E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Boyabat'ta Hande Yener Rüzgarı Esti

30 Kasım 2019 Cumartesi gecesi Dodo Plus işletmesi sahibi işadamı Hamit Çelik tarafından düzenlenen organizasyonda, ünlü pop yıldızı Hande Yener, Boyabat Otobüs Terminalinde konser verdi.

Dodo Plus açılışını ünlü pop yıldızı Hande Yener konseri ile yaptı. Saat 22.00 dolaylarında sahneye çıkan pop yıldızı Hande Yener dans ekibi ile birlikte bilinen parçaları ile konsere katılan vatandaşı coşturdu. Soğuk havanın etkisi ile bir süre sonra konserine mont giyerek devam etmek zorunda kalan pop yıldızı Hande Yener kendisini Sinoplular ile buluşturan yatırımcı Hamit Çelik’e teşekkür etti. Konser sonrası açılışı gerçekleştirilen Dodo Plus ekibi ile hatıra fotoğrafı çektirdi. Bilet almadan, konser alanı dışından konseri takip eden vatandaşlar, Hamit Çelik'in talebi üzerine konser alanına Hande Yener tarafından davet edilerek, konseri alandan izlemeleri istendi.

Kaynak: Boyabat Haber Gazetesi.com - Ezgi FM

Tarih:02 12 2019 13:57(2000) Facebook'ta Paylaş

9. Yorum: gerçekçi. 04 12 2019 02:00
5.nolu yorumcuya katılıyorum.zamanla gençlik eğlence mekanı diye otogara çekilirse bunun vebalini kim ödeyecek.hangi günlere kaldık boyabatımızın yetkilileri herhalde oturup düşünürler inşallah.

8. Yorum: gözde 03 12 2019 22:36
açılış yapacaksınız birde ücretli!
hande yener’i severim...eminim çoğu insan da sever
fakat ücret nedir?..değil 50₺,5₺ bile olsaydı gitmezdim,gitmedimde
çoğu insan da bu yüzden gitmedi bence..böyle değerli bir sanatçının seyircisi bu kadar insan olmamalıydı....saygılarım
la

7. Yorum: destek 03 12 2019 14:27
helal olsun hande yeneri boyabat'a getirebilen adama... o sahneye o kadar az insana rağmen çıkartabilen adama...boyabat'ın sınırlarının çok üstünde bir sanatçı boyabat'a dansçıları ile gelmiş muhteşem bir sahne yapmış halkımız ise 50 tl verip konsere gitmemiş, gidememiştir...o konseri orada verdiren adama kocaman bir tebrik-50 tl veremeyip dağdan tepeden elinde biralarla izleyenlere kocaman bir yuh...kabuk kırılsın artık

6. Yorum: gazali 03 12 2019 09:03
böyle güzel geceler oraya gidenlerin olsun gam gasavet kalmamıştır

5. Yorum: otogar 03 12 2019 00:04
hande yener rüzgarı esti ama otogarın durumu vahim eski başkanlardan mehmet ermiş'in büyük ihtişamla yaptırdığı sözde boyabat otogarı şimdilerde dodo plus oldu zamanla sözde otogar cafe ve bistro ya dönüşecek ortada otogar diye birşey kalmayacak 29 yıllığına hamit çelik o dönemlerde boyabat belediyesine kiralamıştı halada öyle otobüs firmalarınca kiralar yüksek olunca bazı otobüs firmaları otogardan yazanelerini ayırdı şuanda 2 tane yezane aktif durumda gerisi dodo plus oldu boyabat halkı bunuda gördü peki belediye kendine has otogar yapamazmıydı yapardı peki neden yapmadı? biz halk olarak bunu sorgulamalıyız...

4. Yorum: mustafa 02 12 2019 15:36
türkiyenin en ünlü popçularından biri boyabat'a geliyor ama yine de yeteri kadar kalablık yok. şaşırdım doğrusu. bunun sebebi nedir. hamit çelik'in boyabatlı olmayışı mı? başkan şefik çakıcı kaçırmazdı böyle şeyi ama şaşırdım

3. Yorum: aydın 02 12 2019 14:38
muhteşem bir konserdi. belediye yöneticileri ve çalışanlarının organizasyonda olmaması daha da güzeldi. emeği geçenlere teşekkürler.

2. Yorum: boyabat sevdalısı 02 12 2019 14:36
şefik çakıcı böyle olayları kaçırmazdı. hayret!.

1. Yorum: ali 02 12 2019 14:33
valla çok güzel bir geceydi, helal olsun hamit çelik'e. belediye başkanının beceremediği işi hamit çelik yapmış


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Fehmi Türkön vefat etti Prof. Dr. Özcan Yağcı, Boyabat'ta Konfer Şanlan; “Soydaşlarımızın gördüğü z Sinop Üniversitesinin İlk Danışma Kurulu 1-7 Aralık 112 Acil Sağlık Hizmetleri Ha Bedri Akman vefat etti Belediyenin İhalesi Sinop Basınında Aşkın Ayrancıoğlu ve Öğrencisi “Bi PKK’nın Katlettiği Öğrencinin Aile Polislerin ‘Başıboş İnek’ Me Otomobil Takla Attı, 5 Yaralı Otomobil Refüje Çarptı Meteorolojiden buzlanma ve don uyarısı Kurs İlanı (İşaret Dili) “Güvenli Yaşam” Etkinliği Boyabat Kulesi gibi, Ankapark'ın elektri Boyabat Karayolları Kar ve Buzla Mücadel Boyabat Gençlik Merkezine Ziyaret Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesinde Yeni Barış Karadeniz 5 Aralık Dünya Kadın Hak Hasan Ekizoğlu vefat etti Mehmet Kaçmaz vefat etti İYİ Parti Belediye Meclis Grubu Yazılı S Çocuklarda El, Ayak, Ağız Hastalığına Di Emniyet Müdürlüğü Olarak Her Türlü Deste Engelleri Birlikte Aşıyoruz Prof. Dr. Özcan Yağcı Boyabat'a geliyor Traktör sürücüsünden tehlikeli dönüş Barış Karadeniz 3 Aralık Engelliler Günü Mukadder Pekdemir hanımefendi vefat etti Seyir Kulesinin Işıklarının Yanmamasına Özel bankalar vergi tahsilatı yapamayaca Boyabat'ta Hande Yener Rüzgarı Esti Dikmen’de Kaza Türkeli'de motosiklet ile minibüs çarpış Hüsniye Aydın hanımefendi vefat etti Boyabat 1868 Spor - Cumhuriyet Üniversit Boyabat’ta Uyuşturucu İle Yakalana 2019 Yılı Aralık Ayı Nöbetçi Eczane List Bu Duman Kimin? Boyabat Jandarmasından İzinsiz Kazı Yapa Mahmut Aktaş vefat etti Boyabat Belediyesinin Elektrik Borcu Var Binerli Köyünde Yangın TMVFL Orta Karadeniz Bölgesinde 4. Hafta Mualla Mor hanımefendi vefat etti Bu İhale Usule Uygun mu Yapıldı? Doğalgaz Çelik Boru Kaynakçısı belgesi a Duragan’da Trafik Kazası 5 Yaralı Tümü

Tarih 1919...


Saraya Giden CHP'li Tiyatrosu


Yalan yalnızlığı çağırır


Tokat’ın efsanevi valisi


Gölge Adam Yazdı: YA BİZLER?


Gülüm Züccaciye’de “Eskiyi Getir, Yeniyi Götür” Kampanyası


Osmanlıca


Komşusu Aç İken Tok Yatan Bizden Değildir


Cumhuriyet’e Yazdım


Karbonmonoksit Zehirlenmeleri ve Alınması Gereken Tedbirler


2019 Boyabat Yerel Seçimleri Mahalle Bazında Sonuçları


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Boyabat İlçe Emniyet'i vatandaşları uyardı 2014


Kıbrıs, İskenderun ve Antakya Gezisi Fotoğrafları-1


Dua


Boyabat Gazetesi 14. Yaşında


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Edep


Boyabat'tan, Yiğren'e Fotoğraflar-1


Sıladan Mektup Var -34


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Aralık ayı ziyaretci sayısı:279856 DtGaNi

* ANASAYFA *