E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Boyabat'ta Hande Yener Rüzgarı Esti

30 Kasım 2019 Cumartesi gecesi Dodo Plus işletmesi sahibi işadamı Hamit Çelik tarafından düzenlenen organizasyonda, ünlü pop yıldızı Hande Yener, Boyabat Otobüs Terminalinde konser verdi.

Dodo Plus açılışını ünlü pop yıldızı Hande Yener konseri ile yaptı. Saat 22.00 dolaylarında sahneye çıkan pop yıldızı Hande Yener dans ekibi ile birlikte bilinen parçaları ile konsere katılan vatandaşı coşturdu. Soğuk havanın etkisi ile bir süre sonra konserine mont giyerek devam etmek zorunda kalan pop yıldızı Hande Yener kendisini Sinoplular ile buluşturan yatırımcı Hamit Çelik’e teşekkür etti. Konser sonrası açılışı gerçekleştirilen Dodo Plus ekibi ile hatıra fotoğrafı çektirdi. Bilet almadan, konser alanı dışından konseri takip eden vatandaşlar, Hamit Çelik'in talebi üzerine konser alanına Hande Yener tarafından davet edilerek, konseri alandan izlemeleri istendi.

Kaynak: Boyabat Haber Gazetesi.com - Ezgi FM

Tarih:02 12 2019 13:57(2299) Facebook'ta Paylaş

10. Yorum: metin tekin 09 12 2019 10:55
boyabat için güzel bir etkinlikti devamını dileriz halkımız cok mutlu idi alkış lütfen

9. Yorum: gerçekçi. 04 12 2019 02:00
5.nolu yorumcuya katılıyorum.zamanla gençlik eğlence mekanı diye otogara çekilirse bunun vebalini kim ödeyecek.hangi günlere kaldık boyabatımızın yetkilileri herhalde oturup düşünürler inşallah.

8. Yorum: gözde 03 12 2019 22:36
açılış yapacaksınız birde ücretli!
hande yener’i severim...eminim çoğu insan da sever
fakat ücret nedir?..değil 50₺,5₺ bile olsaydı gitmezdim,gitmedimde
çoğu insan da bu yüzden gitmedi bence..böyle değerli bir sanatçının seyircisi bu kadar insan olmamalıydı....saygılarım
la

7. Yorum: destek 03 12 2019 14:27
helal olsun hande yeneri boyabat'a getirebilen adama... o sahneye o kadar az insana rağmen çıkartabilen adama...boyabat'ın sınırlarının çok üstünde bir sanatçı boyabat'a dansçıları ile gelmiş muhteşem bir sahne yapmış halkımız ise 50 tl verip konsere gitmemiş, gidememiştir...o konseri orada verdiren adama kocaman bir tebrik-50 tl veremeyip dağdan tepeden elinde biralarla izleyenlere kocaman bir yuh...kabuk kırılsın artık

6. Yorum: gazali 03 12 2019 09:03
böyle güzel geceler oraya gidenlerin olsun gam gasavet kalmamıştır

5. Yorum: otogar 03 12 2019 00:04
hande yener rüzgarı esti ama otogarın durumu vahim eski başkanlardan mehmet ermiş'in büyük ihtişamla yaptırdığı sözde boyabat otogarı şimdilerde dodo plus oldu zamanla sözde otogar cafe ve bistro ya dönüşecek ortada otogar diye birşey kalmayacak 29 yıllığına hamit çelik o dönemlerde boyabat belediyesine kiralamıştı halada öyle otobüs firmalarınca kiralar yüksek olunca bazı otobüs firmaları otogardan yazanelerini ayırdı şuanda 2 tane yezane aktif durumda gerisi dodo plus oldu boyabat halkı bunuda gördü peki belediye kendine has otogar yapamazmıydı yapardı peki neden yapmadı? biz halk olarak bunu sorgulamalıyız...

4. Yorum: mustafa 02 12 2019 15:36
türkiyenin en ünlü popçularından biri boyabat'a geliyor ama yine de yeteri kadar kalablık yok. şaşırdım doğrusu. bunun sebebi nedir. hamit çelik'in boyabatlı olmayışı mı? başkan şefik çakıcı kaçırmazdı böyle şeyi ama şaşırdım

3. Yorum: aydın 02 12 2019 14:38
muhteşem bir konserdi. belediye yöneticileri ve çalışanlarının organizasyonda olmaması daha da güzeldi. emeği geçenlere teşekkürler.

2. Yorum: boyabat sevdalısı 02 12 2019 14:36
şefik çakıcı böyle olayları kaçırmazdı. hayret!.

1. Yorum: ali 02 12 2019 14:33
valla çok güzel bir geceydi, helal olsun hamit çelik'e. belediye başkanının beceremediği işi hamit çelik yapmış


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

İstimlak Bedelleri Ortaya Çıktı! Mülk Sa Yapmayın böyle! Avni Balcı vefat etti Basketbolda Ahmet Kandemir dönemi Hamsilos Mücadelesi Sonuçlandı! Türkiye yarın sandığa gitse sonuç ne ola Ramazan Uysal vefat etti Neslihan Somuncu hanımefendi vefat etti Yarı Olimpik Yüzme Havuzu Bakıma Alınıyo Faruk Karatay vefat etti Sare Ünal Akça Taziye ve Teşekkür Mesajı Türkeli'de battığı çamurdan zorlukla kur Sinop nükleer protestosu olayından 17 ki Barış Karadeniz, Yarı Yıl Tatili Mesajı Aşkın Ayrancıoğlu Uluslararası Yarışmada Boyabat 1868 Spor Kulübü Başkanı Ali Koc Boyabat'a yeni ilköğretim okulu yapılaca Bu Nasıl Yönetmelik Boyabatlı Minik Bebe O Habere Boyabat Kaymakamlığından Açıkla Boyabat’ta Evsiz Kalan Aileye Devl Halim Yel vefat etti Memnune Yılmaz hanımefendi vefat etti 73. Verem Eğitim ve Propoganda Haftası Boyabat İİBF'de Lisansüstü Eğitim İmkanı Boyabat Belediyesi Beyaz Masadan Küstah Seyir Halinde Karşısına Birden Domuz Çık Sare Ünal hanımefendi vefat etti Mehmet Efe vefat etti Ayşe Kızıler hanımefendi vefat etti Kışın Ortasında Anne Kız Eşyaları İle So Mehmet Sözcü vefat etti Trafik Kazası 81 Yaşındaki Traktör Sürüc Marka şehir, Güçlü Başkanın Belediyesind Stadyum Caddesinde Tutuşan Baca Korkuttu Umre Ödüllü Bilgi Yarışmasının Tanıtımı Recep Kuş vefat etti Evcil hayvan sahiplerini sevindiren kara Boyabat Yerel Basını Gençlik Merkezinde 2020 Yılı Hac Heyecanı Başlıyor Necati Çelik vefat etti Cinayet Zanlısı Tutuklandı Sinop Üniversitersi Rektörü 10 Ocak Çalı Boyabat Emniyetinde Yeni Yılın İlk Huzur Ayten Çilden hanımefendi vefat etti SGC’den, ”10 Ocak İdareciler Yaşar Gümüş vefat etti Boyabat’ta Cinayet Ocak Ayı Serviks Kanseri (Rahim Ağzı Kan Gerze Sel Felaketinin Eşiğinden Döndü Tümü

Tam İNANACAĞIM ama


Diyabet ihmale gelmez!


Şimdi de İran tehlikesi!..


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 4. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Rahim Ağzı Kanseri ve Farkındalık


10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlu Olsun


Tüm canlılar üzerinde sevmek belki de bu kadar güzel anlatılabilirdi


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


NUNCO'dan Yılbaşına Özel


İlim ve Samimiyet


Bugün Kış Başlıyor


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


2019 Boyabat Yerel Seçimleri Mahalle Bazında Sonuçları


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kıbrıs, İskenderun ve Antakya Gezisi Fotoğrafları-1


Dua


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Boyabat'tan, Yiğren'e Fotoğraflar-1


Sıladan Mektup Var -34


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Ocak ayı ziyaretci sayısı:625870 DtGaNi

* ANASAYFA *