E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Gölge Adam Gözüyle Bir Başka Açıdan Koronavirüs

Küresel güçler her zaman ki gibi; oyun içerisinde oyun oynamaya devam ediyorlar.

Qkumayan, araştırmayan ve algıyla hayatını devam ettiren insanlara göre bazı yazılar komplo teorisi gibi gelebilir. Allah c.c. nın kullarına ilk emrinin Oku olduğu ve bir çok ayette de akletmesi emredildiği halde, akıllarını şahıs ve güce ipotek verenlerin bazılarına göre de her şey komplo teorisi gibi gelebilir.

Siyonizmi ve kürsel güçlerin çalışma şekillerini bilen bazı insanların yaptıkları tesbitler; o an için kabul görmese de zaman içerisinde birçok tesbitin ne kadar yerinde olduğuna tarih şahitlik etmektedir.

En son olarak Çin’den başlayıp bütün dünyaya yayılan son virüsle birlikte senaryonun belli bölümlerinin de sahnelenmekte olduğuna tanıklık etmekteyiz.

İlerleyen zaman dilimi içerisinde Cinsiyet teorisi, yapay zeka, sanal gerçeklik, internet bağımlılığı, İnsanlara çip takarak kontrol altına almak, tek dünya vatandaşlığı, cinsiyetsiz toplum, robot teknolojisi, tek dünya dini, emoji alfabesi, sanal para vb.gibi küresel hedef ve projelerin hayata geçirilmesinin ön hazırlıkları ve provaları olarak okumak daha mantıklı gelmektedir. Bunların her birisi ve birbirleriyle bağlantıları, sayfalarca açıklanması gereken konular ve örnekler içermektedir.

Bütün Dünyada hissedilmeye başlayan ve tedavisinin henüz bulunmadığı bildirilen bu hastalıktan korunmak için başta ülkemiz ve diğer ülkelerin aldığı tedbirleri olumlu bulmakla birlikte vurguladığımız konu, küresel güçlerin hesapları ve bu hesaplar doğrultusunda bütün dünyayı laboratuvar gibi kullanmalarıdır.

Okul, cami, kilise, kışla, kreş, yurt vb yerlerde geçici olarak tatil vb tedbirlerin alınması ihtiyacı. Kabe’nin geçici olarak ibadete kapatılması. Dünya da panik havası estirilmesi. İlerleyen dönemde belki toplu taşımayla ilgili de farklı tedbirlerin alınmasını gerektiren çalışmalar da olabilir. Göz tarama sistemleri, çip takılmaları ve paraların virüs barındırdığından bahisle sanal paradan şimdiden ciddi ciddi bahsedilmeye başlandı bile.

İnsanlara sözde sağlık gerekçesiyle çip takılarak her davranışının izlenmeye başlanması ve gerekirse de o şahısların hayatlarına bile son verilebilmesi artık çok kolay hale gelebilecek.

Kimlik kartı vb kartların tek çipli kartta toplanılması da sanal para ve tek dünya vatandaşlığının alt yapısını yavaş yavaş oluşturmakta.

Dünyayı ve insanlığı laboratuvar olarak gören ve kullanan bu egemen güçler; zaman zaman ihtilallerle, zaman zaman din kisvesiyle, zaman zaman devrimler ve halk ayaklanmaları, zaman zaman biyolojik silahlar ve zaman zaman da demokratik okus pokus yöntemleriyle de ülkelerin sistemleri ve yönetimlerine müdahale ederek oyun ve güçlerini devam ettirmektedirler.

Şüphesiz ki Allah c.c. her şeye gücü ve kudreti yetendir. İmtihan dünyasında hem insanları hem de firavun ve belam benzerlerini ; zaman zaman mühletler de vererek sınamaktadır. Hikmetinden sual olmaz. Bazen da bir sivrisinek bile firavunların başlarının belası olabilmektedir.

Hakkın ve haklının yanında olmak ta, zulmün yanında ve askeri olmakta insanların kendi iradelerindedir.

Kula bela gelmez Hak yazmadıkça,
Hak bela vermez kul azmadıkça….

Tarih:20 03 2020 13:17(17735) Facebook'ta Paylaş


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Karaman ilinden selamlıyorum İnsan Kime Kırılır, Dost Bildiğine... Boyabat Belediyesi'ne yeni TEAM!!! Gölge Adam; Sosyal Hayata Bakışta Eğitim Boyabat Sırık Kebabı'nın Tescili ve Coğr TÜRK KİMDİR ? Hayatımdan Bir Kesit ve Bugünlere Dair Yumurta mı Tavuktan, Tavuk mu Yumurtadan Gölge Adam:Anlayana Sivrisinek Saz, Anla Varmıyız? Hasan Boğuldu Lider ve Dava Üzerinde Düşünceler… Mete Çağdaş Yazdı HİS Corona Sonrası Ekonomi, Siyaset Müslümanlar İçin En Büyük Tehlike Tevhid 23 Nisan'ın,TBMM'nin Yani Türkiye Cumhur Mal Sahibi, Mülk Sahibi Gölge Adam Gözüyle Bir Başka Açıdan Koro Arkadaş mı, Dost mu? 36 şehit yada bir kaç tane şehidimiz Yaşı 50/70 Arası Olanlar Mutlaka Okuyun İlim ve Samimiyet Doğu Türkistan... Boyabat Belediyesi! Gölge Adam Yazdı: YA BİZLER? Sinop Üniversitesi ve STK’lar(ı) Azar Azar Oldu Osmanlı’da hayvan sevgisi Ceren Damar'ı Öldüren Adamı Tanıyorum.. İnancın gereği, temelleri, kriterleri Köprüden Önce Son Çıkış; ’’A İbretle Okuyunuz! Ortaçağ Türk Devletlerinde Cinsel Saldır Sinop gezisi izlenimlerim Ümit Ettiklerimiz Gelecek Yine bir 24 Kasım ve 23 yıl sonra bir 24 Haykırış -II Sinop'ta Kaç Tane Böyle Belediye Başkanı Tevekkül.! Dün-Bugün-Yarın..! Sinopta Kilise-Haç Sembolü-Diyojen Sevic Haykırış..! Boyabat İlave Revize İmar Değişikliği Re Gerçek sivil toplum anlayışı Baybars'tan Günümüze İnsan olan, namusunu ve şerefini kurtara İtirazım Var..! Ülkücüler MHP’ye Oy Vermelidir (!? Sen Ne Ayaksın Be Karga ? Tümü

Rabia Arapça’da “dördüncü” demektir


Gözlerinin İçine Bakarak…


Beko Eleman İlanı


Boyabat'tan Kar Manzaraları 16 Şubat 2021


Boyabat İlçe Emniyet'i vatandaşları uyardı 2014


Karaman ilinden selamlıyorum


Arefe Günü ve Ramazan Bayramı


Dualarla bayrama ulaşmak


Boyabat'ın 2020 yılı nüfusu belli oldu


Yılmaz Özdil şehit dedelerimizin dünyanın nerelerinde yattığını


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 5. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Sarıkamış Faciası


Ahmed Cevad'ın yazdğı Çırpınırdı Karadeniz şiirinin aslı


On Bin Ekmek Faturası


Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası Tanıtım Videosu


2019 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Korona Virüs Salgını İçin Korunma Yöntemleri


8-9 Şubat Boyabatta Kar Yağışından Görüntüler


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Türkiye Türklerindir! DtGaNi
* ANASAYFA *