E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Yapmayın böyle!

Sinop’ta 6 salonlu 2 bin 500 kişilik, 32 milyon maliyetli kapalı spor salonu açılışı için günler sayılır iken spor camiası ve vatandaşlardan eleştiriler geldi.

Sinop’ta amatör spora ve sporcuya ilgisizlikten yakınan spor camiası; ”2 bin 500 kişilik spor salonu yapmışsınız bu salonda oynayacak ve 2.500 seyirciyi oraya çekecek hangi spor takımı var acaba? Siz önce amatör spora ve sporcunuza sahip çıkın. Devletin sağladığı kısıtlı imkanlarla zaman zamanda kendi imkanları ile turnuvalara katılan üç beş takım var. Bize göre bu yatırım yanlış yatırım. Zaten şehir merkezinde iki tane kapalı spor salonu mevcut bunların iyileştirilmesi gerekirdi. Hele ki Atatürk Kapalı Spor Salonu yarım asırı geçti bakımsızlıktan dökülüyor.“ diyerek, yeni yapılan kapalı spor salonun Sinop amatör spor camiası için bir anlam teşekkül etmediğini ama siyasi partiler için iyi bir toplantı salonu olabileceği görüşünü ileri sürdüler.

20 YIL SONRA ANCAK İŞE YARAR AMA…

Vatandaşlar ise salon yerinin şehir merkezine çok uzakta olduğunu şimdilik bir işe yaramayacağını fakat belki 20 yıl sonra Sinop’un göç alması durumunda bu yerin mahalle arasında kalabileceğini o zaman da 20 yıllık ömrünü boşa harcamış olacağını ileri sürerek, “Devlet 32 milyonunu ya tutarsa diye yatırıma dönüştürmüş.“ dediler.

Kaynak: Halk sesi.com

Tarih:21 01 2020 11:51(1505) Facebook'ta Paylaş

4. Yorum: halktanesi 22 01 2020 09:26
boyabatta da yapıldı kimsenin sesi çıktı mı bakın böyle kuzu gibi olun sinoplular gibi kötü olmayın!! spor salonu sayesinde şehrimiz nereden nereye geldi salonda yapılan müsabakaları izlemeye yetişemiyoruz birkaç takımımız alt liglere düşürülsün!!hem bilet fiyatları çok pahalı buna da düzenleme getirilsin!

3. Yorum: aslan 22 01 2020 01:30
"kapali spor salonu" sozu beni her duydugumda guldurur? salon zaten "kapali" akla gelir! siz hiç "açik" (kapisi degil, üstü) salon gördünüzmü?

2. Yorum: vatandaş... 21 01 2020 19:58
taş üstüne taş koymayanlar bu yatırımları anlayamaz....

1. Yorum: sporla üreyenler 21 01 2020 18:38
her işiniz israf gereksiz binalar rantcılık bu dünyanın öbürüde var orda iki elim yakanızdadır memleketi bombok ettiniz


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boyabat İYİ Parti 2. Olağan İlçe Kongres Sinop'ta teşvik süresi uzatıldı Gerze Güne Yangınla Uyandı Satılmış Köseoğlu vefat etti Hanönü’nde 125 Kişi, Arkadaşlarına Sinop’un Merkezindeki Tek Mesire A Ayşe Keleş hanımefendi vefat etti Ahmet Dönmez vefat etti Ünzüle Özdemir hanımefendi vefat etti Makbule Tolu hanımefendi vefat etti Ortaokullar Arası "Hayalimdeki Halı" Res Trafik Güvenliği Toplantısı Yapıldı Muzaffer Kasab vefat etti Yere batsın sizin insanlığınız! Bu Besinler Ağız ve Diş Sağlığımızı Bozu Fırat Yılmaz Çakıroğlu Anıldı Boyabat Otogarı Karanlığa Gömüldü İş Adamından Cumhurbaşkanına Zehir Zembe Fatma Boğa hanımefendi vefat etti Gülizar Mert hanımefendi vefat etti Mehmet Öksüz vefat etti Osman Orhanoğlu vefat etti Karşıdan Karşıya Geçmek İsterken Otomobi Sinop'ta filmleri aratmayan kovalamaca Sinop için TOKİ kura tarihleri belli old Kamyon ile otomobil çarpıştı: 4 yaralı Türkeli'de ahşap ev alevlere teslim oldu Beyza Nur Arabacı hanımefendi vefat etti Boyabat OSB Toplantısı yapıldı Boyabatlı Genç Çizerlerin Eserleri Porte Hamdi Çoban vefat etti Burak Kaya vefat etti Kezban Koç hanımefendi vefat etti Halil Özgökçe vefat etti Boyabatlı Asker Burak Kaya Hayatını Kayb Durağan'da Tarihi Eser Kaçakçılığı Türkiye, çok kısa bir sürede seçime gitm Sinop Erfelek'te maç ardından olay çıktı Sorunlarına Çözüm Bekliyor, Başkan İstan CHP Sinop Kongresinde Yüksel güven tazel Ayşe Betül Aslan hanımefendi vefat etti Dörtyol'da Dikkat Çeken Bina Tadilatı Sö Eski Boyabat-Kargı Yolunda Heyelan Oldu Boyabat Anlam Okulu Öğrencileri Kuşları Boyabat’ın ‘HUZUR’u ka Gazeteciye Beraat, İddiaların Araştırılm Ahmet Güneş vefat etti Ahmet Taşkan vefat etti Makbule Çakmak hanımefendi vefat etti Tümü

Tasarruf İçin Akşam Pazarına Gidin


Komşu Suriye


17 Şubat Dünya Kediler Günü


Boyabat'tan Kar Fotoğrafları - 2020 -2


II. Abdülhamid Han’a bitmeyen kin!


Yaşı 50/70 Arası Olanlar Mutlaka Okuyun


8-9 Şubat Boyabatta Kar Yağışından Görüntüler


İnsan hakları ve engelliler


Boyabat'ın 2019 yılı nüfusu belli oldu


Yıldız Mahallesi'nde Satılık İşyeri


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 4. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Rahim Ağzı Kanseri ve Farkındalık


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


Bugün Kış Başlıyor


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


2019 Boyabat Yerel Seçimleri Mahalle Bazında Sonuçları


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Dua


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Sıladan Mektup Var -34


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Şubat ayı ziyaretci sayısı:1166513 DtGaNi

* ANASAYFA *