E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Marka şehir, Güçlü Başkanın Belediyesinde Neler Oluyor?

Marka şehir, Güçlü Başkan, Boyabat belediye başkanı, Boyabat belediyesine ilkleri yaşatmaya mı başladı? Boyabat belediyesi olarak tarihte ilk defa banka kredi kullanan belediye, şimdide elektrik idaresi ile mi sorun yaşamaya başladı?

Boyabat Belediyesi, Boyabat’a ilkleri yaşatmaya mı başladı?

Yapmış olduğumuz haberlere cevap veremeyen, Boyabat Belediyesine astronomik rakamlara yaptırdığı iddia edilen belediyeye ait dijital reklam billboardlar yaklaşık 1 haftadır neden çalışmıyor?

Vatandaşların ilgi ile izlediği ve Boyabat Belediyesine gelir kaynağı olan Dörtyol'da ve Esentepe Mahallesi, Işıklar Mevkiinde bulunan 2 billboard elektrik borcundan dolayı mı çalışmıyor, sorusunu akıllara getiriyor.

Boyabat Belediye başkanına kamuoyu adına sorduğumuz sorulara yanıt verememesi, vatandaşlar tarafından ayrıca merak konusu olurken, belediyenin eletrik idaresine olan borç miktarının ne kadar olduğu kamuoyu tarafından merak ediliyor.

Kaynak: Boyabat Haber Gazetesi.com - Ezgi FM

Tarih:13 01 2020 13:10(1825) Facebook'ta Paylaş

17. Yorum: çalışan 23 01 2020 11:57
belediye olarak hizmetin en iyisini yapıyoruz elimizden geldiği kadar aldığımız paranın hakkını vermeye çalışıyoruz lütfen karalama yapmayın

16. Yorum: esnaf 16 01 2020 10:36
her sey çok güzelde boyabat belediyesinde işe yaraamayan okadar çok ınsan varki yatarak maaş alıyor .şefik başkan çok degerli biri ama cevresine bir baksa belediyeye bir çeki düzen verse daha ğüzel olacak diye düşünüyorum.

15. Yorum: abdi şakrak 16 01 2020 10:31
ben çok memnunum belediyeden karışan yok bize ne güzel geçinip gidiyorum ben boyabatı çok seviyorum

14. Yorum: boyabatlı 14 01 2020 18:30
yükselirken tutunduğun dalları kırarsan düşerkende tutunacak dal bulamazsın.

13. Yorum: adaptasyon 14 01 2020 17:25
oh be iyi olmuş o bilboardda sinir bozucu yandaş firma reklamları ve siyasi içerikli reklamlar oluyordu.dörtyoldaki bu ucube şeyi kaldır sayın gaytan bıyıklı başganım.oranın eletiriğini ödemediğiniz iyi olmuş başganım hem reklam parasıda belediyenin cebine kalmış oldu.büyüksün başganım seviliyorsun.

12. Yorum: belediye çalışanı 14 01 2020 11:51
valla belediyemizde hiç birşey olduğu yok. şefikbaşkan sayesine yiyip içiyoz. harcırahlarımız yatıyor, hanımları işe soktuk, oğlanları gelinleri işe soktuk, bizde keyfimize bakıyoz. karışan yok . yani anlayacağınız bişey olduğu yok :)

11. Yorum: mesut temel 14 01 2020 11:03
cevre kirliliğinden başka bişey degil milletin gözüne sokuyorlar resmen

10. Yorum: samsundan 14 01 2020 11:03
bukadarda değil ilk yaşanıyor diyorsunuz samsun atakum belediyesinde başkan türkiye azgeldi hollandadan kredi çekti yazılarınızı yazmadan lütfen araştırıp buşekilde yazın kredi çekmeyen belediyemi mvar.umarım yayınlarsınız

9. Yorum: mehmet 14 01 2020 10:07
babalı oğullu, analı kızlı, dünürlü kayınpederli, eltili görümceli, oğlanlı damatlı, kızlı gelinli belediyeyi arka bahçeleri haline getirdiler.

8. Yorum: halktanesi 14 01 2020 08:54
iyi oldu aslında ne zaman önünden geçsem ilgi ile izliyordum bu da zaman kaybına yol açıyordu. yine bizi düşünerek alınmış bir karar teşekkürler boyabat belediyesi

7. Yorum: bozkurt 13 01 2020 23:33
eski den bilbord mu vardı ? en boyuk başkan şefik başkan .

6. Yorum: hüseyin 13 01 2020 22:25
belediye personeli çok memnun. rüyalarında dahi göremeyecekleri nimetleri başkanları sayesinde gördüler. bir kurumda amir çok seviliyorsa o kurumdaki çalışanlar hiç bir iş yapmadıkları içindir... yiyin bakalım, bu günler de gelip geçecgeçecek.

5. Yorum: esnaf 13 01 2020 21:35
marka şehrin kaytan bıyıklı başkanı. marka şehir dedin. doğalgaz gelmedi. hastanede doktor yok. çevre yolu bitmedi. trafik sorunu çözülmedi. otopark sorunu çözülmedi. asayiş sorunu çözülmedi. camii yapmakla marka şehir olunmuyor.

4. Yorum: kumluklu veli 13 01 2020 21:05
belediyece sorulan suallere cevap verilmesi lazım.

3. Yorum: evet 13 01 2020 19:59
reklam yoksa calismak.hep belediyeden beklememek.

2. Yorum: boyabat sevdalısı 13 01 2020 19:17
siz yanlış anlamışsınız. değişim ve gelişim derken kendilerinden bahsediyorlardı. sarı atkı, kaytan bıyık, lüks araçlar, lajivert takım elbiseler, yemeler, içmeler. ohhh gel keyfim gel. ama bu boyabatlıya müstehak

1. Yorum: işsiz 13 01 2020 17:18
belediye borç batağında kanal istanbula para lazım ee belediye biraz kısıyor harcamaları 5 milyon kadar işsiz varken kanal istanbul yapmak doğrumu yazık değilmi bu vatandaşın parasına kanal istanbul ne işe yarayacak araplarımı zengin edeceğiz istanbul boğazı yetmiyormu. bu ülkede işsizlik sorunu ne zaman çözülecek


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Ünzüle Özdemir hanımefendi vefat etti Makbule Tolu hanımefendi vefat etti Ortaokullar Arası "Hayalimdeki Halı" Res Trafik Güvenliği Toplantısı Yapıldı Muzaffer Kasab vefat etti Yere batsın sizin insanlığınız! Bu Besinler Ağız ve Diş Sağlığımızı Bozu Fırat Yılmaz Çakıroğlu Anıldı Boyabat Otogarı Karanlığa Gömüldü İş Adamından Cumhurbaşkanına Zehir Zembe Fatma Boğa hanımefendi vefat etti Gülizar Mert hanımefendi vefat etti Mehmet Öksüz vefat etti Osman Orhanoğlu vefat etti Karşıdan Karşıya Geçmek İsterken Otomobi Sinop'ta filmleri aratmayan kovalamaca Sinop için TOKİ kura tarihleri belli old Kamyon ile otomobil çarpıştı: 4 yaralı Türkeli'de ahşap ev alevlere teslim oldu Beyza Nur Arabacı hanımefendi vefat etti Boyabat OSB Toplantısı yapıldı Boyabatlı Genç Çizerlerin Eserleri Porte Hamdi Çoban vefat etti Burak Kaya vefat etti Kezban Koç hanımefendi vefat etti Halil Özgökçe vefat etti Boyabatlı Asker Burak Kaya Hayatını Kayb Durağan'da Tarihi Eser Kaçakçılığı Türkiye, çok kısa bir sürede seçime gitm Sinop Erfelek'te maç ardından olay çıktı Sorunlarına Çözüm Bekliyor, Başkan İstan CHP Sinop Kongresinde Yüksel güven tazel Ayşe Betül Aslan hanımefendi vefat etti Dörtyol'da Dikkat Çeken Bina Tadilatı Sö Eski Boyabat-Kargı Yolunda Heyelan Oldu Boyabat Anlam Okulu Öğrencileri Kuşları Boyabat’ın ‘HUZUR’u ka Gazeteciye Beraat, İddiaların Araştırılm Ahmet Güneş vefat etti Ahmet Taşkan vefat etti Makbule Çakmak hanımefendi vefat etti Boyabat'ta Kültür ve Tabiat Varlığı Kaça Boyabat'ta Donmak Üzereyken Bulunan Şahi Türkeli MHP İlçe Başkanı Yıldırım hayatı Genç Kadın Eve Camdan Girmeye Çalışırken Aşkın Ayrancıoğlu ve öğrencisi Zeliha Nu Jandarma Genel Komutanlığı Basın Açıklam Sinop’ta 73 köy yolu kapalı Sinop’ta Çanakkale 1915 Savaş Malz Tümü

Komşu Suriye


Atatürk’ün Vasiyeti’nin İptali Çalışmaları


17 Şubat Dünya Kediler Günü


Boyabat'tan Kar Fotoğrafları - 2020 -2


II. Abdülhamid Han’a bitmeyen kin!


Yaşı 50/70 Arası Olanlar Mutlaka Okuyun


8-9 Şubat Boyabatta Kar Yağışından Görüntüler


İnsan hakları ve engelliler


Boyabat'ın 2019 yılı nüfusu belli oldu


Yıldız Mahallesi'nde Satılık İşyeri


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 4. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Rahim Ağzı Kanseri ve Farkındalık


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


Bugün Kış Başlıyor


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


2019 Boyabat Yerel Seçimleri Mahalle Bazında Sonuçları


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Dua


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Sıladan Mektup Var -34


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Şubat ayı ziyaretci sayısı:1059998 DtGaNi

* ANASAYFA *