E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Sinop'ta köy okulunda Kanal İstanbul propagandası!

AKP iktidarı siyaseti camilerin ardından okullara da taşıdı. Sinop’un merkeze bağlı Eymür Köyü’nde AKP Merkez İlçe Başkanı Faruk Şanoğlu, köy okulunda Kanal İstanbul propagandası yaptı. Şanoğlu’nun Kanal İstanbul projesinin yanında yerli otomobili de anlattığı belirtildi.

Fatih ERGİN / YENİÇAĞ

Sinop’un merkeze bağlı Eymür Köyü’ndeki okulda AKP tarafından Kanal İstanbul propagandası yapıldı. Milli Eğitim’e bağlı köy okulundaki bir sınıfta sinevizyon gösterisi ile köyde yaşayan vatandaşlara Kanal İstanbul projesini anlatan AKP Sinop Merkez İlçe Başkanı Faruk Şanoğlu’nun, yerli otomobil üzerinden de AKP propagandası yaptığı ifade edildi.

AKP'nin Kanal İstanbul propagandasını Anadolu'da da yapması dikkat çekerken, 300'ün üzerinde nüfusu olduğu belirtilen köyde yaşayan vatandaşlar okul binasında siyaset yapılmasına tepki gösterdi. Köy okulundaki AKP toplantısı için Milli Eğitim’den izin alıp alınmadığı ise bilinmiyor.

24 Haziran 2018’deki genel seçimlerin kampanya sürecinde de Sinop Öğretmenevi’ne iktidara yakınlığı ile bilinen Memur-Sen tarafından Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın üzerinde “Ölümüne seninleyiz Reis” yazan bir pankartı asılmıştı.

Kaynak: Yeniçağ

Tarih:03 01 2020 12:55(749) Facebook'ta Paylaş

4. Yorum: aslan 04 01 2020 18:10
abd'nin montrö anlasmasini delip karadeniz'e savas gemileri çikarabilmek için 1950'den beri arada bir ülkemizdeki yandaslari vasitasiyla gundeme getirdigi kanal projesi ile sinop'un köylüleri arasinda bag kurabiliyor musunuz? istanbul'a kanal yapildiktan sonra, çanakkale bogazindan geçis yerine saros körfezinden dogruca marmara'ya çikacak olan ikinci kanal gundemde! halkimiz daha bunu anlamadi mi? bravo yani!

3. Yorum: işsiz 04 01 2020 21:50
kanal istambula karşıyım

2. Yorum: işsiz 04 01 2020 13:41
kanal istanbul'a karşıyım oraya harcanacak parayla iş sahaları açılsa daha iyi olur.kanal istanbul için referanduma gidilmesi lazım referandum olursa oyum hayır derim kanal istanbul bu ülkeye ihanettir...

1. Yorum: doğa 03 01 2020 13:49
dünyada benim bildiğim süveys ve panama kanalı en çok adı geçenler başkada var tabi ama boğazın yanına yaplmış bir tane kanal hiç yok buralarda başka geçiş olmadığı için yapılmış süceyş kanalı akdenizi hint okyanusuna bağlıyor yani afrika kıtasını dolaşmadan gidiyorsunuz panama kanalı ise atlas okyanusunu büyük okyanusa bağlıyor yine buralarda doğal bir geçiş yani boğaz yok yapılmaları zaruriymiş bizde doğal bir geçiş yolu var zaten boğazlar dan eskise gibi tanker de geçmiyor taşımacılık daha çok petrol boru hatlarına geçti. birde möntrö anlaşması var burdan ücretsiz geçme hakkı varken niye gidip kanala para ödesinler onuda bırakın üç yüz metre uzunluğundaki bir gemi yirmibir metre derinliğinde ki sudan nasıl geçer.lütfen rica ediyorum doğa ya sahip çıkın başka istanbul yok.melih gökçeğin anfa parkına dönmesin elde kalmasın bu çok daha büyük bir yatırım.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Barış Karadeniz, Yarı Yıl Tatili Mesajı Aşkın Ayrancıoğlu Uluslararası Yarışmada Boyabat 1868 Spor Kulübü Başkanı Ali Koc Boyabat'a yeni ilköğretim okulu yapılaca Bu Nasıl Yönetmelik Boyabatlı Minik Bebe O Habere Boyabat Kaymakamlığından Açıkla Boyabat’ta Evsiz Kalan Aileye Devl Halim Yel vefat etti Memnune Yılmaz hanımefendi vefat etti 73. Verem Eğitim ve Propoganda Haftası Boyabat İİBF'de Lisansüstü Eğitim İmkanı Boyabat Belediyesi Beyaz Masadan Küstah Seyir Halinde Karşısına Birden Domuz Çık Sare Ünal hanımefendi vefat etti Mehmet Efe vefat etti Ayşe Kızıler hanımefendi vefat etti Kışın Ortasında Anne Kız Eşyaları İle So Mehmet Sözcü vefat etti Trafik Kazası 81 Yaşındaki Traktör Sürüc Marka şehir, Güçlü Başkanın Belediyesind Stadyum Caddesinde Tutuşan Baca Korkuttu Umre Ödüllü Bilgi Yarışmasının Tanıtımı Recep Kuş vefat etti Evcil hayvan sahiplerini sevindiren kara Boyabat Yerel Basını Gençlik Merkezinde 2020 Yılı Hac Heyecanı Başlıyor Necati Çelik vefat etti Cinayet Zanlısı Tutuklandı Sinop Üniversitersi Rektörü 10 Ocak Çalı Boyabat Emniyetinde Yeni Yılın İlk Huzur Ayten Çilden hanımefendi vefat etti SGC’den, ”10 Ocak İdareciler Yaşar Gümüş vefat etti Boyabat’ta Cinayet Ocak Ayı Serviks Kanseri (Rahim Ağzı Kan Gerze Sel Felaketinin Eşiğinden Döndü Ömer Yaman vefat etti İhbar Asılsız Çıktı Alp Bozkurt vefat etti Hakan Erdoğan vefat etti Hüseyin Vural vefat etti Başkan, Bu Ağaçlarda mı Riskli? Nereye G 2020 “BİLGE TONYUKUK” YILI Bekçiler kimlik sorabiliyor mu? Mahkeme Döndü Turhan hanımefendi vefat etti Safiye Güneş hanımefendi vefat etti "Kırmızı Gezegenin Beyaz Perileri" YEDAŞ’ta Hedef ‘Sıfır Atık&# Havva Bozkurt hanımefendi vefat etti Tümü

Tam İNANACAĞIM ama


Diyabet ihmale gelmez!


Şimdi de İran tehlikesi!..


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 4. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Rahim Ağzı Kanseri ve Farkındalık


10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlu Olsun


Tüm canlılar üzerinde sevmek belki de bu kadar güzel anlatılabilirdi


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


NUNCO'dan Yılbaşına Özel


İlim ve Samimiyet


Bugün Kış Başlıyor


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


2019 Boyabat Yerel Seçimleri Mahalle Bazında Sonuçları


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kıbrıs, İskenderun ve Antakya Gezisi Fotoğrafları-1


Dua


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Boyabat'tan, Yiğren'e Fotoğraflar-1


Sıladan Mektup Var -34


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Ocak ayı ziyaretci sayısı:476760 DtGaNi

* ANASAYFA *