E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Karadeniz; ''Millet iradesine darbe yapılmıştır, kabul edilemez''

Cumhuriyet Halk Partisi Sinop Milletvekili , Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divan Üyesi Barış Karadeniz, İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu'nun milletvekilliğinin düşürülmesi üzerine yazılı açıklamalarda bulundu. Karadeniz ''Millet iradesine darbe yapılmıştır, kabul edilemez'' dedi.

CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz TBMM Genel Kurulu'nda da büyük tepkilere yol açan karara ilişkin yaptığı açıklamada;'' Millet iradesine darbe yapılıyor, demokrasimiz yara üstüne yara alıyor. Haksız hukuksuz gerekçelerle, adaletten uzak kararlarla vatandaşın temsil gücünü elinden alıyorlar. İktidar artık o kadar korkuyor ki doğru söyleyeni, kendine tehdit gördüğü kim varsa onu yakmaya çalışıyor. Kamuoyu vicdanını yaralayan bu ve bunun gibi kararlar bizim azmimizi, direncimizi kıramayacak. Biz Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının canları pahasına kurduğu bu gazi mecliste hak hukuk ve adalet mücadelemizi sürdüreceğiz. Dün olduğu gibi yarın da demokrasiyi savunacağız. Enis Berberoğlu yalnız değildir'' ifadelerine yer verdi.

Tarih:05 06 2020 12:30(1910) Facebook'ta Paylaş

4. Yorum: aslan 14 06 2020 22:59
merakimdan soruyorum: yorumcu olarak her sayfada pat diye ortaya atilan "milat" isimli "aktroll" 7 bin küsurla birlikte parsasi kesildi herhalde? oartalarda görülmüyor da?

3. Yorum: gurbet kuşu 05 06 2020 15:14
sayın vekil refah partili rahmetli ahmet tekdalın milletvekilliği düşürülünce hiç biriniz millet iradesine darbe demediniz yakın tarihten olduğu için yazdım

2. Yorum: gurbet kuşu 05 06 2020 15:06
sayın vekil uzaktan gazel okuması kolay 1960yılında da millet iradesine darbe yapıldığında sizin parti yöneticilekeri bayram yapıyordu hiç bir chp li cıkıp o zaman millet iradesine darbe yapıldı demediniz işin ucu
size dokununca millet aklınıza geliyor

1. Yorum: boyabatlı kağzım 05 06 2020 13:20
sayın vekilimize bravo dostlar. sinop için vatan millet için devamlı çalışıp cabalamakta.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Saraydüzü Barajı Sulaması Kesin Kabulü Y Ramazan Demirci ve oğulları Kerem ve Res Ayancık'ta üç kişi boğularak can verdi Yakup Erkan vefat etti Sinop Belediyesi karar aldı; artık kulla Mezarlık ve Çevresinden İnsanı Üzen Görü Şans Eseri Yara Almadan Kurtuldu Dikmen'de Yasadışı Kenevir Ekimi Kitabın Yazarı Hatasını Kabul Etti Hareketsizlik Kemik Erimesini Tetikliyor Mantar Toplamaya Giden Vatandaş Bulundu Sinop'ta ölü yunus karaya vurdu T’lerde Kaza: 3 Yaralı! TOBB ve Trendyol İşbirliği Dünyanın en yaşlı kedisi Rubble 31 yaşın Eğlence Köyü Karantinaya Alındı Sinop ili genelinde fuhuş operasyonu Yaşar Demirbek Defnedildi İlyas Altun vefat etti Hasan Yılmaz vefat etti Emeklilikte Yaşa Takılanlar Siyasi Parti Türkiye'nin ilk deniz seyir füzesi Sinop Yaşar Demirbek vefat etti Neziha Maviş hanımefendi vefat etti Sinop'ta trafik kazası: 1 ölü 1 yaralı 8 yaşındaki çocuk silahla kendini vurdu İlçe Başkanlığı Görevinden İstifa Etti Bağış Yaptığı Okul Nihayet İhaleye Çıktı Bu İhalede Neler Oldu Siz Ona Cevap Veri Sinop’ta freni boşalan kamyonet üs Ayancık yolunda 2 kamyon çarpıştı BBP Sinop İl Başkanlığına Tahir Şahin at Zıpkınla balık avlamak için denize giren Boyabat gençlik merkezinde yaz etkinlikl Belediyenin Yayımladığı Kitapta Korkunç Veli Tokmak vefat etti Murat Külcü vefat etti Karadeniz; ''Yarını görmek istiyorsak iş Sinop genelinde maske takma zorunluğu ge Bekir Ay vefat etti Önemli Duyuru: Çalışma saatleri kısıtlam Sürücü Kazayı Ucuz Atlattı Duraktaki Fabrika İşçisine Otomobil Çarp 2020 Yılı Temmuz Ayı Nöbetçi Eczane List Sinop İl Özel İdaresi 2020 Yılı Asfalt S Barış Karadeniz Kabotaj Bayramı Mesajı Hanife Sevinç hanımefendi vefat etti Satılmış Çelik vefat etti Ünzüle Sönük hanımefendi vefat etti Tümü

Maske takma zorunluluğunun etkisi


Abdülhamid kimden izin alamadı?


Satılık Arsalar


Boyabat Ağzında Gün Adları


Boyabat Gazetesi 15. Yaşında


Türkiye de Ne Var Ne Yok


Gölge Adam:Anlayana Sivrisinek Saz, Anlamayana Davul Zurna Az


Paraşütten çeltik tarlaları


2019 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Fiziksel mesafe sosyal yakınlaşma


19 Mayıs Tatil Değil Bayramdır


Modanız Batsın


İsyan ediyorum


Korona Virüs Salgını İçin Korunma Yöntemleri


Çanakkale Şehitlerine


8-9 Şubat Boyabatta Kar Yağışından Görüntüler


Boyabat'ın 2019 yılı nüfusu belli oldu


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz


Temmuz ayı ziyaretci sayısı:1096290 DtGaNi

* ANASAYFA *