E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Boyabat'da Çöp Konteyner Tartışması İki Aileyi Karakolluk Etti

Boyabat Gökdere mahallesi Yazı sokakta çöp konteyner tartışması 2 aileyi karakolluk etti.

Edinilen bilgiye göre, Olay, 13 Ağustos 2020 Perşembe akşam saatlerinde Boyabat Gökdere mahallesi Yazı sokakta çöp konteyner sıkıntısı yaşayan iki komşu aileden bir tanesi belediyeye ait çöp konteynerini evinin avlusuna alınca olanlar oldu. İddiaya göre, çöp konteynerinin avluya alınmasına sinirlenen komşu aile, konteyner bulunduğu avlunun kapısı kapalı olunca bahçe duvarından atlamak sureti ile konteyner bulunduğu komşusunun bahçesine geçti. Aile fertleri tartışmaya avluda devam ederken, birbirlerine de zarar vermeye başladılar. Olayın sakinleşmemesi ve arbede yaşanmasıyla konunun polis ekiplerine bildirilmesi üzerine olay yerine intikal eden Boyabat ilçe emniyet müdürlüğü ekipleri olaya karışan vatandaşların da birbirlerinden şikayetçi olmaları ve aralarında çeşitli yerlerinden darbeler alınanlar olması üzerine şahısların ifadelerini almak üzere polis merkezine götürdüler. Çöp konteyneri yüzünden sorun yaşayan her iki komşu aile birbirlerinden şikayetçi olduklarını ifade ederek karakolluk oldular.

Kaynak: Davut Koçyiğit

Tarih:14 08 2020 16:24(2597) Facebook'ta Paylaş

2. Yorum: tdk 15 08 2020 11:04
bu haberi yapan arkadaşım lütfen cümlelerimizi açık anlaşılır ve düzgün bir şekilde yazalım..'kontreyner' değil 'konteyner' olacak.. ayrıca ilk cümlede ki ''karakolluk 2 aileyi karakolluk etti.'' cümlesinde aileler sanki daha önce de karakollukmuş süsü verdiğinden yazım imla ve anlatım bozukluğuna yol açan cümleler ve kelimelerimizi özenle yazalım ve dikkat edelim..böyle habercilik olmaz..

1. Yorum: saffet 15 08 2020 08:58
boyabata disaridan gelen insanlar genelde cok saygisiz ve anlayissiz oluyor. ozellikle mi atiyorlar seciyorlar boyle insanlari anlamiyorum.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Kara Projeyi Açıkladı; ''Beklediği Sensi Sinop Üniversitesi Lisansüstü Programlar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine 3 Uzman He Ahmet Ekiz vefat etti Hüseyin Cömert Sordu, Belediye Cevapladı Bazalt Kayalıklarında Aynı Çirkin Görünt Kablo Hırsızlarına Boyabat Jandarmasında Eski Başkanın Vurduğu Şahıs Öldü Sadık Erdem vefat etti Kazım Deniz vefat etti Şimdi Ne Olacak? Sinop’ta Orman Yangını Boyabat Saraydüzü Yolunda Virajı Alamaya Karamusalı Köyü Durhacılı Mahallesinde K Hüsnü Uysal vefat etti Boyabat Şoförler Odası İrfan Erbaş 19 Ey Kaymakam Mehmet Nuri Çetin'in 19 Eylül G Sinop Nükleer Santrali için ÇED raporu o Gönüllü Bağışçıların Organizasyon Süreci YEPAŞ’da İşlemleriniz HES Kodu Tar Boyabat Ak Parti İlçe Başkanı Kim Oluyor Bektaş Köyü Mevkinde Trafik Kazası 3 Yar Çipli kimlik kartlarında yeni dönem başl Sinop'ta karantinaya uymayan 2 kişi yurd Boyabat Kaymakamlığından Kovit-19 Deneti Gerze Tatlıcak Köyünde Orman Yangını Vefat ve Teşekkür Boyabat’ta Covid-19 Gerçeği Polis Uyardı: Sosyal Mesafeyi Koruyun, M Sokak Ortasında Tekme Tokat Birbirlerin Sinop'un ilk kadın kaymakamı Saraydüzü-Durağan Kavşağında Kaza: 1 Yar Boyabat’ta Trafik Kazası 1 Yaralı Kişisel Verilerin Korunması ve VERBİS Ka Ekrem Doğdu vefat etti Şaban Menteş vefat etti Kezban Can hanımefendi vefat etti Mehmet Ali Gökırmak vefat etti Eyüp Özcan vefat etti Sinop’ta Virajı Alamayan Sürücü Ka Fatma Cömert Taziye Mesajı Cömert Ailesi Taziye ve Teşekkür Mesajı Boyabat Sanayi Sitesi Çıkışında Kaza Ucu Ayten Başar hanımefendi vefat etti Önemli Duyuru! Fatma Cömert Toprağa verildi Fatih Sultan Mehmet Caddesi Üzerinde Mad Sinop’ta Koronavirüs Takip ve Dest Sinop Üniversitesi pandemi kararını açık Tümü

Bende Tutmaz Diyorum


30 Ağustos Zaferi


On Bin Ekmek Faturası


Günel İnşaat, Halı ve Yer Döşemeleri'nden Duyuru


Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası Tanıtım Videosu


Hicri Yılbaşı 1 Muharrem 1442


Tatil anılarınız çöp olmasın


Kediler ve Kovid-19


TÜRK KİMDİR ?


Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-4


Abdülhamid kimden izin alamadı?


Boyabat Gazetesi 15. Yaşında


Paraşütten çeltik tarlaları


2019 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Fiziksel mesafe sosyal yakınlaşma


Korona Virüs Salgını İçin Korunma Yöntemleri


Çanakkale Şehitlerine


8-9 Şubat Boyabatta Kar Yağışından Görüntüler


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz


Eylül ayı ziyaretci sayısı:1066736 DtGaNi

* ANASAYFA *