Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Sinoplu aile kaza geçirdi: 2 Ölü, 1 Yaralı

Askerdeki oğullarını ziyarete giden, Sinoplu aile trafik kazası geçirdi. Kazada 2 kişi öldü, 1 kişi yaralandı.

Yazıklar olsun... Kime mi?

7 Hazirana kadar susan silahların yeniden ateşlenmesine sebep olanlara yazıklar olsun. Seçim üzerinden yapılan bu kirli, hain, tezgahın hesabını sormayacak seçmenlere yazıklar olsun. İktidar olabilmek için kaç vatan evladının daha öldürülecek diye sormayanlara yazıklar olsun.

Yeniyol'da Maddi Hasarlı Trafik Kazası

Bugün saat 17:20 sıralarında Yeniyol'da maddi hasarlı trafik kazası meydana geldi. Traktörün bir otomobile arkadan çarptığı kaza sonrası şehir içinden geçen D 030 karayolu bir süre araç trafiğine kapandı. Ancak kazaya neden olan araç sahiplerinin anlaşarak araçlarını kaldırması üzerine, D 030 karayolunda trafik akışı yeniden sağlandı.

Sinop'tan Manevi İklime Yolculuk

Alaaddin Camiinde yapılan uğurlama töreninde sevinç ve hüzün bir aradaydı. Diyanet İşleri Başkanlığı hac organizasyonu ile hacca gidecek olan hacı adayları için, Sinop İl Müftülüğü tarafından düzenlenen programla dua, salâvat, tekbir ve telbiyelerle uğurlandı.

FLASH BİLGİ: ERSOY Yeniden Aday Adayı

TBMM 24. Dönem Ak Parti Sinop Milletvekili ve aynı zamanda eski İçişleri Komisyon Başkanlarından olan Mehmet Ersoy'un 1 Kasımda yapılacak olan genel seçimlerde Ak Partiden Milletvekilliği için tekrardan aday adayı olduğu öğrenildi.

Dikkat! Arkanda insan var!

Karar verildi. Türkiye’deki 15 ayı öldürülecek. İleri sürülen sebep; nüfuslarının artması... Gerçek öyle mi? Bilim insanlarına göre ‘Hayır.’ Bilimsel dayanak yok.

Mor Tuhafiye’ye Tüm Okul Kıyafetleri Gelmiştir

Mor Tuhafiye’ye tüm okul kıyafetleri gelmiştir.
Okul kıyafetleriniz en uygun fiyatlara Mor Tuhafiye’de
Adres: Orta Çarşı, Telefon: 315 18 87 - Boyabat

Yakup Aksoy vefat etti

Kavacık Köyü'nden, Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesi'nde çalışan, Merhum Mehmet Aksoy'un oğlu, Mehmet ve Kadir Aksoy'un babası, Yakup Aksoy vefat etti.

Sinop AK Parti'de 9 aday adayı başvuru yaptı

Sinop'ta 1 Kasım Erken Seçimleri için AK Parti'de bu gün sona eren başvurular kapsamında milletvekilliği için 9 aday adayı başvurusu gerçekleşti.

Bilal Şimşirgil, AK Parti Sinop Miletvekili Aday Adayı Oldu

Bilal Şimşirgil bugün AK Parti Sinop Milletvekilliği için aday adaylığı başvurusunu, Sinop İl Başkanlığı'na yaptı.

Milenyum Kuaför (Suzan)

2015 Yılı Yeni Sezon Gelinlik, Nişanlık ve Bindallı çeşitlerimiz gelmiştir.
Gelinlik ve Nişanlık kiralayana, yanında saç promosyonlarımız vardır.

Fatih Candar Can AK Parti Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı

Sinoplu İşadamı Fatih Candar Can 26.Dönem AK Parti Sinop Milletvekili Aday Adaylığı için adaylık başvurusunu resmi olarak yaptı.

Park Halinde Otomobil Alev Aldı

Edinilen bilgiye göre 2 Eylül 2015 akşamı Gökdere Mahallesi Kurban Peliti Sokak'ta saat 22.45 sularında bir otomobil park halindeyken birden alev aldı. Vatandaşların yangını İtfaiyeye haber vermesi ile çıkan yangına Boyabat İtfaiye ekiplerinin hızlı müdahale etmesi üzerine araçta meydana gelen yangın büyümeden söndürüldü.

Osman Çakır Teşekkür Mesajı Yayımladı

Gazetemiz yazarı Osman Çakır, teyzesi Hatice Kahraman'nın muhterem eşi Aziz Kahramanın vefatı dolayısıyla cenaze merasimine bizzat katılan ve iletişim kanallarıyla ulaşarak acılarını paylaşma nezaketinde bulunanlara teşekkür mesajı yayımladı.

CHP İl Başkanlığı İçin Aday Oldu

CHP'de Sinop İl Başkanlığına ilk adaylık başvurusu yapıldı.Cumhuriyet Halk Partisi'nde (CHP) yapılacak olan kongrelerin gerçekleştirilme tarihleri  yapılacak olan genel seçimler nedeni ile 1 Kasım sonrasına ertelenmişti.

Türkeş’in mezarına zemzem ve gül suyu

MHP, Başbakan Ahmet Davutoğlu ile seçim hükümetinde Başbakan Yardımcılığı görevini kabul eden Tuğrul Türkeş’in, MHP’nin kurucu lideri Başbuğ Alparslan Türkeş’in mezarını ziyaretinin ardından ilginç bir tepki gösterdi. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatıyla Türkeş’in mezarı ve çevresi zemzem ve gül suyuyla yıkandı.

Açıkgöz Ticaret'ten Şok Kampanya
12 Kg BP Marka Ev Tüpü 45 TL

Her marka ev tüpleriniz ücretsiz değiştirilir. Dedantörünüz Hediye
Telefon: 315 57 17 - 0 541 315 12 43 NOT: Pazar günleri açığız.

İl Müftüsü Erkan'dan, İl Milli Eğitim Müdürüne Ziyaret

İl müftüsü Mustafa Erkan, Sinop İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Nevzat Türkkan'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Sinop Üniversitesi Tarafından Sinop Yöresi Söz Varlığı Kayıt Altına Alındı

Kelimeler; kültürümüzün ve medeniyetimizin unsurlarını taşırlar diyen Sinop Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Hocamız Yrd. Doç. Dr. Ergün Acar, unutulmaya yüz tutmuş Sinop ve Yöresi Ağızlarından derlediği 3500 kelimeyi yeniden gün yüzüne çıkardı.

Esenler Belediye Başkanından Durağan Ziyareti

Esenler Belediye Başkanı Teyfik Göksu ve Ekibi ilçemize ziyarette bulundu. Esenler Belediye Başkanı Teyfik Göksu, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Nazım Maviş, Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, Saraydüzü Belediye Başkanı Hasan Peker refakatinde Durağan Belediyesine ziyarette bulundu.

GHSM Müdürü M. Kazım Açıkbaş, Rektör Dalgın'a Ziyarette Bulundu

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Musa Kazım Açıkbaş , SporV. Ramazan Yılmaz, Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat Dalgın'ı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Muhacir ve Ensar

Muhacir ve Ensar;
Muhacir, Yunan adasına mı kaçacak?
Ensar olalım diyenler maaşlarının yarısını verebildiler mi?
Kur’an'ın okundu ama İnfak ne olacak?


S.S. 29 Nolu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi

TÜM OKULLARA ÖĞRENCİ VE PERSONEL TAŞIMACILIĞI İLE HİZMETİNİZDEYİZ
Tüm şehiriçin deki okullara servis kayıtlarımız başlamıştır.
Adres :Adnen Menderes Bul. Dörtyol Mevkii, Ortaklar İşhanı Kat:1 No:4 Boyabat/SİNOP
İrtibat No: 0 (368) 315 27 27 - 0 (542) 316 64 83

Uykunuz Sağlığınız Habercisi…

Bazılarına göre hayatın anlamı bazılarına göre zaman kaybı olsa da; insanın ömrünün üçte birinden fazlasınıuykuda geçirdiğini ve aslında uykunun düşündüğünüzden çok daha önemli olduğunu biliyor muydunuz?

Sinop Üniversitesi Rektörü Nihat Dalgın’a Anlamlı Ziyaret

Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat Dalgın’ın hocası, Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Emekli Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa Meral Çörtü ve beraberindeki Öğretmen Mehmet Nuri Yılmaz, Sinop Üniversitesi Rektörünü makamında ziyaret etti.

Türk tarihi böyle pişkin bir siyasi iktidar görmedi

Başbakan Davutoğlu, partisinin genişletilmiş başkanları toplantısında, 13 yıldır ülkeyi yöneten siyasi iktidarın genel başkanı mı, yoksa muhalefet siyasi partinin genel başkanı mı bir türlü karar veremedim. TIPTa Kendi yalanına inanma hastalığına Mitomani diyorlar !...

Ağaçlara Monte Edilen Çöp Sepetleri Söküldü

Pazartesi günü Davut Koçyiğit'in yapmış olduğu haberi, bizde fotoğraf ekleyerek sitemizde yayımlamış ve bu insanlığa sığmayan durumu sizinle paylaşmıştık. Haberin paylaşılmasının ardından dün çöp sepetleri yerinden söküldü, ancak birer canlı olan ağaçlarda bu insanlığa sığmayan durumun izleri kaldı.

Bahattin Bülent Gökmenoğlu'nun, Cumhuriyet Halk Partisi Sinop İl Başkanlığı Adaylığı Basın Açıklaması
Valilik Kupası Yelken Müsabakaları Ödül töreni ile sona erdi

2014 - 2015 Sezonu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Yelken İltemsilciliği faaliyet programında yer alan Valilik Kupası Yelken İl Birinciliği yarışmaları 01.09.2015 tarihinde ödül töreni ile sona erdi.

Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünde İngilizce Kursları Başlıyor.

Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünde yeni atanan öğretmenlerimiz rehberliğinde kurslarımızaön kayıtlarımız başlamıştır. Açılması muhtemel kurslarımız haberdeki listede sunulmuştur. Kurslara katılmak isteyen kursiyer adayları merkezimize ön kayıt için şahsen müracaat edeceklerdir.

Haydi Sinopspor

Türkiye Ziraat Türkiye Kupası ön eleme turu maçları kapsamında Sinopspor Dokuzoğlu Stadyumunda saat 16:00'da Çankırı Belediyespor ile karşılaşacak.

Sinop'a Geliyor...

TCG Turgutreis (F-241) gemisi 3-4 Eylül 2015 tarihleri arasında Sinop limanını ziyaret edecek

2015- 2016 Eğitim Yılı Kuran Kursu Geçici Öğretici Sınav İlanı

Boyabat Müftülüğü, 2015- 2016 Eğitim Yılı Kuran Kursu Geçici Öğretici Sınav İlanı

Şehirler ve Kültürler - Çanakkale – Gezisi

‪Şehirler ve Kültürler‬ projesi kapsamında 40 beyefendi, 40 hanımefendi öğrenci Çanakkale ilini ziyaret etti.

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı
Sinop Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü
Basın Duyurusu


Aşağı Alınca Köyünden Mehmet Mutlu vefat etti

Durağan Aşağı Alınca köyünden Ömer Mutlu'nun babası Mehmet Mutlu vefat etti.

Kılıçlı Köyünden Hüseyin Özdemir vefat etti

Kılıçlı köyü eski muhtarlarından Hacı doruğun Hasan'ın oğlu, Hasan, Nazım, İbrahim, Selami ve Mustafa Özdemir'in babaları Hüseyin Özdemir  vefat etti.

Çay mı, Kanalizasyon mu?

Boyabat'ın içinden geçen Gazidere Çayı'na her yerden kanalizasyon karışıyor. Özellikle yaşanan sel felaketinden sonra bozulan kanalizasyon şebekesinden çıkan atıklar hem insan sağlığı, hem de çevre için tehlike oluşturuyor. Gazidere Çayı'na karışan ana kanalizasyon şebekesinin sularıyla ise hem Gazidere Çayı'nın, hem de Gökırmak'ın rengi değişiyor.

Karadeniz’den Balıkçılara: Rastgele…

CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz “vira bismillah” diyen balıkçılara “rastgele” dedi. Karadeniz, “Karadeniz balıkçılığının yüzde 35'nin yapıldığı Sinop'ta balıkçılar yasakların kalkması ile denize açıldı. Balıkçılarımıza bol kazanç ve bereketli bir sezon diliyorum” diye konuştu.

Beşiktaş "Şehitler Ölmez" Pankartı Nedeniyle PFDK'ya Sevk Edildi

Beşiktaş ile Trabzonspor arasında oynanan Süper Lig futbol maçı öncesi Beşiktaş tribünlerinde "Şehitler Ölmez, Vatan Bölünmez" pankartı açılması ve pkk aleyhine slogan atılması nedeniyle Beşiktaş Kulübü PFDK'ya sevk edildi.

Fenerium Tırı Boyabat'a Geldi

2015-2016 futbol sezonunun açılması ile birlikte ligde ilk üç hafta maçları oynandı. Liglerin başlamasından sonra yeni sezon formaları ve yeni çıkan ürünleri taraftara ulaştırmak isteyen Fenerium Tırı Boyabat'a geldi. Fenerbahçe taraftarları, Fenerium Tırı'nı Boyabat Eski Otogar Meydanı'nda 1-2-3 Eylül 2015 tarihlerinde ziyaret edebilecek ve alış veriş yapabilecekler.

Ak Parti'li Heyetten Bazı İllere Ziyaret

İlimiz 24. Dönem Ak Parti Milletvekili Mehmet Ersoy'un da görev aldığı Ak Parti'li bir heyetin  bazı doğu illerinde inceleme ve ziyaretlerde bulunuyor olduğu öğrenildi.

Eski Haberler Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Yazıklar olsun... Kime mi?


Muhacir ve Ensar


Arapçıların Türk Düşmanlığı


Ben Yazılarımı İnsanlar İçin Yazıyorum


İnceburun’da düşlere dalmak!


Fuat Avni'den Yarbay Mehmet Alkan İddiası


Memnunmusunuz ??? !!!


Teşekkür Mesajı


Cadianda'dan Fotoğraflar..


Şehittir Benim Adım


Bizim İstanbullular


Seçmen ve siyasi partiler


Boyabat Gazetesi'nde Yayımlanan İlk Haber


Ramazan-ı Şerif'in Kıymeti


2015 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuçları (7 Haziran 2015)


Sallım Çorba


Kaybeden Kim?


AKP’de Yüzler Niçin Gülmüyor?...


Boyabat'tan Görüntüler (Yeni Mahalle-Bağlar)


Soralım


Boyabatlı Şehitler


Öğretmenler Günü Nostalji-2


Boyabat Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanlığından


Fevkaladenin Fevkinin de FevkindeKurucu
İsmail Hakkı Özdilek

Kuruluş Tarihi
1 Temmuz 2005
Yayın Sahibi
Hakkı Küçükbaş

Adres:
Hükümet cad. No:40
BOYABAT-Sinop
Ticaret Sicil No: 1710
Telefon
0 (545) 323 07 07
E-posta:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
E-posta gönderebilirsiniz

Boyabat Gazetesi
Basın Meslek İlkeleri'ne uymayı taahhüt eder

Boyabat'ta yayım yapan hiç bir basılı, sözlü yada sanal yayın organıyla bağımız yoktur ve hiç biri Boyabat Gazetesi'ni temsil etmemektedir.

Eylül ayı ziyaretci sayısı:153832 DtGaNi