E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

90 Bin Lira Halkımızın Cebinde Kaldı

Açıkgöz Ticaret’in Mutfak Tüpü’nün 118 lira’dan 75 liraya Pinik Tüp’ün 25 lira’dan 15 liraya indirdiği ‘Boyabat Halkına Özel’ kampanyası 4 Kasım- 4 Aralık tarihleri arasında iki binden fazla mutfak tüpü ve bin beş yüzden fazla piknik tüpü satışıyla sona erdi.

Açıkgöz Ticaret işletmesi sahibi Bahadır Açıkgöz şu değerlendirmeyi yaptı; "Kampanyamıza halkımızın yoğun ilgisi oldu. Bize güvenerek gösterdikleri yoğun ilgi için sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Hayat pahalılığının arttığı , enflasyonla birlikte gelen zamlar halkımızın geçimini zora soktuğu bir dönemde Boyabat halkımıza ve müşterilerimize mutfaktaki yangının ateşini düşürecek bir kampanya ile destek olmak istedik. Kampanya süreçinde 2000’den fazla yakın mutfak tüpü 1.500’ye yakın piknik tüpü ile halkımız yaklaşık 90.000 TL ( doksan bin lira ) tasarruf sağlamış oldu. 1 tüp’de 35-40 lira halkımızın cebinde kaldı. Vatandaşımız aynı ağırlıktaki tüpleri aynı hizmetle daha uygun fiyata alarak başka ihtiyaçlarına kaynak sağladı. Gıda sektöründe faaliyet gösteren işletme sahipleride kampanyamızdan çok memnun kaldı. Örneğin; haftada üç tüp alan bir işletme aynı parayla bugün dört tüp almakta böylece esnaflarımızında üretim maliyetlerinin düşmesine katkı sağladık. Vatandaşımız kampanyadan hem çok mutlu hem de memnun olduğunu ifade ettiler."

Kampanya’nın 4 Aralık 2019 tarihinde sona erdiğini belirtelen Açıkgöz; "Kampanyamızdan haberdar olmayan faydalanmayan hiçbir vatandaşımız kalmasın diye yoğun reklam ve duyuru yaptık ancak yakın zamanda haberdar olan müşterilerimizin olduğunu görüyoruz. Bu nedenle tüp fiyatlarını olabildiğince az kar ile satma kararı aldık. 5 Aralık itibariyle mutfak tüpünü 85.00 TL’den piknik tüpünü 18 TL’den satmaya başladık. Vatandaşlarımız 0 368 315 12 43 - 0 541 315 12 43 numaralarıyla sipariş verebilir."

Tarih:09 12 2019 14:30(859) Facebook'ta Paylaş

7. Yorum: süpriz 11 12 2019 12:26
bahadır diye yazılır adam diye okunur.

6. Yorum: vatandaş 10 12 2019 22:51
durmak yok , boyabata hizmete devam helal olsun açıkgöz ticarete

5. Yorum: sosyete 10 12 2019 20:20
bir boyabatlı olarak açıkgöz ticarete bu hizmetlerinden dolayı teşekkür eder . kampanyaların devamını bekleriz. yemekler daha lezzetli

4. Yorum: vatandaş 10 12 2019 18:42
enflasyonla mücadele böyle olur. herkese örnek olsun..

3. Yorum: gazali 10 12 2019 11:10
bravo size

2. Yorum: kumluklu veli 10 12 2019 10:38
allah açıkgöz ticaretten razı olsun. bu kış kıyamette garib gurebaya büyük iyilik bence dostlar.

1. Yorum: desagerpena 09 12 2019 16:48
tüp lobisini dağıtıp, halka uygun fiyatlı ürün sağlayan bahadır bey'e sonsuz teşekkürler.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Neslihan Somuncu hanımefendi vefat etti Yarı Olimpik Yüzme Havuzu Bakıma Alınıyo Faruk Karatay vefat etti Sare Ünal Akça Taziye ve Teşekkür Mesajı Türkeli'de battığı çamurdan zorlukla kur Sinop nükleer protestosu olayından 17 ki Barış Karadeniz, Yarı Yıl Tatili Mesajı Aşkın Ayrancıoğlu Uluslararası Yarışmada Boyabat 1868 Spor Kulübü Başkanı Ali Koc Boyabat'a yeni ilköğretim okulu yapılaca Bu Nasıl Yönetmelik Boyabatlı Minik Bebe O Habere Boyabat Kaymakamlığından Açıkla Boyabat’ta Evsiz Kalan Aileye Devl Halim Yel vefat etti Memnune Yılmaz hanımefendi vefat etti 73. Verem Eğitim ve Propoganda Haftası Boyabat İİBF'de Lisansüstü Eğitim İmkanı Boyabat Belediyesi Beyaz Masadan Küstah Seyir Halinde Karşısına Birden Domuz Çık Sare Ünal hanımefendi vefat etti Mehmet Efe vefat etti Ayşe Kızıler hanımefendi vefat etti Kışın Ortasında Anne Kız Eşyaları İle So Mehmet Sözcü vefat etti Trafik Kazası 81 Yaşındaki Traktör Sürüc Marka şehir, Güçlü Başkanın Belediyesind Stadyum Caddesinde Tutuşan Baca Korkuttu Umre Ödüllü Bilgi Yarışmasının Tanıtımı Recep Kuş vefat etti Evcil hayvan sahiplerini sevindiren kara Boyabat Yerel Basını Gençlik Merkezinde 2020 Yılı Hac Heyecanı Başlıyor Necati Çelik vefat etti Cinayet Zanlısı Tutuklandı Sinop Üniversitersi Rektörü 10 Ocak Çalı Boyabat Emniyetinde Yeni Yılın İlk Huzur Ayten Çilden hanımefendi vefat etti SGC’den, ”10 Ocak İdareciler Yaşar Gümüş vefat etti Boyabat’ta Cinayet Ocak Ayı Serviks Kanseri (Rahim Ağzı Kan Gerze Sel Felaketinin Eşiğinden Döndü Ömer Yaman vefat etti İhbar Asılsız Çıktı Alp Bozkurt vefat etti Hakan Erdoğan vefat etti Hüseyin Vural vefat etti Başkan, Bu Ağaçlarda mı Riskli? Nereye G 2020 “BİLGE TONYUKUK” YILI Tümü

Tam İNANACAĞIM ama


Diyabet ihmale gelmez!


Şimdi de İran tehlikesi!..


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 4. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Rahim Ağzı Kanseri ve Farkındalık


10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlu Olsun


Tüm canlılar üzerinde sevmek belki de bu kadar güzel anlatılabilirdi


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


NUNCO'dan Yılbaşına Özel


İlim ve Samimiyet


Bugün Kış Başlıyor


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


2019 Boyabat Yerel Seçimleri Mahalle Bazında Sonuçları


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kıbrıs, İskenderun ve Antakya Gezisi Fotoğrafları-1


Dua


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Boyabat'tan, Yiğren'e Fotoğraflar-1


Sıladan Mektup Var -34


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Ocak ayı ziyaretci sayısı:532265 DtGaNi

* ANASAYFA *