E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

“HAYALİMDEKİ HALI” Resim Yarışması

GÜNEL HALI, Boyabat'ta 5-6-7-8 sınıflar arası gençlerimizin hayal güçlerinin geleneksel sanatlarımızla ilişkilendirip özendirmek ve aynı zamanda destek için; “HAYALİMDEKİ HALI” adlı Resim Yarışması düzenledi.

“Gençlerimizin hayalleri geleceğimizdir.”

Tarih:28 12 2019 12:26(10360) Facebook'ta Paylaş

5. Yorum: serkan erkan 18 01 2020 17:14
öncelikle güzel bir etkinlik olacağını düşünüyorum lakin ülkemizde meyve veren ağaç taşlanıyor. mehmet ali beyin öncü olduğu bu etkinliğin diğer iş adamlarının da farklı etkinliklerde adlarını duyarız inşallah. ayrıca mehmet ali bey e mutevaziliği için ayrınca boyabatlılar adına tesekkur ederim.

4. Yorum: zgr18 14 01 2020 00:02
sizin de çocuklarında başarılarının devamını dilerim. öncelikle güzel bir adım attınız.özellikle belediyenin sonrasında yapı markatleri,mobilyacılar vb.. aklınıza gelebilecek bir çok iş alanı tasarıma yönelik bu tarz çalışmalar yapabilir.inşallah bu tarz girişimleri sıklıkla görürüz.

3. Yorum: mehmet ali günel 08 01 2020 21:24
sayın niko eleştiriye açığız fikriniz bizim için değerli. isminizi açık yazsaydınız daha iyi olurdu.
eleştirinize kısmi katılıyorum. evet çocuklarımızın bilgiye okumaya ahlaka ihtiyacı var. biz de sizin gibi düşünüyorum. ama sizin dediğiniz gibi yapsaydık bu sefer bende aynı kitap vardı veya benim başka ihtiyaçlarım vardı diye eleştirilebilirdik. para vereceğiz örenci neyi ihtiyacı varsa onu alsın. ister kitap seti, ister tarih kitabı, ister görsel sanatlarını geliştirecek eserler, ister bir müzik aleti, ister yardımcı ders kitapları, isterse top, kimin neye ihtiyacı olduğunu bilemeyiz, kimsenin hayallerini kısıtlayamayız. kim olduğunuzu yazmadığınız için pek bir şey diyemiyorum. eğer imkanınız varsa sizde bu şekilde bir kampanya yapabilirsiniz. çocuklar bizim geleceğimiz.

2. Yorum: niko 06 01 2020 09:53
çocuklarımız için güzel bi etkinlik. fakat çocuklarımızı ödül konusunda parayla ödüllendirme, biraz tuhaf geldi. ilkokul yada orta okurdaki öğrencilerin, bilgiye veya okuma becerilerini değerlendirebilecekleri bir yönde ödül olsa daha faydalı olur bence. örneğin; güzel bi roman, hikaye ya da tarih bilgilerini değerlendirebilecekleri bir kitap seti tercih edilebilirdi.
gençlerin bu paraya değil, okumaya ihtiyacı var bence..

1. Yorum: mehmet ali günel 28 12 2019 21:35
boyabat gazetemize haberlerinden dolayı teşekkür ederiz


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Ünzüle Özdemir hanımefendi vefat etti Makbule Tolu hanımefendi vefat etti Ortaokullar Arası "Hayalimdeki Halı" Res Trafik Güvenliği Toplantısı Yapıldı Muzaffer Kasab vefat etti Yere batsın sizin insanlığınız! Bu Besinler Ağız ve Diş Sağlığımızı Bozu Fırat Yılmaz Çakıroğlu Anıldı Boyabat Otogarı Karanlığa Gömüldü İş Adamından Cumhurbaşkanına Zehir Zembe Fatma Boğa hanımefendi vefat etti Gülizar Mert hanımefendi vefat etti Mehmet Öksüz vefat etti Osman Orhanoğlu vefat etti Karşıdan Karşıya Geçmek İsterken Otomobi Sinop'ta filmleri aratmayan kovalamaca Sinop için TOKİ kura tarihleri belli old Kamyon ile otomobil çarpıştı: 4 yaralı Türkeli'de ahşap ev alevlere teslim oldu Beyza Nur Arabacı hanımefendi vefat etti Boyabat OSB Toplantısı yapıldı Boyabatlı Genç Çizerlerin Eserleri Porte Hamdi Çoban vefat etti Burak Kaya vefat etti Kezban Koç hanımefendi vefat etti Halil Özgökçe vefat etti Boyabatlı Asker Burak Kaya Hayatını Kayb Durağan'da Tarihi Eser Kaçakçılığı Türkiye, çok kısa bir sürede seçime gitm Sinop Erfelek'te maç ardından olay çıktı Sorunlarına Çözüm Bekliyor, Başkan İstan CHP Sinop Kongresinde Yüksel güven tazel Ayşe Betül Aslan hanımefendi vefat etti Dörtyol'da Dikkat Çeken Bina Tadilatı Sö Eski Boyabat-Kargı Yolunda Heyelan Oldu Boyabat Anlam Okulu Öğrencileri Kuşları Boyabat’ın ‘HUZUR’u ka Gazeteciye Beraat, İddiaların Araştırılm Ahmet Güneş vefat etti Ahmet Taşkan vefat etti Makbule Çakmak hanımefendi vefat etti Boyabat'ta Kültür ve Tabiat Varlığı Kaça Boyabat'ta Donmak Üzereyken Bulunan Şahi Türkeli MHP İlçe Başkanı Yıldırım hayatı Genç Kadın Eve Camdan Girmeye Çalışırken Aşkın Ayrancıoğlu ve öğrencisi Zeliha Nu Jandarma Genel Komutanlığı Basın Açıklam Sinop’ta 73 köy yolu kapalı Sinop’ta Çanakkale 1915 Savaş Malz Tümü

Komşu Suriye


Atatürk’ün Vasiyeti’nin İptali Çalışmaları


17 Şubat Dünya Kediler Günü


Boyabat'tan Kar Fotoğrafları - 2020 -2


II. Abdülhamid Han’a bitmeyen kin!


Yaşı 50/70 Arası Olanlar Mutlaka Okuyun


8-9 Şubat Boyabatta Kar Yağışından Görüntüler


İnsan hakları ve engelliler


Boyabat'ın 2019 yılı nüfusu belli oldu


Yıldız Mahallesi'nde Satılık İşyeri


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 4. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Rahim Ağzı Kanseri ve Farkındalık


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


Bugün Kış Başlıyor


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


2019 Boyabat Yerel Seçimleri Mahalle Bazında Sonuçları


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Dua


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Sıladan Mektup Var -34


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Şubat ayı ziyaretci sayısı:1058540 DtGaNi

* ANASAYFA *