E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Bu uygulamadan herkes memnun

13 Ekim 2020 - Boyabat Kaymakamlığınca alınan karar gereği başlatılan saatli otopark uygulamasında ana cadde üzerinde uygulamaya konan 20 dakikalık park yasağında polisin kararlı tutumu meyvesini vermeye başladı.

Daha önce polis ekip arabası içerisinde anons sistemi ile uygulama başlatılmış fakat istenilen düzeyde trafikte bir rahatlama sağlanamadığı gibi esnaf ve misafirlerin şikâyetleri de bitmemiş ve uygulamaya ara verilmişti.

Yaklaşık birkaç gündür 20 dakikalık park yasağı uygulamasına tekrar başlanırken yürütülen uygulamadan ve gelinen noktadan herkes memnun gözüküyor.

Trafik ekipleri tarafından yürütülen park yasağından esnaf memnun, sürücüler memnun, vatandaş memnun. Uygulamanın yürütüldüğü Adnan Menderes bulvarında araç yoğunluğu azalırken uygulamayı ihlal edip ceza yiyen sürücüler dahi uygulamayı yürüten trafik polisinden memnun gözüküyor. Ambulanslar, uzun ve geniş araçlar trafik akışında sorun yaşamamaya başladılar.

Polisin kararlı, 20 dakikalık saatli otopark uygulamasından ve uygulamayı  yürüten polis memurlarının tutumlarından vatandaşta memnun. Bazı esnaf ve haber merkezimize emniyetimizin uygulaması yerinde fakat Boyabat belediyesinin otoparkı ana caddedeki sorunu çözmez araç park alanlarının ilçenin çeşitli noktalarında olması gerekir, bu sorun yıllar önce alınmalıydı meyvesini yeni toplardık görüşlerine yer verdiler.

Kaynak: Boyabat Haber Gazetesi.com - Ezgi FM

Tarih:14 10 2020 12:49(2114) Facebook'ta Paylaş

11. Yorum: tüy bitti 19 10 2020 17:08
dilimizde tüy bitti ama şu galerici satılık araçları hala kalkmadı sokaklardan..hani galericiler sitesi..adam evinin önine park edemez halde

10. Yorum: yılmaz 18 10 2020 08:34
şimdilik sorun çözüldü gibi lakin daha kapsamlı bir çözüm bulunur ise herkes daha memlun olur. daha iyisi olana kadar bu çözüm yolu güzel teşekkürler. herkese çok selam.

9. Yorum: kumluklu niyazi 15 10 2020 12:25
her şeyin bir çaresi vardır dostlar. bakın ne kadar güzel bir çözüm olmuş. bravo doğrusu.

8. Yorum: halk 15 10 2020 02:33
ambulanların trafiğe takılmadan caddeden geçmesi her şeye değer,kararı alanlardan allah razı olsun.sakın taviz verilmesin polis görevini adil bir şekilde yapsın.

7. Yorum: evet 14 10 2020 22:06
önceki dönemlerde 20 dk uygulaması vardı neden uygulanmıyordu? bu sorunun cevabını yetkililer vermelidir. bir kaç ay sonra aynı karmaşanın devam etmeyeceğinin garantisini kim verecek. ayrıca adliye arkası kesinlikle park olarak kalmalı orman sokak, çorak caddesi, stadyum caddesi, beytarla caddesi sakinleri araçlarını oraya park ediyor ve sokaklar bu şekilde anca rahatlıyor. ayrıca adliyenin kaymakamlığın ve adnan menderes bulvarının otopark olarak kurtarıcısı durumundadır hatta oraya daha fazla araç park edecek şekilde taş bariyerler yapılmalı çünkü orada gelişi güzel yapılan parklar nedeniyle kapasitenin 3 te 1 atıl kalıyor.

6. Yorum: gerçek dost 14 10 2020 19:45
2.yorumcu esnafların işine gelmez o, indi hindi bindi para mal takası olmak zorunda

5. Yorum: ara sokaklı 14 10 2020 19:37
ara sokaklarda (dörtyolun sağı solu da dahil) heryer satılık araba dolu. bununla ilgili yönetmelik çıktı diye biliyoruz. bunun da uygullanması lazım...

4. Yorum: yenimahalle li 14 10 2020 18:47
köprünün yeni mahalle tarafı gelin bakın adamlar gelip dükkan önlerinde park yapıyorlar hesaplı market arabası sucuların arabası onlara birşey yok kaymakam bey birde yeni mahalle istikameti yola gel bak lütfen okul yolu burası öğrenciler gecemiyor

3. Yorum: komik 14 10 2020 16:33
hala dörtyol dan yukarısı araçlarla dolu onlara neden birşey demiyorlar? gidin bakın isterseniz caddelr hala aynı bence fark yok kimse kimseyi kandırmasın..

2. Yorum: atsız 14 10 2020 14:39
20 dk yı da ücretli yap,bak bakalım bir tek araç park yapar mı?

1. Yorum: huseyin 14 10 2020 14:33
taviz vermeyin kaymakam bey böyle davam teşekkür ederiz


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Erhan Usta: "Samsun'un 5 milletvekili va Babacan: Sinop'un sorunlarını çok iyi bi Sinop'ta kadın sürücüler konvoy düzenled Haksız da değil hani! Başkan Uğur Giresun güven tazeledi Sinop Üniversitesinden Eğitim- Öğretim i Meryem Coşkun hanımefendi vefat etti Cevdet Taş vefat etti Halil Bayram vefat etti İsmail Demirkol vefat etti Nöbetçi Akaryakıt İstasyonu ve Lastik Ta Sanayi Kavşağı Sinyalizasyon Sistemi Akt Riskli Bölgede Yürütmeyi Durdurma Kararı Sinop Valisi Başta Olmak Üzere Bakın Kim Sinop Valiliği Hıfzıssıhha Kurulu 81 Say Mürüvvet Çil hanımefendi vefat etti Reşat Şen vefat etti Muzaffer Şen vefat etti Orhan Baykan vefat etti Sinop’ta otomobil ineğe çarptı, polisler Hanife Aslan hanımefendi vefat etti Gülçiçek Çil hanımefendi vefat etti İçişleri Bakanlığı'ndan yeni korona önle Sinop'ta 361 bin 200 TL korona cezası Muharrem Hekimoğlu vefat etti Boyabat’ta Yangın Ev Kullanılamaz Vergi/Sosyal Güvenlik Prim Borcu olanlar Veli Bürümlü vefat etti Mehmet Ali Çelen vefat etti Tekneleri bozulunca yakayı ele verdiler Otomobil, 10 metreden aşağı uçtu Sinop'ta 2020 Yılında 30 Bin 926 Dekar T Macide Dilek hanımefendi vefat etti Musa Köstek vefat etti Turan Ekiz vefat etti Karadeniz, Sinop'ta ki Güncel Koronavirü Mehmet Ali Kılıç vefat etti Meliha Kozanoğlu hanımefendi vefat etti Şehri Körükoğlu hanımefendi vefat etti Boyabat'ta Sigara İçme ve Sokağa Çıkma Y Hüseyin Cömert'in "Boy-abad Köyleri ve S Tahta balık kasaları 16 yıl önce hayatım Ayancık'taki teleferik sistemi tarih old Sündüs Çakır hanımefendi vefat etti Mustafa Tandoğan vefat etti Kız Kaçırma Olayı Kanlı Bitti: 1 Ölü Gülser Bıyıklı hanımefendi vefat etti Hüseyin Doğanoğlu vefat etti Boyabat’ta Trafik Kazası 1 Ölü Tümü

Yağmur Tekstil İşçi


Acı Reçete


KKTC’nin 37. Kuruluş Yılı Kutlu olsun


Çocuklar ve hayvanlar


Sinop Basınını Rahatsız Eden Olay


Ahmed Cevad'ın yazdğı Çırpınırdı Karadeniz şiirinin aslı


On Bin Ekmek Faturası


Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası Tanıtım Videosu


Hicri Yılbaşı 1 Muharrem 1442


Tatil anılarınız çöp olmasın


TÜRK KİMDİR ?


Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-4


Boyabat Gazetesi 15. Yaşında


Paraşütten çeltik tarlaları


2019 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Fiziksel mesafe sosyal yakınlaşma


Korona Virüs Salgını İçin Korunma Yöntemleri


8-9 Şubat Boyabatta Kar Yağışından Görüntüler


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz


Kasım ayı ziyaretci sayısı:1245066 DtGaNi
* ANASAYFA *