E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Üniversiteler arası 2. Lig Voleybol Müsabakaları Başladı

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından 2. Lig Kadın/Erkek Voleybol Müsabakaları Sinop’ta başladı.

Sinop Üniversitesi 15 Temmuz Şehitleri Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen açılış seremonisine; Rektör Prof. Dr. Nihat Dalgın, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kamil Demirci, Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bekir Yüktaşır, Akademik-İdari Personelimiz, öğrencilerimiz ve sporseverler katıldılar.

2. Lig Kadın/Erkek Voleybol Müsabakaları Açılış Seremonisi, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı.

Ardından konuşan Rektör Nihat Dalgın, müsabakalara katılan sporcuları Sinop’ta ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyduklarını ifade etti.

Karşılaşmaların karşılıklı dostluk ve kardeşlik ikliminde geçmesini temenni eden Dalgın, “Ülkemizin çeşitli illerinden Sinop’a gelen sporcu gençlerimizin, kendi şehirlerini ve üniversitelerini en iyi şekilde tanıtacağına ve temsil edeceğine yürekten inanıyorum. Müsabakalar boyunca bir taraftan şampiyon olmak için mücadele ederken diğer taraftan da siz değerli misafirlerimizin Sinop’un tarihi ve doğal güzelliklerini keşfedeceğinizi, Sinop’tan güzel ve keyifli anılarla ayrılacağınızı ümit ediyorum. Bu sebeple fırsat buldukça bu güzel şehri gezmenizi ve kentimize özgü güzellikleri görmenizi de sizlere özellikle tavsiye ediyorum. Sinop Üniversitesi olarak 2019 yılı içinde Üniversite Sporları Federasyonunun 2. Etkinliğine ev sahipliği yapıyor olduğumuzu memnuniyetle ifade etmek istiyorum. Bu tip organizasyonlar sporun üniversitelerimizde yaygınlaşması, öğrencilerimiz arasındaki dayanışma ve kaynaşma ikliminin oluşması ve şehrimizin tanıtılması bakımından oldukça önemlidir. Bu duygularla şampiyonanın barış, dostluk ve kardeşlik duyguları içerisinde sporun ruhuna yakışır biçimde yapılmasını temenni ediyor; karşılaşmalarda ter dökecek sporcularımızın her birine ayrı ayrı başarılar diliyor; etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen başta Üniversite Sporları Federasyonu yetkileri olmak üzere Üniversitemiz personeline şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Rektör Dalgın’ın konuşmalarının ardından müsabaka, Kadınlar kategorisinde Sinop Üniversitesi ve Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi karşılaşmasıyla başladı.

9-13 Aralık tarihleri arasında Sinop Üniversitesi 15 Temmuz Şehitleri Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek olan müsabakalara; Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi, Kastamonu Üniversitesi, Kırıkkale Üniversitesi, Ordu Üniversitesi, Sinop Üniversitesi ve Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesinden 4 erkek, 5 kadın takım yer alıyor. Kıyasıya mücadeleye sahne olan “2. Lig Kadın/Erkek Voleybol Müsabakaları”, 13 Aralık 2019 Cuma günü ödül töreniyle sona erecek.

Tarih:10 12 2019 13:01(254) Facebook'ta Paylaş


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Barış Karadeniz, Yarı Yıl Tatili Mesajı Aşkın Ayrancıoğlu Uluslararası Yarışmada Boyabat 1868 Spor Kulübü Başkanı Ali Koc Boyabat'a yeni ilköğretim okulu yapılaca Bu Nasıl Yönetmelik Boyabatlı Minik Bebe O Habere Boyabat Kaymakamlığından Açıkla Boyabat’ta Evsiz Kalan Aileye Devl Halim Yel vefat etti Memnune Yılmaz hanımefendi vefat etti 73. Verem Eğitim ve Propoganda Haftası Boyabat İİBF'de Lisansüstü Eğitim İmkanı Boyabat Belediyesi Beyaz Masadan Küstah Seyir Halinde Karşısına Birden Domuz Çık Sare Ünal hanımefendi vefat etti Mehmet Efe vefat etti Ayşe Kızıler hanımefendi vefat etti Kışın Ortasında Anne Kız Eşyaları İle So Mehmet Sözcü vefat etti Trafik Kazası 81 Yaşındaki Traktör Sürüc Marka şehir, Güçlü Başkanın Belediyesind Stadyum Caddesinde Tutuşan Baca Korkuttu Umre Ödüllü Bilgi Yarışmasının Tanıtımı Recep Kuş vefat etti Evcil hayvan sahiplerini sevindiren kara Boyabat Yerel Basını Gençlik Merkezinde 2020 Yılı Hac Heyecanı Başlıyor Necati Çelik vefat etti Cinayet Zanlısı Tutuklandı Sinop Üniversitersi Rektörü 10 Ocak Çalı Boyabat Emniyetinde Yeni Yılın İlk Huzur Ayten Çilden hanımefendi vefat etti SGC’den, ”10 Ocak İdareciler Yaşar Gümüş vefat etti Boyabat’ta Cinayet Ocak Ayı Serviks Kanseri (Rahim Ağzı Kan Gerze Sel Felaketinin Eşiğinden Döndü Ömer Yaman vefat etti İhbar Asılsız Çıktı Alp Bozkurt vefat etti Hakan Erdoğan vefat etti Hüseyin Vural vefat etti Başkan, Bu Ağaçlarda mı Riskli? Nereye G 2020 “BİLGE TONYUKUK” YILI Bekçiler kimlik sorabiliyor mu? Mahkeme Döndü Turhan hanımefendi vefat etti Safiye Güneş hanımefendi vefat etti "Kırmızı Gezegenin Beyaz Perileri" YEDAŞ’ta Hedef ‘Sıfır Atık&# Havva Bozkurt hanımefendi vefat etti Tümü

Tam İNANACAĞIM ama


Diyabet ihmale gelmez!


Şimdi de İran tehlikesi!..


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 4. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Rahim Ağzı Kanseri ve Farkındalık


10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlu Olsun


Tüm canlılar üzerinde sevmek belki de bu kadar güzel anlatılabilirdi


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


NUNCO'dan Yılbaşına Özel


İlim ve Samimiyet


Bugün Kış Başlıyor


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


2019 Boyabat Yerel Seçimleri Mahalle Bazında Sonuçları


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kıbrıs, İskenderun ve Antakya Gezisi Fotoğrafları-1


Dua


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Boyabat'tan, Yiğren'e Fotoğraflar-1


Sıladan Mektup Var -34


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Ocak ayı ziyaretci sayısı:454639 DtGaNi

* ANASAYFA *