E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

İYİ Parti Sinop Heyetinden Ziyaret

İYİ Parti Sinop heyeti, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Aksener ve Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu makamında ziyaret etti.

İYİ Parti Sinop heyetinde Yılmaz Şanlan, Mithat Mor, Hakan Ateş ve Zekeriya Kurt bulunuyor.

Tarih:14 10 2020 13:10(1896) Facebook'ta Paylaş

4. Yorum: gökbörü 15 10 2020 17:39
bıtcoıne neden girdim işte bu bitcoın ne zaman üretıldıyse virus operasyonu da o zaman planlanmıştır.

3. Yorum: gökbörü 15 10 2020 17:33
2014 de bıten ıktıdar 6 yıldır devlet bahçeli sayesınde devam edıyor -partı ıkıye bölündü -akp -mhp sayesınde yola devam edıyor -rte doğu perıncek -devlet bahçelı arasında şu an ıktıdara devam ediyor -önümüzdekı sureçte her an herşey olabılır -kısa analızde devlet bahçelı devlet için beka meselesınden ve 15 temmuzdan sonra bu denklemın balans ayarı olarak devam etmekte halbukı partı bölunmese mhp 22/23 bandıyla iktıdarın en buyuk adayı olacaktı -şimdi 7 mhp-12 iyi partı bölunmuşluk var -iyi partı eve dönermı ?zor ?dönmelımı ordan hdp den kopmalımı evet -ama akp ne olacak ?gibi gibi ?ha bu arada bıtcoın alın pandemı sonrası dünya 5/10 yıl içinde bu paraya dönecek -2009 da 1 bitcoın alan şuan trılyoner oldu , derın syg.

2. Yorum: gökbörü 15 10 2020 15:30
mithat kardeşim en kısa surede beledıye reısı ya da milletvekılı olacak inşallah , chp-iyi partı ıktıdarına herkes hazır olsun , ya herro ya merro bundan sonrası , derın syg.türkıye bıran önce akp den kurtulmalı -mhp nın durumuna sonra analız yapacağız devlet bey neden takıldı bunlara kımse anlamış değil , syg.

1. Yorum: sağı solu yok bunların 15 10 2020 08:41
maşallah


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Erhan Usta: "Samsun'un 5 milletvekili va Babacan: Sinop'un sorunlarını çok iyi bi Sinop'ta kadın sürücüler konvoy düzenled Haksız da değil hani! Başkan Uğur Giresun güven tazeledi Sinop Üniversitesinden Eğitim- Öğretim i Meryem Coşkun hanımefendi vefat etti Cevdet Taş vefat etti Halil Bayram vefat etti İsmail Demirkol vefat etti Nöbetçi Akaryakıt İstasyonu ve Lastik Ta Sanayi Kavşağı Sinyalizasyon Sistemi Akt Riskli Bölgede Yürütmeyi Durdurma Kararı Sinop Valisi Başta Olmak Üzere Bakın Kim Sinop Valiliği Hıfzıssıhha Kurulu 81 Say Mürüvvet Çil hanımefendi vefat etti Reşat Şen vefat etti Muzaffer Şen vefat etti Orhan Baykan vefat etti Sinop’ta otomobil ineğe çarptı, polisler Hanife Aslan hanımefendi vefat etti Gülçiçek Çil hanımefendi vefat etti İçişleri Bakanlığı'ndan yeni korona önle Sinop'ta 361 bin 200 TL korona cezası Muharrem Hekimoğlu vefat etti Boyabat’ta Yangın Ev Kullanılamaz Vergi/Sosyal Güvenlik Prim Borcu olanlar Veli Bürümlü vefat etti Mehmet Ali Çelen vefat etti Tekneleri bozulunca yakayı ele verdiler Otomobil, 10 metreden aşağı uçtu Sinop'ta 2020 Yılında 30 Bin 926 Dekar T Macide Dilek hanımefendi vefat etti Musa Köstek vefat etti Turan Ekiz vefat etti Karadeniz, Sinop'ta ki Güncel Koronavirü Mehmet Ali Kılıç vefat etti Meliha Kozanoğlu hanımefendi vefat etti Şehri Körükoğlu hanımefendi vefat etti Boyabat'ta Sigara İçme ve Sokağa Çıkma Y Hüseyin Cömert'in "Boy-abad Köyleri ve S Tahta balık kasaları 16 yıl önce hayatım Ayancık'taki teleferik sistemi tarih old Sündüs Çakır hanımefendi vefat etti Mustafa Tandoğan vefat etti Kız Kaçırma Olayı Kanlı Bitti: 1 Ölü Gülser Bıyıklı hanımefendi vefat etti Hüseyin Doğanoğlu vefat etti Boyabat’ta Trafik Kazası 1 Ölü Tümü

Yağmur Tekstil İşçi


Acı Reçete


KKTC’nin 37. Kuruluş Yılı Kutlu olsun


Çocuklar ve hayvanlar


Sinop Basınını Rahatsız Eden Olay


Ahmed Cevad'ın yazdğı Çırpınırdı Karadeniz şiirinin aslı


On Bin Ekmek Faturası


Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası Tanıtım Videosu


Hicri Yılbaşı 1 Muharrem 1442


Tatil anılarınız çöp olmasın


TÜRK KİMDİR ?


Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-4


Boyabat Gazetesi 15. Yaşında


Paraşütten çeltik tarlaları


2019 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Fiziksel mesafe sosyal yakınlaşma


Korona Virüs Salgını İçin Korunma Yöntemleri


8-9 Şubat Boyabatta Kar Yağışından Görüntüler


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz


Kasım ayı ziyaretci sayısı:1243972 DtGaNi
* ANASAYFA *