E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Sonunda Doğruyu Buldun Şefik Başkan

Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı sonunda doğruyu buldu. 13 Aralık 2018 tarihinde Milliyet Tv'ye verdiği beyanatta Boyabat'tan sanayi şehri olmaz diyen Şefik Başkan, 7 Mayıs 2020 tarihinde yapmış olduğu Twitter paylaşımda #SanayiŞehriBoyabat dedi.

Kıymetli hemşehrimiz Kadir Bozkurt'un şehrimize kazandırdığı fabrikadan görüntüler paylaşan Şefik Başkan aşağıdaki açıklamayı yaptı.

Önemli Not: Bizim için çok kıymetli bir Ak Partili büyüğümüzün ricası nedeniyle bu haber Ramazan Ayı ve Bayramı sürecinde yayımlanmamıştır.

Tarih:19 05 2020 16:16(4385) Facebook'ta Paylaş

16. Yorum: bozkurt 30 05 2020 19:06
yürü be hocam helal olsun.ilçenin en büyük mahallesinde ilkokul yok . çocuklar servisle başka mahalleye taşınıyor . okul yeri isteniyor hamit tekin okulu bahcesi gösteriliyor . vizyon ve misyon sahibisin maşallah. kemal bak örnek al .

15. Yorum: osman kizilaslan 30 05 2020 00:36
kamu otoritesini kullanan insanlar objektif olabilmesi,bir takım çıkar odaklariyla iş tutmamali.makamlar gelip geçicidir, mülk kadıya kalmaz.bizim çocukluk ve gençlik yıllarımızda şehirde gün görmüş,arif,irfan sahibi kültürlü insanlar vardı,şehre bu insanlar yön verirdi.bu sınıf yok edildi,bunun yerine rantci,tefeci,kendi çıkarlarından başka hiçbir şey düşünmeyen insan müsveddesi türedi.adamlik değil,çakallık geçerli oldu.fakat dünya çakallara da kalmaz.erdemli, ahlaklı,ilkeli yaşamak asl olan.ben devlete ve millete yanlış yapanların akibetlerinin iyi olmayacağını, dünya ve ahirette hesabını veremeyeceklerine inanıyorum.agaclar dik ölür, üç günlük dünya için fırıldak olmaya değmez.

14. Yorum: osman kizilaslan 30 05 2020 00:15
mehmet ersoy ve nazım maviş kıyaslaması yanlış,halkımız oyu şahsa değil,lidere,yani tayyip erdogana veriyor.her iki sahsiyette boyabatin değeridir.boyabatin ekmeği ile büyüyen ve aidiyet duyan herkesin boyabata hizmet etmesi gerekir.benim eleştirilerim iyi niyetli, gördüğüm yanlışları yetkililere gösterme amaçlı.maalesef boyabatta yanlış şeyler oluyor,geri dönüşü çok zor olan icraatlar yapılıyor

13. Yorum: hemserin 29 05 2020 21:22
mehmet ersoy beyefendi yeni hastane binamızı ve yeni hükümet konagimizin inşaatlarını baslatti.fonlarini sağladı.cokmu teşekkür edildi,de acemi birliğini boyabat'a getirsin.getirsinde birileri gene biz yaptık diye paylaşımlarda mi bulunsun.ben olsam yapmazdım.

12. Yorum: boyabat yerlisi 29 05 2020 11:03
öncelikle boyabat sanayi şehridir.ama şimdi halihazırda mehmet esoy gibi bir bakan yardımcısına sahip olan bu memleketimize iç işleri bakanlığımız güzel bir acemi birliği kurulumu sunulursa asker ziyareti ve yemin törenleriyle bir ısparta bilecik şehirlerinden neyimiz eksikmiş diyebiliriz. pirinç ve tuğla reklamı için fazla reklama ihtiyacımız da kalmaz.en büyük reklam gelenin güzel görmesi, gördüğünü de güzel anlatmasıdır.olabilir mi derseniz çok da güzel olur.
ben siyasetten anlamam işe bakarım. bacasız sanayi zaten turizmdir denemekte fayda var..

11. Yorum: yk_57 29 05 2020 08:10
hani altın semeri giydirsende o yine oydu neydi o ya aklima gelmiyor 😃

10. Yorum: genc bakis 29 05 2020 02:25
osman bey i tanimiyorum fakat sonuna kadar katılıyorum, amma lakin hitap edilen halk ta o dilden anliyo demekki seçimde bu halden memnun kaldiklari icin arkasından yürüyor bu sebeple ki boyabattan hic bir sey olmaz ...iki ileri bir geri gideeer gelir

9. Yorum: bozkurt 29 05 2020 01:33
sayın osman bey okçuluk faliyetinde de tam 12 den vurmuştunuz.yine harika bir tespit maşallah . şehrin göbeğine 11 katli dikenlerden kent sosyolojisi beklememek gerek . malum yıldız da 11 katli lar erenlik de demir kule ... ve son olarak kültüre vurulacak bahsettiğiniz inşaat...esnaf yakın tanidigi olmasada cenaze namazına katılım sağlıyordu şehir kulturu oluşuyordu bun da çok haklısınız .ayrıca inönü ilkokulu nun son hali ve yol kenarında ki pazar hakkındaki düşüncelerinize paylaşırsanız naçizane okumak isteriz ...

8. Yorum: boyabatlı 28 05 2020 16:58
organize sanayi bölgesini boyabatımıza kazandıran ersoy ve ekibine teşekkür ederiz.

7. Yorum: osman kizilaslan 28 05 2020 00:27
köy zihniyeti ve düşüncesi ile bir şehir yönetilemez.ben boyabati şehir biliyordum,acaba yanildimmi!. köylü olmak suç değil,bende dağ köylüsüyum,lakin köyden gelen şehir kültürüne adapte olur,şehir köy kültürüne adapte olmaz.şehrin belli kültürel kodları vardır,onlar ihya edilir,yok edilip köy geleneği şehre monte edilemez.edilirse ne olur, orası büyük bir köy olur.boyabatin bir evladı olarak benden uyarması.

6. Yorum: evet 27 05 2020 22:57
boyabat 20.000 nufuslu kasabadir. sanayi, turizm
ve tarim sehri degildir. tugla atelyeleri vardir.

5. Yorum: evet 27 05 2020 20:30
ilçenin nasıl gelişeceği konusunda hala tereddüt sahibi bir başkanımız var. ne olacak ozaman turizm yatırımlarına, kulemiz seyir terasımız, kalemiz ve mağaramız zaten kendi halinde, kolaz çayına yapılmak istenen su yolu ama bir gerçek var su akar yolunu bulur..

4. Yorum: osmankızılaslan'a 27 05 2020 18:11
yerinds bir tespit.güzel bir tahlil olmuş.tebrikler.

3. Yorum: osman kızılaslan 27 05 2020 15:58
insanlar gibi şehirlerinde ruhu ve kimliği vardır.şehirleri,şehir yapan görkemli ve şatafatlı binalar değil,binlerce yılda oluşan değerler ve şehir kültürüdür.bu kültür yok edilirse şehir kimliksiz ve şahsiyetsiz bir hale gelir.lütfen şehrin dokusuyla oynamayın.şehir kimliğini kaybederse paradan ve tefecilikten başka hiçbir değer tanımayan gönlü ve ruhu aç,asla boyabatın tapusunu versen doyuramayacağın nevzuhur tiplerle egoist,bencil,kendi çıkarından başka bir şey düşünmeyen müsveddelere kalır.biz ölümle ve ölüm duygusuyla yaşayan bir medeniyetin çocuklarıyız.merkez camiinden çıkan cenazeler en azından halkımıza ölüm gerçeğini hatırlatıyor.gelenekle ve kültürle oynamayın.tarih sizi asla affetmez.

2. Yorum: osman kızılaslan 27 05 2020 15:43
boyabatta şehir mezarlığının alt tarafına yapılan camii ve müştemilatı boyabat şehir kültürüne vurulan ölümcül bir darbedir,seküler bir kafanın ürünüdür.şehir dokusu ve şehir kültüründen habersiz aklı evvellerin boyabat şehir kültürüne vurduğu ölümcül bir darbedir.cenazelerin merkez camiinden kaldırılmasının sebebi çarşı esnafının cenaze namazına katılımının sağlanmasıdır.osmanlı ve islam kültüründe cenaze sahibi yemek ikram etmez,akrabalar,komşular cenaze evine üç gün yemek ikramında bulunur.bu gelenek sünnettir.cenaze sahibinin yemek ikramı hristiyan ortodoks kültüründe vardır.boyabatın kadim değerlerine ve kültürüne yazık etmeyin.yazıktır,günahtır
.cehaletin dik alasıdır.

1. Yorum: boyabatlı kağzım 27 05 2020 14:52
boyabat hem çeltüğüyle hemde tuğlasıyla hem tarım hemde sanayi şehridir beyler.gerçek budur işte.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Saraydüzü Barajı Sulaması Kesin Kabulü Y Ramazan Demirci ve oğulları Kerem ve Res Ayancık'ta üç kişi boğularak can verdi Yakup Erkan vefat etti Sinop Belediyesi karar aldı; artık kulla Mezarlık ve Çevresinden İnsanı Üzen Görü Şans Eseri Yara Almadan Kurtuldu Dikmen'de Yasadışı Kenevir Ekimi Kitabın Yazarı Hatasını Kabul Etti Hareketsizlik Kemik Erimesini Tetikliyor Mantar Toplamaya Giden Vatandaş Bulundu Sinop'ta ölü yunus karaya vurdu T’lerde Kaza: 3 Yaralı! TOBB ve Trendyol İşbirliği Dünyanın en yaşlı kedisi Rubble 31 yaşın Eğlence Köyü Karantinaya Alındı Sinop ili genelinde fuhuş operasyonu Yaşar Demirbek Defnedildi İlyas Altun vefat etti Hasan Yılmaz vefat etti Emeklilikte Yaşa Takılanlar Siyasi Parti Türkiye'nin ilk deniz seyir füzesi Sinop Yaşar Demirbek vefat etti Neziha Maviş hanımefendi vefat etti Sinop'ta trafik kazası: 1 ölü 1 yaralı 8 yaşındaki çocuk silahla kendini vurdu İlçe Başkanlığı Görevinden İstifa Etti Bağış Yaptığı Okul Nihayet İhaleye Çıktı Bu İhalede Neler Oldu Siz Ona Cevap Veri Sinop’ta freni boşalan kamyonet üs Ayancık yolunda 2 kamyon çarpıştı BBP Sinop İl Başkanlığına Tahir Şahin at Zıpkınla balık avlamak için denize giren Boyabat gençlik merkezinde yaz etkinlikl Belediyenin Yayımladığı Kitapta Korkunç Veli Tokmak vefat etti Murat Külcü vefat etti Karadeniz; ''Yarını görmek istiyorsak iş Sinop genelinde maske takma zorunluğu ge Bekir Ay vefat etti Önemli Duyuru: Çalışma saatleri kısıtlam Sürücü Kazayı Ucuz Atlattı Duraktaki Fabrika İşçisine Otomobil Çarp 2020 Yılı Temmuz Ayı Nöbetçi Eczane List Sinop İl Özel İdaresi 2020 Yılı Asfalt S Barış Karadeniz Kabotaj Bayramı Mesajı Hanife Sevinç hanımefendi vefat etti Satılmış Çelik vefat etti Ünzüle Sönük hanımefendi vefat etti Tümü

Maske takma zorunluluğunun etkisi


Abdülhamid kimden izin alamadı?


Satılık Arsalar


Boyabat Ağzında Gün Adları


Boyabat Gazetesi 15. Yaşında


Türkiye de Ne Var Ne Yok


Gölge Adam:Anlayana Sivrisinek Saz, Anlamayana Davul Zurna Az


Paraşütten çeltik tarlaları


2019 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Fiziksel mesafe sosyal yakınlaşma


19 Mayıs Tatil Değil Bayramdır


Modanız Batsın


İsyan ediyorum


Korona Virüs Salgını İçin Korunma Yöntemleri


Çanakkale Şehitlerine


8-9 Şubat Boyabatta Kar Yağışından Görüntüler


Boyabat'ın 2019 yılı nüfusu belli oldu


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz


Temmuz ayı ziyaretci sayısı:1142731 DtGaNi

* ANASAYFA *