E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Kovid-19 Testleri Ayrıcalıklı Zümreye mi Yapılıyor?

Son günlerde Boyabat kamuoyunda ve sosyal medyada Kovit-19 testlerinin ayrıcalıklı bir zümreye yapıldığı iddia edildi.

Hatta bir çok insana Kovit-19 testi yapılmazken, ayrıcalıklı zümrenin ve bunların referans olduğu kişilerin Kovit-19 testinin kolayca yaptırdığı öne sürüldü.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Türk Tabipleri Birliği (TTB) periyodik testlerin bürokratlara, futbolculara ve ayrıcalıklı bir zümreye yapılmasına tepki gösterdi.

Boyabat Gazetesi olarak, böyle bir durumun sadece iddia boyutunda kalmasını diliyor, hastalarımıza acil şifa, tüm sağlık çalışanlarına kolaylık diliyoruz.

Tarih:23 09 2020 15:14(2341) Facebook'ta Paylaş

7. Yorum: denge 25 09 2020 20:43
arkadaşlar yapacak birşey yok başkaldırmak suç. kendinize dikkat edin. elinizden gelen gayreti gösterin mecburi toplum bağışıklığı oluşturulacak. hastanelerde çalışan sağlık görevlilerine ne yapmaları gerektiğinin bildiriyorlar onlarda öyle çalışmak zorunda kalıyorlar. sonra vay efendim hasta yakını sağlık çalışanına saldırdı, saldırıyı tabiki onaylamıyoruz ama insanları çileden çıkaracak uygulamalar başa bela oluyor. çalışana değil çalıştırana hesap soracaksanız sorun, ayrıcalıklı olmayan zümre günü geldiğinde hesap sormuyorsa burada boş boş konuşmasın.

6. Yorum: karam 25 09 2020 08:27
maalesefki yazılanların hepsi doğru şu an bütün pozitif olanlar ve şüpheliler temaslılar dışarda dolaşıyorlar ipin ucu kaçtı çünkü toplamak zor geçen hafta hastaneye gittiğimde hemşire herkese test yapılmaz temaslıysan evinden dışarı çıkma kendini izole et dedi ve hastayı geri gönderdi beklediğim süre içinde en az 10 hasta dönmüştür peki bunların içinde pozitif olanlar daha olmayan kaç kişiye temas edip bulaştırdı bu testi yapmak bu kadar zor mu veya pozitif bir insan 10 gün sonunda negatife dönmeden döndüğünü bilmeden nasıl işe döner insan sağlığı ve yaşamı bu kadar basit olmamamlı bu şekilde olan işleyişi esefle kımıyorum ve büyük vebal olduğuna inanıyorum esenkalın

5. Yorum: murat 24 09 2020 10:22
bunu bilmeyen mi var. herşey de ayrıcaklı zumreye kanun nizam tanımaz bunlar. herşey de önce gelir bunların hayat standardı yüksek tutulur. yarın hakkın divanında nasıl hesap verecek bu idareciler görecez.

4. Yorum: gökbörü 24 09 2020 09:56
öyle demeyın canım futbol en önemli şey -çünkü gol olunca vırus etkısını kaybedecek bilim ve bılım adamı önemsiz futbolcu çok önemli lütfen aşıyı futbolcu bulacak , neyse futbol halkı oyalama yontemlerınden bırıdır ingiliz derın devletının ıcadıdır.bürokrat ve zengınlere gelınce dunya kurulduğundan beri halk garıban ezılır ölür ne yazıkkı duzen bu , şaşacak durum yok !virüste kım çalışıyo işçi vs orta ve alt kesım üst kesım çekıldı yatlara katlara adalara beklıyo , olay bu!çok derın syg.

3. Yorum: sanayiden 23 09 2020 21:14
geçen cumartesi baş ağrısı ateş öksürük halsizlik şikayetiyle boyabat devlet hastanesine gittim korona testi yapılmasını istedim test yapmadılar
sadece grip ilaçları yazıp gönderdiler şikayetlerim devam etmekte bende korona varsa ve istemeden herkese bulaşırsa sorumlusu benmi yoksa hastanemi olacak artı ben hergün işe gidip geliyorum

2. Yorum: osman 23 09 2020 20:59
1. yorumcu aynen öyle olması gerekirken covidli komşularımızdan duyduğum şeyler kendizii iyi hissediyorsanız 14 gün sonunda çıkabilirsiniz!! işte çalışma mecburiyeti olup 3.testi poztifi çıkan vatandaşa ise maskeni tak hiç çıkarma işine devam edebilirsin diye il sağlık müdürlüğünden bizzat ses kaydını dinledim. allah akıl fikir versin bunlara

1. Yorum: emre 23 09 2020 16:31
covid 19 u pozitif çıkıp 14 günlük karantinası biten iyileşen hastaları tekrardan test yapıp, negatife dönmüşse karantinalarının bitmesi gerekmez mi?


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

7 gün boyunca 7 ayrı konuda denetim gerç TR82 Bölgesi Dijital Proje Geliştirme Pr Sabıkalı Kavşakta Yine Kaza 51 Lakaplı Hüseyin Çakırgöz Taburcu Oldu Nezihe Kuru hanımefendi vefat etti Boyabat Halkını Bilerek mi Zehirliyorsun Sinop Akliman’da Trafik Kazası "Muhtarlarımız Halkın İçinde Halkın Seçt YEPAŞ ‘Sıfır Atık’ Belgesi A Karadeniz; Okullarda Mümkün Olan En Az T Mehmet Menteşoğlu vefat etti Duragan Vezirköprü Arasında Trafik Kazas Boyabat’ta Bıçaklı Kavgaya Karışan Yeter Kurt hanımefendi vefat etti Keziban Tunç hanımefendi vefat etti Yakup Kazar vefat etti Semine Karslıoğlu hanımefendi vefat etti Hanönü'de Trafik Kazası 51 Lakaplı Hüseyin Çakırgöz Yoğun Bakımd Görüntüler Sinop'tan geldi! S-400 füzele Boyabat’ta Kanlı Gece Bıçaklı Kavg Sadık Yalçın vefat etti Aşkın Ayrancıoğlu'ba Alanya'dan Ödül CHP’den Hizmete Teşekkür Ziyareti Genç Fikirlerin Yarıştığı Vocathlon Prog Sadiye Güneş hanımefendi vefat etti 51 Lakaplı Hüseyin Çakırgöz’e Minibüs Ça İYİ Parti Sinop Heyetinden Ziyaret Bu uygulamadan herkes memnun Boyabat Halk Eğitim Merkezi Kurs Duyurus KUZKA’dan Personel Alımı Vatandaşın Can ve Mal Güvenliği Hiçe Mi Trafik Polisi Hasan Ayhan’ın Babas İl Özel İdaresi Araç Fİilosu Gücüne Güç CHP Milletvekili Karadeniz Çalmadık Kapı Köylere Hizmette Şimdi Sıra Temizlikte Fatma Ergün hanımefendi vefat etti Mehmet Türkeş vefat etti Adnan Menderes Bulvarında Araçlar 20 Dak Sinop’ta basına engel valiye taşın 4 Uzman Doktor Göreve Başladı Karadeniz'de NAVTEX Mesajı Yayınlandı Sinop Kabalı'da kaza, Sürücü hayatını ka İl Özel İdaresi 260 Kilometrelik Yolu As Boyabat Yeni Mahallede Trafik Kazası Boyabat’ta motosiklet ile pikap ça Hırsızın elektrik parasını 5 yıl daha öd Büyük Operasyon, Yüklü Miktarda Uyuşturu Boyabat Panayırı ve Yağlı Güreşler İptal Tümü

Çocuklar ve hayvanlar


Sinop Basınını Rahatsız Eden Olay


İnadın ve İnancın Adı "ERNESTO CHE GUEVARA"


Ahmed Cevad'ın yazdğı Çırpınırdı Karadeniz şiirinin aslı


Bende Tutmaz Diyorum


On Bin Ekmek Faturası


Günel İnşaat, Halı ve Yer Döşemeleri'nden Duyuru


Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası Tanıtım Videosu


Hicri Yılbaşı 1 Muharrem 1442


Tatil anılarınız çöp olmasın


TÜRK KİMDİR ?


Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-4


Boyabat Gazetesi 15. Yaşında


Paraşütten çeltik tarlaları


2019 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Fiziksel mesafe sosyal yakınlaşma


Korona Virüs Salgını İçin Korunma Yöntemleri


8-9 Şubat Boyabatta Kar Yağışından Görüntüler


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz


Ekim ayı ziyaretci sayısı:1072869 DtGaNi

* ANASAYFA *