E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Boyabat’ta Jandarma Trafik Ekiplerine Hakaret Eden Şahsa Tepkiler Çığ Gibi Büyüyor

7 Şubat 2020 Boyabat ilçe jandarma ekiplerinin durdurduğu 55 PB 339 plakalı araç sürücüsünün sözleri sosyal medyada bomba etkisi yarattı. Amcam Vezirköprü MHP ilçe başkanı diyerek Boyabat ilçe jandarma ekiplerine ahlaksizca yaptığı hakaretler sosyal medyada çığ gibi yayılarak yaptıgı bu ahlaksızlık büyük tepkilere neden olurken, Vezirköprü MHP ilçe başkanı konuyla ilgili açıklama yaptı.

Samsun’da MHP’nin Vezirköprü ilçe başkanı olan Dursun Gülünay, jandarma görevlilerine küfür ve tehditlerde bulunarak amcasının MHP Vezirköprü ilçe Başkanı olduğunu söyleyen şahıs ile ilgili açıklama yaptı.

Sosyal medyada yayınlanan bir videoda kendisine trafik cezası yazan jandarmalara küfürler ederek, amcasının MHP Vezirköprü ilçe başkanı olduğunu söyleyen bir kişinin ortaya çıkan bu  görüntülerine tepki yağmıştı. MHP Vezirköprü İlçe Başkanı Dursun Gülünay, söz konusu şahıs ile ilgili yaptığı açıklamada, jandarma görevlilerini tehdit edip hakaretler yağdıran şahıs ile bir akrabalığının olmadığına belirterek, şunları dile getirdi.

“Basına yansıyan üzücü olay sebebiyle açıklama yapma zarureti hasıl olmuştur. Görevini icra eden Boyabat Jandarma Trafik ekiplerine edep dışı bir üslupla tepki gösteren ve kendisini Milliyetçi Hareket Partisi Vezirköprü İlçe Başkanının yeğeni olarak tanıtan şahsın, ne partimizle ne de ilçe teşkilatımızla herhangi bir bağlantısı ve ilişiği yoktur. Olamaz da..! Yaptığımız araştırmada şahsın 2017 yılında partimizden istifa eden Turan Kaya’nın ismini zikrettiği anlaşılmaktadır. Adli Makamların şahıs hakkında gereğini yerine getireceğinden ve bu konunun takipçisi olacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Görevini icra eden kolluk kuvvetlerimize yapılan bu terbiyesizliği asla tasvip etmiyor ve şiddetle kınıyoruz. Bu ve benzeri olayların tekrarlanmaması temennisi ile görevli personelimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Kaynak: Boyabat Haber Gazetesi.com - Ezgi FMTarih:08 02 2020 12:39(6740) Facebook'ta Paylaş

23. Yorum: zıddırık vıddırık 18 02 2020 09:35
çok ayıp etmüş valla çabuk özür dilesin

22. Yorum: gökbörü 11 02 2020 10:25
bır gencın yaptığı hareketten dolayı hemen ülkücü camıayı yaylım ateşine tutan pusudakı çakallar !!!şu nu bılınkı bu vatanın temınatı ülkücü fraksıyondur.sizin gibi çakallarda bozkurtun verdiği mücadele sayesınde bu ülkede rahat nefes almaktadır.bı bakın ölen şehıt olan vatan evlatlarının buyuk çoğunluğu bu ülkü etrafında gelıştırılmıştır.!!!!!!!!
!!!o yüzden fevrı bır olaydan yola çıkıp ülkücülere laf atmak kımsenın haddıne değil!!!!!!!!vesselam!!!!
!!!!!

21. Yorum: şimşek 10 02 2020 22:43
aydın adlı 17 yorumcu sen kendin gibi herkes in kuyruğu mu var zannettin.
mhp ve akp gençliği bu ülkenin sigortasıdır
sen nerenin sigortasının

20. Yorum: gokboru 10 02 2020 22:33
burdaki mesele mhp akp.chp.meselesi değil mesele kurumların içinin boşaltıldığı bir devlette asker polis yargıdan kimse korkmaz hale gelmesidir caydiriciligi hukuku adaleti otoriteyi pompop eden iktidarın ürünüdür bu hadsiz cahil nesil bu arada gerçek ülkücü gençlik.askerin ve polisin daima yanındadır
asker polis jandarma kiymetlimizdir.

19. Yorum: ökkeş oğlu haydar 10 02 2020 12:05
mhp ve akp gençliklerinin şerrinden allah'a sığınırım.

18. Yorum: mehmet 10 02 2020 10:06
milliyetçilik kavramını tesbih, arabaya bayrak, osmanlı tuğralı yüzük, ağızda küfür, silahla fotoğraf çekilmekten sanan bu zatlarda daha çok var. bu sadece görünen.

17. Yorum: aydın 10 02 2020 09:40
8.9 ve 12. yorumcular. ne oldu troller. kuyruğunuza mı bastılar? hepiniz zıplamışsınız...

16. Yorum: hüseyin orhanoğlu 10 02 2020 09:25
arkadaşlar illa bir parti üyesi mi olsun yok partisiz de olsa deyişmez hak ettiği cezayı almalıdır böylelerinde ehliyetine el konulmalı ve trafikden men edilmelidir

15. Yorum: ahmetünal 10 02 2020 08:50
alkolün verdiği yetki ile kendini pilot ilan etmiş bırakın ayılınca iner yere ( burdaki tek eksik yetki makamı olan kişilerin daha ben şunun yeğeniyim diyip kafa tuttuğu anda ağzının üstüne yumruğu çakma yetkisi vermemesi üzücü olan eskidenböyle bir nesil yoktu yaşım kırk çocuk yaştaki polisi bile görünce kan basıncım artıyor öyle öğretildik çünkü)

14. Yorum: vatandaş 09 02 2020 23:15
abdullah kaya ve babası ismail kaya bu kişiler nitelikli dolandırıcı, boyabatta bir çok kişiden büyükbaş/küçükbaş hayvanlarını dolandırıp kaçan şahıslar, bir çok kişinin emeğini sömüren tipler bunlar, üzerlerine açılmış bir çok dava var lakin adlarına kayıtlı bir şey olmadığı için at koşturuyorlar, özellikle sinop boyabat hattında dolandırıcılık faaliyeti yapmaktalar, bu kişileri tanıyan abiler arkadaşlar gördüğünüz yerde jandarmaya kolluk kuvvetlerine şikayette bulunsunlar

13. Yorum: aslan 09 02 2020 13:38
parti teskilatlari ve siyasilerin kendileri; lutfen yasal olmayan bu tür davranislara prim vermemelidirler! kimsenin ayricaligi yoktur... siyasiler halkin seçtigi kisilerdir, esas olan halktir!

12. Yorum: ismail 09 02 2020 12:36
3-4-5 yorumcu şahıslar.
3-sen nasıl bir nesil yetiştiriyor veya yetiştirecek sin.
4- allah sen ve senin gibi düşünenleri bildiği gibi yapsın
5- zavallının acizin ezigin önde gidenisin

11. Yorum: murat 09 02 2020 11:16
ülkücü genç polise veya askere zorluk çıkartmaz.böyle ülkücü olmaz, olsa olsa soytarı olur bunun gibi haysiyet yoksunu insandan

10. Yorum: m.y 09 02 2020 08:32
bu vatandaş vezirköprülü mü hakikaten merak ettim yani benim bildiğim vezirköprülü böyle bir hareketi yapmamalı buradan tüm yönetici ve görevlileri uyarıyorum böyle kişileri sizler bu hale getirmişsiniz bunlara sizler fırsat veriyorsunuz ki adam alışmış lütfen vezirköprü de kesinlikle a b c diye adam kayırmacılık yapmayın böyle insanlar hem sizleri hemde vezirköprülüler mahçup eder müsamali davranmayın görevinizi yapın tayin olmaktan sürülmekten korkmayın ki bu tipler barınamasın çok üzüldüm. sayın turan kardeşim adına da çok üzgünüm lütfen kim olursanız olun böyle tipler sahip çıkmayın cesaret vermeyin b... boğulsunlar

9. Yorum: desagerpena 08 02 2020 22:12
4.yorumu yapan kardeşim; söylediğin iki kesimi çıkarınca boyabatta genç kalmıyor maalesef.

8. Yorum: şimşek 08 02 2020 21:09
aydın adlı 4 yorumcu mhp ve akp gençliğinden kurtulmak istiyorsan yunanistan yada ermenistan a gideceksin bunların dışında biyere gidersen oradada mhp ve akp gençliği var

7. Yorum: abdurrahman 08 02 2020 20:06
rahman adlı beşinci yorumcu arkadaş dediğin gibi bir şey olsaydı boyabat gazetesi yine verirdi hemde daha okkalı sürmanşetten verirdi. boyabat gazetesi yerelin güçlü sesidir. kimseye eyvallahı yoktur. boyabat’ın diğer yağcı gazeteleri ile karıştırmayalım lütfen. iyi ki var boyabat gazetesi. başka yerlerde de sorun bundan aşağı değil böyle cahil tipler her yerde var. jandarma personeline kınaya gerek yok bu zavallıya verilecek en güzel ceza ehliyetini ve altındaki arabayı alıp bağlamak. mahkeme gideri trafik cezası derken daha alkol alıp araca binemez binerse şayet aynı durumda yakalanırsa sittin sene yediği cezayı çıkaramaz.

6. Yorum: mustafa 08 02 2020 19:27
insanın şuradan buradanı olmaz. aile yani ana baba nasıl terbiye ederse nesil öyle yetişir, siz sokağa ne salarsanız millet onu görür bulur. ahırdan çıkan manda koyun olarak dönüyormu hiç.. çok şey hatta her şey aile terbiyesine bağlıdır. böyle dangalak insanları kimsede savunmamalı,, böyleleri tedavi edilmeli

5. Yorum: rahman 08 02 2020 16:38
simdi su gencin yerinde akp uyesi bir genc ayni tehditleri yapsaydi yine bu vidyoyu yayinlayabilecek miydiniz. yoksa akpli birak gitsin mi derdiniz basinizi belaya sokmamak icin.

4. Yorum: aydın 08 02 2020 14:57
akp gençliğinden daha tehlikelisi, mhp gençliğidir. ikisinden de kurtulmamız lazım.

3. Yorum: boyabat sevdalısı 08 02 2020 13:08
yetiştirdiğiniz nesil bu işte

2. Yorum: bozağaçlı 08 02 2020 13:08
maalesef toplumumuzda böyle zavallılar çok. jandarma ekiplerinin sabrını takdir ediyorum. bu hakaretler havada kalmamalı. verilebilecek en ağır ceza uygulanmalı ki bundan sonra bu ve bunun gibi insanlara ders olsun.

1. Yorum: vatandaş 08 02 2020 12:48
malesef bu kişi gibi seviyesizler var.bu seviyesizliği hukuki olarak cezalandırılmalıdır.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Hanönü’nde 125 Kişi, Arkadaşlarına Sinop’un Merkezindeki Tek Mesire A Ayşe Keleş hanımefendi vefat etti Ahmet Dönmez vefat etti Ünzüle Özdemir hanımefendi vefat etti Makbule Tolu hanımefendi vefat etti Ortaokullar Arası "Hayalimdeki Halı" Res Trafik Güvenliği Toplantısı Yapıldı Muzaffer Kasab vefat etti Yere batsın sizin insanlığınız! Bu Besinler Ağız ve Diş Sağlığımızı Bozu Fırat Yılmaz Çakıroğlu Anıldı Boyabat Otogarı Karanlığa Gömüldü İş Adamından Cumhurbaşkanına Zehir Zembe Fatma Boğa hanımefendi vefat etti Gülizar Mert hanımefendi vefat etti Mehmet Öksüz vefat etti Osman Orhanoğlu vefat etti Karşıdan Karşıya Geçmek İsterken Otomobi Sinop'ta filmleri aratmayan kovalamaca Sinop için TOKİ kura tarihleri belli old Kamyon ile otomobil çarpıştı: 4 yaralı Türkeli'de ahşap ev alevlere teslim oldu Beyza Nur Arabacı hanımefendi vefat etti Boyabat OSB Toplantısı yapıldı Boyabatlı Genç Çizerlerin Eserleri Porte Hamdi Çoban vefat etti Burak Kaya vefat etti Kezban Koç hanımefendi vefat etti Halil Özgökçe vefat etti Boyabatlı Asker Burak Kaya Hayatını Kayb Durağan'da Tarihi Eser Kaçakçılığı Türkiye, çok kısa bir sürede seçime gitm Sinop Erfelek'te maç ardından olay çıktı Sorunlarına Çözüm Bekliyor, Başkan İstan CHP Sinop Kongresinde Yüksel güven tazel Ayşe Betül Aslan hanımefendi vefat etti Dörtyol'da Dikkat Çeken Bina Tadilatı Sö Eski Boyabat-Kargı Yolunda Heyelan Oldu Boyabat Anlam Okulu Öğrencileri Kuşları Boyabat’ın ‘HUZUR’u ka Gazeteciye Beraat, İddiaların Araştırılm Ahmet Güneş vefat etti Ahmet Taşkan vefat etti Makbule Çakmak hanımefendi vefat etti Boyabat'ta Kültür ve Tabiat Varlığı Kaça Boyabat'ta Donmak Üzereyken Bulunan Şahi Türkeli MHP İlçe Başkanı Yıldırım hayatı Genç Kadın Eve Camdan Girmeye Çalışırken Tümü

Komşu Suriye


Atatürk’ün Vasiyeti’nin İptali Çalışmaları


17 Şubat Dünya Kediler Günü


Boyabat'tan Kar Fotoğrafları - 2020 -2


II. Abdülhamid Han’a bitmeyen kin!


Yaşı 50/70 Arası Olanlar Mutlaka Okuyun


8-9 Şubat Boyabatta Kar Yağışından Görüntüler


İnsan hakları ve engelliler


Boyabat'ın 2019 yılı nüfusu belli oldu


Yıldız Mahallesi'nde Satılık İşyeri


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 4. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Rahim Ağzı Kanseri ve Farkındalık


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


Bugün Kış Başlıyor


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


2019 Boyabat Yerel Seçimleri Mahalle Bazında Sonuçları


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Dua


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Sıladan Mektup Var -34


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Şubat ayı ziyaretci sayısı:1106285 DtGaNi

* ANASAYFA *