E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Boyabat Gençlik Merkezinden Ramazan Harçlığı Çalışması

Boyabat Gençlik Merkezi Müdürlüğü tarafından tespit edilen ihtiyaç sahibi gençlere Ramazan Ayı içerisinde bulunması ve bayramın yaklaşması dolayısıyla Bayram harçlıkları takdim edildi. "Yetim gülerse dünya güler" düsturundan hareketle ihtiyaç sahibi ve dezavantajlı gençlerimizin yüzlerini güldürebilmek, gözlerindeki mutluluğu görebilmek adına böyle bir çalışma yapıldı.

Gençlik Merkezi Müdürü Hüseyin Köroğlu konuyla ilgili yaptığı açıklamada: "Gençlerimizin hepsi bizim için çok değerlidir. Tüm gençlerimize hayırlı ramazanlar diliyorum. Bayramın yaklaşmasıyla birlikte ihtiyaç sahibi ve dezavantajlı gençlerimize bayram harçlıklarını takdim ederek bayramlarını tebrik ettik. İhtiyaç sahibi gençlerimizi gözetmek hem maddi ve hem manevi anlamda onların yanında olmak hem insani hem de kurumsal kimliğimiz anlamında boynumuzun borcudur." ifadelerine yer verdi.

Tarih:15 05 2020 15:27(2871) Facebook'ta Paylaş

4. Yorum: vatandaş 16 05 2020 09:36
müdür beyin sosyal mesafeyi korumaması çok yanlış .zaten yapılan yardımı bu şekilde duyurmak ayrı bir yanlış.göstere göstere yardım yapılmaz

3. Yorum: ... 15 05 2020 23:46
zekat verilen veya yardım edilen kimseler minnet altında bırakmamalı, onların izzet-i nefislerini incitmemeye çok dikkat etmelidir. en makbul yardım "sağ elin verdiğini sol el dahi bilmeyecek kadar" gizlice ve reklamsız yapılanıdır.
ama maalesef geldiğimiz nokta bu...

2. Yorum: boyabatlı kağzım 15 05 2020 19:19
ihtiyaç sahibi gençleri mutlu etmek sevaptır dostlar.

1. Yorum: sarıoğullarından sülo 15 05 2020 18:08
başgan gibi mudürün de maske takmaya ihtiyacı yok demek ki.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Saraydüzü Barajı Sulaması Kesin Kabulü Y Ramazan Demirci ve oğulları Kerem ve Res Ayancık'ta üç kişi boğularak can verdi Yakup Erkan vefat etti Sinop Belediyesi karar aldı; artık kulla Mezarlık ve Çevresinden İnsanı Üzen Görü Şans Eseri Yara Almadan Kurtuldu Dikmen'de Yasadışı Kenevir Ekimi Kitabın Yazarı Hatasını Kabul Etti Hareketsizlik Kemik Erimesini Tetikliyor Mantar Toplamaya Giden Vatandaş Bulundu Sinop'ta ölü yunus karaya vurdu T’lerde Kaza: 3 Yaralı! TOBB ve Trendyol İşbirliği Dünyanın en yaşlı kedisi Rubble 31 yaşın Eğlence Köyü Karantinaya Alındı Sinop ili genelinde fuhuş operasyonu Yaşar Demirbek Defnedildi İlyas Altun vefat etti Hasan Yılmaz vefat etti Emeklilikte Yaşa Takılanlar Siyasi Parti Türkiye'nin ilk deniz seyir füzesi Sinop Yaşar Demirbek vefat etti Neziha Maviş hanımefendi vefat etti Sinop'ta trafik kazası: 1 ölü 1 yaralı 8 yaşındaki çocuk silahla kendini vurdu İlçe Başkanlığı Görevinden İstifa Etti Bağış Yaptığı Okul Nihayet İhaleye Çıktı Bu İhalede Neler Oldu Siz Ona Cevap Veri Sinop’ta freni boşalan kamyonet üs Ayancık yolunda 2 kamyon çarpıştı BBP Sinop İl Başkanlığına Tahir Şahin at Zıpkınla balık avlamak için denize giren Boyabat gençlik merkezinde yaz etkinlikl Belediyenin Yayımladığı Kitapta Korkunç Veli Tokmak vefat etti Murat Külcü vefat etti Karadeniz; ''Yarını görmek istiyorsak iş Sinop genelinde maske takma zorunluğu ge Bekir Ay vefat etti Önemli Duyuru: Çalışma saatleri kısıtlam Sürücü Kazayı Ucuz Atlattı Duraktaki Fabrika İşçisine Otomobil Çarp 2020 Yılı Temmuz Ayı Nöbetçi Eczane List Sinop İl Özel İdaresi 2020 Yılı Asfalt S Barış Karadeniz Kabotaj Bayramı Mesajı Hanife Sevinç hanımefendi vefat etti Satılmış Çelik vefat etti Ünzüle Sönük hanımefendi vefat etti Tümü

Maske takma zorunluluğunun etkisi


Abdülhamid kimden izin alamadı?


Satılık Arsalar


Boyabat Ağzında Gün Adları


Boyabat Gazetesi 15. Yaşında


Türkiye de Ne Var Ne Yok


Gölge Adam:Anlayana Sivrisinek Saz, Anlamayana Davul Zurna Az


Paraşütten çeltik tarlaları


2019 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Fiziksel mesafe sosyal yakınlaşma


19 Mayıs Tatil Değil Bayramdır


Modanız Batsın


İsyan ediyorum


Korona Virüs Salgını İçin Korunma Yöntemleri


Çanakkale Şehitlerine


8-9 Şubat Boyabatta Kar Yağışından Görüntüler


Boyabat'ın 2019 yılı nüfusu belli oldu


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz


Temmuz ayı ziyaretci sayısı:1099328 DtGaNi

* ANASAYFA *