E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Boyabat Otogarı Karanlığa Gömüldü

Vatandaşlar Firmalarla İletişim Kuramıyor.

19 Şubat 2020 - Boyabat Otogarı yeterli gelir elde edemeyince, sonunda karanlığa gömüldü. Sonuçta vatandaşlar mağdur, firmalar mağdur, otogar işletmesi mağdur oldu. Her ne kadar özel işletmeye sahip olsa da Otogardaki eksiklikler, Boyabat Belediyesinin sorumluluğundadır.

Büyük hayallerle yapılan Boyabat Otogarı hüsran yaşıyor. Vizyon şehir, abad şehir Boyabat Otogarında iddialara göre, gelirin, masrafları karşılamaması nedeniyle  sürekli sorunlar büyüyor. Taksi durağı olmayan, büfesi olmayan, yeterli düzeyde dolmuş seferleri olmayan, güvenliği bulunmayan ve girişinde "Boyabat Belediyesi Otogarı" yazan, Boyabat otogarı siyaseti beceremeyen siyasiler ve kifayetsiz yetkililer tarafından halk adeta cezalandırılıyor. Telefonları ve internetleri çalışmayan otogarda, firmaların yazıhanelerine vatandaşlar ulaşamıyor. İki gündür iletişimi tamamen duran Boyabat Otogarında vatandaşlar yetkililere ateş püskürüyor. Otogar işletmesi her ne kadar otogara canlılık getirebilmek için emek sarf ediyorsa da yeterli gelmiyor.

Karanlıkta otobüslerin farları ile aydınlanan vatandaşlar; ”Biz otogar idaresini bilmeyiz. buranın girişinde Boyabat Belediyesi Otogarı yazıyor. Bir şeyi garanti altına almadan belediye yetkilileri halkın malı olan belediyenin otogarını sorumsuzca birilerine teslim ediyorsa, vatandaşların da mağduriyetinin giderilmesinden de Boyabat Belediyesi sorumludur. Bizler güvendik AK Partiye oy verdik. CİMER'e mi yazmak lazım. Genç, genç dediniz, başımıza getirdiniz, deneyim yok, tecrübe yok, çözüm yok, en önemlisi sorumluluk yok!" diye sitemler ettiler.

Otogarda mağduriyet varsa, Boyabat Belediyesi sorumlu değilmidir?

2020 yılını daha ikinci ayı bitmeden muhtarları toplayıp 2023 yılına hazırlandığını sosyal medya hesabından yazan Boyabat Belediyesi, neredeyse hiç bir masrafı olmayan yolcu indirme bindirme noktalarına çözüm getirememişken, geçmiş dönemde verdiği sözleri yerine getirmiş gibi, vatandaşın sorunlarına çözüm üretmek yerine, Boyabat’ı 2023 yılına hazırladığını söylüyor.

Boyabat Belediye başkanı karanlığa gömülen otogarın aydınlanıp, telefon ve internet hizmetlerine bir an önce kavuşabilmeleri, vatandaşların mağduriyetlerinin giderilmesi için ne yapacak?

Güçlü Adımı Bırak, ĺcraata Bak…

Kaynak: Boyabat Haber Gazetesi.com - Ezgi FM

Tarih:20 02 2020 13:41(3570) Facebook'ta Paylaş


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Emeklilerin bayram ikramiyeleri kaldırıl Sinop'ta teşvik süresi uzatıldı Gerze Güne Yangınla Uyandı Satılmış Köseoğlu vefat etti Hanönü’nde 125 Kişi, Arkadaşlarına Ayşe Keleş hanımefendi vefat etti Ahmet Dönmez vefat etti Ünzüle Özdemir hanımefendi vefat etti Gençler Arası Şiir Okuma İlçe Finali Yap Makbule Tolu hanımefendi vefat etti Ortaokullar Arası "Hayalimdeki Halı" Res Trafik Güvenliği Toplantısı Yapıldı Muzaffer Kasab vefat etti Boyabat'ta Pastane İmalathanesi Yandı Yere batsın sizin insanlığınız! Sinop Yeşile Sahip Çıkabilecek mi? Bu Besinler Ağız ve Diş Sağlığımızı Bozu Fırat Yılmaz Çakıroğlu Anıldı Boyabat Otogarı Karanlığa Gömüldü İş Adamından Cumhurbaşkanına Zehir Zembe Fatma Boğa hanımefendi vefat etti Gülizar Mert hanımefendi vefat etti Sinop’un Merkezindeki Tek Mesire Alanı S Mehmet Öksüz vefat etti Osman Orhanoğlu vefat etti Karşıdan Karşıya Geçmek İsterken Otomobi Sinop'ta filmleri aratmayan kovalamaca Sinop için TOKİ kura tarihleri belli old Kamyon ile otomobil çarpıştı: 4 yaralı Türkeli'de ahşap ev alevlere teslim oldu Beyza Nur Arabacı hanımefendi vefat etti Boyabat OSB Toplantısı yapıldı Boyabatlı Genç Çizerlerin Eserleri Porte Hamdi Çoban vefat etti Burak Kaya vefat etti Kezban Koç hanımefendi vefat etti Halil Özgökçe vefat etti Boyabatlı Asker Burak Kaya Hayatını Kayb Durağan'da Tarihi Eser Kaçakçılığı Türkiye, çok kısa bir sürede seçime gitm Sinop Erfelek'te maç ardından olay çıktı Sorunlarına Çözüm Bekliyor, Başkan İstan CHP Sinop Kongresinde Yüksel güven tazel Ayşe Betül Aslan hanımefendi vefat etti Dörtyol'da Dikkat Çeken Bina Tadilatı Sö Eski Boyabat-Kargı Yolunda Heyelan Oldu Boyabat Anlam Okulu Öğrencileri Kuşları Boyabat’ın ‘HUZUR’u ka Gazeteciye Beraat, İddiaların Araştırılm Tümü

KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Mayıs ayı ziyaretci sayısı:113836 DtGaNi
* ANASAYFA *