E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Barış Karadeniz 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi Sinop Milletvekili, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divan Üyesi Barış Karadeniz 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Karadeniz mesajında;

''Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk 101 yıl önce bugün Samsun'a çıkarak milli mücadele ateşini yaktı; dört bir yanı yanmış yakılmış, türlü işgallere uğratılmış bir vatanın kaderini değiştirdi. Tarihi boyunca hür ve tam bağımsız Türkiye idealiyle saldırı ve baskınlara eğilmemiş, işgallere boyun eğmemiş ve türlü imkansızlıklar içinde dahi vatan müdaafasından asla vazgeçmemiş Türk halkı Samsun'dan yanan o meşaleyle tek yumruk oldu. Halk, dönemin ağır toplarına, tahrip gücü yüksek silahlarına karşı dimdik durarak, vatan söz konusu olduğunda yılmayacaklarını, gözlerini dahi kırpmayacağını tüm dünyaya gösterdi.

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk bu müstesna günü Cumhuriyet'in yılmaz bekçileri olan gençlerimize Gençliğe Hitabe'sinde; Ey Türk gençliği! Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyet'ini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir diyerek emanet etmiş onlara verdiği değeri göstermiştir. Nice canlar verilerek bizlere emanet edilen bu aziz vatan gençlerimizin omuzlarında yükselecektir.

Yarının teminatı gençlerimiz; bu emanete en asil şekilde sahip çıkacağınızdan, muasır medeniyetler seviyesine çıkma idealine ulaşma adına çok çalışacağınızdan yana şüphe duymuyor, sizlere çok güveniyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle; başta Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere hürriyet ve istiklalimiz uğrunda şehitlik mertebesine ulaşan şehitlerimizi ve bu uğurda gazilik mertebesine ulaşan kahraman gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum'' ifadelerine yer verdi.

Tarih:19 05 2020 15:09(783) Facebook'ta Paylaş

1. Yorum: gokboru 19 05 2020 23:29
bu ülkenin kurtuluşu atatürk ilke ve inkılaplarına sıkı sıkıya bağlı olup kemalizmi anlayarak akıl ve bilim öncülüğünde yönünü tekrar batıya çevirmekten geçer yoksa ikiyüz yıllık modernleşme ve gelişme çabası heba olup bir suriye bır irak bir ıran olması hiçte uzak birihtimal.değildir.virus
operasyonu gostermistirki bilim.ve bilime ne kadar değer verilmesi gerektiğini ortaya tekrar koymuştur syg


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Hamide Kayan hanımefendi vefat etti Hüseyin Cömert'in 2. Şiir Kitabı Çıktı Barış Karadeniz 15 Temmuz darbe girişimi Lütfen Arabalarınızı Kurallara Uygun Par Bektaş Mevkiinde trafik kazası 1 yaralı Boyabat Kaymakamlığına Mehmet Nuri Çetin Saraydüzü Barajı Sulaması Kesin Kabulü Y Ramazan Demirci ve oğulları Kerem ve Res Ayancık'ta üç kişi boğularak can verdi Yakup Erkan vefat etti Sinop Belediyesi karar aldı; artık kulla Mezarlık ve Çevresinden İnsanı Üzen Görü Şans Eseri Yara Almadan Kurtuldu Dikmen'de Yasadışı Kenevir Ekimi Kitabın Yazarı Hatasını Kabul Etti Hareketsizlik Kemik Erimesini Tetikliyor Mantar Toplamaya Giden Vatandaş Bulundu Sinop'ta ölü yunus karaya vurdu T’lerde Kaza: 3 Yaralı! TOBB ve Trendyol İşbirliği Dünyanın en yaşlı kedisi Rubble 31 yaşın Eğlence Köyü Karantinaya Alındı Sinop ili genelinde fuhuş operasyonu Yaşar Demirbek Defnedildi İlyas Altun vefat etti Hasan Yılmaz vefat etti Emeklilikte Yaşa Takılanlar Siyasi Parti Türkiye'nin ilk deniz seyir füzesi Sinop Yaşar Demirbek vefat etti Neziha Maviş hanımefendi vefat etti Sinop'ta trafik kazası: 1 ölü 1 yaralı 8 yaşındaki çocuk silahla kendini vurdu İlçe Başkanlığı Görevinden İstifa Etti Bağış Yaptığı Okul Nihayet İhaleye Çıktı Bu İhalede Neler Oldu Siz Ona Cevap Veri Sinop’ta freni boşalan kamyonet üs Ayancık yolunda 2 kamyon çarpıştı BBP Sinop İl Başkanlığına Tahir Şahin at Zıpkınla balık avlamak için denize giren Boyabat gençlik merkezinde yaz etkinlikl Belediyenin Yayımladığı Kitapta Korkunç Veli Tokmak vefat etti Murat Külcü vefat etti Karadeniz; ''Yarını görmek istiyorsak iş Sinop genelinde maske takma zorunluğu ge Bekir Ay vefat etti Önemli Duyuru: Çalışma saatleri kısıtlam Sürücü Kazayı Ucuz Atlattı Duraktaki Fabrika İşçisine Otomobil Çarp Tümü

Benzinlik İşçi


Maske takma zorunluluğunun etkisi


Abdülhamid kimden izin alamadı?


Boyabat Ağzında Gün Adları


Boyabat Gazetesi 15. Yaşında


Türkiye de Ne Var Ne Yok


Gölge Adam:Anlayana Sivrisinek Saz, Anlamayana Davul Zurna Az


Paraşütten çeltik tarlaları


2019 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Fiziksel mesafe sosyal yakınlaşma


19 Mayıs Tatil Değil Bayramdır


Modanız Batsın


İsyan ediyorum


Korona Virüs Salgını İçin Korunma Yöntemleri


Çanakkale Şehitlerine


8-9 Şubat Boyabatta Kar Yağışından Görüntüler


Boyabat'ın 2019 yılı nüfusu belli oldu


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz


Temmuz ayı ziyaretci sayısı:1253601 DtGaNi

* ANASAYFA *