E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası Üyeleri, Batumi Build 2019 Uluslararası Yapı Fuarını Ziyaret Etti

Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası'nın düzenlediği 8-9 Aralık 2019 günlerinde gerçekleştirilen Batumi Build 2019 Uluslararası Yapı Fuarı yurt dışı iş gezisi sona erdi.

Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin, yapı ve inşaat sektöründeki yenilikleri inceleme ve ikili görüşmeleri gerçekleştirme fırsatı bulduğu Gürcistan, Batum'daki fuara, Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası, 2 otobüs ve 90'ın üzerinde üyesiyle katılarak, Boyabat'a döndü.

Tarih:09 12 2019 15:11(1183) Facebook'ta Paylaş

6. Yorum: çarşı 11 12 2019 19:04
sayın editör soru sordugum mesajı yayınlamadınız ama neden mesajım yayınlanmıyor mesajımı yayınladınız bunuda yayınlamazsanız sizin ilkeli gazeteciliginizden şüphe edecegim “bir hayra vesile olan hayrı işlemiş gibi bir küfre vesile olan o küfrü işlemiş gibi olur”hz muhammed ( sa ) nokta anlayan anladı

5. Yorum: 57 11 12 2019 18:58
ïnşaat ve yapı önemli tabi !

4. Yorum: bilgi 11 12 2019 01:00
fuara gidildi diyeceksin 15 20 dk fuarda duracaksın. sonra herkes vur patlasın çal oynasin gezecek. oda yöneticileri bu fuarları kendinizi geliştirebilecek yerlere düzenleyin. gezilecek görülecek kumar oynanacak yada cinsel ihtiyaç gezilerine çevirmeyin.

3. Yorum: maşallah barek allah 10 12 2019 22:35
ya hu katılanların yüzde 80 i ticaret odası üyesi bile değil ne alaka yani bu geziye katılma sebepleri ne oda üyelerinin ödediği aidatı birileri de başkalarının gezmesine harcıyor gidildi de allah aşkına ne oldu ne yaptınız orada ne öğrendiniz bedava diye millet doluşmuş oraya bedava mezar olsa yatar bu millet yapılan gezi ile elde var sıfır hatta girilen günahla elde var eksi çok merak ediyorum ne öğrendiğinizi tek bir yeni şey öğrenilip memleketin hayrına kullanacak biri oldu mu çoğu sırf bedava ve batuma gittim diyebilmek için gitti ticaret odası yapılan masrafı ve ödeniğini,nereden karşılandığınıda bu paylaştığı fotolar gibi halkla paylaşırsa bizde görürüz inşallah.

2. Yorum: çarşı 10 12 2019 12:56
yazım neden yayınlanmıyor sayın editör

1. Yorum: batumsever 10 12 2019 10:37
arkadaşlar oraya sanki iş gezisine gitmiş gibi lanse etmişler kendilerini 3 4 sene öncede düzenlenen bu geziye gidenler de camileri gezdik demişlerdi. akşam kumarhanede ağzı açık revü kızlarını izlerken çekilen görüntüleri de paylaşsalar ya :) sosyal medya hesaplarına koydukları :)


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Barış Karadeniz, Yarı Yıl Tatili Mesajı Aşkın Ayrancıoğlu Uluslararası Yarışmada Boyabat 1868 Spor Kulübü Başkanı Ali Koc Boyabat'a yeni ilköğretim okulu yapılaca Bu Nasıl Yönetmelik Boyabatlı Minik Bebe O Habere Boyabat Kaymakamlığından Açıkla Boyabat’ta Evsiz Kalan Aileye Devl Halim Yel vefat etti Memnune Yılmaz hanımefendi vefat etti 73. Verem Eğitim ve Propoganda Haftası Boyabat İİBF'de Lisansüstü Eğitim İmkanı Boyabat Belediyesi Beyaz Masadan Küstah Seyir Halinde Karşısına Birden Domuz Çık Sare Ünal hanımefendi vefat etti Mehmet Efe vefat etti Ayşe Kızıler hanımefendi vefat etti Kışın Ortasında Anne Kız Eşyaları İle So Mehmet Sözcü vefat etti Trafik Kazası 81 Yaşındaki Traktör Sürüc Marka şehir, Güçlü Başkanın Belediyesind Stadyum Caddesinde Tutuşan Baca Korkuttu Umre Ödüllü Bilgi Yarışmasının Tanıtımı Recep Kuş vefat etti Evcil hayvan sahiplerini sevindiren kara Boyabat Yerel Basını Gençlik Merkezinde 2020 Yılı Hac Heyecanı Başlıyor Necati Çelik vefat etti Cinayet Zanlısı Tutuklandı Sinop Üniversitersi Rektörü 10 Ocak Çalı Boyabat Emniyetinde Yeni Yılın İlk Huzur Ayten Çilden hanımefendi vefat etti SGC’den, ”10 Ocak İdareciler Yaşar Gümüş vefat etti Boyabat’ta Cinayet Ocak Ayı Serviks Kanseri (Rahim Ağzı Kan Gerze Sel Felaketinin Eşiğinden Döndü Ömer Yaman vefat etti İhbar Asılsız Çıktı Alp Bozkurt vefat etti Hakan Erdoğan vefat etti Hüseyin Vural vefat etti Başkan, Bu Ağaçlarda mı Riskli? Nereye G 2020 “BİLGE TONYUKUK” YILI Bekçiler kimlik sorabiliyor mu? Mahkeme Döndü Turhan hanımefendi vefat etti Safiye Güneş hanımefendi vefat etti "Kırmızı Gezegenin Beyaz Perileri" YEDAŞ’ta Hedef ‘Sıfır Atık&# Havva Bozkurt hanımefendi vefat etti Tümü

Tam İNANACAĞIM ama


Diyabet ihmale gelmez!


Şimdi de İran tehlikesi!..


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 4. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Rahim Ağzı Kanseri ve Farkındalık


10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlu Olsun


Tüm canlılar üzerinde sevmek belki de bu kadar güzel anlatılabilirdi


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


NUNCO'dan Yılbaşına Özel


İlim ve Samimiyet


Bugün Kış Başlıyor


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


2019 Boyabat Yerel Seçimleri Mahalle Bazında Sonuçları


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kıbrıs, İskenderun ve Antakya Gezisi Fotoğrafları-1


Dua


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Boyabat'tan, Yiğren'e Fotoğraflar-1


Sıladan Mektup Var -34


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Ocak ayı ziyaretci sayısı:454769 DtGaNi

* ANASAYFA *