E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

51 Lakaplı Hüseyin Çakırgöz’e Minibüs Çarptı

14 Ekim 2020 Çarşamba günü Boyabat Sanayi Sitesinde karşıdan karşıya geçmek isteyen Boyabat’ın sevilen siması 51 Lakaplı Hüseyin Çakırgöz'e minibüs çarptı.

Edinilen bilgiye göre, sık sık Sanayi Sitesine gezmeye giden ve burada esnaflarla şakalaşıp çevreye neşe saçan ve herkes tarafından sevilen Hüseyin Çakırgöz Boyabat’a gelmek için yolun karşısına geçmek isterken, bir tuğla fabrikası işçi servisinin çarpması üzerine yaralandı. Aldığı darbe sonucu yaralanan Hüseyin Çakırgöz olay yerine intikal eden 112 Acil sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesine kaldırdı.

Polis kaza ile ilgili soruşturma başlattı.

Hüseyin Çakırgöz, gece Sinop Atatürk Devlet Hastahanesi yoğun bakıma kaldırıldı, kafatasında çatlak ve kanama olduğu tesbit edildi.

Kaynak: Boyabat Haber Gazetesi.com - Ezgi FM

Tarih:14 10 2020 17:54(4783) Facebook'ta Paylaş

9. Yorum: hüseyin ileri 19 10 2020 17:34
lütfen karşıdan karşıya geçerken acele etmeyelim önce sagımıza sonra solumuzu kontrol ederim hüseyin beye geçmiş olsun

8. Yorum: ramazan tekin 16 10 2020 09:01
mevla şifa versin hüseyin abimize

7. Yorum: saffet 15 10 2020 13:45
orada yaya yolu nasil olur? bir kere oraya yaya yolu konmaz cunku orada trafik lambasi dahi yok ve arabalar o viraja cok hizli giriyor. burada suclu emniyet ve karayollaridir, trafik isiklarini artik ne zaman koyacaksiniz. daha cok insan sizler yuzunden vefat ediyor, yaralaniyor.

6. Yorum: yazık 15 10 2020 12:40
oldumu şimdi hüseyine bu yapılırmı bu kaza değil cinayete teşebbüs kural tanımaz kişilere gösterilen hoşgörü devam ederse kaza altındaki bu işler devam eder en ağır cezayı verinki örnek olsun derseniz gariban biz bunu kapatırız o zaman sizde bu suçun vebaline ortak olursunuz dualarımız seninle....

5. Yorum: yenimaleli necati 15 10 2020 12:21
geçmiş ola dostlar.

4. Yorum: erkan kayık 15 10 2020 10:37
boyabat'ın gülü olan hüseyin ve ailesine büyük geçmiş olsun rabbim şifalar versin inşallah.

3. Yorum: satılmış ünaloğlu 15 10 2020 10:23
geçmiş olsun allah acil şifalar versin

2. Yorum: suat çapkın çorum 15 10 2020 09:21
acil şifalar dilerim sevimli şen ve tmiz insana şöför bey neden yaya yolunda yayaya yol vermemiş yazıkmı değil hüseyin abimize allah yardım etsin kötü çarpmış sürücü ama yaya yoluna dikkat arkadaşalr hafife almayın

1. Yorum: hayırlı dost 14 10 2020 19:51
ah beaaa.. fiseyin yeseydin kelleyi otursaydın parkta be babam yada sallansaydın 4yoldan aşağı geçen ne güzel geziyordu kalebağı yolunda kader işde mibübüscü bari uzaktan tanısaydın be adam meşhur bir insan


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Erhan Usta: "Samsun'un 5 milletvekili va Babacan: Sinop'un sorunlarını çok iyi bi Sinop'ta kadın sürücüler konvoy düzenled Haksız da değil hani! Başkan Uğur Giresun güven tazeledi Sinop Üniversitesinden Eğitim- Öğretim i Meryem Coşkun hanımefendi vefat etti Cevdet Taş vefat etti Halil Bayram vefat etti İsmail Demirkol vefat etti Nöbetçi Akaryakıt İstasyonu ve Lastik Ta Sanayi Kavşağı Sinyalizasyon Sistemi Akt Riskli Bölgede Yürütmeyi Durdurma Kararı Sinop Valisi Başta Olmak Üzere Bakın Kim Sinop Valiliği Hıfzıssıhha Kurulu 81 Say Mürüvvet Çil hanımefendi vefat etti Reşat Şen vefat etti Muzaffer Şen vefat etti Orhan Baykan vefat etti Sinop’ta otomobil ineğe çarptı, polisler Hanife Aslan hanımefendi vefat etti Gülçiçek Çil hanımefendi vefat etti İçişleri Bakanlığı'ndan yeni korona önle Sinop'ta 361 bin 200 TL korona cezası Muharrem Hekimoğlu vefat etti Boyabat’ta Yangın Ev Kullanılamaz Vergi/Sosyal Güvenlik Prim Borcu olanlar Veli Bürümlü vefat etti Mehmet Ali Çelen vefat etti Tekneleri bozulunca yakayı ele verdiler Otomobil, 10 metreden aşağı uçtu Sinop'ta 2020 Yılında 30 Bin 926 Dekar T Macide Dilek hanımefendi vefat etti Musa Köstek vefat etti Turan Ekiz vefat etti Karadeniz, Sinop'ta ki Güncel Koronavirü Mehmet Ali Kılıç vefat etti Meliha Kozanoğlu hanımefendi vefat etti Şehri Körükoğlu hanımefendi vefat etti Boyabat'ta Sigara İçme ve Sokağa Çıkma Y Hüseyin Cömert'in "Boy-abad Köyleri ve S Tahta balık kasaları 16 yıl önce hayatım Ayancık'taki teleferik sistemi tarih old Sündüs Çakır hanımefendi vefat etti Mustafa Tandoğan vefat etti Kız Kaçırma Olayı Kanlı Bitti: 1 Ölü Gülser Bıyıklı hanımefendi vefat etti Hüseyin Doğanoğlu vefat etti Boyabat’ta Trafik Kazası 1 Ölü Tümü

Yağmur Tekstil İşçi


Acı Reçete


KKTC’nin 37. Kuruluş Yılı Kutlu olsun


Çocuklar ve hayvanlar


Sinop Basınını Rahatsız Eden Olay


Ahmed Cevad'ın yazdğı Çırpınırdı Karadeniz şiirinin aslı


On Bin Ekmek Faturası


Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası Tanıtım Videosu


Hicri Yılbaşı 1 Muharrem 1442


Tatil anılarınız çöp olmasın


TÜRK KİMDİR ?


Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-4


Boyabat Gazetesi 15. Yaşında


Paraşütten çeltik tarlaları


2019 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Fiziksel mesafe sosyal yakınlaşma


Korona Virüs Salgını İçin Korunma Yöntemleri


8-9 Şubat Boyabatta Kar Yağışından Görüntüler


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz


Kasım ayı ziyaretci sayısı:1244122 DtGaNi
* ANASAYFA *