane olmus siyesetle gelen simaruk personel ler hastane yapmissin icinde insan gibi yaklasan persinelmi var hastane yapmissin icinde doktir yok sinop merkezden gunu birluk diktor geliyor hangi devirdeyiz be sinop merkez hastanesi boyabattan geken sevkki hastalara siz buraya gelmenize gerek yok bunun icinni sevk oldunuz diyirlar iste boyabatimizin hastane durunu yazık

2. Yorum: hakan 11 11 2019 14:47
işibilmeyen yöneticiler işi bilmeyen mühendisler az düşünseler plan proje degerlendirme yok saçma sapan hastanae inşaatı oldu.madem hastaneyi düşünmeden yaptın koca arsanın ortasına .bari o oto parkı katlı yapsaydında dolgu yaparak tehlike oluşturmasaydın.böyle söyleyince siz herşeyi iyi biliyorsunuz oluyor.şimdi ne olacak oraya harcana para ondan sonra para yok ödenek yok böyle savrukluga ödenemkmi yeter.kendinizi düşünmüyorsunuz bari devletinizidüşünün.bu üş böyle yürümez.zaten hastanenin içi hep yandaşlarla doldu .

1. Yorum: aydın 11 11 2019 13:39
her işleri bozuk, sadece günü kurtarmak ve millete şow yapıp oy toplamak derdindeler.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boyabat Kulesi gibi, Ankapark'ın elektri Boyabat Karayolları Kar ve Buzla Mücadel Boyabat Gençlik Merkezine Ziyaret Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesinde Yeni Barış Karadeniz 5 Aralık Dünya Kadın Hak Hasan Ekizoğlu vefat etti Mehmer Kaçmaz vefat etti İYİ Parti Belediye Meclis Grubu Yazılı S Çocuklarda El, Ayak, Ağız Hastalığına Di Emniyet Müdürlüğü Olarak Her Türlü Deste Engelleri Birlikte Aşıyoruz Prof. Dr. Özcan Yağcı Boyabat'a geliyor Traktör sürücüsünden tehlikeli dönüş Barış Karadeniz 3 Aralık Engelliler Günü Mukadder Pekdemir hanımefendi vefat etti Seyir Kulesinin Işıklarının Yanmamasına Özel bankalar vergi tahsilatı yapamayaca Boyabat'ta Hande Yener Rüzgarı Esti Dikmen’de Kaza Türkeli'de motosiklet ile minibüs çarpış Hüsniye Aydın hanımefendi vefat etti Boyabat 1868 Spor - Cumhuriyet Üniversit Boyabat’ta Uyuşturucu İle Yakalana 2019 Yılı Aralık Ayı Nöbetçi Eczane List Bu Duman Kimin? Boyabat Jandarmasından İzinsiz Kazı Yapa Mahmut Aktaş vefat etti Boyabat Belediyesinin Elektrik Borcu Var Binerli Köyünde Yangın TMVFL Orta Karadeniz Bölgesinde 4. Hafta Mualla Mor hanımefendi vefat etti Bu İhale Usule Uygun mu Yapıldı? Doğalgaz Çelik Boru Kaynakçısı belgesi a Duragan’da Trafik Kazası 5 Yaralı Rahime Gökçe hanımefendi vefat etti Boğuluyoruz… Yetkililer Nerede? Drift Yapan İki Sürücüye Trafik Ekipleri Cemalettin Köyünde Yangın Yılsonunda 2500 Hane Daha Doğalgazla Bul Minibüs şarampole uçtu: 1 yaralı Boyabat TSO'dan Polonya'ya yurtdışı iş g Grip enfeksiyonu mevsimi başlıyor… Cevdet Zengin vefat etti Hasan Solmaz vefat etti Hayırsever İşadamının Okul Hayali, Hayal İYİ Partili kadınlar meydana indi CHP’den, Kadına Yönelik Şiddet açı AK Parti’den 25 Kasım açıklaması Üniversiteliler Boyabat'taki Müzik Dinle Tümü

Tarih 1919...


Saraya Giden CHP'li Tiyatrosu


Yalan yalnızlığı çağırır


Tokat’ın efsanevi valisi


Gölge Adam Yazdı: YA BİZLER?


Gülüm Züccaciye’de “Eskiyi Getir, Yeniyi Götür” Kampanyası


Osmanlıca


Komşusu Aç İken Tok Yatan Bizden Değildir


Cumhuriyet’e Yazdım


Karbonmonoksit Zehirlenmeleri ve Alınması Gereken Tedbirler


2019 Boyabat Yerel Seçimleri Mahalle Bazında Sonuçları


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Boyabat İlçe Emniyet'i vatandaşları uyardı 2014


Kıbrıs, İskenderun ve Antakya Gezisi Fotoğrafları-1


Dua


Boyabat Gazetesi 14. Yaşında


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Edep


Boyabat'tan, Yiğren'e Fotoğraflar-1


Sıladan Mektup Var -34


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Aralık ayı ziyaretci sayısı:160172 DtGaNi

* ANASAYFA *