E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Dörtyol'da Dikkat Çeken Bina Tadilatı Sözde Durduruldu

Dörtyolda bulunan bir binada yapılan tadilat, bina malikleri ve vatandaşın dikkatinden kaçmamış, başta tadilatı yapan daire sahibi ve Belediye olmak üzere yetkililere gerekli uyarılar yapılmıştı. Konu Şubat ayı Belediye Meclisi toplantısında da gündeme gelmişti. Ancak belediyeden tadilat ruhsatı alınmadığı da öğrenilmişti

Bina maliklerinden aldığımız bilgiye göre, daire sahibi ve belediye yetkilileri uyarıları dikkate almamış, binada tadilata devam edilmişti.

Ancak diğer bina malikleri, son çare olarak, belediyeye şikayet dilekçesi vermiş ve konuyu yargıya taşımaya karar vermişlerdi.

Diğer bina maliklerinin Belediyeye verdikleri dilekçe sonrası, yapılan tadilatın Belediye tarafından durdurulduğu ve dairenin mühürlendiği belirtildi.

Ancak dairenin Belediye tarafından mühürlenmediği, mühürün kağıt üzerinde kaldığı ve halen mühürlü olduğu iddia edilen dairenin kapısında mühür olmadığı ve daire sahibinin hala içeriye inşaat malzemesi koyduğu ve en son pencere kasası ve oda kapılarını dairenin içine taşıdığı bildirildi.

Diğer bina malikleri ise, daire sahibinin, Belediyede bu gücü nereden bulduğu ve mühürleme işlemini nasıl engelleyerek, kağıt üzerinde bıraktığını merak ettiklerini belirterek, konuyu artık polis ve yargı yoluyla çözmeye çalışacaklarını söylediler.

Tarih:15 02 2020 15:41(3858) Facebook'ta Paylaş


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Emeklilerin bayram ikramiyeleri kaldırıl Sinop'ta teşvik süresi uzatıldı Gerze Güne Yangınla Uyandı Satılmış Köseoğlu vefat etti Hanönü’nde 125 Kişi, Arkadaşlarına Ayşe Keleş hanımefendi vefat etti Ahmet Dönmez vefat etti Ünzüle Özdemir hanımefendi vefat etti Gençler Arası Şiir Okuma İlçe Finali Yap Makbule Tolu hanımefendi vefat etti Ortaokullar Arası "Hayalimdeki Halı" Res Trafik Güvenliği Toplantısı Yapıldı Muzaffer Kasab vefat etti Boyabat'ta Pastane İmalathanesi Yandı Yere batsın sizin insanlığınız! Sinop Yeşile Sahip Çıkabilecek mi? Bu Besinler Ağız ve Diş Sağlığımızı Bozu Fırat Yılmaz Çakıroğlu Anıldı Boyabat Otogarı Karanlığa Gömüldü İş Adamından Cumhurbaşkanına Zehir Zembe Fatma Boğa hanımefendi vefat etti Gülizar Mert hanımefendi vefat etti Sinop’un Merkezindeki Tek Mesire Alanı S Mehmet Öksüz vefat etti Osman Orhanoğlu vefat etti Karşıdan Karşıya Geçmek İsterken Otomobi Sinop'ta filmleri aratmayan kovalamaca Sinop için TOKİ kura tarihleri belli old Kamyon ile otomobil çarpıştı: 4 yaralı Türkeli'de ahşap ev alevlere teslim oldu Beyza Nur Arabacı hanımefendi vefat etti Boyabat OSB Toplantısı yapıldı Boyabatlı Genç Çizerlerin Eserleri Porte Hamdi Çoban vefat etti Burak Kaya vefat etti Kezban Koç hanımefendi vefat etti Halil Özgökçe vefat etti Boyabatlı Asker Burak Kaya Hayatını Kayb Durağan'da Tarihi Eser Kaçakçılığı Türkiye, çok kısa bir sürede seçime gitm Sinop Erfelek'te maç ardından olay çıktı Sorunlarına Çözüm Bekliyor, Başkan İstan CHP Sinop Kongresinde Yüksel güven tazel Ayşe Betül Aslan hanımefendi vefat etti Dörtyol'da Dikkat Çeken Bina Tadilatı Sö Eski Boyabat-Kargı Yolunda Heyelan Oldu Boyabat Anlam Okulu Öğrencileri Kuşları Boyabat’ın ‘HUZUR’u ka Gazeteciye Beraat, İddiaların Araştırılm Tümü

KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Türkiye Türklerindir! DtGaNi
* ANASAYFA *