E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Boyabat Belediyesinin Elektrik Borcu Var mı?

Boyabat Belediyesi Bu İddialara Cevap Verebilecek mi?

Boyabat'ta son günlerde konuşulan Boyabat Belediyesi ile ilgili iddiaların gerçek olup, olmadığı ile ilgili kamuoyu adına yetkililerden bilgi istiyoruz ve sorularımıza cevap bekliyoruz.

- Boyabat Belediyesine ait mezbaha, yarı olimpik yüzme havuzu, hamam ve belediyeye ait umuma açık bazı yerlerin elektrikleri , Boyabat Belediyesinin elektrik borcu yüzünden Yedaş tarafından kesildi mi?

- Şayet elektrikler Yedaş tarafından borç nedeniyle kesildi ise, şu an açık ve kullanımda olan bu yerlere elektrikler borç ödendiği için mi verildi, yoksa başka bir çözüm yolu mu bulundu?

- Elektrikleri borç nedeniyle kestiği iddia edilen, Saraydüzü-Durağan Kavşağında bulunan Yedaş binasının önünde bulunan kamera kayıtlarına göre, hiç bir çalışma yapılmadığı halde Belediyeye ait kepçe neden Yedaş girişini ve Yedaş otopark girişinin önünü çalışma yapıyormuş gibi kazdıktan sonra o vaziyette bırakıp gitti?

- Uzun süredir renkli görüntülerin yayıldığı Boyabat Erenlik tepesinde bulunan seyir kulesinin ışıkları neden bir kaç gündür yanmıyor?

- Madem bizim elektriklerimizi borcumuz nedeniyle kestiler, gidin Yedaşın önünü kazın bir kaç gün öyle kalsın dediğiniz doğru mu?

- Boyabat Belediyesinin Yedaş'a 700 bin lira dolayında elektrik borcu olduğu iddia ediliyor. Boyabat Belediyesinin Yedaş'a iddia edildiği gibi 700 bin lira elektrik borcu var mı?

- Eğer bu borç miktarı doğru ise, Ankara’yı dahi rahatsız edecek kadar yüklü meblağdaki bu borcu yapmayı nasıl başardınız?

- Yedaş binasının bu güne kadar olan su aboneliğini, inşaat aboneliği olarak kullandığını bahane ederek Yedaş binasının suyunu kestiniz mi?

Boyabat Haber Gazetesi ve Ezgi Fm Haber merkezi olarak sorularımıza vereceğiniz cevapları kamuoyu ile harfi harfine paylaşacağımızı taahhüt ederek, bir kez daha hatırlatırız, siz Boyabat Belediye başkanı olarak 5 yıllığına seçilerek geldiniz.

Kaynak: Boyabat Haber Gazetesi.com - Ezgi FM

Tarih:29 11 2019 13:11(1972) Facebook'ta Paylaş

20. Yorum: emrah 03 12 2019 19:47
galiba dogru benim su borcum var

19. Yorum: vatandaş 03 12 2019 16:57
şurada belediyenin elektirik borcu var diye eleştirenlerin alayının belediyeye su borcu vardır milyarlarca

18. Yorum: niyazi gül 02 12 2019 13:36
motor sporlarına 8 bin tl kamera çekim parası vermeyi biliyorsunuz.

17. Yorum: emrah 02 12 2019 00:40
bir yetkiliden duydum kulenin daha abonesi bile yokmus elektrik borcu 1milyonmus 200bin odeme olmus acilmis lakin sarayduzu buradan daha betermis diyala

16. Yorum: ılıcalı huso 01 12 2019 00:21
mehmet ermis belediyeyi 0 borcla teslim etti.yediler ictiler,alalım ne olacakki,yapıverelim olsun bitsin mantıgıyla memleketi bu hale getirdiler.memleketin parasını batırdılar,senin benim paramı.kul hakkı yemenin vebali cok buyuktur,bunun altından nasıl kalkacaklar cok merak ediyorum.bekleyip göreceğiz.yazıklar olsun.

15. Yorum: mokoko 30 11 2019 19:26
benim bildiğim şefik çıra yakar mum yakar genede aydınlatır o kuleyi
kuleye milyonlar harcayacak elektriğini ödeyemeyecek..
ayrıca kulesiz bir boyabat düşünülemezzzzzz..:))))

14. Yorum: dido 30 11 2019 16:40
bu akşam dodoplus açılışına gelecek olan hande yener boyabat saat kulesinin şekline ve estetiğine bayılacak kendini pariste sanacak.bu ne güzel eser kim yaptırdı diyecek başganımızı takdir edecek.çatlayın şer ittifakları.

13. Yorum: boyabatli 30 11 2019 09:24
olur da öyle hendek kazarak olmaz

12. Yorum: iyikurt😂 30 11 2019 00:43
bozkurt nickli 1. yorumcu sen nasıl bir yalaka ve de yalamasın😂 afedersiniz de milletin ucube olarak nitelendirdiği kuleye tofaş modifiyesi gibi ışıklandırma ile güzel görünür edasıyla bir modifiye yapışıp göz boyandı milletin paraları harcandı. mühim değil hadi neyse her başkanın şehre bir kazığı olur. abdullah çağların kullanılmayan belediye binası gibi hasan karanın şelaleleri gibi mehmet ermişin sit alanı kazıkları gibi ve şefik başkanın da kule(!)si gibi😀 önemli olan hatayı erken kabullenip "zararın neresinden dönersen kârdır" mantığına ulaşmaktır.

11. Yorum: abc 29 11 2019 22:48
kredi kartı ile tek çekimde faiz olan yedas mi kesmiş ? anlaşırlar aha da görürşunuz kulenin ışıkları yanınca yakında .

10. Yorum: desagerpena 29 11 2019 20:53
çal(ış)an belediyenin borcu olurmuş :)

9. Yorum: belediyeci 29 11 2019 19:44
olabilir boyabat karanlıkta kakmaz parkıyla bahçesiyle

8. Yorum: menderes 29 11 2019 19:24
boyabatımıza gelmiş geçmiş en beceriksiz başkan. mehmet ermiş de akp li başkandı, o nun zamanında hiç duymadım bu şekilde borç batağında olduğunu. yazık boyabat'a.

7. Yorum: yaren 29 11 2019 18:00
belediye de çalışan başı boş bir sürü eleman var. bu güne kadar aldıkları harcırahlarla ödeyversinler elektrik borçlarını. hani vatan millet sevdalısıya bunlar. sosyal medyadan klavye şovalyeliği yapıyorlar. işte fırsat. madem memleketini çok seviyon ödeyiver borçları...

6. Yorum: yenimahalleli 29 11 2019 17:56
yazıklar olsun vatandaşın borcu olunca hemen kesin akp olunca dokunman allahınızdan bulun

5. Yorum: vasıf 29 11 2019 17:23
6 yıldır yiyip, içiyorlar. babalarının çiftliği gibi kullandılar belediyeyi. bi zahmet yediklerinden biraz müsemma gösterip ödesinler elektrik borçlarını.

4. Yorum: boyabat sevdalısı 29 11 2019 17:21
güçlü boyabat, beceriksiz belediye

3. Yorum: 1.yorumcu 29 11 2019 16:08
cahil akkurt. borcu tabi ki boyabat gazetesi ödeyecek. o ödeyecek ben ödeyecem, sen ödeyeceksin. yazık değilmi. devletin borcunu ben vergilerle ödeyecem. ben vergi altında ezilecem, onlae sefa sürecek. her akşam yemeler,içmeler, her ay yurt dışı ziyaretler. bunların hepsini benim verdiğim vergilerle ödenecek...

2. Yorum: mehmet 29 11 2019 16:01
türkiye’nin yükselen değerinin borcu yoktur bence

1. Yorum: bozkurt 29 11 2019 15:42
olabilir ne olmuş yani haber bulamadınız bumu kaldı bırakın kardeşim boş işlerle ugraşmayı boyabat gazetesimi ödeyecek. çalışan belediyenin borcu olur .unutmayın


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Fehmi Türkön vefat etti Prof. Dr. Özcan Yağcı, Boyabat'ta Konfer Şanlan; “Soydaşlarımızın gördüğü z Sinop Üniversitesinin İlk Danışma Kurulu 1-7 Aralık 112 Acil Sağlık Hizmetleri Ha Bedri Akman vefat etti Belediyenin İhalesi Sinop Basınında Aşkın Ayrancıoğlu ve Öğrencisi “Bi PKK’nın Katlettiği Öğrencinin Aile Polislerin ‘Başıboş İnek’ Me Otomobil Takla Attı, 5 Yaralı Otomobil Refüje Çarptı Meteorolojiden buzlanma ve don uyarısı Kurs İlanı (İşaret Dili) “Güvenli Yaşam” Etkinliği Boyabat Kulesi gibi, Ankapark'ın elektri Boyabat Karayolları Kar ve Buzla Mücadel Boyabat Gençlik Merkezine Ziyaret Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesinde Yeni Barış Karadeniz 5 Aralık Dünya Kadın Hak Hasan Ekizoğlu vefat etti Mehmet Kaçmaz vefat etti İYİ Parti Belediye Meclis Grubu Yazılı S Çocuklarda El, Ayak, Ağız Hastalığına Di Emniyet Müdürlüğü Olarak Her Türlü Deste Engelleri Birlikte Aşıyoruz Prof. Dr. Özcan Yağcı Boyabat'a geliyor Traktör sürücüsünden tehlikeli dönüş Barış Karadeniz 3 Aralık Engelliler Günü Mukadder Pekdemir hanımefendi vefat etti Seyir Kulesinin Işıklarının Yanmamasına Özel bankalar vergi tahsilatı yapamayaca Boyabat'ta Hande Yener Rüzgarı Esti Dikmen’de Kaza Türkeli'de motosiklet ile minibüs çarpış Hüsniye Aydın hanımefendi vefat etti Boyabat 1868 Spor - Cumhuriyet Üniversit Boyabat’ta Uyuşturucu İle Yakalana 2019 Yılı Aralık Ayı Nöbetçi Eczane List Bu Duman Kimin? Boyabat Jandarmasından İzinsiz Kazı Yapa Mahmut Aktaş vefat etti Boyabat Belediyesinin Elektrik Borcu Var Binerli Köyünde Yangın TMVFL Orta Karadeniz Bölgesinde 4. Hafta Mualla Mor hanımefendi vefat etti Bu İhale Usule Uygun mu Yapıldı? Doğalgaz Çelik Boru Kaynakçısı belgesi a Duragan’da Trafik Kazası 5 Yaralı Tümü

Tarih 1919...


Saraya Giden CHP'li Tiyatrosu


Yalan yalnızlığı çağırır


Tokat’ın efsanevi valisi


Gölge Adam Yazdı: YA BİZLER?


Gülüm Züccaciye’de “Eskiyi Getir, Yeniyi Götür” Kampanyası


Osmanlıca


Komşusu Aç İken Tok Yatan Bizden Değildir


Cumhuriyet’e Yazdım


Karbonmonoksit Zehirlenmeleri ve Alınması Gereken Tedbirler


2019 Boyabat Yerel Seçimleri Mahalle Bazında Sonuçları


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Boyabat İlçe Emniyet'i vatandaşları uyardı 2014


Kıbrıs, İskenderun ve Antakya Gezisi Fotoğrafları-1


Dua


Boyabat Gazetesi 14. Yaşında


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Edep


Boyabat'tan, Yiğren'e Fotoğraflar-1


Sıladan Mektup Var -34


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Aralık ayı ziyaretci sayısı:279861 DtGaNi

* ANASAYFA *