E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Boyabatlı Vatandaş Otopark Sorununu Çözdü!

İlçede yaşanan trafik sorunu sürücüleri ve yayaları çileden çıkarıyor. Yaklaşık 20 yıldır devam eden bu soruna yetkililer bitmeyen projeleriyle vatandaşın gazını alırken, çözümü vatandaş kendisi yaptı.

Çocuklar belediyeyi KDK şikayet ederek haklarının arandığı bir ilçede, kaldırımları neredeyse yürünmeyecek hale gelen Adnan Menderes Bulvarı'nda, vatandaş aracını park edecek yerler ararken, hava kirliliği hayati boyutlara varmışken, yetkililer vatandaşın bu sorunlarına karşılık, alakası olmayan cam terastır, jetskidir, seyir kulesidir, hobi bahçesidir gibi lüzumsuz projeler açıklaması vatandaşları çileden çıkarıyor. Yaklaşık 20 yıldır devam eden otopark sorununu meydan projesi ile çözüleceği hayaliyle avutulurken, bir vatandaş otopark sorununu çözmekle kalmayıp ceza yememenin yolunu da buldu. Yıllardır yapılacak tek otopark ile sorun çözülecekmiş gibi gören yetkililer sizlere de tavsiyemiz olsun, ekonomininde daraldığı şu günler bundan güzel makam aracı olabilir mi?

Nereye gittiğini bilmediğimiz Boyabat’lı hemşehrimiz yüz ifadesi ile halinden memnun görünüyor ki, yetkililerin otopark projesine falan ihtiyacı olmadığı da yıllar önce yüz ifadesinden anlaşılıyor.  Vatandaş öyle görünüyor ki, trafik cezası sorununu ortadan kaldırmış, otopark sorununu çözmüş, mazot benzin sıkıntısını bu pahalılıkta aradan çıkarmış, resim aldığımızı görmesine rağmen neşesi ve keyfi gayet yerinde eşek üstünde keyifle yolculuk yapıyor.

Kaynak: Boyabat Haber Gazetesi.com - Ezgi FM

Tarih:02 02 2020 19:44(3382) Facebook'ta Paylaş

13. Yorum: salih yıldız 14 02 2020 08:41
dayım nasılda neşeli

12. Yorum: irfan canilok 04 02 2020 11:00
bence olmamış eşekle yanyana yürüse daha iyi olurdu hem hayvanseverlerin
takdirini kazanırdı

11. Yorum: daylulu osman 04 02 2020 10:57
boyabata yakışır

10. Yorum: zeynep hanım 04 02 2020 10:56
çok keyifli bir haber olmuş güle güle öldüm allahta sizi güldürsün halen gülüyorum tutamıyorum

9. Yorum: boyabat sevdalısı 03 02 2020 16:26
şov belediyemiz nerelerde. elazığa yardımı kamyonunun önünde boy boy fotolar çekilmeler. gariban çocuklara ramazanda yemek verip o çocukların fotolarını çekip sosyal medyada şov yaparsınız ancak

8. Yorum: mehmet 03 02 2020 15:35
boyabat'a kemer yapacakmış benim başkanım. proje diye bunu sunuyor millete. yav kemer vs böyle projeler zaten belediyenin görevi, ben vergi veriyorsam bunları yap diye veriyorum

7. Yorum: ..... 03 02 2020 13:10
boyabat'ın önemli sorunlarını halledemeyip, seçimlerde uçuk kaçık, uyduruk, saçma sapan projelerle milleti kandırmayın. cam teras, seyir kulesi, berber müzesi, hobi bahçesi. böyle projelere ihtiyacımız yok, siz öncelikli sorunları halledin.

6. Yorum: atsız 03 02 2020 11:15
abat şehir olmak böyle bir şey!

5. Yorum: boyabatlı 03 02 2020 09:55
boyabatlı 30 senedir mutlu ki hep aynı zihniyet belediyeciliği tercih ediyor yani oy veriyor o zaman boyabat ve boyabatlı çekecek insanlar nasıl yönetilmek istediğine kendi karar verir çarşı esnafı 30 senede bitti esnaftan çok o malum içkili lokantalar ve anladınız siz onu doldup taşıyor boyabata yakışmıyor derhal kapatılıp. özüne dönmeli boyabat iş alanları açılmalı yoksa boyabat nüfus vermeye devam eder elin suriyeli, afganı yerleşir 30 sene sonra biz bile yabancı oluruz boyabata yazık çok yazık.

4. Yorum: erdoğan 03 02 2020 09:38
çöplük sorununu da civardaki köyleri başka bir ilçeye kaldırmakla çözeriz

3. Yorum: rıfat perper 03 02 2020 09:25
ne güzel bir tablo 50 yıl geriye gitmiş gibi

2. Yorum: boyabat sevdalısı 03 02 2020 09:17
biz vergilerimizi verelim, ak belediye çalışaları yiyip içsinler. hanımları boş işlerde beleş maaş alsın, kenndileri harcırah larla tatil yapsın ohhh gel keyfim gel...

1. Yorum: mehmet 03 02 2020 08:39
maşallah belediye miz çok çalışkan. neredeyse bütün belediye çalışanları 2. işini yapıyor. kimi takici, kimi oto yıkamacı, kimi oto galerici, kimi beton döküyor. hepsinin maşallahı var hep si çok çalışkan. belediye onlaın ikinci işi :)


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Hanönü’nde 125 Kişi, Arkadaşlarına Sinop’un Merkezindeki Tek Mesire A Ayşe Keleş hanımefendi vefat etti Ahmet Dönmez vefat etti Ünzüle Özdemir hanımefendi vefat etti Makbule Tolu hanımefendi vefat etti Ortaokullar Arası "Hayalimdeki Halı" Res Trafik Güvenliği Toplantısı Yapıldı Muzaffer Kasab vefat etti Yere batsın sizin insanlığınız! Bu Besinler Ağız ve Diş Sağlığımızı Bozu Fırat Yılmaz Çakıroğlu Anıldı Boyabat Otogarı Karanlığa Gömüldü İş Adamından Cumhurbaşkanına Zehir Zembe Fatma Boğa hanımefendi vefat etti Gülizar Mert hanımefendi vefat etti Mehmet Öksüz vefat etti Osman Orhanoğlu vefat etti Karşıdan Karşıya Geçmek İsterken Otomobi Sinop'ta filmleri aratmayan kovalamaca Sinop için TOKİ kura tarihleri belli old Kamyon ile otomobil çarpıştı: 4 yaralı Türkeli'de ahşap ev alevlere teslim oldu Beyza Nur Arabacı hanımefendi vefat etti Boyabat OSB Toplantısı yapıldı Boyabatlı Genç Çizerlerin Eserleri Porte Hamdi Çoban vefat etti Burak Kaya vefat etti Kezban Koç hanımefendi vefat etti Halil Özgökçe vefat etti Boyabatlı Asker Burak Kaya Hayatını Kayb Durağan'da Tarihi Eser Kaçakçılığı Türkiye, çok kısa bir sürede seçime gitm Sinop Erfelek'te maç ardından olay çıktı Sorunlarına Çözüm Bekliyor, Başkan İstan CHP Sinop Kongresinde Yüksel güven tazel Ayşe Betül Aslan hanımefendi vefat etti Dörtyol'da Dikkat Çeken Bina Tadilatı Sö Eski Boyabat-Kargı Yolunda Heyelan Oldu Boyabat Anlam Okulu Öğrencileri Kuşları Boyabat’ın ‘HUZUR’u ka Gazeteciye Beraat, İddiaların Araştırılm Ahmet Güneş vefat etti Ahmet Taşkan vefat etti Makbule Çakmak hanımefendi vefat etti Boyabat'ta Kültür ve Tabiat Varlığı Kaça Boyabat'ta Donmak Üzereyken Bulunan Şahi Türkeli MHP İlçe Başkanı Yıldırım hayatı Genç Kadın Eve Camdan Girmeye Çalışırken Tümü

Komşu Suriye


Atatürk’ün Vasiyeti’nin İptali Çalışmaları


17 Şubat Dünya Kediler Günü


Boyabat'tan Kar Fotoğrafları - 2020 -2


II. Abdülhamid Han’a bitmeyen kin!


Yaşı 50/70 Arası Olanlar Mutlaka Okuyun


8-9 Şubat Boyabatta Kar Yağışından Görüntüler


İnsan hakları ve engelliler


Boyabat'ın 2019 yılı nüfusu belli oldu


Yıldız Mahallesi'nde Satılık İşyeri


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 4. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Rahim Ağzı Kanseri ve Farkındalık


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


Bugün Kış Başlıyor


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


2019 Boyabat Yerel Seçimleri Mahalle Bazında Sonuçları


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Dua


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Sıladan Mektup Var -34


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Şubat ayı ziyaretci sayısı:1105732 DtGaNi

* ANASAYFA *