E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Hayırsever İş adamından Cumhurbaşkanına Zehir Zemberek Sitemli Şikayet

18 Şubat 2020 - Yılan hikayesine çevrilen okul yapımı için bağışladığı parayı verdiğine pişman olan Boyabatlı hayırsever iş adamı, olayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a CİMER aracılığı ile zehir zemberek sözlerle şikayet ederek taşıdı.

Babasının adının verileceği okul için 234 bin doları bozdurarak 6 yıl önce bağışta bulunan iş adamı aynı zamanda bağışta bulunduğu parasının akibeti hakkında da yeterli ve inandırıcı bilgi alamıyor.

HEDEFE TÜM YETKİLİLERİ KOYDU

CİMER aracılığı ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a şikayetini dile getiren Hayırsever iş adamı Yalçın Küçükbaş; “Sayın CİMER yetkilileri, 14 Ocak 2020 yapmış olduğum müracaat ile babam Necdet Küçükbaş’ın adına yapılacak olan benimde bağışçı olduğum okulun 6 senedir yapılmadığını, yapılmayacaksa 234 bin dolar bozdurarak yatırdığım paranın iadesini istemiştim. Bana cevap olarak 6 senedir duyduğumuz ve duymaktan bıktığımız cevaplar iletilmektedir. Mahkeme süreci devam etmekte, onay çalışması devam etmekte, zemin etüt çalışması devam etmekte gibi klasik cevaplar 6 senedir verilmektedir. VERİLEN CEVAPALA BİZİMLE DALGA GEÇMEKTEN BAŞKA HİÇBİR AMAÇ TAŞIMAMAKTADIR. DÜNYANIN HER KÖŞESİNE YETİŞMEYE ÇALIŞAN GECESİNİ GÜNDÜZÜNE KATAN ÜLKESİ İÇİN ÖMRÜNÜ ADAYAN SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN ANLAMA VE KAVRAMA ÖZÜRLÜ BU BÜROKRATLARLA İMTİHANINA, İNANIN ÜZÜLÜYOR, PARAMIN İADESİNİ İSTİYORUM,” ifadelerine yer vermişti.

Bu arada CİMER'den memnuniyetsizliğini belirtmek isteyen hayırsever işadamı Yalçın Küçükbaş şikayetini yine CİMER aracılığı ile yazmış; “Altı yıldır çivi dahi çakılmayan okulun yapımı konusunda umudumu kaybetmiş durumdayım. Tüm siyasilere, bürokratlara söylemekten bıktım. Basına sürekli haber olmaktan utanç duyuyorum. Altı yıl önce 234 bin doları bozdurarak yatırdığım paramın iadesini ve Sinop’taki bürokratların tatile gönderilmesini (zaten Sinop’ta da tatil yapmaktalar) öneriyorum. CİMER olarak kurduğunuz SİTE BANA GÖRE HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR. Kapatmanızı tavsiye ederim. Tek başına tüm dertleri omuzlayan reisimize biraz olsun dertleri paylaşacak bürokratların ve siyasilerin olması umudu ile son defa size durumu ifade etmek istedim.” cümlelerine yer verdi.

Altı yıldır okulun yapımı için somut adım atılmaması üzerine CİMER’e yazılan bu yazılar sonrası gözler hayırsever iş adamının umudu Cumhurbaşkanına çevrildi.

Konuyla ilgili CİMER’in vereceği cevap merakla beklenirken, bu okul gerçekten yapılacak mı?

İş adamının bağış yaptığı paranın nerede olduğu veya nereye harcandığı yetkililer tarafından açıklanacak mı?

KONU İLE İLGİLİ 6 YILDIR YAPILAN HABER MANŞETLERİNDEN BAZILARI

Kaynak: Boyabat Haber Gazetesi.com - Ezgi FM

Tarih:20 02 2020 13:20(2632) Facebook'ta Paylaş


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Emeklilerin bayram ikramiyeleri kaldırıl Sinop'ta teşvik süresi uzatıldı Gerze Güne Yangınla Uyandı Satılmış Köseoğlu vefat etti Hanönü’nde 125 Kişi, Arkadaşlarına Ayşe Keleş hanımefendi vefat etti Ahmet Dönmez vefat etti Ünzüle Özdemir hanımefendi vefat etti Gençler Arası Şiir Okuma İlçe Finali Yap Makbule Tolu hanımefendi vefat etti Ortaokullar Arası "Hayalimdeki Halı" Res Trafik Güvenliği Toplantısı Yapıldı Muzaffer Kasab vefat etti Boyabat'ta Pastane İmalathanesi Yandı Yere batsın sizin insanlığınız! Sinop Yeşile Sahip Çıkabilecek mi? Bu Besinler Ağız ve Diş Sağlığımızı Bozu Fırat Yılmaz Çakıroğlu Anıldı Boyabat Otogarı Karanlığa Gömüldü İş Adamından Cumhurbaşkanına Zehir Zembe Fatma Boğa hanımefendi vefat etti Gülizar Mert hanımefendi vefat etti Sinop’un Merkezindeki Tek Mesire Alanı S Mehmet Öksüz vefat etti Osman Orhanoğlu vefat etti Karşıdan Karşıya Geçmek İsterken Otomobi Sinop'ta filmleri aratmayan kovalamaca Sinop için TOKİ kura tarihleri belli old Kamyon ile otomobil çarpıştı: 4 yaralı Türkeli'de ahşap ev alevlere teslim oldu Beyza Nur Arabacı hanımefendi vefat etti Boyabat OSB Toplantısı yapıldı Boyabatlı Genç Çizerlerin Eserleri Porte Hamdi Çoban vefat etti Burak Kaya vefat etti Kezban Koç hanımefendi vefat etti Halil Özgökçe vefat etti Boyabatlı Asker Burak Kaya Hayatını Kayb Durağan'da Tarihi Eser Kaçakçılığı Türkiye, çok kısa bir sürede seçime gitm Sinop Erfelek'te maç ardından olay çıktı Sorunlarına Çözüm Bekliyor, Başkan İstan CHP Sinop Kongresinde Yüksel güven tazel Ayşe Betül Aslan hanımefendi vefat etti Dörtyol'da Dikkat Çeken Bina Tadilatı Sö Eski Boyabat-Kargı Yolunda Heyelan Oldu Boyabat Anlam Okulu Öğrencileri Kuşları Boyabat’ın ‘HUZUR’u ka Gazeteciye Beraat, İddiaların Araştırılm Tümü

KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Mayıs ayı ziyaretci sayısı:113301 DtGaNi
* ANASAYFA *