E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

CHP’den Hizmete Teşekkür Ziyareti

CHP Durağan ilçe başkanlığı Durağan’a plaka basımı hizmetinin getirilmesi hususunda gösterdikleri çalışmalardan dolayı Durağan Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ulaştırma Hizmetleri Odası başkanlığına teşekkür ziyaretinde bulundu.

CHP Durağan ilçe başkanı Mustafa Eker ve Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Durağan Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ulaştırma Hizmetleri Odası başkanı Necati Topcu ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

CHP Durağan ilçe başkanı Eker; hakların kazanılması ve de bir bölgede insanların sosyal gelişmişliğinin en önemli göstergelerinden birinin sivil toplum örgütünün çalışmaları olduğunu ifade ederek; “parti yönetimi olarak sivil toplum örgütlerinin görüş ve düşüncelerine büyük önem veriyoruz. Meslek gruplarının ya da belli bir amaç için bir araya gelen  dayanışma grupları, sivil toplum örgütleri demokratik kazanımların yaşaması gelişmesi için ne kadar önemli ise bir yörenin kalkınması sorunlarını dile getirmesi toplumsal birliktelik açısından oldukça önemli olduğuna inanıyoruz. Uzun yıllar sonra kendi haklarının korunması, ek gelirin yanı sıra ilçe ekonomisine katkı sunabilecek, prestijini arttıracak önemli bir kazanım olarak gördüğümüz plaka basımı hizmetinin Durağan’a alınması bizleri ziyadesi ile mutlu etmiştir” dedi.

SİVİL TOPLUM ÖRGÜTÜNÜN GÜCÜDÜR!

Eker, “Boyabat’tan şoför esnafının Durağan’a alınması ve sonrasında trafik tescil hizmetleri Durağan’da verilmeye başlanmıştı. Ama en önemli eksikliği ise hizmetleri tamamlayacak olan dosya ve plaka basımı için komşu ilçeye gidiliyor olması bütün bu süreci baltalayan, hizmeti aksatan ekonomiyi bir başka yere kaydıran önemli bir sorundu. Bu sorun ilçedeki siyasetçilerin gündemine gelmiş, yazışmalar yapılmış, olumsuz cevaplar alınmış ama bir türlü çözüm bulunamamıştı. Bu süreçte oda başkanı olarak süreci yakından takip etmeniz ve yönetim olarak buna destek çıkarak pes etmeden yaptığınız mücadele ile Durağan’da plaka basım hizmetini almış olmanız dayanışmanın sivil toplum örgütü gücünün yansımasıdır” dedi.

Eker “İlçemizde trafik tescilinin gelmesinden sonra uzun süredir eksikliği hissedilen plaka basımı ile ilgili olarak; yürüttüğünüz başarılı çalışma ile ilçemize kazandırılan plaka basım hizmetinde göstermiş olduğunuz gayret ve başarıdan dolayı sizi ve yönetim kurulunuzu tebrik eder, başarılarınızın devamını dileriz” dedi.

Eker; çalışmalarından dolayı yönetim kuruluna teşekkür ederek; CHP Durağan ilçe başkanlığı olarak Oda başkanı Necati Topcu’ya plaket sundu.

DESTEĞİNİ UNUTMADIK, SÜREKLİ HATIRLIYORUZ!

Durağan Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ulaştırma Hizmetleri Odası başkanı Necati Topcu’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Yönetim kuruluı adına göstermiş olduğunuz bu dayanışma ve nazik ziyaretinize çok teşekkür ediyoruz. Durağan için yapılacak her türlü çalışma da, hedefte sizlerin büyük desteğini gördük görmeye devam ediyoruz. Bu süreçte şoförlerin Durağan’a kazandırılmasında Mustafa Eker olarak yaptığınız mücadeleyi sürekli hatırlıyoruz, anıyoruz. Plaka basımı noktasında hakkımızın olduğu vazgeçilmemesi noktasındaki desteğinizi de unutmuyoruz” dedi.

Tarih:15 10 2020 12:56(1338) Facebook'ta Paylaş

1. Yorum: ismail taştekin 16 10 2020 20:16
durağan esnaf ve sanatkarlar odası başkanı sayın;necati topcu’yu ve yönetim kurulunu yapmış oldukları hizmetlerden dolayı tebrik ederim.


teknikerler federasyonu yönetim kurulu üyesi


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Erhan Usta: "Samsun'un 5 milletvekili va Babacan: Sinop'un sorunlarını çok iyi bi Sinop'ta kadın sürücüler konvoy düzenled Haksız da değil hani! Başkan Uğur Giresun güven tazeledi Sinop Üniversitesinden Eğitim- Öğretim i Meryem Coşkun hanımefendi vefat etti Cevdet Taş vefat etti Halil Bayram vefat etti İsmail Demirkol vefat etti Nöbetçi Akaryakıt İstasyonu ve Lastik Ta Sanayi Kavşağı Sinyalizasyon Sistemi Akt Riskli Bölgede Yürütmeyi Durdurma Kararı Sinop Valisi Başta Olmak Üzere Bakın Kim Sinop Valiliği Hıfzıssıhha Kurulu 81 Say Mürüvvet Çil hanımefendi vefat etti Reşat Şen vefat etti Muzaffer Şen vefat etti Orhan Baykan vefat etti Sinop’ta otomobil ineğe çarptı, polisler Hanife Aslan hanımefendi vefat etti Gülçiçek Çil hanımefendi vefat etti İçişleri Bakanlığı'ndan yeni korona önle Sinop'ta 361 bin 200 TL korona cezası Muharrem Hekimoğlu vefat etti Boyabat’ta Yangın Ev Kullanılamaz Vergi/Sosyal Güvenlik Prim Borcu olanlar Veli Bürümlü vefat etti Mehmet Ali Çelen vefat etti Tekneleri bozulunca yakayı ele verdiler Otomobil, 10 metreden aşağı uçtu Sinop'ta 2020 Yılında 30 Bin 926 Dekar T Macide Dilek hanımefendi vefat etti Musa Köstek vefat etti Turan Ekiz vefat etti Karadeniz, Sinop'ta ki Güncel Koronavirü Mehmet Ali Kılıç vefat etti Meliha Kozanoğlu hanımefendi vefat etti Şehri Körükoğlu hanımefendi vefat etti Boyabat'ta Sigara İçme ve Sokağa Çıkma Y Hüseyin Cömert'in "Boy-abad Köyleri ve S Tahta balık kasaları 16 yıl önce hayatım Ayancık'taki teleferik sistemi tarih old Sündüs Çakır hanımefendi vefat etti Mustafa Tandoğan vefat etti Kız Kaçırma Olayı Kanlı Bitti: 1 Ölü Gülser Bıyıklı hanımefendi vefat etti Hüseyin Doğanoğlu vefat etti Boyabat’ta Trafik Kazası 1 Ölü Tümü

Yağmur Tekstil İşçi


Acı Reçete


KKTC’nin 37. Kuruluş Yılı Kutlu olsun


Çocuklar ve hayvanlar


Sinop Basınını Rahatsız Eden Olay


Ahmed Cevad'ın yazdğı Çırpınırdı Karadeniz şiirinin aslı


On Bin Ekmek Faturası


Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası Tanıtım Videosu


Hicri Yılbaşı 1 Muharrem 1442


Tatil anılarınız çöp olmasın


TÜRK KİMDİR ?


Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-4


Boyabat Gazetesi 15. Yaşında


Paraşütten çeltik tarlaları


2019 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Fiziksel mesafe sosyal yakınlaşma


Korona Virüs Salgını İçin Korunma Yöntemleri


8-9 Şubat Boyabatta Kar Yağışından Görüntüler


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz


Kasım ayı ziyaretci sayısı:1244065 DtGaNi
* ANASAYFA *