E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Barış Karadeniz, Yarı Yıl Tatili Mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi Sinop Milletvekili Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divan Üyesi Barış Karadeniz eğitim öğretim yılının ilk döneminin sona ermesinin ardından yayınladığı mesajla öğrencileri tebrik etti. Karadeniz mesajında;

''Çok sayıda öğrencimiz, yarınımızın geleceğini inşa eden kıymetli öğretmenlerimiz ve çok değerli velilerimiz ile birlikte yorucu bir dönemi geride bırakıyoruz. Bir dönem boyunca öğrencilerimiz çok çalıştılar, yoruldular ve güzel bir tatili hak ettiler. Emeklerinin karşılığı olan karnelerine kavuşan öğrencilerimizin mutluluğu gözlerinden okunuyor, her birini tek tek kutluyorum.

Sevgili öğrenciler; sizler yarınımızın teminatı, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün; ''Cumhuriyet'i biz kurduk, onu koruyacak ve yüceltecek olan sizlersiniz'' vecizesiyle hedef gösterdiği Cumhuriyet'in yılmaz bekçileri olacaksınız. Sizler gelişen ve sürekli değişen dünyada bizleri temsil edecek, gururumuz olacaksınız. Çalıştığınızda başaracağınıza olan inancım tamdır.

15 günlük yarıyıl tatili öncelikli olarak dinleneceğiniz, ailenizle ve büyüklerinizle vakit geçireceğiniz, yeni döneme hazırlık yapacağınız önemli bir zaman dilimi. Bu tatilde telefonla tabletle değil sanat ve sporla vakit geçirmenizi, bol bol kitap okuyarak kendinizi geliştirmenizi öneriyorum.

Karne; öğrencinin başarı ya da başarısızlığının göstergesi değil, önceki dönemde eksikleri görmesi, üzerine eğilmesi gereken alanlara dikkat çekilmesi üzere hazırlanan bir ibaredir. Karne notlarınız ne olursa olsun çalışmalarınızı gayretle sürdürün, çalıştığınızda başarıya ulaşacaksınız.

Bu vesileyle; öğrencilerimize gelecek dönemde ve hayatlarında başarılar diliyor kıymetli öğretmenlerimiz ve çok değerli velilerimize sevgi ve saygılarımı sunuyorum '' ifadelerine yer verdi.

Tarih:17 01 2020 15:28(756) Facebook'ta Paylaş

2. Yorum: güngör 18 01 2020 19:22
karşılıksız sevdik abi seni snop milet vekili benim vekilim .belediye personeli.

1. Yorum: y.hizmetli 17 01 2020 17:05
sayın vekilim eğer okursanız yada okuyan birisi size duyurursa seviniriz biz y.hizmetliler memur kadrosu bekleriz lütfen yardımcı olurmusunz saygılar.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boyabat İYİ Parti 2. Olağan İlçe Kongres Sinop'ta teşvik süresi uzatıldı Gerze Güne Yangınla Uyandı Satılmış Köseoğlu vefat etti Hanönü’nde 125 Kişi, Arkadaşlarına Sinop’un Merkezindeki Tek Mesire A Ayşe Keleş hanımefendi vefat etti Ahmet Dönmez vefat etti Ünzüle Özdemir hanımefendi vefat etti Makbule Tolu hanımefendi vefat etti Ortaokullar Arası "Hayalimdeki Halı" Res Trafik Güvenliği Toplantısı Yapıldı Muzaffer Kasab vefat etti Yere batsın sizin insanlığınız! Bu Besinler Ağız ve Diş Sağlığımızı Bozu Fırat Yılmaz Çakıroğlu Anıldı Boyabat Otogarı Karanlığa Gömüldü İş Adamından Cumhurbaşkanına Zehir Zembe Fatma Boğa hanımefendi vefat etti Gülizar Mert hanımefendi vefat etti Mehmet Öksüz vefat etti Osman Orhanoğlu vefat etti Karşıdan Karşıya Geçmek İsterken Otomobi Sinop'ta filmleri aratmayan kovalamaca Sinop için TOKİ kura tarihleri belli old Kamyon ile otomobil çarpıştı: 4 yaralı Türkeli'de ahşap ev alevlere teslim oldu Beyza Nur Arabacı hanımefendi vefat etti Boyabat OSB Toplantısı yapıldı Boyabatlı Genç Çizerlerin Eserleri Porte Hamdi Çoban vefat etti Burak Kaya vefat etti Kezban Koç hanımefendi vefat etti Halil Özgökçe vefat etti Boyabatlı Asker Burak Kaya Hayatını Kayb Durağan'da Tarihi Eser Kaçakçılığı Türkiye, çok kısa bir sürede seçime gitm Sinop Erfelek'te maç ardından olay çıktı Sorunlarına Çözüm Bekliyor, Başkan İstan CHP Sinop Kongresinde Yüksel güven tazel Ayşe Betül Aslan hanımefendi vefat etti Dörtyol'da Dikkat Çeken Bina Tadilatı Sö Eski Boyabat-Kargı Yolunda Heyelan Oldu Boyabat Anlam Okulu Öğrencileri Kuşları Boyabat’ın ‘HUZUR’u ka Gazeteciye Beraat, İddiaların Araştırılm Ahmet Güneş vefat etti Ahmet Taşkan vefat etti Makbule Çakmak hanımefendi vefat etti Tümü

Tasarruf İçin Akşam Pazarına Gidin


Komşu Suriye


17 Şubat Dünya Kediler Günü


Boyabat'tan Kar Fotoğrafları - 2020 -2


II. Abdülhamid Han’a bitmeyen kin!


Yaşı 50/70 Arası Olanlar Mutlaka Okuyun


8-9 Şubat Boyabatta Kar Yağışından Görüntüler


İnsan hakları ve engelliler


Boyabat'ın 2019 yılı nüfusu belli oldu


Yıldız Mahallesi'nde Satılık İşyeri


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 4. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Rahim Ağzı Kanseri ve Farkındalık


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


Bugün Kış Başlıyor


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


2019 Boyabat Yerel Seçimleri Mahalle Bazında Sonuçları


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Dua


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Sıladan Mektup Var -34


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Şubat ayı ziyaretci sayısı:1168150 DtGaNi

* ANASAYFA *