E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Boyabat'ta Sigara İçme ve Sokağa Çıkma Yasağı Geldi

İlça Umumi Hıfzıssıhha Meclisi'nin 12 Kasım 2020 tarihinde aldığı karar sonucu Boyabat'ta halkın yoğun olarak kullandığı ve bulunduğu cadde, sokak ve mahallere sigara içme yasağı geldi. Ayrıca 65 yaş üzeri vatandaşlara da akşam saat 16.00'dan sabah 10.00'a kadar sokağa çıkma yasağı geldi. 65 yaş üzeri vatandaşlar sabah saat 10.00 ile akşam 16.00 saatleri arasında sokağa çıkabilecek. Yasaklar 12 Kasım 2020 tarihinden itibaren uygulanacak.

Boyabat'ta sigara içmenin yasak olduğu cadde, sokak ve mahaller; "Adnan Menderes Bulvarı (Saraydüzü kavşağı ile Köprübaşı mevkii arası", Atatürk Caddesi (Halyeri bağlantılı cadde ve sokaklar), Yusuf Kemalbey Caddesi, Stadyum Caddesi, 75. Yıl Caddesi, Orta Çarşı Mevkii ile bağlantılı cadde ve sokaklar, Canlı Hayvan Pazarı ve civarı, cami, okul ve sağlık tesislerinin etrafı, parklar, toplu taşıma durakları ve ilçede bulunan meydanlar" olarak açıklandı.

Tarih:12 11 2020 13:27(2739) Facebook'ta Paylaş

5. Yorum: esnaf 14 11 2020 09:40
bahanelere gerek yok sizlerden topladığımız vergiler yetmiyor bizi cezalarla uğraştırmayın aylık şu kadar para verin ne yaparsanız yapın deseler daha dürüstçe olurdu en azından ne ödeyeceğimizi biliriz ödeyemezsek de kepenkleri indiririz (artık yeter)

4. Yorum: vatandaş 14 11 2020 02:20
sigara yasağı çikmasi cok iy olmus yollarda içiyorlardı ama bizim insanımiz icer uyarincada tepki verirler pazar yerlerini lutfen zabitalar denetlesin uyarsın uymayana ceza kesilsin bune boyle cıgirindan çiktı kimse tedbir almiyir kendini dusunmuyorsan karsindakini yaslı anne babalarimizi dusunelelim boyle sorumsuzluk olmaz pazara 1 evden dört-beş kisi geliyir isi olmayan gelmesin ihtacinızı girenin gidin belediyelr korona onlemleri ile ilgili hicbir calisamsi yok zabitalar ortada yok uyarin kesin cezayi bakin halkimiz cebinden para cikınca uyuyormu uymuyormu sokaklarimizi lutfen temiz tutalım maskeleri yerlere atmayalim copler sokaklarda .develtimizin ve saglikcilarimizin caĺistıģı gibi belediyerimizin de onlemlerini calismalarinı gormek istiyoruz halkımızı bilinclendirelim lutfen.

3. Yorum: barboros eray 14 11 2020 01:08
sıçmakta yasakmı '''

2. Yorum: seferoğullarından suphi 13 11 2020 21:20
65 yaş üstü de saat 16.00'dan sonra sokaklara akıyordu. çok yerinde muazzam, muhteşem, harika bir tedbir. şimdi corona düşünsün.

1. Yorum: burak 12 11 2020 20:16
kapalı alan yasak, açık alan yasak. nerde içilecek bu..para tuzağı..içmeyen kadar içenin tercihine de saygı..virüs bahane


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boyabat sanayisi çalışıyor, Boyabat geli AK Parti Sinop’ta Siyaset Akademis Boyabat’ta Sentetik Hapla Yakalana Boyabat Hal Yerinde Bıçaklı Kavga: 1 Yar Boyabat’ta Ekstazi Hapla 3 Kişi Ya Boyabat Karayolları Karla Mücadele Aralı Sinop Ayancık Yolunda Trafik Kazası Hakkı Göletli vefat etti Kamyonetle çarpışan motosikletin sürücüs Türkeli'de deniz mayını bulundu! 15 Ocak 2021 KESK Bordro Yakma Eylemi Ömer Güler vefat etti Orhan Gökoğlu vefat etti Şehri Çiçek hanımefendi vefat etti Leyla Sümer hanımefendi vefat etti Yağmurun Yaptığına Bakın! Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünden Duyuru Şanlan: Ortak akıl hakim olmalı Hasan Memiş vefat etti Boyabat’ta ilk koronavirüs aşısı u Boyabat’ta Çöpleri Kaldırmak Belediyeye Her ilçe yapmış, Durağan bakmış! Yahya Balcıoğlu vefat etti Sis Altında Boyabat Kalesi Kontrolden Çıkan Araç Uçağa Çarpmaktan S 4 Kattan Düşen Boyabatlı Kız Yaşam Mücad Sinop Özel İdare Kışa Hazır Seyredilecek Yerler Yaptın da, Sıra Seyr Yazık çok yazık, 20 Yıldır Durağan’ Mektubumu Cumhurbaşkanımıza Ver Sinop'a su sağlayan barajda tehlike çanl Mustafa Köseoğlu vefat etti Ülkemizdeki Kuşaklar ve Eğitime Etkisi Anlam Okulunda da İstiklal Marşımızın se Abdullah Genç, TOBB Ekonomik Raporu İnce Barış Karadeniz 10 Ocak Çalışan Gazeteci Muhammet Maşalı vefat etti Selahattin Şimşirgil vefat etti Recep Savaşkan vefat etti Asuman Tataş hanımefendi vefat etti Şevki Gündüz vefat etti İki mahkum firar etti Sinop'ta kahreden olay Çöp Yangını Korkuttu Emine Yıldırım hanımefendi vefat etti Boyabat Orta Çarşıdan İlk İtirazlar Yüks Boyabat Dörtyol’da Otomobil Alev A İYİ Parti, Sinop'ta Esnafları Ziyaret Et Karadeniz, Gerze'de Neler Olduğunu Sorgu Tümü

Bir Turizm Masalı


Boyabat'tan Kar Manzaraları 18 Ocak 2021


Çalmak


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 5. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Yeni Yılı Kullanma Talimatı


Sarıkamış Faciası


Bugün Kış Başlıyor


Özler Petrol Eleman İlanı


Sinop Basınını Rahatsız Eden Olay


Ahmed Cevad'ın yazdğı Çırpınırdı Karadeniz şiirinin aslı


On Bin Ekmek Faturası


Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası Tanıtım Videosu


Tatil anılarınız çöp olmasın


TÜRK KİMDİR ?


Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-4


2019 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Korona Virüs Salgını İçin Korunma Yöntemleri


8-9 Şubat Boyabatta Kar Yağışından Görüntüler


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Ocak ayı ziyaretci sayısı:906230 DtGaNi
* ANASAYFA *