E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Genç Kadın Eve Camdan Girmeye Çalışırken Düştü

10 Şubat 2020 Pazartesi günü anahtarı evde unutan genç kadın, evine camdan girmek isterken düşerek yaralandı.

Edinilen bilgiye göre, aksam saatlerinde Yeni Mahalle, Aşıklı Tekke mevkinde ikamet eden Damla Ş. evinin anahtarını içeride unutunca kapıyı açmak için, yetkilerden yardım istemek yerine, evine pencereden girmeye çalıştı.

İkinci katta oturan Damla Ş., birinci katın demir parmaklarına tırmanarak, ikinci katın penceresine uzanmaya çalışırken, dengesini kaybederek yere düştü.

Olay yerine intikal eden 112 Acil ekipleri genç kadına ilk müdahaleyi yaptıktan sonra, Boyabat 75. Devlet Hastanesine kaldırıldı. Acil serviste müdahalesine devan edilen genç kadının, kolunda ve ayağında kırık oluşurken, başından da darbe aldığı bildirildi.

Her zaman olduğu gibi Boyabat 75. Devlet Hastanesinde tomografi cihazı olmadığı için yaralı kadın Sinop Atatürk Devlet Hastanesine sevk edildi.

Kaynak: Boyabat Haber Gazetesi.com - Ezgi FM

Tarih:11 02 2020 13:43(3157) Facebook'ta Paylaş

4. Yorum: recep tekin 14 02 2020 08:50
iki bin sekiz yılında boyabat ta görevliydim hastane yüzünden ben tayinimi istemiştim çok şükür kurtulmuştum yıl iki bin yirmi olmuş halen hastane sorunu şimdi bir kere daha anladım doğru karar almışım bir on sene sonra tekrar düşüneceğim haklı olduğum için

3. Yorum: boyabatlı kağzım 12 02 2020 15:06
yetkililer göreve dostlar. acilen hastanaye tomografi cihazı lazım. boyabat ahalisi bu cihazın yokluğu münasebetiyle türlü türlü münasebetsizler yaşamakta...

2. Yorum: boyabatlı 12 02 2020 15:05
bina yapalım diyince hep beraber ayağa kalkıp hadi yapalım diyenler hastanede doktor ve tıbbı ekipmanlar eksik boş binalar hasta iyileştirmez. keske binalarımız eski olsada hastanemizde mr tomografi gibi makinelerimiz olsa bu karda kışta kimse sinop merkeze ya da kastamonuya gitmek zorunda kalmasa yetkiler göreve lütfen....

1. Yorum: vatandaş 11 02 2020 16:42
aaaa hastanede tomografi cihazı yok muuuu.niye çok güzel bina pardon camdan bina yaptılar içinde tomografi cihazına ihtiyaç ne gerek.zihniyet değişmeden bir ilerleme kaydedemeyiz sade bina yapalım içi boş kalsın önemi yok .gösteriş önemli ?


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Hanönü’nde 125 Kişi, Arkadaşlarına Sinop’un Merkezindeki Tek Mesire A Ayşe Keleş hanımefendi vefat etti Ahmet Dönmez vefat etti Ünzüle Özdemir hanımefendi vefat etti Makbule Tolu hanımefendi vefat etti Ortaokullar Arası "Hayalimdeki Halı" Res Trafik Güvenliği Toplantısı Yapıldı Muzaffer Kasab vefat etti Yere batsın sizin insanlığınız! Bu Besinler Ağız ve Diş Sağlığımızı Bozu Fırat Yılmaz Çakıroğlu Anıldı Boyabat Otogarı Karanlığa Gömüldü İş Adamından Cumhurbaşkanına Zehir Zembe Fatma Boğa hanımefendi vefat etti Gülizar Mert hanımefendi vefat etti Mehmet Öksüz vefat etti Osman Orhanoğlu vefat etti Karşıdan Karşıya Geçmek İsterken Otomobi Sinop'ta filmleri aratmayan kovalamaca Sinop için TOKİ kura tarihleri belli old Kamyon ile otomobil çarpıştı: 4 yaralı Türkeli'de ahşap ev alevlere teslim oldu Beyza Nur Arabacı hanımefendi vefat etti Boyabat OSB Toplantısı yapıldı Boyabatlı Genç Çizerlerin Eserleri Porte Hamdi Çoban vefat etti Burak Kaya vefat etti Kezban Koç hanımefendi vefat etti Halil Özgökçe vefat etti Boyabatlı Asker Burak Kaya Hayatını Kayb Durağan'da Tarihi Eser Kaçakçılığı Türkiye, çok kısa bir sürede seçime gitm Sinop Erfelek'te maç ardından olay çıktı Sorunlarına Çözüm Bekliyor, Başkan İstan CHP Sinop Kongresinde Yüksel güven tazel Ayşe Betül Aslan hanımefendi vefat etti Dörtyol'da Dikkat Çeken Bina Tadilatı Sö Eski Boyabat-Kargı Yolunda Heyelan Oldu Boyabat Anlam Okulu Öğrencileri Kuşları Boyabat’ın ‘HUZUR’u ka Gazeteciye Beraat, İddiaların Araştırılm Ahmet Güneş vefat etti Ahmet Taşkan vefat etti Makbule Çakmak hanımefendi vefat etti Boyabat'ta Kültür ve Tabiat Varlığı Kaça Boyabat'ta Donmak Üzereyken Bulunan Şahi Türkeli MHP İlçe Başkanı Yıldırım hayatı Genç Kadın Eve Camdan Girmeye Çalışırken Tümü

Komşu Suriye


Atatürk’ün Vasiyeti’nin İptali Çalışmaları


17 Şubat Dünya Kediler Günü


Boyabat'tan Kar Fotoğrafları - 2020 -2


II. Abdülhamid Han’a bitmeyen kin!


Yaşı 50/70 Arası Olanlar Mutlaka Okuyun


8-9 Şubat Boyabatta Kar Yağışından Görüntüler


İnsan hakları ve engelliler


Boyabat'ın 2019 yılı nüfusu belli oldu


Yıldız Mahallesi'nde Satılık İşyeri


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 4. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Rahim Ağzı Kanseri ve Farkındalık


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


Bugün Kış Başlıyor


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


2019 Boyabat Yerel Seçimleri Mahalle Bazında Sonuçları


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Dua


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Sıladan Mektup Var -34


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Şubat ayı ziyaretci sayısı:1107294 DtGaNi

* ANASAYFA *