E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Demokrasi ve Atılım Partisi Sinop İl Başkanlığı Basın Açıklaması

Demokrasi ve Atılım Partisi Sinop İl Başkanı Birhan Yalçın, yayımladığı basın açıklamasında partisinin kuruluş süreci ve yapılacak olan kongreler hakkında kamuoyu bilgilendirmesinde bulundu.

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Partisi İl Başkanı Birhan Yalçın yayımladığı basın bildirisinde şu ifadelere yer verdi; “25.06.2020 tarihinde Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan tarafından Kurucu İl Başkanlığı görevi tarafıma tevdi edilmiştir. Partimizin Genel Merkezi tarafından görevimiz tarafımıza tebliğ edildikten hemen sonra, Kurucu Beş kişilik üyelerimizle birlikte, ilimizde partimizin teşkilatlanmasında görev almak isteyen vatandaşlarımızın web sitesi üzerinden yapılan başvurularını görüşüp, değerlendirerek karara bağladık. İlimiz merkezi ve ilçelerimizde partimize oldukça yoğun bir talep ve teveccühü ile karşılaşmanın onuru ve gururunu yaşadığımızı ayrıca belirtmek isterim. Başvurular nezdinde, kurucu üyelerimiz ile birlikte ilk önce il teşkilatımızı ve merkez ilçe teşkilatımızı çok kısa bir süre içinde kurmuş olduk. Akabinde ilçelerimizde yapılan görüşmeler neticesinde, il başkanlığımızca atanan kurucu ilçe başkanlarımızın onayları genel merkezimiz tarafından yapılmıştır.

Genel Merkezimizce onaylanan ilçe başkanlarımız kendi ilçe yönetim kurullarını oluşturarak, ilgili mercilere müracaatlarını yapmalarının ardından kongre tarihlerini alarak, kongre süreçlerini başlatmışlardır. İlçe Kongrelerimizin ilkini 02.10.2020 tarihinde Durağan ilçemizde, Mustafa Dalkılıç adaylığında gerçekleştirilecek olup, kuruluşu gerçekleşen diğer ilçelerimizde de Ekim ayı içerisinde halkımızın katılımlarıyla kongrelerimizi tamamlamış olacağız. Ekim ayının son haftasında da Allah nasip ederse il kongremizi, Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan’ın katılımı ile yapmış olacağız. Diğer ilçelerimizde çalışmalarımız devam etmektedir. En kısa zamanda diğer ilçelerimizde teşkilatlanma çalışmalarını tamamlayarak, o ilçelerimizde de kongrelerimize devam edeceğiz. İl ve merkez ilçe parti binamızı Sakarya Caddesinde kiralamış olup, tadilat işlemlerimiz bittikten sonra halkımıza açacağız. Partimizin il ve ilçelerinde dertlere DEVA olma yolunda bizlerle birlikte omuz omuza yol almak isteyen, kadın, erkek ve gençlerimizin, partimizin devapartisi.org.tr internet adresinden, Sinop İl Başkanlığımızın sosyal medya hesaplarından, gerekse DEVA PARTİSİ İl Başkanlığına müracaat etmeleri yeterli olacaktır. Yapılacak kongrelerde, seçilecek ilçe başkanlarımıza, yönetim kurullarımıza, ilimize ve ilçelerimize hayırlı olmasını temenni ediyor, Rabbim memleketimize güzel hizmetler yapmayı nasip etsin diyorum.” dedi.

Demokrasi ve Atılım Partisi
Sinop İl Başkanı
Birhan Yalçın

Tarih:28 09 2020 14:08(2079) Facebook'ta Paylaş

1. Yorum: deva 29 09 2020 00:16
memleketimize hayırlı olsun ... sayın babacan dertlere deva olacaktır .haydi bismillah.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Esentepe Mahallesinde Çöp Rezaleti Organize Sanayi İşletmelerine Kovit-19 D Sinop'ta Silahla Vurulan Sokak Köpeğinin Boyabat Esnaf Kefalet Kooperatifinden So Muharrem Yaşar vefat etti Grip Aşısı Gerçeği Teknik Destek Programına Proje Başvurusu Zincir Marketlerin Şube Açması Nüfus Kri Lütfü Türkkan, TBMM'de Sinop'un Sorunlar Otomobil şarampole yuvarlandı: 3 yaralı Batı Karadeniz Münazara Ligi Sinop'ta Dü 7 gün boyunca 7 ayrı konuda denetim gerç TR82 Bölgesi Dijital Proje Geliştirme Pr Sabıkalı Kavşakta Yine Kaza 51 Lakaplı Hüseyin Çakırgöz Taburcu Oldu Nezihe Kuru hanımefendi vefat etti Boyabat Halkını Bilerek mi Zehirliyorsun Sinop Akliman’da Trafik Kazası "Muhtarlarımız Halkın İçinde Halkın Seçt YEPAŞ ‘Sıfır Atık’ Belgesi A Karadeniz; Okullarda Mümkün Olan En Az T Mehmet Menteşoğlu vefat etti Duragan Vezirköprü Arasında Trafik Kazas Boyabat’ta Bıçaklı Kavgaya Karışan Yeter Kurt hanımefendi vefat etti Keziban Tunç hanımefendi vefat etti Yakup Kazar vefat etti Semine Karslıoğlu hanımefendi vefat etti Hanönü'de Trafik Kazası 51 Lakaplı Hüseyin Çakırgöz Yoğun Bakımd Görüntüler Sinop'tan geldi! S-400 füzele Boyabat’ta Kanlı Gece Bıçaklı Kavg Sadık Yalçın vefat etti Aşkın Ayrancıoğlu'ba Alanya'dan Ödül CHP’den Hizmete Teşekkür Ziyareti Genç Fikirlerin Yarıştığı Vocathlon Prog Sadiye Güneş hanımefendi vefat etti 51 Lakaplı Hüseyin Çakırgöz’e Minibüs Ça İYİ Parti Sinop Heyetinden Ziyaret Bu uygulamadan herkes memnun Boyabat Halk Eğitim Merkezi Kurs Duyurus KUZKA’dan Personel Alımı Vatandaşın Can ve Mal Güvenliği Hiçe Mi Trafik Polisi Hasan Ayhan’ın Babas İl Özel İdaresi Araç Fİilosu Gücüne Güç CHP Milletvekili Karadeniz Çalmadık Kapı Köylere Hizmette Şimdi Sıra Temizlikte Fatma Ergün hanımefendi vefat etti Mehmet Türkeş vefat etti Tümü

Çocuklar ve hayvanlar


Sinop Basınını Rahatsız Eden Olay


İnadın ve İnancın Adı "ERNESTO CHE GUEVARA"


Ahmed Cevad'ın yazdğı Çırpınırdı Karadeniz şiirinin aslı


Bende Tutmaz Diyorum


On Bin Ekmek Faturası


Günel İnşaat, Halı ve Yer Döşemeleri'nden Duyuru


Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası Tanıtım Videosu


Hicri Yılbaşı 1 Muharrem 1442


Tatil anılarınız çöp olmasın


TÜRK KİMDİR ?


Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-4


Boyabat Gazetesi 15. Yaşında


Paraşütten çeltik tarlaları


2019 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Fiziksel mesafe sosyal yakınlaşma


Korona Virüs Salgını İçin Korunma Yöntemleri


8-9 Şubat Boyabatta Kar Yağışından Görüntüler


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz


Ekim ayı ziyaretci sayısı:1203257 DtGaNi

* ANASAYFA *