E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Wikipedia: "İstenilen içerikler kaldırıldı, yasak kaldırılmadı"

Türkiye tarafından sorun olan içeriklerin kaldırıldığını belirten Wikipedia’nın bağlı olduğu Wikimedia Vakfı’nın Başkanı Katherine Maher, "Erişim yasağının hala neden devam ettiğinden emin değiliz" dedi.

CHP’li Karadeniz: Atatürk'ü Örnek Almalıyız

CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz karne heyecanı yaşayan öğrencilere tatili fırsat bilip bol bol okumalarını tavsiye etti.

CHP Sinop Kadın Kollarında Görev Değişimi

CHP Sinop İl Kadın Kolları Başkanlığı’na Necla Topal seçildi.

Ayancık Eski Cezaevi Restorasyon ve Tadilat Çalışmaları Tüm Hızıyla Devam Ediyor


Heyelan Yolu Trafiğe Kapattı

17 Ocak 2018 - Boyabat Kastamonu Yolu Koçak köyü mevkiinde 17.30 da meydana gelen heyelan sebebiyle Kastamonu-Boyabat istikametindeki bant trafiğe kapandı. Heyelan sırasında bölgede araç olmaması can kaybı veya yaralanma olmaması neden oldu.

Yaşar Topçu YBO’lu Irmak'a Ulusal Fotoğraf Ödülü

Aile ve Sosyal politikalar Bakanlığı’na bağlı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nün Türkiye çapında düzenlediği “Çocuk Gözüyle Paylaşmak” Fotoğraf Yarışmasında Yaşar Topçu YBO 7. Sınıf öğrencisi H. Irmak Karakuş “Mansiyon Ödülü (DSLR Fotoğraf Makinesi/Fotoğraf Eğitimi/Plaket)”nün sahibi oldu.

Boyabat Esnaf Kefalet Kooperatifi Olağan Genel Kurul Yapıldı

S.S. Boyabat Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Olağan Genel Kurulu 17 Ocak 2018 tarihinde saat 12:30'da Zafer Otel Toplantı Salonunda yapıldı.

Kalebağı Turistik Tesislerinde Köy Kahvaltısı

Kalebağı Turistik Tesislerinde hafta içi her sabah serpme kahvaltı, cumartesi ve pazar günleri açık büfe kahvaltı.
Rezervasyon ve İrtibat: 0 368 315 50 50

Ümit Kocasakal CHP Genel Başkanlığına adaylığını açıkladı

Ümit Kocasakal, düzenlediği basın toplantısında CHP Genel Başkanlığına aday olduğunu resmen açıkladı.

Türkiye ilk kez ‘özgür olmayan’ ülkeler arasında

ABD merkezli Freedom House (Özgürlük Evi) adlı düşünce kuruluşu, 2018 Dünyada Özgürlükler Raporunu’nda Türkiye’yi özgür olmayan ülkeler arasında gösterdi.

Devlet Ciddiyeti İçte ve Dışta Sarsılırken

Batının derinliklerinde sinsice yetiştirildiler. Maskeleri ile masum görüntüleri ile çağdaş barışçı imajla yansıtıldılar. İktidara getirildiler. Din iman kitap diyerek Arap çöllerinin çağdışı hurafelerinin sözcüsü oldular. Araplardan daha çok Arapçılık yapmaya başladılar. Bilgileri yoktu, batının emir eriydiler.

AK Parti İlçe Teşkilatından Ziyaret

Ak Parti İlçe Başkanı Ferhat Yıldız, İl Genel Meclisi Üyesi Hüseyin Coşar, Kadın Kolları Başkanı Figen Güzel ve İlçe Teşkilat Üyeleri, Boyabat Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Bekir İnebeyli,...

Açık Bilgileri Değil Üye İsimlerini İstiyoruz

Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkan seçimleri ülke genelinde devam ediyor. İlçemizdeki adaylar tek tek ortaya çıkmaya başlarken Sinop Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliğinin verdiği karar kamuoyunda tepki uyandırdı.

Başkan Feyzullah Öztürk Pazarda Esnafları Ziyaret Etti

Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Feyzullah Öztürk, (15 Ocak 2018 Pazartesi) Boyabat Hal yerinde pazarcı esnafı ile bir araya geldi, esnaflarla sohbet edip, hatır sordu.

Prof. Şimşirgil'den ilginç çıkış: Türk olmayan tarihçi okutulmasın

Konya'da bir konferansa katılan tarihçi Prof. Dr. Ahmet Şimşirgil, Osmanlı tarihi hakkında Türk olmayan tarihçilerin yazdıklarını hedef aldı, "Tarihle, dilimizle ve dinimizle oynuyorlar. Dilimizi çadır devleti diline çevirdiler bilerek... Tarihimizi bozdular. Yabancıdan okutulmayı maharet sanıyorlar. Amerikalı mı yazacak benim tarihimi?" dedi.

Uyuşturucu Bölüm Bir

Çocukları uyuşturucunun pençesine düşen babanın feryadı, duy “Kemal Kılıçdaroğlu…”

Ayancık İlçesi 2 Adet Yeni Mendirek Kazandı

Ayancık Çayı Islah Projesi kapsamında yapılacak doğal liman ve kıyı koruma projelerinin içerisinde bulunan 2 adet mendirek inşaatı, tamamlandı. Ulaştırma Denizcilik Ve Haberleşme Bakanlığı Altyapı Yatırımları Genel Müdürlüğü ve Bölge Müdürlüğü ihalesiyle başlayan mendirek çalışmaları, yılsonuna itibariyle yapımı tamamlandı.

Boyabat Esnaf Kefalet Kooperatifi Olağan Genel Kurulu

S.S. Boyabat Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Olağan Genel Kurulu 17 Ocak 2018 tarihinde saat 12:30'da Zafer Otel Toplantı Salonunda yapılacaktır.

Trafikte ''Akıllı Tutanak'' Dönemi Başladı

Hayatımızın bir parçası olan ve elimizden düşmeyen akıllı telefonlar artık trafik kazalarında da mobil kaza tespit tutanağı uygulamasıyla yardımımıza koşuyor.

Objektiflere böyle takıldılar!

AK Parti ile MHP arasında başlayan ‘ittifak’ süreci sahaya da yansıdı.

Hayati Tehlikesi Devam Ediyor

Sinop Merkez Bostancılı Köyü’nde  19:30 sıralarında iki kardeş av tüfeğiyle şakalaşırken av tüfeğinin ateş alması sonucu kardeşlerden biri yaralandı.

Mehmet Salih Tokatlı vefat etti

Yıldız Mahallesinde oturan, Sanayi esnaflarından İbrahim Tokatlı'nın oğlu, Ahmet Tokatlı'nın kardeşi, Mehmet Salih Tokatlı vefat etti.

Süleyman Mutlu: Arabuluculuk İş Dünyasında Yeni Dönem Başladı!

İşçi-işveren uyuşmazlıklarında dava şartı haline gelen arabuluculuk iş dünyasında yeni bir dönem başladı.

Emeklinin Söylediği Türkü

Bundan kırk beş elli yıl kadar önce İstanbul Kadırga da, bir lokantanın camında “bulaşıkçı aranıyor” diye yazıyordu. İki teyze çocuğunun da yeğenlerine iş aradığı günler. Her iki teyze çocuğu da yanlarında ağabeylerinin iş arayan çocukları ile iş aramaktalar.

Döndü Aydoğan hanımefendi vefat etti

Orman İşletmesinde çalışan Erol Aydoğan, Milli Eğitimde çalışan Habibe Özdemir ve Şaziye Aydoğan'ın annesi, Döndü Aydoğan hanımefendi vefat etti.

SONAR: "AKP düşüyor, İYİ Parti yükselmeye devam ediyor!"

SONAR Araştırma Şirketi, 26 ilde, 3000 kişi ile gerçekleştirdiği anketin sonuçlarını açıkladı. SONAR, yaptığı ankette 'milletvekilliği genel seçimi ve Cumhurbaşkanlığı seçimleri bugün yapılsa kimlere oy verirsiniz' soruları üzerinde duruldu.

Bu ne cüret?

Sinop’un Gerze ilçesi AK Parti teşkilatı başkanı Tahsin Bayrak,ilçe’den yayım yapan Gerze haber adlı internet haber sitesine yaptığı açıklamasında, kurum müdür ve amirleri ile basın mensuplarını tehdit etti.

Zamanım!


Boyabat Askerlik Şubesinin Duyurusu

1- Askerliklerine kararını aldıran er statüsündeki yükümlüler 2018 yılı 1. tertip 1 grup olarak 29 Ocak 2017-31 Ocak 2018 (dahil), 1 tertip 2 grup olarak 12 Mart 2018 (dahil) tarihlerinde 2 grup halinde silah altına alınacaklardır.

Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Şükrü Baş ve Ekibi Hal Esnafını Ziyaret Etti


Boyabat Huzurevi inşaatı canlandırılacak

İnşaatı devam eden Boyabat Huzurevi’ndeki çalışmalar İlçe Kaymakamı Fatih Aksoy’un başkanlığında toplanan heyetle masaya yatırıldı.

Sinop Spor Yine Hüsrana Uğradı

Bölgesel Amatör Lig 4.grupta mücadele eden Sinopspor ile 1926 Bulancakspor Sinop Dokuzoğlu Stadında Saat 14:00‘da 2. yarının ilk karşılaşmasındaki karşı karsıya geldi.

Haydar Gündoğdu ile Yola Devam

Esnaf ve Sanatkarlar Odası 2018 Olağan Kongresi yapıldı.

Talihsizliğin böylesi... 6 aydır çalışma yok!

Türkeli-Ayancık yolu arasında 2015 yılında başlayan Büyükdüz varyantı yapım çalışmaları, bir kişinin hayatını kaybettiği göçük sonucu durduruldu.

CHP Durağan ilçe yönetimi Boyabat Barajı’nda!

CHP Durağan ilçe yönetimi Durağan sınırları içerisinde yer alan Karadeniz Bölgesinin en stratejik özel sektör yatırımlarından biri olan Boyabat HES barajını ziyaret etti.

CHP'li Barış Karadeniz'den Sinopspor'a destek ziyareti

CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, SporToto Bölgesel Amatör Lig ikinci devrenin ilk maçı öncesi Sinopspor kampında Mor Beyazlıları ziyaret ederek başarılar diledi.

Kezban Gür hanımefendi vefat etti

Mahmutlu Köyünden, Kemal Gür'ün hanımı, Hüseyin ve Mehmet Gür'ün annesi, Kezban Gür hanımefendi vefat etti.

Ali Koru vefat etti

Çulhalı Köyü, Yusuflu Mahallesinde oturan, Ali Koru vefat etti.

Nuri Türk vefat etti

İsaoğlu Köyünden, Esentepe Mahallesinde oturan Recep ve Ali Türk'ün babası, Marangoz Ahmet ve Hayri Türk'ün ağabeyi, Nuri Türk vefat etti.

Ahmet Kansız vefat etti

Kılıçlı Köyünden, Suat ve Muammer Kansız'ın babası, Büyük Camii İmamı Muzaffer Kansız'ın amcası, Ahmet Kansız vefat etti.

Boyabatlı Sanatçı Yusuf İslam Aslan

Boyabat Akçakese Köyü Aluç Mahallesinden olan Boyabatlı Sanatçı Yusuf İslam Aslan, Camikebir Mahallesi Bağlar mevkiinde oturan eski kasaplardan Totili lakaplı Hüseyin Aslan'ın oğlu, Özel İdare'de çalışan Ahmet Aslan ve Sabri Aslan'ın kardeşidir.

Küçük Sanayi Sitesindeki Dostlarımız

Geçtiğimiz günlerde Boyabat Küçük Sanayi Sitesi'nde fotoğraf çekerken dostlarımızın fotoğraflarınıda çekmiştik. Dostlarımızın fotoğraflarını sizinle paylaşıyoruz.

Balıklar Sahile Vurdu!

Sinop’ta yunus balıkları sahile vuruyor. Balıkçıların avlanma dönemi olması sebebiyle denizlerde yunus balığı ölümleri artıyor.

Havalimanı Kavşağı'nda Trafik Kazası

Sinop Korucuk’ta bir trafik kazası meydana geldi.

Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz

Boyabat Gazetesi'nin kuruluşunda ve gelişiminde, bize inanarak, her türlü manevi ve maddi sağlayayarak, gazetemizin bu günlere gelmesinde büyük emeği geçen Rıza Mor'u aramızdan ayrılışının 2. yılında büyük bir özlem içinde, rahmet ve minnetle anıyoruz.

Başkan Derici’den İYİ Partiye ziyaret

Sinop Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erol Derici, ülkemiz siyasi yaşamına yeni başlangıç yapan İYİ Parti’nin Sinop İl Başkanlığını ziyaret etti.

Tuğla Fabrikasına Forklift Sürücüsü Aranıyor

Tuğla fabrikasında çalıştırılmak için Forklift Sürücüsü aranıyor.
Müracaat TEL: 0 555 687 75 02

Ormana Daldı

Sinop'ta meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.

AKP iktidarı 16 yılda, madde bağımlısını 10 binden 600 bin’e, vatandaşa göre 2 milyona…!


Esnaf Odası Başkan Adayı Şükrü Baş Pazar Esnafını Gezdi Çiğ Köfte İkram Etti


Eski Haberler Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Devlet Ciddiyeti İçte ve Dışta Sarsılırken


Uyuşturucu Bölüm Bir


Emeklinin Söylediği Türkü


Zamanım!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Hisar İşçi


Bir Durağanlıyı Sığdıramadılar!


Dünya Çalışan Gazeteciler Günü


Verem (Tüberküloz) Haftası


Var mı benden bahtiyarı?!


Mekke 1 Ocak'ta değil, 11 Ocak'ta fethedilmiştir


Ağlayan Kudüs


İYİ Parti İlçe Başkanı Mithat Mor, Mevlid Kandili Mesajı Yayımladı


Ümit Ettiklerimiz Gelecek


Boyabat Müftülüğüne Bugün Güzel Bir Ders Verdim


Panayıra Götürmedi


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Tuğla Sektörüne Dokunmayın, Çekin Elinizi!


2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (16 Nisan 2017)


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Ocak ayı ziyaretci sayısı:838364 DtGaNi

* ANASAYFA *