E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Marka şehir, Güçlü Başkanın Belediyesinde Neler Oluyor?

Marka şehir, Güçlü Başkan, Boyabat belediye başkanı, Boyabat belediyesine ilkleri yaşatmaya mı başladı? Boyabat belediyesi olarak tarihte ilk defa banka kredi kullanan belediye, şimdide elektrik idaresi ile mi sorun yaşamaya başladı?

Boyabat Belediyesi, Boyabat’a ilkleri yaşatmaya mı başladı?

Yapmış olduğumuz haberlere cevap veremeyen, Boyabat Belediyesine astronomik rakamlara yaptırdığı iddia edilen belediyeye ait dijital reklam billboardlar yaklaşık 1 haftadır neden çalışmıyor?

Vatandaşların ilgi ile izlediği ve Boyabat Belediyesine gelir kaynağı olan Dörtyol'da ve Esentepe Mahallesi, Işıklar Mevkiinde bulunan 2 billboard elektrik borcundan dolayı mı çalışmıyor, sorusunu akıllara getiriyor.

Boyabat Belediye başkanına kamuoyu adına sorduğumuz sorulara yanıt verememesi, vatandaşlar tarafından ayrıca merak konusu olurken, belediyenin eletrik idaresine olan borç miktarının ne kadar olduğu kamuoyu tarafından merak ediliyor.

Kaynak: Boyabat Haber Gazetesi.com - Ezgi FM

Tarih:13 01 2020 13:10(1411) Facebook'ta Paylaş

16. Yorum: esnaf 16 01 2020 10:36
her sey çok güzelde boyabat belediyesinde işe yaraamayan okadar çok ınsan varki yatarak maaş alıyor .şefik başkan çok degerli biri ama cevresine bir baksa belediyeye bir çeki düzen verse daha ğüzel olacak diye düşünüyorum.

15. Yorum: abdi şakrak 16 01 2020 10:31
ben çok memnunum belediyeden karışan yok bize ne güzel geçinip gidiyorum ben boyabatı çok seviyorum

14. Yorum: boyabatlı 14 01 2020 18:30
yükselirken tutunduğun dalları kırarsan düşerkende tutunacak dal bulamazsın.

13. Yorum: adaptasyon 14 01 2020 17:25
oh be iyi olmuş o bilboardda sinir bozucu yandaş firma reklamları ve siyasi içerikli reklamlar oluyordu.dörtyoldaki bu ucube şeyi kaldır sayın gaytan bıyıklı başganım.oranın eletiriğini ödemediğiniz iyi olmuş başganım hem reklam parasıda belediyenin cebine kalmış oldu.büyüksün başganım seviliyorsun.

12. Yorum: belediye çalışanı 14 01 2020 11:51
valla belediyemizde hiç birşey olduğu yok. şefikbaşkan sayesine yiyip içiyoz. harcırahlarımız yatıyor, hanımları işe soktuk, oğlanları gelinleri işe soktuk, bizde keyfimize bakıyoz. karışan yok . yani anlayacağınız bişey olduğu yok :)

11. Yorum: mesut temel 14 01 2020 11:03
cevre kirliliğinden başka bişey degil milletin gözüne sokuyorlar resmen

10. Yorum: samsundan 14 01 2020 11:03
bukadarda değil ilk yaşanıyor diyorsunuz samsun atakum belediyesinde başkan türkiye azgeldi hollandadan kredi çekti yazılarınızı yazmadan lütfen araştırıp buşekilde yazın kredi çekmeyen belediyemi mvar.umarım yayınlarsınız

9. Yorum: mehmet 14 01 2020 10:07
babalı oğullu, analı kızlı, dünürlü kayınpederli, eltili görümceli, oğlanlı damatlı, kızlı gelinli belediyeyi arka bahçeleri haline getirdiler.

8. Yorum: halktanesi 14 01 2020 08:54
iyi oldu aslında ne zaman önünden geçsem ilgi ile izliyordum bu da zaman kaybına yol açıyordu. yine bizi düşünerek alınmış bir karar teşekkürler boyabat belediyesi

7. Yorum: bozkurt 13 01 2020 23:33
eski den bilbord mu vardı ? en boyuk başkan şefik başkan .

6. Yorum: hüseyin 13 01 2020 22:25
belediye personeli çok memnun. rüyalarında dahi göremeyecekleri nimetleri başkanları sayesinde gördüler. bir kurumda amir çok seviliyorsa o kurumdaki çalışanlar hiç bir iş yapmadıkları içindir... yiyin bakalım, bu günler de gelip geçecgeçecek.

5. Yorum: esnaf 13 01 2020 21:35
marka şehrin kaytan bıyıklı başkanı. marka şehir dedin. doğalgaz gelmedi. hastanede doktor yok. çevre yolu bitmedi. trafik sorunu çözülmedi. otopark sorunu çözülmedi. asayiş sorunu çözülmedi. camii yapmakla marka şehir olunmuyor.

4. Yorum: kumluklu veli 13 01 2020 21:05
belediyece sorulan suallere cevap verilmesi lazım.

3. Yorum: evet 13 01 2020 19:59
reklam yoksa calismak.hep belediyeden beklememek.

2. Yorum: boyabat sevdalısı 13 01 2020 19:17
siz yanlış anlamışsınız. değişim ve gelişim derken kendilerinden bahsediyorlardı. sarı atkı, kaytan bıyık, lüks araçlar, lajivert takım elbiseler, yemeler, içmeler. ohhh gel keyfim gel. ama bu boyabatlıya müstehak

1. Yorum: işsiz 13 01 2020 17:18
belediye borç batağında kanal istanbula para lazım ee belediye biraz kısıyor harcamaları 5 milyon kadar işsiz varken kanal istanbul yapmak doğrumu yazık değilmi bu vatandaşın parasına kanal istanbul ne işe yarayacak araplarımı zengin edeceğiz istanbul boğazı yetmiyormu. bu ülkede işsizlik sorunu ne zaman çözülecek


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Barış Karadeniz, Yarı Yıl Tatili Mesajı Aşkın Ayrancıoğlu Uluslararası Yarışmada Boyabat 1868 Spor Kulübü Başkanı Ali Koc Boyabat'a yeni ilköğretim okulu yapılaca Bu Nasıl Yönetmelik Boyabatlı Minik Bebe O Habere Boyabat Kaymakamlığından Açıkla Boyabat’ta Evsiz Kalan Aileye Devl Halim Yel vefat etti Memnune Yılmaz hanımefendi vefat etti 73. Verem Eğitim ve Propoganda Haftası Boyabat İİBF'de Lisansüstü Eğitim İmkanı Boyabat Belediyesi Beyaz Masadan Küstah Seyir Halinde Karşısına Birden Domuz Çık Sare Ünal hanımefendi vefat etti Mehmet Efe vefat etti Ayşe Kızıler hanımefendi vefat etti Kışın Ortasında Anne Kız Eşyaları İle So Mehmet Sözcü vefat etti Trafik Kazası 81 Yaşındaki Traktör Sürüc Marka şehir, Güçlü Başkanın Belediyesind Stadyum Caddesinde Tutuşan Baca Korkuttu Umre Ödüllü Bilgi Yarışmasının Tanıtımı Recep Kuş vefat etti Evcil hayvan sahiplerini sevindiren kara Boyabat Yerel Basını Gençlik Merkezinde 2020 Yılı Hac Heyecanı Başlıyor Necati Çelik vefat etti Cinayet Zanlısı Tutuklandı Sinop Üniversitersi Rektörü 10 Ocak Çalı Boyabat Emniyetinde Yeni Yılın İlk Huzur Ayten Çilden hanımefendi vefat etti SGC’den, ”10 Ocak İdareciler Yaşar Gümüş vefat etti Boyabat’ta Cinayet Ocak Ayı Serviks Kanseri (Rahim Ağzı Kan Gerze Sel Felaketinin Eşiğinden Döndü Ömer Yaman vefat etti İhbar Asılsız Çıktı Alp Bozkurt vefat etti Hakan Erdoğan vefat etti Hüseyin Vural vefat etti Başkan, Bu Ağaçlarda mı Riskli? Nereye G 2020 “BİLGE TONYUKUK” YILI Bekçiler kimlik sorabiliyor mu? Mahkeme Döndü Turhan hanımefendi vefat etti Safiye Güneş hanımefendi vefat etti "Kırmızı Gezegenin Beyaz Perileri" YEDAŞ’ta Hedef ‘Sıfır Atık&# Havva Bozkurt hanımefendi vefat etti Tümü

Tam İNANACAĞIM ama


Diyabet ihmale gelmez!


Şimdi de İran tehlikesi!..


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 4. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Rahim Ağzı Kanseri ve Farkındalık


10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlu Olsun


Tüm canlılar üzerinde sevmek belki de bu kadar güzel anlatılabilirdi


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


NUNCO'dan Yılbaşına Özel


İlim ve Samimiyet


Bugün Kış Başlıyor


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


2019 Boyabat Yerel Seçimleri Mahalle Bazında Sonuçları


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kıbrıs, İskenderun ve Antakya Gezisi Fotoğrafları-1


Dua


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Boyabat'tan, Yiğren'e Fotoğraflar-1


Sıladan Mektup Var -34


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Ocak ayı ziyaretci sayısı:476753 DtGaNi

* ANASAYFA *