E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

İlçe Başkanlığı Görevinden İstifa Etti

Ak Parti Gerze İlçe Başkanı Vahdettin Özdemir iki buçuk yıldan bu yana yürütmekte olduğu görevini bıraktı.

Edinilen bilgiye göre işlerinin yoğunluğu nedeniyle Vahdettin Özdemir’in görevi bıraktığı öğrenildi.

Yıllardır ilçemizde Nuri Dede simitlerinin üretimini yapmakta olan Özdemir, ben bundan sonra işime yoğunlaşacağım. Ben Başkanlığım döneminde Ak Parti’ye davama büyük katkılarım oldu. Ve bunlardan en önemlisi de 31 Mart 2019 seçimlerinde Gerze ilçesinin iktidar Partisiyle tanışmasına vesile olmuşuzdur.

Bu anlamda gerek partili arkadaşlarıma gerekse de tüm halkımıza bize inandıkları ve güvendikleri için şükranı bir borç bilirim.

Ben görevimi yaptım ve bayrak yarışı olarak gördüğümüz bu görevi bugün itibarı ile 3 Temmuz 2020 tarihi ile bıraktığımı buradan bütün vatandaşlarımıza duyurmak istiyorum ”dedi

Görev yaptığım günden bu güne desteklerini hiç esirgemeyen il başkanlarımız Ali Çöpcü, Uğur Giresun, Milletvekilimiz Dr. Nazım Maviş, İçişleri Bakan Yardımcımız Mehmet Ersoy ve İlçemizde partinin ilçe başkanlığını yürütmüş olan arkadaşlarımıza, yönetim kurulu üyelerimize, İl Genel Meclis ve Belediye Meclis Üyelerimize, Kadın ve Gençlik Kollarımıza, mahalle başkanlarımıza, sandık başkanları ve müşahit üyelerimize ayrıca teşekkür ederim.

Bundan sonra ki çalışmalarında da Belediye Başkanımız Cevat Şensoy’a, Başkan Yardımcımız Fatih Öz’e, Meclis üyelerimize çalışmalarında başarılar diliyorum”dedi.

Kaynak: Gerzenin Sesi.com

Tarih:04 07 2020 13:21(3344) Facebook'ta Paylaş

2. Yorum: boyabatlı 07 07 2020 20:56
darısı koltuğa yapışıp kalkmaya korkanlara.

1. Yorum: faik 06 07 2020 16:59
bizim boyabatınki ne zaman istifa edecek acaba


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Ümit Demir Toprağa Verildi Ahmet Erkan vefat etti Boyabat Kolaz Çayı'nın Son Hali (6 Ağust İbrahim Aydın vefat etti Ümit Demir vefat etti Sinop Valiliği Hıfzıssıhha Kurulu 54 Say Boyabat Kaymakamı Çetin, Koronavirüs Den Kezban Şanlan hanımefendi vefat etti Düğün Yemeği Vermek Yasaklandı İstanbul Sözleşmesi nedir? Boyabat İYİ Parti'den Kaymakam Mehmet Nu Lüks otomobil eczaneye daldı Sinop İl Müftüsü değişti! Süleyman Cicigil vefat etti İlçemizdeki Şehit Yakınları ve Gaziler Z Durağan’da Orman Yangınına Havadan Zeliha Çek hanımefendi vefat etti Boyabat’ta Orman Yangını Sanayi Kavşağını Dönemeyen Otomobil Bari Alevler Arasında Kalan Ahşap Ev Kül Oldu Toplu Balık Ölümleri İçin Ne Yapılacak? Barış Karadeniz kamu kurum ve kuruluş ça Sinop Boyabat Arası 3 Araç Birbirine Gir Bayramda Vatandaş Ekmek Kuyruğu Oluşturd Türkeli - Ayancık yolunda kaza: 6 yaralı Göve Köyünde Çıkan Yangına 3 İlçe İtfaiy Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası Tanıtım 2020 Yılı Ağustos Ayı Nöbetçi Eczane Lis Nevşehir'e iskan edilen Bekdik Türkmenle Kasım Aktaş vefat etti Beşir Gümüş vefat etti Atatürk büstünün üstünü bezle örttüler Hüseyin Çamkıran vefat etti Yol medeniyettir İrfan Erbaş, Kurban Bayramı Mesajı Yayım İYİ Parti İl Başkanı Yılmaz Şanlan; "Bu Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası Sicil Ga Yüzme Havuzu Müdürlüğünden Duyuru Sinop Yalı Köyü’nde Uyuşturucu Ope Kurban Bayramı Tedbirleri İl Müftüsü Ali Hayri Çelik’in Kurb Dahil Çetinel vefat etti Boyabat’ta Otoparktan Vatandaşa Be Karadeniz; ''Toplumun sesini kısmak isti Sinop Genelinde Şimdiye Kadar 100 Km'lik Galerici belgesi sınavları başlıyor Hüseyin Özgökçe vefat etti Polis, bayram öncesi “sahte para&# Sinop Valiliğinden flaş karar! Tümü

TÜRK KİMDİR ?


Atatürk’ten Mektup Var


Gencim, neden enfekte olayım ki?


Adıyörem Çiğ Köfte


Atatürk’e lanet öyle mi?


24 Temmuz Basın Bayramı


Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-4


Abdülhamid kimden izin alamadı?


Boyabat Ağzında Gün Adları


Boyabat Gazetesi 15. Yaşında


Paraşütten çeltik tarlaları


2019 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Fiziksel mesafe sosyal yakınlaşma


Modanız Batsın


Korona Virüs Salgını İçin Korunma Yöntemleri


Çanakkale Şehitlerine


8-9 Şubat Boyabatta Kar Yağışından Görüntüler


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz


Agustos ayı ziyaretci sayısı:289679 DtGaNi

* ANASAYFA *