E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

6 Aydır Çivi Çakılmadı, Neyi Bekliyorsunuz?

Fotoğraflarda gördüğünüz dükkan Orta Çarşı içinde yıllardır Boyabat halkına hizmet veren Ayakkabıcı Reşat Moray'ın dükkanı. Bu dükkan yaklaşık 6 ay kadar önce çarşı restorasyonu çerçevesinde alel acele boşalttırıldı.

Yaklaşık 6 önce boşalttırılan dükkan bu vaziyette hiç bir işlem yapılmadan, çivi dahi çakılmadan yıkılmış vaziyette, mezberelik gibi duruyor. Yetkililer inşaatın başlayacağını iddia etselerde, bugüne kadar herhangi bir gelişme olmadı.

Ayrıca yandaki Merhum Ahmet Mor'un dükkanıda aynı vaziyette bekliyor.

Buradan yetkililere sesleniyoruz; "Neyi Bekliyorsunuz, vatandaşların mağduriyeti daha ne kadar devam edecek?"

Tarih:09 09 2021 17:00(1648) Facebook'ta Paylaş

13. Yorum: mehmet ali günel 11 09 2021 13:03
her şey bir yana çarışının güzelleştirilmesi güzel bir şey ama bir işyeri bu kadar uzun süre kapalı tutulmaz. mecbur edilirse zararının karşılanması lazım. ama bundan daha fazla sıkıntı var bu dükkanda kolonlar zarar görmüş ve yıkılma tehlikesi var. yapıyorum güzelleştiriyorum derken zarar da verilmemeli. yarın sıvanır kapatılır ama en ufak bir depremde kolonlardaki deformasyondan dolayı iş yeri yıkılır. bu da gözden kaçmamalı.

12. Yorum: vatandaş 11 09 2021 03:00
boyabat çöplüğü bir ucube gibi duruyor,gazidere yörük boyabat yeni mahalle camikebir mahallesi hergün yavaş yavaş zehiri yutuyor kimse farkında değil.yazık günah acil çözülmeli.

11. Yorum: muhalif 10 09 2021 22:10
bir liralık ürünleri yandaş firmaları zengin etmek için 10 liradan belediye bünyesine aldıklarından dolayı para kalmamış olabilir ve muhtemelen iş yapan firma bile parasını alamadığı için bırakmışta olabilir. sinirlenmek yerine alışmanızı tavsiye ederim zira bunlar da allah korkusu bile yoktur yoksa hangi sıfat yıllardır çöpten ekmek toplayan vatandaşın gözünün içine baka baka çalabilir ki ?

10. Yorum: nedim nadi 10 09 2021 18:59
olsun müze var. başkanım sek sek oynar.

9. Yorum: duyarlı vatandaş 10 09 2021 15:04
esnafı eğer şimdi yaptırtmasanız mecburen kendiniz yaptıracaksınız cezası var diye kandırıpta dükkanlarını boşalttıran belediye nerdesiniz.hadi başladığınız işi bitirin bakalım.neyin acelesiydi acele acele dükkanları yıktınız.madem başaramayacaktınız niye böyle bir işe girdiniz.bu maduriyeti en kısa zamanda çözün .bu ayıp senin sayın belediye başkanı....

8. Yorum: duyarlı vatandaş 10 09 2021 14:19
ayıp günah değilmi.esnafı neden mağdur ediyosunuz.kaç aydır dükkanını işletemeyen bu esnafın zararını karşılamak zorundasınız.oy zamanı kapı kapı oy dilenen belediye başkanı ve yandaşları neden görmezden geliyorsunuz.esnafı bugün yarın haftaya başlanacak diye oyaladınız.duyun ve görün artık.yaptığınız bu rezilliği biran önce temizleyin.milletin ahını alıyorsunuz!...

7. Yorum: has boybatlı 10 09 2021 14:17
siz hiç biyere birşey yaptırdınızmı cebinizden devlet yaptırıyo işte bedava ne istiyon daha allahtan namkörler

6. Yorum: sodyum 10 09 2021 12:55
ödenekleri bitmiştir.

5. Yorum: boyabat 10 09 2021 11:44
bu boyabat için belediyeye hiç yakışmayan bir davranış.yetkililer nerde neden verilen sözler tutulmuyor.insanları artık oyalamayın.herkes işinin gereğini yapsın !....

4. Yorum: osman 10 09 2021 10:06
başladıkları hangi işi bitirdiler ki utanma arlanma yok bunlarda

3. Yorum: filiz 10 09 2021 08:16
sorumlular işyeri sahibi ve işletmecilerin zararını karşılamak zorundadır. yazık günah değilmi. esnafını mağdur edenlerin, allah cezalarını versin.

2. Yorum: ferit 09 09 2021 21:19
bu belediyeden bir halt olmaz.

1. Yorum: zafer m. 09 09 2021 17:56
neyi beklesinler istedikleri o esnafların mağdur olmasıydı onuda başardılar.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Barış Karadeniz'in 19 Eylül Gaziler Günü Merhamete İhtiyacı Olanlara Merhamet Edi Ahi Evran Yıl Dönümü Karadeniz; "Sağlık kurumlarımızdaki aksa KOCA MİMARLIK Ofisi Boyabat'ta Hizmete A Yasin Gökcül vefat etti Yaya Geçidinden Geçmek İsteyen Öğrenciye Ayşe Sever hanımefendi vefat etti Mahmure Ulutürk hanımefendi vefat etti İlçe Emniyet Müdürü Ali Asker Bayar̵ Boyabat Sinop Arasında Sis Beraberinde K Boyabat'ta Hafif Ticari Araç Yandı Hüseyin Demir vefat etti "Atatürk'ün kurduğu Türkiye Cumhuriyetin İçinde Bebek Olan Araba, Yokuş Aşağı Git Cereme çekiliyor! Hikmet Özdemir hanımefendi vefat etti Boyabat’ta Tarihi Ev Rezaleti! Kaymakamlık Asansörü Tamir Edildi Kereste Boşaltırken Düşen İşçi Öldü Şükrü Küçükbaş, İstanbul'da Kasap Dükkan Halil Karakaş vefat etti Yakup Dayı vefat etti Elleriniz Kopsun, Nasıl Kıydınız? Boyabat Yeni İlçe Emniyet Müdürü Emre Gö Boyabat’ta Araç Domuza Çarptı Boyabat Kaymakamlık Binasındaki Bozuk As Sinop Üniversitesi’nde Yüz Yüze Eğ Osman Yener vefat etti Asiye Menteş hanımefendi vefat etti Burak Akça'nın projesi uygulama masasına Hikmet Türk vefat etti Turgay Mor vefat etti Teşekkür Mesajı (11 Elül 2021) Mustafa Kurukaya vefat etti Aşkın Ayrancıoğlu'na İran'dan “Dün Kaymakam Enver Yılmaz Boyabat’ta k Ömer Kartal vefat etti Emine Şahin hanımefendi vefat etti İmar Değişikliği Yokmuş, Arsa Tahsisi Va Boyabat Panayırının Tarihi Belli Oldu Sündüs Uçar hanımefendi vefat etti 6 Aydır Çivi Çakılmadı, Neyi Bekliyorsun Doğa harikası tatlıca şelalelerinde zara Marangozlar ve İnşaatçılar Küçük Sanayi Cumhuriyet Halk Partisi 98.Kuruluş Yıldö Talat Poyraz vefat etti Firdevs Özkan hanımefendi vefat etti Ramazan Yıldız vefat etti Tümü

Rabia Arapça’da “dördüncü” demektir


Gözlerinin İçine Bakarak…


Beko Eleman İlanı


Boyabat'tan Kar Manzaraları 16 Şubat 2021


Boyabat İlçe Emniyet'i vatandaşları uyardı 2014


Karaman ilinden selamlıyorum


Arefe Günü ve Ramazan Bayramı


Dualarla bayrama ulaşmak


Boyabat'ın 2020 yılı nüfusu belli oldu


Yılmaz Özdil şehit dedelerimizin dünyanın nerelerinde yattığını


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 5. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Sarıkamış Faciası


Ahmed Cevad'ın yazdğı Çırpınırdı Karadeniz şiirinin aslı


On Bin Ekmek Faturası


Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası Tanıtım Videosu


2019 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Korona Virüs Salgını İçin Korunma Yöntemleri


8-9 Şubat Boyabatta Kar Yağışından Görüntüler


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Türkiye Türklerindir! DtGaNi
* ANASAYFA *